Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) Urzu_7 válasza kory24 (#11550) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Redditen mindig láttam az ilyen képeket de akkor most már tudom honnan van :R
Kicsi Amberem :DD

giran~

(#11552) F34R válasza Urzu_7 (#11551) üzenetére


F34R
nagyúr

Ambermain. :DDD

(#11553) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ha most Psen tolom, akkor az megoldható, hogy mondjuk a telefonomon is tudjam nyomnia pses accounttal? Vagy hogy van átjárás az accok között ?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#11554) kory24 válasza Adam_Shepard (#11553) üzenetére


kory24
őstag

Meg persze

Nekem is fő platform a PS, de munkába menet vonaton vagy akár melóhelyen is belépek mobilról megcsinálni napik, eventek stb.

Csak annyi, hogyha PS veszed BP-t akkor a jutalmat csak ott tudod kivenni.

(#11555) Adam_Shepard válasza kory24 (#11554) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

És hogyan? Csak apple id/fb/twitter/game center opciokat látok.

A trophyk is kiesnek ha belépsz psen?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#11556) Sordoran válasza Adam_Shepard (#11555) üzenetére


Sordoran
addikt

Össze kell kapcsolnod egy mihoyo fiókkal, és azzal tudsz belépni. Korábban is ki volt ez részletesen beszélve, érdemes visszakeresni. (régen volt, én se emlékszem már pontos menetére :DDD )

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11557) Adam_Shepard válasza Sordoran (#11556) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Közben megtaláltam, d nem engedi, mert már van azon egy reg.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#11558) Sordoran válasza Adam_Shepard (#11557) üzenetére


Sordoran
addikt

Mihoyo fiók e-mail címét lehet változtatni, így ha azt átírod másikra, utána engedni fogja.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11559) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Lore szempontjából van valami oldal, amire érdemes lehet rárobbanni? Pl, hogy nincs másik Paimon, ez a nincs visionom, de tudom az elementeket használni, pl most találkoztunk a másik tesóval, aki ilyen "majd ha eljutsz az utad végére találkozunk..." meg ki volt a legelején az a csaj, pl? ezer kérdés

Amúgy az lett végül, hogy beáldoztam a meglévő mobilos fiókom, erre most reggel kiesett mindenki, aki ott is megvolt :D

Azt tudtátok gondolom, hogy ad a hoyo appos checkinekért is morát meg csillagot.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#11560) F34R válasza Adam_Shepard (#11559) üzenetére


F34R
nagyúr

Persze, mar vagy ezer eve :DDD

(#11561) Shiro válasza Adam_Shepard (#11559) üzenetére


Shiro
senior tag

A wikipédián el tudod olvasni az eddig megjelent küldetéseket (az ideigleneseket is) és azok párbeszédeit:
https://genshin-impact.fandom.com/wiki/Quests
A fő küldetés vonal (Archon Quest) szövegét a játékon belül is megtalálod.
Paimon menü -> Archieve -> Traveller Log

A játék Lore-ja. Történelem, kultúra..stb
https://genshin-impact.fandom.com/wiki/Lore

Hivatalos YouTube csatorna különféle rövid ismertető videókkal videókkal. :
https://www.youtube.com/c/GenshinImpact/videos

A Kékkalaposmacskánál szoktak lenni összefoglaló videók.
https://www.youtube.com/c/CatWithBlueHat

Ha esetleg magyarul is szeretnél pár dolgot:
https://genshinimpact.hu/
https://www.youtube.com/c/FlutterDashHUN

(#11562) xeon forever


xeon forever
addikt

Mikor lesz a következő live show az update előtt?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11563) Shiro válasza xeon forever (#11562) üzenetére


Shiro
senior tag

Elvileg most pénteken lesz esedékes.

(#11564) fpatrik17 válasza Shiro (#11563) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Kikészülök, ha nem jön Kazuha 1 hónapon belül az fix... :(((

Szerk.: közben kihúztam Sara-t is, a Raiden hypercarry csapathoz, hogy addig ne uncsizzak.

Valahogy Sucrose-al nem jön ki jól nekem a rotation, szóval most már ebbe a csapatomba is Kazuháért ordítok. :C

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#11565) Shiro válasza fpatrik17 (#11564) üzenetére


Shiro
senior tag

Ó és lesz még mellette egy Klee is. Számólgatom a primókat, hogy hogyan fogok ebből kijönni. :P

(#11566) fpatrik17 válasza Shiro (#11565) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Yanfei mainként nekem Klee nagyon felejtős. Próbálgattam, de nekem Yanfi minden téren jobban feküdt 4 csillagos létére.

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#11567) F34R válasza Shiro (#11565) üzenetére


F34R
nagyúr

Yanfei C6, szerinted mennyire erdekel Klee? :DDD Pont annyira hogy cuki mint az allat, de C2 kellene belole, ami eleg eselytelen. :D Meg a francos Crimson Witch Domaint sem szeretnem honapokig kurogatni. :U

Yoimiya mikor jon?

