Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) emiki6 válasza Sordoran (#12697) üzenetére


emiki6
veterán

Én is még csak ott tartok, eddig semmi gond.

Andrish: Olyan nyelvre kell tenni, amit értesz és akkor nem kell olvasni. ;] Mondjuk most pont Japánon vagyok, amit még nem értek. :D
Én amúgy animenézés helyett szoktam Archon és Story questeket csinálni, szóval eleve sok szövegre számítok. Inkább ez, minthogy mangát keljen olvasni. De lehet, hogy csak nagy a szám, aztán pofáraesek később. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12702) Cassi


Cassi
senior tag

Jaj ezek a gombás sumerus questline-ok, édes phaszom! Elmegy a kedvem ettől a nagyszerű játéktól. Ki találta ki, hogy ez így legyen benne? Kibírhatatlan. Így végképp kibírhatatlan a tengersok fölösleges duma. Talán majd túl leszek rajta valahogy, de mára nagyon elég volt.

(#12703) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

Ne már hogy ennyire utáltok olvasni és fel alá járkálni egy gacha mobiljátékban :DD

Én 14 órája el vagyok veszve egy erdőben és azt sem tudom hol vagyok. Szerintem bolondgombát ettem vagy valami. Tudtam hogy mérgező lesz ez a hely.

giran~

(#12704) Shiro


Shiro
senior tag

Én valahogy baromira élvezem az egészet.
S tudom hogy amit azok az erdei manók hosszú órákon keresztül hablatyolnak az gyakorlatilag letudható egyetlen mondattal, de egyszerűen imádom őket. :D
-
Ha még nem csináltátok meg az erdei manók történetét, vagy legalábbis a java részét.
Jelenleg most fejeztem be a Slumbering Roots nevű küldetést az alábbi kis elmélkedős rész leginkább onnan van.

A kis erdei manók vagyis a varanarák gyakran emlegetnek egy bizonyos *Nara Varunát, aki még az előző arkhón idejében látogatott el hozzájuk.
*Megj: Nara tulajdonképpen embert jelent és a varanarák minden embert ezzel az előtaggal szólítanak meg.
-
Már korábban gyanítottam, hogy mégis ki lehet az a bizonyos Nara Varuna, de itt már gyanús volt, hogy egy nőnemű karakterről van szó
https://www.youtube.com/watch?v=o5KN5DENbQc
-

S megnézve egy másik videót és tényleg a Travellerétől ellentétes nemmel rendelkezik.
https://www.youtube.com/watch?v=fgcKRrelBIA
-
A hinduizmusban Varuna az "ég" istene az ikertestvére Mitra pedig a "fény" istene
...Aether és Lumine
-
Szóval leszűrtem, hogy Nara Varuna bizony a Traveller tesója lesz.
-
Aztán itt jön a Mihoyo részéről egy lehetséges baki.
A kék színű karakterfejlesztő drágakő a Varunada Lazurite
https://genshin-impact.fandom.com/wiki/Varunada_Lazurite
Az etimológia résznél ezt is a hindu Varuna isten nevéből származik.

-
Oké hogy a traveller tesója kapott egy Nara előtagot de mégiscsak fura hogy ugyan a Hydro arkhónhoz kapcsolódó nevet/jelzőt aggattak rá.

[ Szerkesztve ]

(#12705) Sirandrish válasza Renok (#12699) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jajam, amíg a szöveg alatt nem villan fel a kis rombusz, addig nem lehet ám továbbnyomni...
Ki van ez találva :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12706) Sirandrish válasza emiki6 (#12701) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem az olvasással van bajom hanem a hosszal...így hogy nem érdekel, így kegyetlen fárasztó.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12707) xeon forever


xeon forever
addikt

Nekem tetszik. Szeretem az ilyen olvasós kuldiket. Idáig is minden szart végig olvastam.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12708) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Amúgy ezekkel a "láthatatlan" fáklyákkal mit kell csinálni? Biztos mondta a játék, de tuti elnyomtam azt is :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12709) emiki6 válasza Shiro (#12673) üzenetére


emiki6
veterán

Shinobu, Yelan, Diluc?

