Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#12900) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én kicsit sajnálom hogy ezzel a struktúrával mentek, mert így annyit tudunk hogy érdemleges dolog majd csak a journey végén azaz 3-4 év múlva fog történni, addig csak a tesvér útját követjük és információ morzsákat kapunk. Valószínűleg valami loop dolog lesz itt amit mi (akár közösen) fogunk megszakítani?

Üdv. Johnny

(#12902) Urzu_7 válasza jonnyjoker01 (#12901) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Egy Mátrix szerű loopot el tudok képzelni, főlegy hogy az ég kamu de nem tartom kizártnak hogy nyíl egyenesen vágtatunk a vég felé csak még nem tudják a készítők se :D

giran~

(#12903) emiki6


emiki6
veterán

Nemrég észrevettem és egészen elképedtem, hogy Bennett hold E phase 2-je (amikor akkorát robban, hogy ő maga is hátrarepül) képes hanyadtlökni a mitachurlt, még a pajzsosat is!

Mely karakterek mely talentjei képesek még erre?

A mita név vajon a minotaurus- ból jön?

A fapajzsosról mindig ez jut eszembe, mióta láttam :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12904) Shiro válasza emiki6 (#12903) üzenetére


Shiro
senior tag

Az annál jóval nagyobb lawachult is képes.
Még Klee charged támadása képes erre, amikor aktív a passzívja.

A mitachurl nevében lévő mita az angol meat, hús szóból jön, ami a hilichurlok nyelvén pozitív jelentéssel is bír.

Régebben volt egy event, ahol a hilichurl nyelvet lehetett ranulni.

A wikipédián össze vannak szedve az eddig ismert kifejezések

[ Szerkesztve ]

(#12905) xeon forever válasza Shiro (#12904) üzenetére


xeon forever
addikt

"amikor aktív a passzívja"
:C :R :DDD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12906) Shiro válasza xeon forever (#12905) üzenetére


Shiro
senior tag

Gamer vagy megérted, de egy magyar tanár idegfrászt kapna. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12907) xeon forever válasza Urzu_7 (#12902) üzenetére


xeon forever
addikt

Time travel is van benne. Lásd Raiden quest...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12908) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#12901) üzenetére


Sordoran
addikt

Pedig én erre számítok, hogy a végéig nem fogunk ténylegesen találkozni a tesónkkal, maximum úgy ahogy legutóbb összefutottunk vele Dainsleif-el egy rövid időre, váltunk pár szót, valamivel közelebb kerülünk az igazsághoz majd eltűnik.
Amire én gondolni tudok, hogy végig csaplatunk az összes régión, az utolsóban lezárul a fauti szál, és ezután jön elő tesó, és tudjuk meg mégis mi történt vele. Itt lezárhatjuk az abyss részt, majd jöhet a Unknown God. Ez a 3 szál mind végén lehetne, így be lehet rakni időhúzás gyanánt is plusz területeket közéjük, egy más világ/dimenzió/kontinens. De ez még messze van, több év.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12909) xeon forever válasza Shiro (#12906) üzenetére


xeon forever
addikt

Persze, de akkoris qrva viccesen hangzik. :R made my day.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12910) Shiro


Shiro
senior tag

A Traveller ruhákénak hátsó részén van egy ilyen szimbólum:

Az alsó rombusz forma valószínűleg egy gyémántot szimbolizál, ami a karakter fejlesztéshez kell.
A felső része pedig tuti, hogy egybeillesztett Nap és Hold szimbólum, ami kínai írásjelként 明 fényt, ragyogást jelent.

