Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12032) kill_switch


kill_switch
senior tag

Azért látszik, hogy műküdik a gatcha rendesen... mikor akarok egy karaktert, van, hogy simán rá kell verni 180primo-t, hogy megkapjam... most nem kellett se Kazuhase se Klee... egyik sem volt meg, de nem is hajtottam rájuk... 0-tól indultam, 50-50 előtt... Heizou-t akartam, hogy kipróbáljam... 20-ból ki is esett. Tetszett, jó vele játszani, mondom akkor jöhet még pár constellation, az sose rossz, baj nem lehet, messze még az 5 csillag... következő 20-ból 0 Heizou, jött Kazuha... Na mondom jól van, nyilván most kapok early win-t, de legalább meg lett ő is (pokémon hozzáállás működik azért). Gondoltam átmegyek a Klee bannerre, nehogy már most mákoljak be még egy közeli win-t és megint Kazuha jöjjön, mert c1 végképp nem kell belőle. Klee banner, 20 pull, Klee jött, Heizou-nak meg továbbra sem esett constellation... Szóval 0-ról indulva 60 pullból 2x is beadott egy 5 csillagost, ráadásul mindkettő banner karakter. :)) Asszem most minden szerencse elillant a francba, lenulláztam magam. :DDD De legalább most van pár új karakter akivel lehet foglalkozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.