Andrish: Arra gondolok, hogy én azt is simán elhallgatgatom, ami kevésé érdekel, viszont ami nem érdekel, azt nem vagyok hajlandó elolvasni.
Ha a random world questeket leszinkronizálnák, akkor én meghallgatnám.
Lehet vissza is teszem angolra a gémet, amíg a dubolt questeket le nem tudom.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12710) Renok válasza Sirandrish (#12705) üzenetére


Renok
senior tag

:K
Igen, pont tegnap mutattam ezt fiamnak is.

"Amúgy ezekkel a "láthatatlan" fáklyákkal mit kell csinálni?"
Azt én sem vágom.

[ Szerkesztve ]

(#12711) kill_switch válasza Sirandrish (#12708) üzenetére


kill_switch
senior tag

(#12712) Sirandrish válasza kill_switch (#12711) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Sose jöttem volna rá :D :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12713) F34R válasza xeon forever (#12707) üzenetére


F34R
nagyúr

faszomnak sincs arra ideje... netto bullshit. ha valamit meg akarok tudni ugy is utanna olvasok.
legalabb rank gondolhatnanak egy skip gombal.

(#12714) Mike válasza Dewri (#12700) üzenetére


Mike
veterán

Sőt lehetne egy skip hogy csak odaadja végén a jutalmat :) Sőt eleve nem kéne bele semmi beszélgetés, mennyit tudnának vele spórolni. Eventet megnyitod, és már csak kattintasz a jutalmért. Amúgy van feedback, írjatok nekik

[ Szerkesztve ]

(#12715) Sirandrish válasza Mike (#12714) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Miféle jutalom? Az a 30 primo amit 2 órányi space spammelésre ad? Az nem jutalom, hanem a full minimum...de tartsa meg nyugodtan, ha nem kell végigszenvednem!

Amúgy meg legyen benne nyugodtan story...az sem érdekel ha 10szer ilyen hosszú, de ha engem nem érdekel, akkor miért nem nyomhatom el?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12716) Mike válasza Sirandrish (#12715) üzenetére


Mike
veterán

Akkor ne szenvedd végig. Nem kötelező mindent mindig megcsinálni.

Miért, mert ez a játék nem olyan. Életemben nem láttam még olyan storyt is tartalmazó játékot ahol lehet skippelni a storyt. Akkor minek az egész? El kell menni Fortnite-ozni

[ Szerkesztve ]

(#12717) Sirandrish válasza Mike (#12716) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Igaz...csak a játák 95%ához kell megcsinálni ezeket a küldiket...
De 2 év után nyugodtan bolyonghatnék még mondstadt közepén :DDD

Szerk: Két dolog..
Az hogy nem lehet elnyomni a történetet, az egy dolog. Az egy másik hogy a történetvezetés a legótvarabb leggagyibb MMO-nál is bénább. Mi a francnak kell 2darab 5 perces monológ között 4 métert menni, 25ször egymás után? Mire jó?

És nem láttál még elnyomható átvezetőket? Sok játék nem fordult még meg a kezeid között :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12718) Mike válasza Sirandrish (#12717) üzenetére


Mike
veterán

Elhiszem hogyha napi szinten tolod 3 éve akkor már unalmas. Azt is elismerem hogy rengeteget fecsegnek. De ez a skippelés olyan mint a Tavkapocs c film.

(#12719) Sirandrish válasza Mike (#12718) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A távkapcsba a főhős minden unalmas cselekményt el"skippelt".
Én nem akarom csak a szöveget. Megjelenés óta tolom, minden héten a 20ley line-t, meg a többit amire totál nincs szükségem, mégse volt vele sose gondom, pedig elhiheted hogy nem túl izgi. De az gameplay...mégha uncsi is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12720) Mike válasza Sirandrish (#12717) üzenetére


Mike
veterán

A summoners warsban van automata harc is a farmolashoz, történet is csak pár párbeszéd, szóval azért van az igényeiteknek megfelelő játék is :)

(#12721) Mike válasza Sirandrish (#12719) üzenetére


Mike
veterán

Inkább ez probléma. Egyszerűen túl sok

(#12722) Mike válasza Renok (#12699) üzenetére


Mike
veterán

Van automata nem kell nyomkodni a szöveget. Nézzetek a jó oldalát, nem csipog ahogy írja a karaktereket mint a Dragon questekben

(#12723) wandor0930 válasza Mike (#12716) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Mindent nem, de a többségét igen.