S mintha csak most tűnt volna fel:

[ Szerkesztve ]

(#12911) emiki6 válasza Shiro (#12910) üzenetére


emiki6
veterán

A hold és a nap együtt holnap ;]

Viccet félretéve, japánnál tűnt fel, hogy a hold ott van a reggelben 朝 és a holnapban 明日 is. Érdekes módon sok nyelvben a holnap és a reggel szavak összefüggenek, nálunk is, de a hold és holnap is összefügg. Etimológia: reggel, hold

Most, Yomichan-nal megnézve a 明 tűnt fel, hogy ott a buddhizmusból jövő, szanszkrit "vidya" is, amit bár tudásnak/bölcsességnek fordítanak, de ezek nem igazán fejezik ki a vidya-t.
Dr. K (healhygamergg)-tól hallottam a Vidya és Jnana koncepciókról. Előbbi információ és objektív, de felszínesebb, míg utóbbi szubjektívebb és egyfajta mély megértést jelent. (Pszichiáter lévén) üggőket hozott példaként, akik tudják (vidya), hogy le kell szokniuk, de nehézség számukra, majd egyszer csak valami átkapcsol bennük és onnantól erőfeszítés nélkül képesek "tiszták" maradni, mert volt egy ráeszmélésük, ami a Jnana.
"Current society tends to value objective information – proof, grades, evidence – over subjective understanding. However, the yogis realized that change happens through subjective understanding (jnana) as opposed to the transmission of information (vidya). Too much of “self-help” literature is devoted to the transmission of information, without catalyzing the understanding that is needed to create sustainable change in your life."
Rövid definíciók:
"Vidya is objective information that can be transmitted from one person to another, but does not directly lead to change."
"Jnana is a subjective understanding of a concept that arises as a result of experience of contemplation, and ultimately leads to change."
Én úgy értelmezem, hogyha van az embernek egy "aha" pillanata, akkor a vidya-ból jnana lesz.
Aztán lehet tévedek és csak a jógik tudják melyik mit jelent igazából.

Ha megnézem a 明 összes definícióját a linkeden, akkor körvonalazódik számomra egy kép, hogy a fény-látás-látszat-információ stb. mely koncepció felé konvergál. Nyers és objektív adat és információ, annak érzékelése (a fény mint közvetítő szállítja az adatot), értelmezése, tudás, ismeret, de talán nem annyira megértés és bölcsesség.

Mondjuk ennek semmi köze a Travelerhez. :D (ami úgy tűnik 1 és 2 l-lel is helyes: [link] de ettől még zavar, hogy az amcsik 1 l-lel írják :D )

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12912) Mike válasza Sordoran (#12908) üzenetére


Mike
veterán

és kiderül hogy végig mi voltunk a rosszak, a leggonoszabb meg Paimon. ;]

(#12913) jonnyjoker01 válasza xeon forever (#12907) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Na az meg a másik. Csűrhetik csavarhatják rendesen a sztorit, bármi történhet :C

Üdv. Johnny

(#12914) emiki6


emiki6
veterán

Tegnap megnéztem a version trailereket és arra jöttem rá, hogy egész jókor csatlakoztam be (2.7).

A 2.4 hozta a Shenhe-s Archon questet, amit én story questnek hittem, mert annak tűnt, ez a kedvenc "story" questem. A 2.5 hozta Ei második story questjét, ami a top5 story questben benne van, a 2.6 meg hozta a Chasm-ös Dainslief-es Archon questet, ami a kedvenc "lore" questem.

Még 4 story quest hátra van, kíváncsi vagyok azok mennyire lesznek jók.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12915) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ki engedne be a világába egy kis Sumerus pecázásra? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12916) F34R válasza Sirandrish (#12915) üzenetére


F34R
nagyúr

Meddig vagy bent a jatekban?

(#12917) Sirandrish válasza F34R (#12916) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Most épp nem vagyok, de ha azt mondod hogy 3kor ráérsz negyed órára, akkor jövök :)
Neked mikor lenne jó?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12918) F34R válasza Sirandrish (#12917) üzenetére


F34R
nagyúr

15:00? joah szerintem okes.... akkor bent leszek.

