Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#11149) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát nem tudom...gyűlik!
Pedig hónapok óta csak a "kötelezőt" tolom le.
2.0 óta nekem Raiden, Hu Tao, Itto, és Kokomi.
Ugye Venti banneren is húztam, de őt nem kaptam meg..
90re viszont már szinte senkit se húzok...szerintem nem éri meg. Utolsó ascendet összerakom, de 80on hagyok általában mindenkit. Bár ha most 3 karit felrántanék 90-re, még akkor is 2K körül lenne az exp könyvem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11152) xeon forever válasza F34R (#11147) üzenetére


xeon forever
addikt

Szerintem jobb a lett double EM+anemo max, ahogy nézem a videokat. Meg a sacraficial sword is kell minimum r3 ahol mar 60% chance van.( Csak azert nincs meg r5 mert csinaltam egy r1-et másnak. )

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11153) xeon forever válasza Sirandrish (#11151) üzenetére


xeon forever
addikt

Mindenkit ki kell maxolni. Na! ;] :R

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11154) Sirandrish válasza xeon forever (#11153) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Rohanok! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11155) F34R válasza xeon forever (#11152) üzenetére


F34R
nagyúr

Hirtelen azt hittem a Freedom-Swornot irod :DDD az atk aneme dmg crit az a sajat dmg erositi a full EM meg a csapatet vagy a singe DPS-et. utobbi azert nem jatszik mert nincs ertelmes szettem.

(#11156) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Úristen most itt statokról beszélgetés miatt beraktam Hu Tao-t a genshin optimizerbe újra, amikor megkaptam akkor generáltam le neki buildet először és (mostanáig) utoljára. Eddig 57k volt a charged attack, most az új buildre 76k-t ír :Y :)) Mondom ilyen nem létezik úgyhogy kipróbáltam in-game, gyönyörűen hozta a 76k-t a regeneráló samurai harcos ellen :C

Eddig is úgy voltam vele undorító a sebzése, de most... Mi a...

Kíváncsiságból generáltam neki buildet egy R1 Staff of homával is (most R3 Dragonsbane van neki) de csak az ultinál van jelentős javulás (+30%), charged attacknál csak +10%-ot adna, úgyhogy nem is éri meg húzni rá :U

Üdv. Johnny

(#11157) F34R válasza jonnyjoker01 (#11156) üzenetére


F34R
nagyúr

:U waaatt? Lehet ideje lenne hasznalom ezt a toolt. :P R5 Dragonsbane, viszont nincs CW-em csak Shimenawa

(#11158) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#11156) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mi kell ahhoz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11159) xeon forever válasza jonnyjoker01 (#11156) üzenetére


xeon forever
addikt

Szép.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11160) jonnyjoker01 válasza F34R (#11157) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem 2pc witch + 2pc glad volt, most 4pc shimenawára cserélte nekem. HP% sands helyett ATK%-ot ír legjobbnak ami szintén érdekes. Mondjuk az lehet inkább a shimenawa 4pc miatt, úgyhogy kipróbálom majd hogy hozzáadok egy kamu HP% shimenawa artifactot is, hátha az mégjobb lenne.

@Sirandrish: dragonsbane, geo resonance, albedo (120em buff ulti után), Xinqiu és három korona hutaonak, no meg a genshin optimizer :DD

Üdv. Johnny

(#11161) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

HP% shimenawa-val sikerült még egy hajszállal feljebb tornázni :))

És végre sikerült a Primo Geovishap 1-cycle :D

Szerk.: Amúgy miután HP% shimenawa bekerült az optimizerbe, már a Staff of Homának is egy elég szép buildet kalkulált le, végül még egy ekkora ugrás lenne az előző buildhez képest... De ezek után nem hiszem hogy rá fogok húzni ha lesz még rerunban, ennyi sebzés is bőven sok... Bár Zhongli burst DPS buildhez nem lenne rossz, nem tudom... :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#11162) F34R válasza jonnyjoker01 (#11161) üzenetére


F34R
nagyúr

Dikk :D igazabol tudom mi hianyzik a kepletbol. Egy Artifact nem megszokott rajta de mokidik a vape legalabb.

(#11163) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

Azt hiszem hamarosan kelleni fog egy hoyoverse fórumtéma annyi játékot nyomatnak egyszerre. Most ez a ZZZ mi lesz már megint? Mindegy, jelentkeztem oda is .D

giran~

(#11164) Sordoran válasza Urzu_7 (#11163) üzenetére


Sordoran
addikt

Fogalmam sincs micsoda, de én is jelentkeztem. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11165) F34R válasza Sordoran (#11164) üzenetére


F34R
nagyúr

Ragajosak vagytok... az iment toltottem ki :DDD

(#11166) F34R válasza F34R (#11165) üzenetére


F34R
nagyúr

Mod: Elvileg olyan lesz mint a Punishing Gray Raven. Ami egyaltalan nem baj.

