Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) Urzu_7 válasza emiki6 (#12443) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Jah F2P BTW :D :D

giran~

(#12452) jonnyjoker01 válasza Scarletiel (#12434) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egyszerű oka van, túl sok pénzt kéne utalni Zach Aguilarnak :DDD

Üdv. Johnny

(#12453) F34R válasza jonnyjoker01 (#12452) üzenetére


F34R
nagyúr

Az meg ki a tokom? :D

(#12454) emiki6 válasza F34R (#12418) üzenetére


emiki6
veterán

2120 primo fog járni a 3.0 event(ek)re, ami napi átlag 60.

Zach meg Aether angol szinkronhangja. A Dragon Slayer Tanjiro-jaként hallottam korábban.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12455) xeon forever válasza jonnyjoker01 (#12452) üzenetére


xeon forever
addikt

Pár éve csináltam egy tanulmányt. A videó játékok fejlesztése közben a VA az egyik legdrágább elem. Genshinnel is ez van. Nekem különösen üdítő a JP VA. Kb nem is jaccanek vele JP nélkül.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12456) F34R válasza emiki6 (#12454) üzenetére


F34R
nagyúr

Jaahhh, azt is japanul neztem szoval vegkepp nemismerem. :D

(#12457) emiki6


emiki6
veterán

Megmentheti a dendro a hátrahagyott electro dps-eket vagy nem valószínű?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12458) Shiro válasza emiki6 (#12457) üzenetére


Shiro
senior tag

Pontossan mit értesz megmentés alatt? Mert Eit mondjuk nem igazán kell megmenteni, ahogy Fischl és Beidou is köszönik jól vannak, bár ők inkább Mikoval együtt supportok. Razor pedig physical dps.

A többieket illetve meg itt egy egyfajta általános erősorrend:
"Standard" 4* C6 < Standard 5* C0 < 4* C6 < 5* C0
Két kategória között kb "30%" a különbség.

Ha Keqingre gondoltál, akkor nos...

(#12459) emiki6 válasza Shiro (#12458) üzenetére


emiki6
veterán

Nem vagyok benne biztos, csak mindenhonnan azt hallani, hogy az electro egy kicsit mostoha elem, mert csak transzformatív reakciója van, elmarad a vape-melt-freeze comp-októl. Ei pedig kivétel, mert ő OP (mint zhongli).
Igen talán Keqing a legjobb példa electro dps-nek.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12460) slimG válasza emiki6 (#12459) üzenetére


slimG
tag

Maga az electro resonance is kb a haszontalan kategória: Affected by Hydro for 40% less time. Superconduct, Overloaded, and Electro-Charged have a 100% chance to generate an Electro Elemental Particle (CD: 5s). Ha átdolgoznák mondjuk, mint állítólag 3.0ban majd a hydro-t, és lenne belőle: EM +60-90 vagy electro reakcióra adna all elemental bónuszt, vagy dupla lenne az overload/electrocharged/swirl/superconduct dmg.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#12461) F34R válasza emiki6 (#12459) üzenetére


F34R
nagyúr

Sajnos Keqingre oriasi invest es buff kell hogy kozeleben legyen a mostani dpseknek.. C6 , Mistsplitter, Thundersoother. Maga az electro is elhanyagolhato elem volt Inazumaig..

(#12462) jonnyjoker01 válasza F34R (#12461) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Keqing sehogy sem jó. Nekem C2 már, Lvl 90 10/10/10, jade cutter, 70% crit rate 240% crit damage, eltörpül Itto, Ganyu vagy Hu Tao mellett (ezt a három DPS-t szoktam használni).

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#12463) emiki6 válasza jonnyjoker01 (#12462) üzenetére


emiki6
veterán

A kérdés, hogy lesz e melt/vape féle electro reakció a dendroval, ami pl keqinget vagy más lehetséges electro dps-eket életképes(ebb)é teszi.