(#12919) Sirandrish válasza F34R (#12918) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor majd megyek :) :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12920) emiki6 válasza Sirandrish (#12919) üzenetére


emiki6
veterán

Hozzám (is) bármikor jöhetsz bármiért, ha épp online vagyok. Vagy írjak én is, ha nem felejtem?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12921) Sirandrish válasza emiki6 (#12920) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát te mikor leszel ma? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12922) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Én questelek úgyhogy nem engedek be senkit ;]

Üdv. Johnny

(#12923) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#12922) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Degonoszvagy :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12924) emiki6 válasza Sirandrish (#12921) üzenetére


emiki6
veterán

Random. Ma estefele jó eséllyel.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12925) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#12923) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mihoyo a gonosz amiért nem lehet questeket coopban tolni :N

Üdv. Johnny

(#12926) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#12925) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Vagy legalább beengedni a spanokat. Nem ellennék ott a botommal, míg spammeled a space-t? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12927) emiki6


emiki6
veterán

Naszóval, kis banner leak info. (Ha valakinek esetleg a banner leakek "spoilerek" lennének, az jelezze.)

3.1:
Első fele cyno és candace, második nilou. (Kíváncsi leszek lesz e valami jó rerun mellettük.)

3.2:
Nihida és jó eséllyel Childe, Yea, Yoi rerun, bár Yoi annyira mégsem valószínű, mert most volt. Majd kiderül.

-
Én Raiden, Eula és Shenhe rerunt várok főleg, de Ayaka is jó lenne, remélem, ha lesznek, akkor nem egymas mellett/után, hanem patch-enként max 1, inkább kevesebb. Bár bevallom az a cyno-candace banner elég kecsegtető...

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12928) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

(#12929) jonnyjoker01 válasza emiki6 (#12927) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Basszus, Candace és Nilou kéne pont... 10 húzásra vagyok a garantált 5 csillagostól, szóval Candace akkor majd máskor csatlakozik.

Bár ha C0 Cyno jó, akkor lehet kihúzom mert amúgy elég menő. Majd meglátom...

Üdv. Johnny

(#12930) emiki6 válasza jonnyjoker01 (#12929) üzenetére


emiki6
veterán

De ki tudja hányadikra kapsz Candace-t, lehet addig 2 Cyno is kihullik. ;]
Cyno-ra írtak valamit, hogy a C2-je lesz op. C2 sajat fegyverrel olyan 75% dps nyereség.

-

Közben tegnap kicsit kutakodtam, mert kerestem olyan forrást, ami csak a banner leakekkel foglalkozik (kit, character, story és lore leak nem érdekel) és némi sodródás után a SYP (save your primos)-t találtam.

A weboldalukon van egy jó timeline és egy spekulatív roadmap. Utóbbiról it egy ss:

A spekulációk az elkövetkezendő event-ekből következtethetőek (az oldalon ott vannak az indokok, ha valakit érdekel). Szóval ha valakinek még kell régebbi karakter, akkor jelenleg ez egy jó előrejelzés, még ha nem is biztos.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12931) Sordoran válasza emiki6 (#12930) üzenetére


Sordoran
addikt

Én szeretek tervezni, nem szórom impulzás alapján se a primot. Mostani bannereket ezért kihagyom. Rápörgettem igaz most Collei constellation-ért, de erre építve nem pörgetek tovább, jó lesz a C0 is egy darabig. 3.1-ben majd első bannerre rámegyek, mert tetszik Cyno is, és Candace kell. Előzetesen Nilou is szimpi, de őt csak akkor akarnám nagyon ha dps/subdps lenne. Support nem kell. (ha valaki tudja, írja meg mi lesz)
Viszont Kusanali mindenképpen kell, szóval 3.2-ig ő a legfőbb prioritás. Dehya is kell majd, de ő elég messze van még, rerun-ok közül egyik se mozgat meg, vagy már megvan. Maximum Xiao jöhetne, de csak mert megvan a fegyvere, és anemo dps-em amúgy sincs.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12932) F34R válasza Sordoran (#12931) üzenetére