(#11167) Sordoran válasza F34R (#11165) üzenetére


Sordoran
addikt

Mondjuk így nekiindulni, hogy lábonlövöm magam kérdőíven (őszintén kitöltve nem sok közöm van ehhez a stílushoz, biztos rámbízzák a tesztelést :U ). Na meg ha azon túl is lendülnek, hogy ez a műfaj messze áll tőlem, még telefont is jelöltem meg célplatformnak, amin játszom nagy kummantással napi 1-2 órát, ami valójában fele sincs. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11168) F34R válasza Sordoran (#11167) üzenetére


F34R
nagyúr

Ahhh en is kummantottam. :D az elozobol kiindulva sosem adnanak beta testre bejutast.

(#11169) xeon forever válasza F34R (#11168) üzenetére


xeon forever
addikt

Kicsit mazoisták vagytok. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11170) Sordoran


Sordoran
addikt

Mi: Kazuha-t akarunk!
Mihoyo: 2.8-ban hazavihetitek Kazuha-t.
2.8-as Kazuha:

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11171) F34R válasza Sordoran (#11170) üzenetére


F34R
nagyúr

Loool... azt mondtak hogy nagyobb lesz a karaktermodell. kb olyan mint Kazuha. :P

(#11172) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#11170) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Lumie szerint catalyst lesz.

Ma az abyss resettel megvettem a 140-edik intertwined fate-emet, de nem tudom hogy képes leszek-e tovább gyűjtögetni egészen dendróig...:O

Üdv. Johnny

(#11173) Mike válasza Sordoran (#11170) üzenetére


Mike
veterán

szegény Kazuha nemváltáson esett át? :)
vagy várj, ez fiú?

[ Szerkesztve ]

(#11174) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#11172) üzenetére


Sordoran
addikt

Az oldalán fityegő bökő alapján gondoltam hogy talán kardos, és akkor Kazuha 2.0 (avagy butított, mivel elvileg 4*-os lesz). Annyira nem fogott meg, úgyis az a kérdés ki lesz vele banneren. Kazuha várós, de két anemo sword együtt kizárt. Ha valóban catalyst akkor még talán. (persze lehetnek egymás után is majd)

Mike: Nekem fijúnak tűnik, de majd kérdezzük tőle minek vallja magát. ;]

Amúgy így hogy bemutatták következő karaktert, esélyes hogy héten jön a stream és csak 3 hetes csúszással érkezik 2.7 majd. Valamit olvastam, hogy talán rövidebb is lesz 2.7, de nem nyitottam meg cikket, nem tudom van-e valós alapja ennek.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11175) Shiro válasza Sordoran (#11174) üzenetére


Shiro
senior tag

Néégycsillagos... :U Annak kifejezetten örülnék, és akkor mehet a Klee, Kazuha :U és Yoimiya rerun.

Remélem a kurtitas meg csak pletyka.

(#11176) F34R válasza Shiro (#11175) üzenetére


F34R
nagyúr

Elvileg nem. Ugy tudom Yalen es Xiao rerun
ennyi a patch allitolag.

(#11177) Sordoran válasza F34R (#11176) üzenetére


Sordoran
addikt

Viszont ha ez kurtításos lenne (tehát párhuzamosan Yelan és Xiao), 3 hét majd rögtön 2.8 jön, amiben érkezik Kazuha és a többiek, az nem gáz, nem? Személy szerint amúgy nem látom nagyon értelmét ennek, bár nem tudom mit terveztek 2.7-re, de még csak most indul 2.8 béta, nem lenne elég idő tesztelni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11178) Mike válasza Sordoran (#11177) üzenetére


Mike
veterán

Kazuhára várok és addig gyűjtöm a primót

(#11179) F34R válasza Sordoran (#11177) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem tudom kik lesznek a betaban.. mert ha az uj karakter aki 4* akkor nem hinnem hogy 30 napnal tovabb tart tesztelni.
Baj? Az attol fugg. Mivel Kazuha nem kell de Xiao igen, igy jah az. :DDD De ezek ugye pletykak, egyaltalan nem biztos hogy igy lesz.

(#11180) Shiro


Shiro
senior tag

Napokban dobta fel a juhtyúk, elég érdekes és logikus elmélet.
https://youtu.be/Np9ubjxoxag

Zanzásítva kiegészítve.

A Honkai Impact játékban a Honkai bigyó akkor gyün, ha a civilizáció túl magasra fejlődik és akkor leradírozzák a népességet.
A helyiek több ellenötlet egyikeként elküldtek egy ARK nevű űrhajót az űr 3,14csájába fedélzetén az emberi genommal, és így lett a Genshin Impact.

S akkor a két játék karaktereinek hasonlósága szimplán magyarázható a klonozassal. (+ némi génmanipuláció)

Amennyiben tényleg így van, az magyarázhatja Kheanriah megtámadását.

Bár az hogy Fishil és Keqing hogy kerül a Honkai Impactba az jó kérdés? Hacsak nem utaztak vagy 10 ezer évet az időben.