(#11568) Sordoran válasza Shiro (#11565) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem lenne rossz nekem se Klee, de drága mutatvány lenne egy 5 csillagost megszerezni csak mert kawai. :B Csapatban nem látom értelmét jelenleg, inkább már akkor Yoimiya ha már megvan Yelan. (elvileg ő is esélyes 2.8-ban Klee és Kazuha mellett)
Most már inkább dendro karakterekre spórolok. Első 5 csillagos leírása már szivárog, bár engem csak addig érdekelt amíg nem láttam hogy "he", nekem "she" kell. ;] Viccet félretéve, a dendro archon mindenképpen kell, szóval előbb kivárom ő mikor jön.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11569) F34R válasza Sordoran (#11568) üzenetére


F34R
nagyúr

A bow userre gondolsz?

(#11570) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Amúgy ha már Kazuha megint szóba került..
Milyen 4 csillagos fegyvert használtok/használnátok vele?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11571) Sordoran válasza F34R (#11569) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem tudom az-e, tényleg nem hozott lázba, hogy végig olvassam. :DDD
Az archon biztos pont, mert eddig minden archon jó volt, support/burst dps, és egy ilyen dendro karakter lefedi kezdetben az igényeimet. Kérdés hogy jön-e már 3.0-ban, vagy majd 3.1-ben fog. Amennyiben tényleg jön Sumeru 2.8 után, úgy mostani special program végén csak megpendítik majd pár képpel, esetleg videóval, mint ahogy tették Inazuma érkezése előtt.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11572) xeon forever válasza Sirandrish (#11570) üzenetére


xeon forever
addikt

C0 Sacrificial Sword | Genshin Impact Wiki | Fandom

Nekem ez jött be.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11573) Sirandrish válasza xeon forever (#11572) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is ezzel tervezem használni, ha valaha megkaparintom..mármint Kazuhát :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11574) fpatrik17 válasza Sirandrish (#11573) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Nekem elő van farmolva az Iron Sting. Én azt fogom rátenni, így legalább lehet játszani az Energy Recharge Sands-el is. Annyit VV Domaint farmoltam már, és még mindig nem jött össze fasza arany Elemental Mastery artifact set két Anemo karakterre se, nem hogy még Venti és Sucrose után farmoljak egy harmadikat is. :W

• Honor Magic5 Pro •

(#11575) F34R válasza Sirandrish (#11570) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem ilyen hibrid, black sword vagy iron sting.

(#11576) Sirandrish válasza F34R (#11575) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mindhárom megvan, majd kipróbálom őket :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11577) F34R válasza Sirandrish (#11576) üzenetére


F34R
nagyúr

Az Iron Sting akkor nagyon baro (illetve nem sokkal marad el a Freedom Sword-tol 5* gatcha weapon) Ha minden Elelemtal Masteryn van... Viszont akkor Energy recharge substatot is kell rakni a piecekbe, mert a Sacrificial Sword ilyennel kepessegekkel bir, illetve azzal hogy duplan tudod hasznalni az elemental skilljet egyes esetekben.

(#11578) Shiro válasza Sordoran (#11568) üzenetére


Shiro
senior tag

Én is abban a tévhitben voltam, hogy valami csaj lesz, pedig szivárogtak infók, de az olyan félinformációkra, hogy "van füle" azokat simán átugrom.

Kicsit összeszedve az eddig ismerteket a Sumerui karakterekről.
3.0
5*

4*
4*



Bónusz:
Kusanali aka Dendro Arkhón (bár még változat)


Gyanítom, hogy szárnyalni fognak az eladások. :DDD

Ui: Remélem, hogy megint lesz majd kristály bónusz reset. :U


(#11579) F34R válasza Shiro (#11578) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez a Tighnari egy Dendro Ganyu. :D o eddig a legerdekesebb mind kozul, a masik ketto support, egyik electro healer a masik ilyen fasztudja ;]
A Loli archon meg erdekes lesz szerint
em....

(#11580) F34R


F34R
nagyúr

Szerintem ez hajlektalanna tesz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11581) xeon forever válasza F34R (#11579) üzenetére


xeon forever
addikt

:DDD VidekY Loli main :P

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11582) F34R válasza xeon forever (#11581) üzenetére


F34R
nagyúr

Megint egy full depresszios evnek nezek elebe :DDD

(#11583) vakablak93 válasza Shiro (#11578) üzenetére


vakablak93
őstag

Bakker a Loli archon még érdekel is :DD A fenébe már, most már nem tudom kire fogom majd ellőni a garantáltat de ezekből egy mindenképp lesz, csak kitudja melyik jön majd ki. :))
Alig várom már hogy érkezzenek.
Az a Collei se néz ki rosszul mintha Ganyu citromot nyelt volna :DDD

Mondjuk lehet előtte Raident kéne végre agyoncsapnom, de annyira nincs kedvem azzal a hülye szoborral szórakozni :D

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11584) F34R válasza vakablak93 (#11583) üzenetére


F34R
nagyúr

A fentebbi listabol nekem legalabb harom kellene fixre... az egyik Scaramouche, a masik a Dendro Archon, a harmadik az pedig a bow dps. Ezt akarhogy is nezzuk anyagi csod :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11585) vakablak93 válasza F34R (#11584) üzenetére


vakablak93
őstag

Az íjjász dps nem csak 4 csillagos? Pörgesd ki az archont és reméld a mázlid hogy közbe kijönnek a 4 csillagosok is :D
Nekem 14 wish a garantált banner karakter, szóval sima ügy lesz a Lolit kiszedni :D

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11586) F34R válasza vakablak93 (#11585) üzenetére


F34R
nagyúr

Majd tudja a Hoyoverse :DDD a crystallt ugy sem uszom meg.

