Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) xeon forever


xeon forever
addikt

Eléggé ki voltam már éhezve egy jo storymódra. Spoiler mentesen, szerintem jópofa lett, este be is fejezem... :C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11302) Shiro


Shiro
senior tag

Első mindig a wish, aztán majd ki lehet próbálni. :DDD



Na jó volt közben egy Keqing, de nekem akkor is kellett a starglitter. :P
https://www.youtube.com/watch?v=Ul9135ecDfw

(#11303) Sordoran


Sordoran
addikt


Mindenkinek sikeres húzásokat! :C

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11304) xeon forever válasza Sordoran (#11303) üzenetére


xeon forever
addikt

Kb Ganyu szinten van nálam. Collector edition karakter. :C
Kazu már megvan szerencsére. Yomi, Klee kell még nagyon...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11305) F34R válasza xeon forever (#11304) üzenetére


F34R
nagyúr

DPS szinten van ott vagy csocs szinten? ;]

(#11306) slimG válasza Sordoran (#11303) üzenetére


slimG
tag

Sajnos én is elbuktam...

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#11307) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Mit akar ez tőlem? Minden kész van, ami csak lehet...

Vagyis az event még nincs teljesen (csak első fokozaton), de gondolom annak nemsok köze van a questhez.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11308) F34R válasza slimG (#11306) üzenetére


F34R
nagyúr

Nagyon nagy csocsei vannak :C Nem bantam meg hogy kihagytam Ayatot :D

@Andrish az a karakter questje, nem a main storye... nekem sincs meg :)

(#11309) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#11303) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Áh, kipróbáltam test runban és annyira bejött a playstyle hogy kihúztam. Hála az égnek nyertem a 50/50-t, 79. húzásra kiesett. Maradt kerek 100db fate-em, az elég jó. Többet nem tervezek húzni Sumeruig, talán az anemo boxoló srácra akinek elfelejtettem a nevét :DDD

Nekem iszonyatosan tetszik ez a karakter, vagy lecseréli majd Albedo-t a Hu Tao csapatomban (Zhongli+Yelan+XQ+Hu Tao) vagy Vaporize DPS-t csinálok belőle (Xiangling + Kazuha + XQ + Yelan). :C Erős is eléggé, most lvl 70 3 csillagos fegyvere van, lvl80 6/6/6 ő maga és így is aprít rendesen pedig nagyon szarok az artifactjaim rá :C

#11301 xeon forever: nekem is tetszett a quest első két felvonása, végre volt valami dráma ;] Kíváncsi vagyok mi lett Xiaoval.

Üdv. Johnny

(#11310) F34R válasza jonnyjoker01 (#11309) üzenetére


F34R
nagyúr

Ugyszinten.... csak a pityt vesztettem...
70-dik huzas... Elofarmoltam ra, igy most 80-as 1-8-8 valamilyen artifactokkal de mar most jobb mint Xingqui es eleg badASS :D
Nekem Anemo box guy nem jon be annyira, varok a banner vegeig oszt majd eldontom kell-e o vagy Xiao.

(#11311) jonnyjoker01 válasza F34R (#11310) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én az atk talentet is húzom párhuzamosan mert tényleg jó a sebzése, vape nélkül 12k jelenleg lofac builddel. Vape + Kazu buff+VV 30 ezer felé tereli, szerintem lesz ebből még 50k is. :DD

Anemo box guy 4 csillagos lesz.

Üdv. Johnny

(#11312) F34R válasza jonnyjoker01 (#11311) üzenetére


F34R
nagyúr

En 40-en Vapet lattam, 54k volt Bennet Buffal. Viszont a Burst DMG-el meg nem vagyok kibekulve... eleg hitvanyak nekem is az artik rajta.

Heizo vagy kicsoda, jah el is felejtettem... Akkor kell neki C6 mire faszanyos lesz.

(#11313) Sordoran


Sordoran
addikt

Nekem se jött be az 50/50, de legalább Qiqi-t kaptam aki az utolsó standard volt aki még nem esett ki. Valamint elfogyott a primogemem is, így a tartalékokhoz kellett nyúlnom (nem, nem költöttem pénzt, szimplán crystalt és starglittert váltottam át :DDD ). Kazuha-ra még lesz elég anyag, Sumeru-nál pedig egyedül az archon biztos még aki már vakon is fix hogy kell, de az még messze van. ;]
ui.: Jah és Barbara valamint Yanfei is C6 lett, Noelle már rég az volt.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11314) F34R


F34R
nagyúr

Tenyleg sztetek a Dendro Archon 3.0 ban jon?