(Még nem neztem meg milyen jellegű reakciók lesznek, csak hogy a dendro vízzel, electroval és tűzzel fog reagálni és többféle electro reakció is lesz,ha jól értettem.)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12464) Sordoran


Sordoran
addikt

Most már időszerű lenne hogy a mihoyo bejelentse a 3.1-es karaktereket. Türelmetlenségem okán így google keresésre csábítottam magam, ami alapján alábbi leak jött szembe: Nem jön még Lesser Lord Kusanali (dendro archon) 3.1-ben se. :O Valahogy féltem hogy ez lesz. Sztori leakeket kerülöm, így csak saját fantáziámra, látott információ morzsákra támaszkodom. E szerint (gyanítom) Kusanali el leszel zárva előlünk, és majd csak a dendro archon quest ív végén (3.2-ben) fogunk fizikai valójában találkozni vele, és ekkor lesz megszerezhető. Legutóbbi special program alapján nincs igazán tisztelve Sumeru-ban, és talán saját magában se bízik (nem véletlen lesser lord), szóval nem feltétlen csapdában van, lehet önkéntes számüzetés/elzártság áll mögötte. Viszont ha 3.1-ben se jön nagyon "must have" karakter, akkor lehet rá kellene pörgetni az új 5* dendrora jövőhéten. Azért 3.2 elég messze van még, túl sokat gyűjtögetni felesleges. Vagy akár Yoimiya-t is haza hozhatnám, mert kawaii. :B

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12465) emiki6 válasza Sordoran (#12464) üzenetére


emiki6
veterán

[Unverified] Updated Sumeru Characters Estimated Release Date
Updated with 3.0-3.2 patch shortened to 5 weeks


Version 3.0 - August 24, 2022
1st Half: Tighnari (5★), Zhongli (5★), Collei (4★) [Official]
2nd Half: Ganyu (5★), Kokomi (5★), Dori (4★) [Official]

Version 3.1 - September 28, 2022
1st Half: Cyno (5★ Electro)
2nd Half: Nilou (5★ Hydro)
Unknown: Candace (4★ Hydro) (hxg)

Version 3.2 - November 2, 2022
Kusanali/Nahida (5★ Dendro) (hxg)

Version 3.3 - December 7, 2022
Scaramouche/Wanderer (5★ Anemo) (hxg)
Faruzan (4★ Anemo) (K)

Version 3.4+
Dehya (5★ Pyro) (K)
Al-Haitham (Unknown★ Dendro) (hxg)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12466) Sordoran válasza emiki6 (#12465) üzenetére


Sordoran
addikt

Majd archon quest után újra átnézem, mikor már tudni fogom ki kicsoda. :DDD 3.1-et láttam, 3.2-t sejtettem, a többi pedig képlékeny még szerintem.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12467) emiki6 válasza Sordoran (#12466) üzenetére


emiki6
veterán

Én a kqm discord leaks #unverified-library -t néztem, ott a karakterek leakelt kitje is megtekinthető (pinelve vannak).

Egy dolog méltó említésre, Candace lesz tall female. ;]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12468) xeon forever


xeon forever
addikt

Én még mindig ott tartok, hogy minden karakter kell. :P
Zhonglinak külön örülök, mert ő még nincs meg, és Ventinek is örülnék valamikor még...Valahogy nem jöttek haza. Pedig jó lenne egy Archon csapat is. :C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12469) F34R válasza xeon forever (#12468) üzenetére


F34R
nagyúr

;] Ah shit here we go again.

(#12470) xeon forever válasza F34R (#12469) üzenetére


xeon forever
addikt

Most mért mondod? ;]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12471) xeon forever válasza xeon forever (#12470) üzenetére


xeon forever
addikt

Na Yoimia úgy néz ki kimarad, viszont az öröm az ürömben, hogy így megvan az első C6 5* Diluc személyében. :B
Most nem tudom, próbálkozzak meg mert ilyenkor fordult már elő a B2B, viszont akkor bukó a fix sumeru 5*.... :F
Annak örültem volna igazán, ha yomi és utána Diluc egyből, de mindent nem lehet.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12472) emiki6 válasza xeon forever (#12468) üzenetére


emiki6
veterán

Pont neked nincs meg Zhongli?
Én bízom benne, hogy megnyerem az 50/50-et, mert ha nem, akkor skip, mert még csak 133 fatet sikerült felhalmozzak.
Ha vesztek, akkor jó lenne talán egy Mona, esetleg Diluc.