És nem azzal van baj hogy story alapú és hogy ez hozzá tartozik hanem a sok felesleges szófosással amit pár mondatban lelehetne rendezni, de hosszú perceken keresztül kell hallgatni/olvasni.

De nekem pl. az ismétlődő napi küldik is ide esnek, azokban is 1-2 tele van egy csomó felesleges pofázással amit néhány naponta kénytelen vagyok átpörgetni.

Ettől függetlenül tetszik a játék, de mint pár napja is írtam így némi kihagyás után nagyon szembetűnő hogy felesleges szövegeléssel próbálják húzni a játékidőt hogy tartalmasabbnak tűnjön.

#12722 Mike
Van és használom is, de úgy még tovább tar mintha végzongoráznám :D

[ Szerkesztve ]

(#12724) Sirandrish válasza Mike (#12722) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Van, de az nem nyomja el a szöveget, hanem végighallgat mindent, majd tovább"lapoz"..
Úgy 10szer annyi idő..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12725) Mike válasza Sirandrish (#12724) üzenetére


Mike
veterán

Közben sör a kézben, lehet hátradőlni :)

(#12726) kill_switch válasza Mike (#12722) üzenetére


kill_switch
senior tag

Na azért az az automata is csak részben működik, mert megállítja a játék, hogy interaktálva kiválaszd, hogy mit reagáljon a karaktered. A legjobb, hogy az esetek nagyrészében nincs is választási lehetőség, csak 1 van és várja, hogy válaszd már ki mit mondjon. :))

[ Szerkesztve ]

(#12727) F34R válasza Mike (#12716) üzenetére


F34R
nagyúr

Mobilos gamebol is pl Punishing Gray Raven, van skip, Lost Arkban megintcsak van skip, meg meg egy rakat jatekban is van. ide nem tudom miert nem lehetett volna opcionalisan berakni.
A survey meg olyan amilyen, van amit meghallgatnak van amit nem.

(#12728) wandor0930 válasza kill_switch (#12726) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Sőt van amikor csak 1 válasz van és az is csak annyi hogy "..." :DD

(#12729) emiki6 válasza kill_switch (#12726) üzenetére


emiki6
veterán

Ha meg van lehetőség, akkor 50%-ban azért, mert 1 sorba nem fért ki a szöveg. :DDD

Mike-kal értek egyet. Benyomod az auto-t és közben megkajálsz vagy bármi. Kötni is lehet közben, ha valakinek az jó, bár az interaktívkodás tényleg eléggé útban van és értelme sincs.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12730) Sirandrish válasza emiki6 (#12729) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De nem működik...ez a lényeg.
Közben lehetne sorozatot nézni, enni, főzni, sexelni, kutyát sétáltatni, bármit, de nem lehet, mert odébb kell menni 28 centit, vagy épp rá KELL nyomni arra hogy "hmmm"...
És épp ezért még makrót se lehet rá írni, pedig az is működhetne...de nem itt...itt szenvedj! :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12731) Dewri


Dewri
aktív tag

És még pofátlanok is, mert nem csinálják meg rendesen, azaz nincs se szinkronhang, se szájmozgás, csak a szövegelés van. Ha ők így leszarják, akkor nehogymár elolvassam amit írkálnak! Vegyék a fáradtságot és rendesen szinkronizálják és animálják le az ilyen 3 órás tököm sidequesteket is, akkor esetleg van rá 5% esély, hogy végigszenvedem rendesen... :DDD

#12716, Mike: "Akkor ne szenvedd végig. Nem kötelező mindent mindig megcsinálni."

De, sajnos ebben az esetben muszáj sz*pni, mert pl a kis gombás quest nyitja külön a Vanarana szekciót, ahol ott a fa, aminél beválthatók a dendro sigilek...