(#11315) vakablak93


vakablak93
őstag

Bocsi ha nagyon láma kérdés, de
akinek meglett Yelan, elmagyarázná hogy zulajdonképpen mi is a karakter?
Most akkor xinqiu 2.0 vagy DPS vagy buff supportnak jó mint Mona?
Valahogy nekem kissé zavaros.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11316) Sordoran válasza F34R (#11314) üzenetére


Sordoran
addikt

Jó kérdés, Raiden csak 2.1-ben jött szóval lehet itt is ez lesz. Első patchben csak felvezetik sztoriban, majd következőben lesz elérhető. Viszont egyelőre erről nem igazán van információ.

Yelan guide nekem is jöhet, megszereztem mert tetszett és jónak láttam Hu Tao mellé, most el is funolok vele, de a potenciálja biztos nincs kihasználva teljesen. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11317) F34R válasza vakablak93 (#11315) üzenetére


F34R
nagyúr

O nem buffol... valojaban Xingqui 2.0, sztem egy kicsivel tobb potencial van benne.. egyebkent imo subdps. nekem nem sok vizes van o nagyon kellett. :D

(#11318) F34R válasza Sordoran (#11316) üzenetére


F34R
nagyúr

EoSF 4 piece es abbol a HP a time piece. substatnak HP es crit valamint energy recharge.
Vagy van meg olyan xombo hogy 2pc Tena + 2pc heart hydro . Fegyverek szintjen viszont en is elvagyok veszve.

(#11319) vakablak93 válasza F34R (#11317) üzenetére


vakablak93
őstag

:R köszi, akkor várok egy kicsit még és talán a banner vége felé, megvárom a tapasztalataitokat.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11320) Sordoran válasza F34R (#11318) üzenetére


Sordoran
addikt

Na majd megnézem, most egy noblesse-t dobtam rá csak. Fegyver résznél én se tudom mi lenne jó, bár nagy választék sincs. Eventes nem lesz jó neki?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11321) jonnyjoker01 válasza vakablak93 (#11315) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

XQ 2.0, továbbfejlesztés hozzá képest hogy flexibilisebb és nagyobb a sebzése. Tudod main/sub/burst DPS-nek is használni, C0 esetén inkább az utóbbi kettő bár én most épp quickswap csapatot építek köré. C4-ig support képességeit növelik a constellationok, míg a C6 konkrét hyper carryt csinál belőle.

Üdv. Johnny

(#11322) vakablak93 válasza jonnyjoker01 (#11321) üzenetére


vakablak93
őstag

Köszi neked is :R , ez esetben Szájas mellé meggondolandó, viszont az kizárt hogy nekem konstik is kijöjjenek hozzá, annak is örülhetnék hogy ha C0 lenne...Márpedig nekem inkább supportokra van szükségem.
Ezen gondolkodnom kell rendesen.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11323) F34R válasza vakablak93 (#11322) üzenetére


F34R
nagyúr

sztem itt mindnenkinek megall C0-n :DDD

(#11324) jonnyjoker01 válasza vakablak93 (#11322) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ki az a Szájas? :DDD

Nem kell konst, csak kb teljes körűen akartam írni kb hogy mire képes a belátásom szerint.

Személyes véleményem (és teljesen egyedi preferenciám) hogy 5* constellation-ökkel addig nem kell foglalkozni, amíg tényleg tudod hogy mit akarsz és melyik karakter az akit úgy érzel sosem unnál meg (és itt inkább DPS-re gondolok, supportokat nem húznék többször semmiképp, azok folyamatosan cserélődnek legalábbis nálam). Minden egyes kihúzott const egy teljesen új limitált karakterrel megfeleltethető. Nekem egyedül Hu Tao C1 a limitáltak között, mindenki más C0. Tudtam hogy ő az a karakter akit soha sem fogok megunni és a C1 konkrétan csak még jobban felemeli a fun faktort számomra. Első megjelenése óta akartam, rerunkor jött végül össze és mai napig a kedvenc karakterem a játékban :K

Üdv. Johnny

(#11325) vakablak93 válasza jonnyjoker01 (#11324) üzenetére


vakablak93
őstag

Bocsi 😅, mániám hogy beceneveket adok nekik.
Szájas' az pont Hu Tao :DD , mert be nem áll a szája és a bátyóval dumálós animaciója miatt adtam neki ezt a nevet.

Nekem 2 DPS-em van illetve 3 de Eula mostanában csak van.
Hu Tao és Ganyu, hozzájuk gyűktögetek supportokat lényegében.
Alapvetően csak azon agyalok hogy Hu Taohoz megérné-e majd húznom Yelanra, ennyi az egész. Alapvetően ha Yelan egy Xingqiu 2.0 akkor a kérdés Xingqiuhoz képest mennyit dob neki, mert Singcső talonban van nálam a Beidou-Raiden duó miatt, nálam legalábbis azok ketten többet érnek.