F34R
nagyúr

En valahol azt olvastam hogy nerfeltek... es igazabol bloom supportnak lesz jobb, de tippre sub-dps lesz. Ket dolgot eszrevettem, gyonyoru burst animacio, tetulassu attack speed :DDD

(#12933) Shiro válasza emiki6 (#12930) üzenetére


Shiro
senior tag

Nem rég felkerült egy új damage calculator a netre, ami szerintem eddig a legjobb. (egy pici hibája van, hogy átlag dps-t nem számol), ugyanakkor jól kezel minden buffot.

Megnéztem, hogy Cyno mely fegyverrel mit tudna.
F2P White Tassel! :DDD

Megj: A Scarlet (5* spear) EM alpaján ad ATK-et de ez inkább csak R5-ös változatnál lényeges.
Mivel nem tudom, hogy milyen ICD lesz rajta így a Buffot Benett és Yun Jin adja, akiknek a statisztikáit a sajátjaim alapján állítottam be.
Benett C5 + Aquila Favonia + Noblesse
Jun Jin C4 2650 DEF
Zhongli + Milelith
A célpont egy lvl90 Hilichurl.

[ Szerkesztve ]

(#12934) xeon forever válasza Shiro (#12933) üzenetére


xeon forever
addikt

JóJóféle.
Hűtő teamet meg mindig nem übereli.
Max dmg Hutao team nálam a Hutao, Raiden, Bennett, Barbara.

Barbara 4piece "Mirelitt"(+20% team Atk)+Sárkány könyv R5(next kari +48%atk), Bennett Max Atk3389 4 piece gladiator(Talent lvl12+112%atk)Raiden support Primo' Jade gladiator 4piece set electro + crit 80%+crit dmg 147% //2 pyro +25% atk. Tavaly november óta próbálok normális artikat gyűjteni elég szar rátával... Lehetne még jobb is.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12935) F34R válasza Shiro (#12933) üzenetére


F34R
nagyúr

Glided Dreams vagy Thundering Fury, ez a ket set lesz jo neki. mivel nekem nincs egyikbol sem normalis, igy elobbit farmolom. GD-el lesz olyan aggravated dmg hogy leesik az alunk. :Y

#12934 xeon forever
Ez a team egy bullshit :DDD Vagy vape vagy Melt. raadasul senkin sincs az az artifact ami kell.

(#12936) xeon forever válasza F34R (#12935) üzenetére


xeon forever
addikt

Király. XD Hutao team ről beszeltem...
Néha gondolkodás nélkül ne írj fszsgkt.
Hutao ki van építve. 50% crit rate 203% crit dmg, staff of homa akkor, és a többiek csak buff meg support. Hutao 5300 Atk buff után amiről indul a cr...AVG charged 50k per hit+ viragocska.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12937) F34R válasza xeon forever (#12936) üzenetére


F34R
nagyúr

EN is arrol beszeltem.. amit irtal team az bullshit. az 50k az picsa.. jomultkoraba beszeltunk rola hogy johnnynak 70k charged, most mar megtobb nala. Nalam is benyalt 70k-ba Abyss buffal. Kicsereled Barbarat Mona-ra akire tenyleg illik a Tenacity, Raiden meg ide foloselges, inkabb Xingqui vagy Yelan.

[ Szerkesztve ]

(#12938) emiki6 válasza F34R (#12935) üzenetére


emiki6
veterán

Ebben mondjuk egyetértek, elég wtf team. :DDD
Használtam Barbarát vizezőnek, önszopatás. :DDD
Megértem, hogy Singcsót nem akar a csapatába, de van Monája Kokomija éy Yelanja. Raiden meg nem értem mit keres ott. :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12939) F34R válasza emiki6 (#12938) üzenetére


F34R
nagyúr

Xingqui opcionalis, mikor meg nem volt Yelan akkor is a Hu Tao comp reszet kepezte.
Raidennek meg megint ugy van ertelme kulon csapatban ahol van mellette Xingqui vagy Yelan, Xiangling es Bennet, vagy Kazuha. Benni csak akkor ha nagyon flexelni akarsz.