(#12732) Mike válasza Dewri (#12731) üzenetére


Mike
veterán

Oké rendben, ott a feedback, amikor meg megkérdik mi a véleményed ne a very satisfied-et válaszd. És akkor talán beleteszik.

(#12733) emiki6 válasza Sirandrish (#12730) üzenetére


emiki6
veterán

Nos, ezesetben a sztoicizmus útját javaslom. Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, akkor változtass a hozzáállásodon. :D Lázadhatsz az ellen ami van, lehetsz mártír, de hasztalan, úgyhogy akár megpróbálhatod élvezni is (bár így utólag, hogy átpörgetted a jórészét már nem igazán lehet :D). Talán nem top kategóriás írás, de nem is teljesen élvezhetetlen. Ha érdeklődéssel fordulsz felé, akkor nem lesz érdektelen. Minden mást meg megírsz feedback-ben. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12734) Sirandrish válasza emiki6 (#12733) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem lázadok, csak leírom hogy mi az ami nem tetszik, és ahogy elnézem a csapatot, a legtöbbekel egy véleményen vagyok. Nyilván lehet feedbackelni, de gondolom tisztában van vele mindenki hogy kb le se sz*rják, ha meg mégis, akkor is hónapok telnek el a tényleges változtatásig, addigra meg már mindegy.

A történet meg biztos fasza, de így hogy éveken át húzódik totál hidegen hagy. Majd ha vége, akkor nézek róla egy fél órás YT videót és kész. A sorozatokban sem szeretem amikor éveket kell várni a következő évadra, de ott legalább miközben nézem ami van, történik valami, azonkívül hogy 30méteren belül zavargatnak balra-jobbra 56 alkalommal...

Több mint 2 éve játszom a játékkal, nyilván tetszik, de még így sem vagyok hajlandó minden sz*rt lenyelni, amit elém tesznek. Tökéletesen látszik hogy egy rohadt nagy időhúzás az egész. Kb a DBZ jut róla eszembe mikor Goku 5 percre volt a Namektól, de az az 5perc 12 epizódon keresztül tartott. Nézted, mert muszáj volt, de legszívesebben már agyon rúgtad volna az írót...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12735) F34R válasza emiki6 (#12729) üzenetére


F34R
nagyúr

Ezt honnan veszed? van mikor valaszolnod is kell, es raadasul nem tudod milyen hosszu a monolog. lehet 2 perc lehet 20. foleg a nevetseges mechanikaval hogy menj ide, menj oda stb...
Az auto mellett is kell pufolnod a billetyut vagy az egeret.

#12733 emiki6
Nem erdekli oket, hanyszor irt mar az ember... csak azt rakjak be amit a tomeg akar vagy az erdek kivan.

(#12736) xeon forever válasza Sirandrish (#12734) üzenetére


xeon forever
addikt

Idáig a story lack volt a fő probléma, az más kérdés, hogy esetleg szarul csinálták meg...Azt alairom, hogy aki a hack'n slash anime oldalán van annak ez szar. Nekik tényleg kéne a skip gomb.

Azt viszont megkérném minden fórumos társtól, hogy hagyjuk a témát egy hónapig ... :R

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12737) Sirandrish válasza xeon forever (#12736) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pedig pont mondani akartam hogy micsoda fordulat volt 2 space között :DDD :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12738) F34R válasza xeon forever (#12736) üzenetére


F34R
nagyúr

Miert pont egy honapig? ha addig kell nyomkodnom spacet akkor feljelentem a mihoyot. ;]

(#12739) Sirandrish válasza F34R (#12738) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Gondolom mert addigra kb mindenki a végére ér.
Mármint a sztorinak, és már nem lesz spoiler..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12740) emiki6


emiki6
veterán

Jó ez a Zsongli, rendes dps karakter nélkül már le tudom győzni a Ézsdahát, noha kicsit grind-os.
Ja és nagyon könnyű volt felhozni egy oké Shieldbot szintre.