Ez az oka a tanakodásnak nálam
:))

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11326) Mike válasza Sordoran (#11303) üzenetére


Mike
veterán

én kibírom

(#11327) kory24 válasza vakablak93 (#11325) üzenetére


kory24
őstag

"Beidou-Raiden duó"

Ők működnek együtt?

Mintha régebben olvastam volna, hogy valami miatt nem....

De lehet rosszul emlékszem vagy már változtattak rajta?

(#11329) vakablak93 válasza kory24 (#11327) üzenetére


vakablak93
őstag

A két burst nem, de a többi igen.
Azaz Raiden segít a feltöltésben Beidounak illetve Beidou burstje és Raiden E képessége működnek együtt.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11330) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

(#11331) fpatrik17 válasza vakablak93 (#11329) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Az a két Burst együtt nagyon megborította volna a metát ;]

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#11332) F34R válasza vakablak93 (#11325) üzenetére


F34R
nagyúr

Sztem jobb a Vaporize reakcioja, es tobb a sebzese Hu Taoval mint Xingquival.. Ha van mas hasznos Hydro karaktered akkor skip. Nalam alig volt Hydro igy kellett, meg legalabb az elso pillanattol vol ket szettem, Ayatonal pl ezert nem is ereztem hogy ra kell huznom. Ugyanigy vagyok az Electroval is, nem nagyon van hasznos Unit, Yae Mikora meg elfogyott a primogem. Evvan.

(#11333) F34R


F34R
nagyúr

Hu de okadek ez az uj Abyss... megint egy szar DPS check.

(#11334) jonnyjoker01 válasza F34R (#11333) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát nem tudom én most úgy éreztem sokkal könnyebb volt, elsőre végigmentem az egészen. Bathysmal Vishap láttán kicsit összefostam magamat, közben csak a kis szarok voltak :DDD

Üdv. Johnny

(#11335) Shiro válasza jonnyjoker01 (#11334) üzenetére


Shiro
senior tag

Aszem eredetileg a nagyokat akarták oda. ;]

(#11336) F34R válasza jonnyjoker01 (#11334) üzenetére


F34R
nagyúr

Vegigmenni en is vegigtudtam... nem az a baj... hanem nincs dps.. pl az arra hulye Kenki-re varni kell 10 masdopercet hogy felalljon..
meg a hulye kocka is mire szetesik addigra talan szet lehetne szedni.
Az elozoek mind lementek 36*-ra azokkal mar nem volt gond.. most megint kezdhetem torni a buta fejem kit rakjak hova :DDD

(#11337) xeon forever válasza F34R (#11332) üzenetére


xeon forever
addikt

Réden C2, neki is látok, hátha jobb leszek mint a multkor. XD Elő se vettem rendesen Rédent, csak teszteltem az inazumai polearmot. Most már level 90 végre, teccik.


Nagyon jó féle a KAzu+Könyvmoly+Qiqi EM csapatba. Végig elemental masterel mindenki. 500EM bárkin, és magasakak az AOE ertekek. Nem maxos de használható.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11338) fpatrik17 válasza xeon forever (#11337) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Add oda neki a The Catch R5-öt, akkor fog igazán tetszeni ;]

• Honor Magic5 Pro •

(#11339) xeon forever válasza fpatrik17 (#11338) üzenetére


xeon forever
addikt

Itt másról van szó. mindenkin 500+Em, consta +300%+ elemental dmg a reakciokbol. Nagyjabol 8 honap volt kihozni ezt a csapatot. Nehez a ballance megtalalasa. (Vagy mindegyik max dps) Elözö 12-1megvolt 50mp alatt velük off piece artikkal. Dps csapatom meg orült a 75 secnek ott (Kazu osszerantas hianya miatt, es sucrose se segitett).
Catch nincs meg mellékesen... :R

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11340) xeon forever


xeon forever
addikt

48 adikkt wish.
diluc c5 utan. Lélekteni határ volt. BP hianya miatt 50 dodo buko. De megvan és innentől kzdvr sporolás Kleere
Klee meg Yomi drága lesz igy előre láthatólag. :W
Számlaszámom amire utalhattok: Azt hitted mi?

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11341) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Engem se Yelan se Xiao nem győzött meg try alapján, pedig az egyiket ki kéne szedni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11342) F34R válasza Sirandrish (#11341) üzenetére


F34R
nagyúr

Xiaonak egy deka supportja nincs :W buffolod bennivel meg esetleg Monanaval es csaa. En is ki akarom szedni de majd csak a vege fele, addig Yelannal probalok zoldagra vergodni. Az teny hogy mar jobban szeretek Lost Arkozni.

