Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) xeon forever válasza Shiro (#12150) üzenetére


xeon forever
addikt

A szàmokra gondolt. :DDD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12152) xeon forever


xeon forever
addikt

Most teszteltem a PS remote playt Genshinnel. Egész jó útközben 4G hálózaton.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12153) F34R válasza Shiro (#12150) üzenetére


F34R
nagyúr

reakcio dmg-re, resistancre stb.... annyi hogy letezik meg elmagyarazzak mi mire fog hatni, azt is csak lofuttaba.

(#12154) xeon forever válasza F34R (#12153) üzenetére


xeon forever
addikt

Szerintem mindegy is. Kell vègre a változatosság.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12155) Sordoran válasza xeon forever (#12154) üzenetére


Sordoran
addikt

Bízom benne, hogy ennyi lesz csak: kicsit máshogy, más reakciókkal és kombókkal érhető el közel azonos sebzés. Ha gyenge lesz, nem éri meg berakni csapatba dendro karaktereket akkor bukta a koncepció. Amennyiben viszont túl erőssé teszik, és kötelező lesz kb. egy dendro mindenhol, akkor pedig átestünk a ló túloldalára. Persze amíg csak abyss jelent valódi kihívást, addig lényegtelennek is tekinthető, hiszen bármilyen csapattal (ha ésszel van összerakva és fejlesztve) legyőzhető minden ellenfél.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12156) F34R válasza xeon forever (#12154) üzenetére


F34R
nagyúr

Adott elemen belul is van karakterenkent is valtozatossag. De teny hogy uj vilagot nyit meg.

(#12157) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Esetleg nem lenne megoldás, ha nem 4 hanem 5-6 fős party lenne? A 4-et sokszor akár exploration-nél is kevésnek érzem, mert minden új területen méterenként kell partyt cserélnem ami iszonyat idegesítő számomra, mert vagy egy tüzes íjász kell, vagy egy anemo karakter a geo földrészen stb

(#12158) Sirandrish válasza Scarletiel (#12157) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha 6 fős csapattal lehet aprítani, akkor még könnyebb lenne az egész játék.
Most ott tart a játék hogy bármilyen csapattal teljesíthető a játék 99%a..
Ha az a csapat rendesen össze van rakva, akkor a maradék 1% is hozható.
Ha hhez még hozzáadnánk még 2 karaktert, akkor még ennyi kihívás sem lenne a játékban :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12159) Sordoran válasza Scarletiel (#12157) üzenetére


Sordoran
addikt

Jogos lenne, ha nem lehetne partit módosítani bármikor. Amennyiben csak városban, vagy szobroknál/teleportoknál lehetne akkor tényleg szenvedős lenne egy adott puzzle megoldása miatt szaladgálni ezért. Így viszont csak pár kattintás. Ráadásul mivel ezek a puzzle feladatok csak egyszer teljesíthetőek, ha kivégzed őket akkor nem is lesz szükséged már erre se.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12160) Scarletiel válasza Sirandrish (#12158) üzenetére


Scarletiel
senior tag

+Sordoran,
Jogos, a balance az nehéz ügy ilyen szinten :/

(#12161) Shiro válasza F34R (#12153) üzenetére


Shiro
senior tag

Eddig ismert transz reakciók.
overloaded 2893 (másodpercenként 1257) (2,5sec icd)
electrochatged 1736 másodpercenként.
burnning 361 negyed másodpercenként = 1444 másodpercenként.
Az a két új nem hinném, hogy extrém módon eltérne ettől.

Ningguang és Tighnari kb hasonló mennyiségű dmg buffot ad önmagának.

Persze Tighnarinak ott a dendro artifact, ami 30%-al csökkenti az ellenálást, így pl az általános 10% resistet leviszi -10-re.
Cserébe Ningguangnak van Geo rezinancia +18
5% dmg és -15% res.

(#12162) F34R válasza Shiro (#12161) üzenetére


F34R
nagyúr

Mind1 majd lesz ugy is elemzes es akkor tudok donteni.

Mas: Smartphone sd kartyan valaki futtatja a Genshint? kezd betelni a belso tarhely es lehet Sumeru elott meg kellene vennem egy karit bele..