(#12940) emiki6 válasza F34R (#12939) üzenetére


emiki6
veterán

Raiden elég multifunkciós, mert jó batterynek, off-field electro felkenőnek és dpsnek, valamint main dps-nek, de egy hutao-bennett mellett kb csak sub dps-nek jó, ami meg minek oda?

Én majd egy eula-raiden (-shenhe-diona?) teamet akarok egyszer.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12941) F34R válasza emiki6 (#12940) üzenetére


F34R
nagyúr

Oda is inkabb a flex, tehat Shenhe Diona kilove.. Eula - Raiden pipa es jo, Mona (C3) es Bennet.. ha addigra nem lesz jobb buff support. Mondjuk en Eula-t ki sem allhatom. :DDD

(#12942) Shiro válasza F34R (#12935) üzenetére


Shiro
senior tag

Ha megszerzed a saját fegyverét akkor igen, de minden más esetben a Gladiátor a jobb.
A Thundering Fury pedig ott is csak a harmadik helyre jó.

+Dendro Traveller "egy kicsit" Jobb lehet mellé, mint Benett.

(#12943) F34R válasza Shiro (#12942) üzenetére


F34R
nagyúr

En olyantol ertesultem aki Beta tester. A gladiator is jo neki tehat ez a 3 ami set farmolhato neki. Nekem is az a tervem hogy a travellert teszem melle az aggravated miatt. Viszont regota az elso karakter akire tenyleg nem lesz jo statos artifact.

[ Szerkesztve ]

(#12944) Scarletiel válasza emiki6 (#12940) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Elfelejtetted, hogy waifu-nak se rossz :D

(#12945) Shiro válasza F34R (#12943) üzenetére


Shiro
senior tag

Én meg tudok számolni. :DDD

Cyno eléggé az NA-ra lesz kihegyezve, szóval Yun Jin és egy Dendro support, a Sands az legyen EM, aztán pakolj rá annyi Critet meg DMG-et amennyit tudsz. ;]

Fejlesztés szempontjából eléggé F2P friendly. Felhúzod lvl90-re aztán a talentek közül elég a Burstjét tápolnod, de azt se feltétlen kell 10-isig húznod.

(#12946) xeon forever válasza F34R (#12937) üzenetére


xeon forever
addikt

Mondom AVG...volt 80k+ is... A csapat össz dmg a lényeg. Cryo ellen ellen meg durvább.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12947) F34R válasza xeon forever (#12946) üzenetére


F34R
nagyúr

Ezt ne felejtsd el a jatekkal is kozolni :DDD

#12945 Shiro
A TF domain az nagyon nem resin barat, Gladiator meg Strongboxbol eshet csak. Annyi szoljon meg a Gladi mellett hogy van 3 piecem es mar csak kettot kell kiporgetnem. :D

(#12948) Shiro válasza F34R (#12947) üzenetére


Shiro
senior tag

Azt ne mond nekem, hogy 2 évnyi játék után nincs egy normális Gladiator szetted? :DDD

(#12949) F34R válasza Shiro (#12948) üzenetére


F34R
nagyúr

Nalam a normalis teljesen mashol kezdodik. es igen nincs.

(#12950) slimG válasza Shiro (#12948) üzenetére


slimG
tag

2 évnyi játék után, egy nagytakarítás után most szanálom a Gladiator és WT artikat, mind2 280+ darab volt. Nem kell mindent ész nélkül bezúzni. Cserébe szinte mindig 1450+/1500 az inventory.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.