Tegnap megcsináltam jéGanyu story questjét, kellemes a gameplay-e, mint egy Amber, csak jobb szóval mindenképpen kell. Ígéretesnek tűnik a Ben-Kazuha Ganyu melt. Ben-Kazuha már most is alap lett, Ben kellemes csalódás lett végül. Shingcsóval még hadi lábon állok... :D

On-field dps-nek úgy érzem nálam az aimed/charged shot miatt a bow, a normál attack miatt (és nem búgócsiga charged esetén) a claymore lesz a favorizált fegyverviselés.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12473) xeon forever válasza emiki6 (#12472) üzenetére


xeon forever
addikt

Utoljára Ganyut választottam a shared banneren. Első rerunnál meg nem volt szerencsém, előtte pedig nem is érdekelt komolyabban(első 6 hónapban csak storyzgattam)egyetlen banneres kari sem. :DDD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12474) xeon forever


xeon forever
addikt

Kazu vs Mirror Maiden @ thug life :DDD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12475) Shiro


Shiro
senior tag

Egyszer gondoltam egyet csinálni kéne egy ranglistát a karakterek történetbeli ereje alapján.
Mivel a játék néhány kivételt leszámítva nem igazán közli ezeket indirekt módon, ezért beleástam magam a játék Lore-jába, amit kifejezetten nagyon élvezek. :DD Meglep, hogy amúgy mennyi apró részletre odafigyeltek a fejlesztők.
S ezzel kapcsolatban meggyőződésem az is, hogy az egyes ellenfelek erejét is úgy állították be, hogy azok egymáshoz való viszonya megfeleljen a játék történetének. S itt nem csupán arról van szó, hogy pl a Mitachurl erősebb mint a Hiluchurl, hanem hogy miért is kapunk egyre erősebb heti bossokat.
Dvalin immáron kifejezetten gyengének számít, ám ne feledjük, hogy beteg és le van gyengülve. Na meg persze előtte szétlőttük a 3,14csáját egy légi csatában.
A Raiden Shogun pedig egy az Electro Arkhón erejével felruházott hummanoid gépezet.

Szóval bátorkodnék megosztani egy előzetes verziót, ami jelenleg csupán pár szörnycsoport és néhány mondstadti karaktert tartalmaz. Az elején van egy kis matek rizsa, szóval ha az nem érdekel, akkor ugorjátok át.

https://docs.google.com/presentation/d/1GmDgBDJY-RtkM0lOOlRseKcMmydhwgAXN_vR5XgFTS0/edit?usp=sharing

Mennyire jó ez a formátum? (A szörnyek fajuk, a karakterek pedig nemzetük szerint csoportosítva.)
Írjak hozzá még pár apróbb érdekességet, elméletet akár a karakterekkel, a szörnyekkel, vagy a világgal kapcsolatban?

ui. A cím az egy kicsit gáz. :))

(#12476) F34R válasza xeon forever (#12471) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem meg olyan makom nem volt mint most.... no nem a karakter banneren, mert ott Mona utan jott valamikor.. A fegyverbol az elso single pull es meglett a Thundering Pulse.
Persze amennyit elvett mar tolem ez a jatek karakterbanneren ez a minimum amit adhat. :C

(#12477) emiki6 válasza Shiro (#12475) üzenetére


emiki6
veterán

Kis korrektúra. Az anemoboxernél tárai-társai, pajzsal-pajzzsal. Hydrogunnernél pajszal-pajzzsal. Kleenél mikór-mikor. Még volt valami, de nem írtam fel, elfelejtettem és a hibákat csak első olvasásra veszem észre, így nem találtam meg újra. :D

Noelle esetében ne feledjük, hogy One Punch Man edzést végez (100 guggolás, fekvő, felülés és x kör a város körül, ami fogjuk rá, hogy 10 km futás). :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12478) xeon forever válasza F34R (#12476) üzenetére


xeon forever
addikt

Na majd akkor partiba vágjuk :P Aggyá neki talenteket rendesen.
KB Ayatot tudnám betenni mellé, meg EM Barbarát. Hozod hozzá Benit, ésszétvágjuk Teyvatot. :R