Lisa Overloade-ja most (nem max EM-mel, 80/80-on) alapból 11k, Kazuha VV-jével 14,5k, de ha erre meg rájön Zhongli RES shredje, akkor 16k. Egyszer ha majd nem lesz jobb dolgom kimaxolom EM Lisa-t. :D Nem akarom képletből kiszámolni, de érdekel, hogy vajon mennyi a max. + az új artikkal simán lehet 5*-okból 2x +80 EM. (Suchrose-t mondjuk elvből nem fogom használni, hiába ad EM-et.) Az instructor party EM bónuszát próbáltam, de olyan rövid az időtartama, hogy a set birtokosának nagyon gyakran kéne aktiválnia, hogy legyen értelme, ami nem túl praktikus.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12741) F34R


F34R
nagyúr

Ughhh Sumeru Desert 3.1-ben epp hogy kigrindolod a normal mapet, jon egy masik.

(#12742) Dewri


Dewri
aktív tag

Mai abszolút elmebaj: a gombás final chapter résznél pofázás közben agyonverték a karaktert, mert odajöttek a közeli ellenfelek közben... Ugye nem lehet skipelni, hiába nyomkodtam ahogy bírtam, mire vége lett, meghaltam... Zseniális...

A szűk alagutakban verekedés is hozza a szintet, a karakter gyakran nekiáll falra mászni harc közben. Feedback-ben már megírtam erről a véleményemet korábban, lett változás. Ja nem...

(#12743) Sordoran válasza F34R (#12741) üzenetére


Sordoran
addikt

Ez Inazuma-ban is kb. így volt, csak ott szigetek jöttek be patchenként, és 6 hetente. Gyanítom még 3.2-ben is lesz új terület, talán lemegyünk "fát vágni" a föld alá. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12744) vakablak93


vakablak93
őstag

Hali,
tudjátok esetleg hogy hol tudom átállítani hogy a napiküldik merre jelenjenek meg?
Mármint hogy ne Mondstadtban hanem valamelyik másik területen, anno én raktam ide mert inazumát még felfedezésekor nehéznek éreztem, de mostmár úgyis minden egyszerű és Mondstadtot unom már..
Előre is köszi.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#12745) kory24 válasza vakablak93 (#12744) üzenetére


kory24
őstag

Adventurer handbook - Comissions

(#12746) Mike válasza Sirandrish (#12734) üzenetére


Mike
veterán

senki nem mondta hogy nem unalmas a locsogás, főleg amikor tök érdektelen mellékszereplők beszélnek hosszan az olyan problémáikról ami még a Travellert se erdekli. szerinted miért van egy csomó questem még? mert lusta vagyok? :) de ezeken háborogni egy magyar fórumon, teljesen felesleges köldöknézés. amúgy nem szarják le, mert ellentétben más kiadókkal itt van elégedettség mérés. szóval felteszem a kérdést: eddig ki jelzett vissza nekik, hogy hosszúak és unalmasak a párbeszédek? volt olyan aki kitöltötte a kérdőívet és ott nem volt mindennel elégedett és le is írta mi baja? nagyon remélem hogy legalább páran megtettétek. akik meg nem, hát ez olyan fotelforradalmáros.

(#12747) Mike válasza vakablak93 (#12744) üzenetére


Mike
veterán

a könyvben azon a lapon ahol fel vannak sorolva, jobbra fent lehet állítani

(#12748) Mike válasza emiki6 (#12733) üzenetére


Mike
veterán

de, van ami baromira érdektelen. :D ellenben szerintem lehet tenni ellene. az évek alatt csomó mindent beleraktak a visszajelzések alapján, pl kényelmi funkciókat
fejlesztőként igenis fontosak a visszajelzések, főleg ha az ügyfeleidnek csinálod a terméket. Ázsiában kevésbé gondolják magukat isteneknek az ügyfeleket pedig idióta majmoknak, akik örüljenek hogy játszhatnak a csodálatos játékukkal

(#12749) vakablak93


vakablak93
őstag

Köszi a választ mindkettőtöknek!
:R

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#12750) wandor0930 válasza Mike (#12746) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Miért lenne felesleges?
Csak azt lehet megbeszélni kinek mi tetszik, azt nem hogy kinek mi nem?
És igen ment feedback róla.
Mindazonáltal se Neked se nekem fogalmam sincs róla hogy bármelyik változás köszönhető-e ezeknek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.