(#11587) Shiro válasza F34R (#11579) üzenetére


Shiro
senior tag

Örölük is neki, hogy lesz egy másik Ganyuhoz hasonló karakter.
A sebzése, meg úgy ámblokk az egész Denndro DPS szerintem a resist csökkentésre fog épülni. Azt adja az Artifact, gondolom Thignari Skilljén a Chaos State is valami hasonló lehet. Ha jól emlékszem valami régi pletykábol, akkor dendro-electro reakció is azt fogj erősíteni, és talán a rezonancia is.
Magyarán leviszi az ellenfelek védelmét a bányászbéka a Chasmmélyi vishap segge alá. ;]

(#11588) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

ezt a gnosis chorust megéri megvenni?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#11589) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Meg az érdekel még, hogy a 35ös szintet elérve, ha nem csinálom meg a szint unlocok, akkor az eddigi xp elveszik?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#11590) kory24 válasza Adam_Shepard (#11589) üzenetére


kory24
őstag

Nem, az gyűlik attól tovább

De ha tudod célszerű megcsinalni, mert ahogy nő WL úgy javul a drop/jutalmak is

(#11591) Shiro válasza Adam_Shepard (#11588) üzenetére


Shiro
senior tag

Ha gyűjtöd a névjegykártyákat, akkor igen, de az a plusz 5 condensed resin nem igazán éri meg az gnostic hymn-hez képest.

[ Szerkesztve ]

(#11592) Adam_Shepard válasza kory24 (#11590) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Pont az utolso mozaik lectro izé bottleneckeli a csapatomat, szóval azt ujra kell terveznem majd. Csak azért kérdem, hogy csináljam tovább őket és ha azon túl vagyok akkor felugrik (most mondok egy szamot lvl 37-re) vagy megy minden, mintha semmi nem történt volna?


a hymn/chorusra kitérve. Azok a fegyverek mennyire jók, ami benne van?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#11593) kory24 válasza Adam_Shepard (#11592) üzenetére


kory24
őstag

Úgy tudom gyűjti exp és felugrik több szintet is ha olyan későn csinálod meg ascension tesztet.

Elég jók a Bp fegyok, deatmatch, Serpent Spine és black Sword tuti, többit nem próbáltam.

Nyilván legjobbak R5-ön :)

(#11594) Shiro válasza Adam_Shepard (#11592) üzenetére


Shiro
senior tag

A kard a klémor és a katalizátor a legjobb négycsillagos fegyver bizonyos karakterekre. Az íj és a lándzsa esetében van jobb is.
Ha leírod, hogy mik a kedvenc karaktereid, akkor tudok akár részletesebb infóval is szolgálni.

(#11595) Sordoran


Sordoran
addikt

Péntekenként szokott lenni a special program, de volt már vasárnap is. Most viszont szombaton lesz, magyar idő szerint délután 2-kor twitch-en, majd youtube-on ismétlés 6-kor.

Bejelentő kép alapján tényleg jön Kazuha re-run, és Fischl jelenléte megerősíti a leaket, miszerint kap egy skin-t, Diluc-al együtt (eddigiek alapján a Fischl skin event keretében ingyenes lesz, Diluc skin pedig crystal-ért megvehető, korlátozott ideig olcsóbban).
A kép háttere/témája alapján pedig ismét nyaralhatunk. ;)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11596) kill_switch válasza Sordoran (#11595) üzenetére


kill_switch
senior tag

Jobb alsó sarokból kit vághattak ki? Logikus lenne az új anemo fiú ha az is jön, de ennek olyan mintha szarvai lennének.

(#11597) Shiro válasza kill_switch (#11596) üzenetére


Shiro
senior tag

O3- ON =

De ha úgy nem akkor: Dorothy egyik ismerőse.

[ Szerkesztve ]

(#11598) Mike


Mike
veterán

Van már vmi leak ki lesz banneren 12 nap múlva?

(#11599) Sordoran válasza Mike (#11598) üzenetére


Sordoran
addikt

Csak 18 hozzászólást kell visszaolvasnod (#11580-as komment). Persze biztosra majd csak 2 nap múlva lehet tudni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11600) Sirandrish válasza F34R (#11580) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Yoimiya is érdekelne, de csak nem hagyom ki az első 5csillagos Dendrot, így inkább arra összepontosítok Kazuha után. Remélem kazuha csak 25K primot fog elvinni, meredjen meg :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.