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12479) xeon forever válasza xeon forever (#12478) üzenetére


xeon forever
addikt

Ja és a Kazuha videóhoz mit szólsz? Még én is meglepődtem amikor kitépte a Mirror Maident a tükörből. :DD Ott már idegből jaccottam, de csak meglett a 36 csillag. Ayatonak nagyon kellett a tripla crown.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12480) F34R válasza xeon forever (#12478) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat van rajta mar, mert elore is farmoltam de nem az igazi...... Foleg a single target miatt.. most mar mind1 annyira sok primogemtol nem fosztott meg.
Videohoz meg annyit hogy, en is itt szivtam lement 8:45-re es 1:45 alatt kellett megolni a hernyot. nah de eszembe sem volt hogy van R5 Sacrim azt igazan odaadhattam volna neki.
Meg is nezem vazze :DDD

(#12481) Shiro válasza emiki6 (#12477) üzenetére


Shiro
senior tag

Köszi, javítottam őket, meg párat amit utólag megtaláltam.

One Punch Maid. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12482) F34R válasza Shiro (#12481) üzenetére


F34R
nagyúr

Vegulis ha odaadod neki a Redhornt es rarakod Itto settjet akkor elegge sweeper. :DDD

(#12483) emiki6 válasza F34R (#12482) üzenetére


emiki6
veterán

Na, csak megtaláltam... :DDD [link] (R5 redhorn)
Ez is jó: when you hit c6 noelle :DD
(Remélem jó banneren lesz majd rerunja, kell az a c6. :D )

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12484) emiki6 válasza emiki6 (#12483) üzenetére


emiki6
veterán

Volt rá egy followup post, lvl1 C6 raidennel: [link]
Azt hittem kamu, de nem [link]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12485) F34R


F34R
nagyúr

Ezeknek az embereknek van baj :DDD

(#12486) xeon forever válasza F34R (#12480) üzenetére


xeon forever
addikt

Huztad mar ki a maident a tukorbol?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12487) F34R válasza xeon forever (#12486) üzenetére


F34R
nagyúr

Nemtudom... :DDD en ilyenekre nem figyelek. :))

(#12488) emiki6


emiki6
veterán

A Zhong/Tigh banneren Collei mellé Fischlt és Dionat mondják a lékelők. Zhonglihoz betenni Dionat... Tehették volna Ganyuhoz inkább... :D

A második banner páros pedig szept 9-én startol.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12489) xeon forever válasza emiki6 (#12488) üzenetére


xeon forever
addikt

Király Diona c35 Fischl c42 :W
Onnan csak Collei kell. Lassan ide is kéne egy olyanmint fegyver banneren, hogy tudj választani.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12490) Sordoran válasza emiki6 (#12488) üzenetére


Sordoran
addikt

Akkor 3-2 hetes bontás helyett igazságosan 2,5-2,5 hetesek lesznek? Hányan fognak belefutni hogy azt hitték még van fél hetük rá de így bukta... :DDD
Attól függően kik lesznek 3.1-ben lehet rámegyek majd Tighnarira. Bár Collei mint dendro fix, jár majd mindenkinek, de mégis csak C0. Szóval első aranyig elpörgetem, hátha jön rá pár constellation még, és ha Tighnari jön akkor lesz két dendrom, ha pedig más esik az se baj. Ami aggaszt, hogy mindkét dendro bow használó, és ebből így sincs nagy választékom, egyetlen 5*-os bow-om (Skyward Harp) dobálom jobbra-balra és még az se ideális egyiknek se (Venti, Ganyu és Yelan).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12491) Dewri


Dewri
aktív tag

A jutalmazási rendszerhez továbbra sem akarnak hozzányúlni gondolom, mert minek is...

Pl bemegyek a talenthez való cuccok domainjébe, lvl88 szint, az a legmagasabb. Rommá erősített ellenfeleket kell püfölni 2-3 percig, és a végén teljesen ugyanazt adja, mint lvl 71 szinten, ami megvan 1 perc alatt. Akkor miért kellene bemenni lvl88-ra? Ha legalább 1 darabot adna fixen mindig a magasabb szintű materialból, akkor esetleg lenne értelme, de így csak fölösleges időpazarlás a nehezebb szint...

(#12492) emiki6 válasza xeon forever (#12489) üzenetére


emiki6
veterán

Neked igen, de az újakra is gondolni kell. Nekem dionam nincs is, fischl is csak az eventből.