[ Szerkesztve ]

(#11181) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#11174) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az nem egy kard, hanem valami más életlen fegyver amit rendőrök használtak (olyan mint a gumibot csak nem gumiból van ;] Szerk.: Jitte wikipedia link). Valószínű, hogy csak miatta nem fognak új fegyvertípust hozni a játékba és inkább design szinten lesz beleépítve a karakterébe.

@Shiro:
Bár az hogy Fishil és Keqing hogy kerül a Honkai Impactba az jó kérdés? Hacsak nem utaztak vagy 10 ezer évet az időben.

Pont úgy ahogy a KFC csirke és glider genshinbe. Nem mindent kell canonnak venni ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#11182) Mike válasza jonnyjoker01 (#11181) üzenetére


Mike
veterán

Pedig jópofa lenne :)

(#11183) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Közben elindult a 2.8 béta is. 4 csillagos (hála istennek) catalyst DPS karakter lesz, melee támadási mintával :CVideó a normal attackról.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#11184) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#11183) üzenetére


Sordoran
addikt

A kis léghajlító. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11185) F34R válasza jonnyjoker01 (#11183) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez mi a penisz ? :DDD es meg csak nem is elemental skill vagy burst
;]

(#11186) Mike válasza jonnyjoker01 (#11183) üzenetére


Mike
veterán

ez elsőre jópofa

(#11187) Shiro válasza jonnyjoker01 (#11183) üzenetére


Shiro
senior tag

Karate boi! :DDD Egy kicsit kár hogy pont bogarakat kell neki gyűjteni, valahogy ez Ittonál sem ment zökkenőmentesen, de hát na majd idővel összejön. :))

---------
Azt észrevettétek, hogy az Abyss frissítés most 2 nappal tovább tart, szóval gyanús hogy június 1. már jön a 2.7 :U

--------
Sikerült legyőznöm átváltozás előtt: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11188) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#11183) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha rateszik a Kazuha rerun banerre akkor a pöci feláll :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11189) F34R válasza Sirandrish (#11188) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD

(#11190) jonnyjoker01 válasza Shiro (#11187) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az abyss mindig hó első és 16. napján resetelődik. :F
-----
Grat! Nekem nem megy valamiért Hu Taoval, nem értem hogy miért, nekem hamarabb belép a második fázisba.

Üdv. Johnny

(#11191) Shiro válasza jonnyjoker01 (#11190) üzenetére


Shiro
senior tag

Ó, én meg azt hittem, hogy 14 naponta, vagyis patchenként háromszor.
:P
---
Ha sikerül kikerülnöd a támadásait, akkor kb 65 másodperced van másfél millát sebezned. ;]

[ Szerkesztve ]

(#11192) xeon forever


xeon forever
addikt

Tegnap kiprobaltam Barbarat EM artikkal EM bookkal, Raiden, Yae, Sucrose tarsasagaban.
Konstans 9k electro charged amig, raiden utan ledobom Yae atomot is. Pyro ellenfelek ellen nagyon hatasos.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11193) F34R válasza xeon forever (#11192) üzenetére


F34R
nagyúr

Barbaran az nem tetszik hogy staminabol nagyon gyenge... az Elemental skillje es Burstje mindketto heal jellegu.. a hydro aura fagyaszthato ( nem egyszer voltam freezed)
Kokomi 100x jobb electro chargedre, meg eleg sok teamben meta, ami Barbararol nem mondhato el. Igy a csapatodba Sucrose teljesen felesleges. Yae melle meg kell egy hydro support kb mindenki jobb Barbinal.

[ Szerkesztve ]

(#11194) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

2.7 livestream holnap!
2.7 update: május 31
2.8 update: július 13

update hír link

livestream hír link

Üdv. Johnny

(#11195) F34R válasza jonnyjoker01 (#11194) üzenetére


F34R
nagyúr

13 napos a 2.7 ? sztem ez kotsogseg. Yelan storyt tudok elkepzelni meg egy Itto rerunt ennyi ido alatt. es akkor no new content. 2.8 meg ujdonsagokkal.

(#11196) Sordoran válasza F34R (#11195) üzenetére


Sordoran
addikt

Segítek, május és július között még lesz egy június hónap is. ;]
Amúgy ott van a hírben hogy várhatóan 6 hetes lesz, tehát szokásos hosszúságra számíthatunk.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11197) F34R válasza Sordoran (#11196) üzenetére


F34R
nagyúr

B+ mobilon mar nem ugy latom ahogy kellene :W

(#11198) xeon forever válasza F34R (#11193) üzenetére


xeon forever
addikt

Mi a kukiról beszélsz?
Csak Mona ilyen gyors... Childe és Ayato is lassabb.
Kokomi 3 hit max.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11200) xeon forever válasza jonnyjoker01 (#11194) üzenetére


xeon forever
addikt


Global szarsag előre gondolkodni. Majd lesz valahogy, vagy nem. és akkor ez a fórum is ki....

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.