(#11343) Sirandrish válasza F34R (#11342) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Xiaonak megvan a fegyvere, így talán őt jobban ki tudnám építeni.
Viszont ha megéljük a Kazuha rerunt, akkor kb fixen kikerülne a csapatokból, mert ahov Anemot vinnék, oda 100 hogy Kazuhát vinném.
Yelan is tetszik, meg hosszútávon biztos hogy hasznosabb lenne, de hozzá meg csak az Elegym van fegyvernek, nem tudom azzal mennyire lenne kafa..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11344) jonnyjoker01 válasza F34R (#11336) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem így néztek ki most az oldalak:

Szvsz első csapatban legyen CC, második legyen single target sebzésre fókuszálva. 12-1 második felében ne felejtsd el a cryo-t leszedni az enemykről mert +100% defet kapnak, szóval legyen pyro.

Nekem az volt még talán nagy mázli hogy a kártyáim 3x80 Elemental Mastery volt, így Hu Tao a vapehez sok bónuszt kapott és az első csapatom az electro chargedhoz is.

Üdv. Johnny

(#11345) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#11343) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Közben kicsit hosszú lett a komment, de akkor mindenkinek szól aki azon gondolkodik milyen fegyvert használjon Yelannal.:DD

Az Elegy nagyon jó neki ha supportként használnád. Substat energy recharge ami kell neki bőven, passzív pedig konzisztensen aktív tud lenni ~25 másodpercenként, ami 100 EM és 20% ATK bónusz az egész csapatnak. Reakciókra épülő csapatot lenne jó köré építeni, hogy jól ki tudja használni mindenki a buffot. Később ha kiesik Kazuha akkor hasznos tud lenni egy ilyen csapatban, mert az ő EM-jét is feljebb fogja tolni aki további sebzés bónuszt (+4%) fog ezáltal dobni a swirl-elt elementre a passzívon keresztül.

Viccen kívül a Recurve bow az egy jó íj ha Dps/sub dps-ként használnád a HP% substat miatt (ATK nem kell neki egyáltalán). De ebben az esetben kell neki Hydro battery, azaz egy második Hydro karakter mert nem lesz elég energy recharge.

Ha egyedüli hydro lenne a csapatban, akkor a Favonius Warbow a legjobb opció, hogy tudjon elég energiát generálni magának.

További oké fegyverek amik használhatóak vele, de nem a legoptimálisabbak és vagy hydro battery kell mellé vagy sok energy recharge más forrásból: The Stringless, Alley Hunter, Mouun's Moon, Fading Twilight.

Best in slot természetesen a saját új 5 csillagos fegyvere, az Aqua Simulacra, energy recharge sands kell mellé és/vagy Hydro battery.

Üdv. Johnny

(#11346) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#11345) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Lehet akkor kiszedem, és rárakom az Elegyt...
Meglássuk :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11347) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah meglett Yolan, meg Standard bannerből kiesett végre Jean...
Szóval van mit fejlesztgetni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11348) fpatrik17 válasza Sirandrish (#11343) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Nálam az a terv hogy Kazuha-t húzok és utána rámegyek fix Yelanra rerunkor. Borzasztóan jó karakter Ő is, de Kazuha annyira must have ebben a kurva játékban, hogy csak na! :D

10 wish-re vagyok 100% Kazuhától, szóval nem merek most nyitni, még Ő haza nem jön...

Végre mehet majd a két kedvenc csapatom Abyss-ban ->
- Childe-Xiangling-Kazuha-Bennett
- Beidou-Fischl-Xingqui-Sucrose

Amúgy én teljesen megbántam, hogy Ventire rámentem. Nem találom a helyét... Sucrose minden téren jobb nekem, Kazuha meg még jobb lesz. Ventinek egyedül Ayaka-val látnám értelmét, vagy Ganyu-val, viszont Cry dps-em egy sincs :(((

Aztán ha jönne majd Yelan újra, akkor meg arany élet a csapatépítés mert 2 Xingqui-val minden teamet be lehet mixelni Raiden-nel karöltve. ;]

Akármeddig agyalgatok amúgy az adott karaktereken, mindig arra jutok, hogy az alap 4*-os karakterek a legjobbak univerzalitás terén -> Bennett, Xiangling, Xinqui, Sucrose, Beidou, Fischl

• Honor Magic5 Pro •

(#11349) Sirandrish válasza fpatrik17 (#11348) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is 10 (12re) wishre voltam 100% Kazuhától, de mivel majd 30K primom van, és Kazuháig még be is jön jó pár ezres, így lényegében ő így is fox maradt, még akkor is ha elsőre bukom az 50et :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11350) fpatrik17 válasza Sirandrish (#11349) üzenetére


fpatrik17
senior tag

összesen nem volt még annyi primóm evör :C

• Honor Magic5 Pro •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.