Mondjuk pont Zhongli bannerje az amire minimál wisht szánok csak (32 pity van, legyen egy five star és még mondjuk 10 wish). Ha bukom zhonglit, akkor is jó esetben talán 1-2 dionát kapok, ami nem semmi, de nem is sok. A 2 legnépszerűbb shieldert egy banner alá betenni... Mintha Eula mellé betennék Razort vagy nem is tudom. :D

Dewri: random, hogy kapsz e magasabb szntű cuccot magasabb szintű domainből. Én azért szoktam coopolni (még nincs "op" csapatom), mert gyorsabb (általában). Lehet hogy időpazarlás a matching stb, de sokkal szórakoztatóbb meg ígyis, mint grindolni egyedül.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12493) vakablak93 válasza emiki6 (#12492) üzenetére


vakablak93
őstag

Most lemaradtam valamiről? Dionára érted hogy népszerű palyzskarakter?
Komlyan az? :F :F

En ezt nem értem, hogy lehet úgy használni? Nem zavaró hogy folyamatosan váltogatni kell mert a szappanbubi néhány másodperc után kipukkan?
Healernek nagyon király, meg halálcuki, illetve meltre is jó meg minden, de palyzsra?
Én azthittem a palyzsa csak arra való hogy a low hps karaktert megvédje amíg el nem kezd healelni...
Újabb bizonyíték hogy túl hülye vagyok a Genshin összetettségéhez :DD

Coopozni én is szeretek, tök poén haverokkal végigdarálni a világot, mehetnénk ha gondolod :D

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#12494) Sordoran válasza vakablak93 (#12493) üzenetére


Sordoran
addikt

Zhongli mellett minden más pajzsos karakter gyenge. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12495) F34R válasza vakablak93 (#12493) üzenetére


F34R
nagyúr

Az az 1-2 tamadas kivedese eleg sokat szamit, mondjuk nem safe spot mint Zhongli, de rajta kivul nincs is jobb shielder.

(#12496) emiki6


emiki6
veterán

Melt Ganyunál artifactre ezeket ajánlják:
4SR > 4WT > 2BS + 2 glad/SR.
(A WT előnye, hogy kvázi kondició nélküli a charged shotok miatt, így azt egyszerűbb használni.)

Ha egyik setből se lenne semmi jó (csak 1-2 nem rossz WT és glad), akkor melyiket farmolnátok?

Farmorljak SR/EoSF-et és a hulladékot toljam WT strongboxba? Vagy ugyanez, csak várjam meg a SR strongboxot?

Opció még a blizzard stayert farmolni, hátha kap XQ is pár jó HoD piece-t.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12497) F34R válasza emiki6 (#12496) üzenetére


F34R
nagyúr

Ha farmolni akarsz akkor SR, nekem WT egy ev is kellett mire meglett.
A strongbox meg eleg wtf, rengeteget bele kell toljal mert egyebkent remalom.
Nalam mindketto viszonylag OKe, attol fugg kinek kell meg SR akkor rarakom a WT Ganyura.

(#12498) Mike válasza vakablak93 (#12493) üzenetére


Mike
veterán

Kell csinálni loli csapatot, oda pont befér

(#12499) slimG válasza vakablak93 (#12493) üzenetére


slimG
tag

Diona C6, 90es szinten, 13as skill talenttel, 2pTenacity-2pRetracing szettel, hp%/hp%/hp% 20as szintű artikkal (nincs substat számolva) a matek alapján skill hold pajzs:17 498. Skill cd 15 sec. Ez pőre szám, cryo ellen 250% bónusz.
Zhongli C0, 90es szinten, 10es skill talenttel, 2pTenacity-2pRetracing szettel, hp%/hp%/hp% 20as szintű artikkal (nincs substat számolva) 90es Black Tassel fegyverrel és 5ös fortival a matek alapján skill hold pajzs: 22 716. Skill cd 12 sec, mindenre 150% bónusz.

[ Szerkesztve ]

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#12500) nonsen5e válasza slimG (#12499) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nekem Diona shieldjével kevésbé volt az a bajom, hogy gyengébb mint Zhonglié, inkább az, hogy ZL pajzsának kisebb a cooldownja mint a duration, szóval ha nem ütik le rólam akkor nincs downtime.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.