(#12163) jonnyjoker01 válasza F34R (#12162) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Azt én nem tenném, tuti sokkal lassabban futna/töltené be a dolgokat. SD kártya sebessége meg sem közelíti az UFS sebességét... Inkább a fájljaidat másold át rá.

Üdv. Johnny

(#12164) slimG


slimG
tag

Ezt csak most így itthagyom. [link]

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#12165) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#12163) üzenetére


Sordoran
addikt

+1
Nem is tudom amúgy engedné-e, nem használtam előző telefonomban kártyát, mostaniban nincs lehetőség se, de a sebesség miatt már inkább nagyobb tárhellyel vettem mostanit is.128 GB alatt nem vennék már telefont, de az is éppenhogy csak elég volt. Mostani 256-os, ezzel már el lehet lenni. Ma microSD-t csak fotók tárolása céljából tennék telefonba.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12166) emiki6


emiki6
veterán

Xunzoruo-t nemtom követitek e, tök jó képregényt csinál. A rajzstílus elég cuki. :D Az uwu Yanfei ikonikus. :D
(Nyilván érdemes visszapörgetni és onnan kezdeni, mert folytonos.)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12167) xeon forever válasza Sordoran (#12165) üzenetére


xeon forever
addikt

Próbáld ki a PS remote playt szerintem. Nem fől szét a teló. 1080p lehet streamelni ha van PS plus prémium. (Ha van)

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12168) Sordoran válasza xeon forever (#12167) üzenetére


Sordoran
addikt

Nincs, sima Essential csomagom van csak. Jah, melegszik a telefon játék alatt, de nem is szoktam sokat tolni rajta, csak gyors resin költés miatt lépek be, vagy ilyenkor hétfőn letolok (szintén resin költés miatt) 2-3 heti boss-t. :DDD
Amúgy remote play megy érintőkijelzővel, vagy csak kontroller? Utóbbinál nem ártana akkor kontrollert is cipelni magammal, amit nem szokásom. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12169) xeon forever válasza Sordoran (#12168) üzenetére


xeon forever
addikt

Sajnos screenshotot telon nem engedélyezett PS remote alatt, de a lényeg, hogy igen van screen billentyűzet

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12170) Sordoran válasza xeon forever (#12169) üzenetére


Sordoran
addikt

Az irányításra gondoltam, de biztosra veszem ahhoz kell kontroller.
Az nem életszerű, ha magamma viszem a kontrollert minden nap azért az 5-10 percért míg beugrom a játékba. :DDD Ennyi időre elég az érintőkijelző irányítás is.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12171) kory24 válasza Sordoran (#12170) üzenetére


kory24
őstag

iPhone-al egy ilyennel jó lehet:

[link]

Csak drága is :(

(#12172) xeon forever válasza Sordoran (#12170) üzenetére


xeon forever
addikt

Nem kell hozzá. Controller gépen(ps5) kell bedugva lennie, mert ugye ott választod ki a local profilt ha érzékeli a controllert.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12173) F34R


F34R
nagyúr

Jonny & Sordoran...

Sajnos csak 64Gb es az is shared... szoval igazabol inkabb ~50GB
Nem tudom mekkorara duzzad majd Sumeru utan, de akkor a dolgaimat atteszem egy memoria karira.

(#12174) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Mennyi valós helyet kér amúgy egy Iphone-on a Genshin?

(#12175) Sordoran válasza kory24 (#12171) üzenetére


Sordoran
addikt

És nem tűnik olyan sokkal kisebbnek se. :DDD Ennek akkor van értelme ha sokat játszanék mobilon vele.

xeon forever: Nem értem, és akkor mivel irányítod a játékot? Ugyanúgy kijelzőn mintha natív mobil app futna?

F34R: Az manapság már sovány sajna. Fogalmam sincs mennyi lesz Sumeru-val, tippre +15-20% növekedést sejtek.

Scarletiel: Én csak azt látom amit a telefon kiír, ez most 16,11 GB.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12176) Scarletiel válasza Sordoran (#12175) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Az nem olyan vész. Most vacilálok, hogy veszek Iphone-t részletre Yetteléknél, aztán gondolkodom, hogy 128 vagy 256-os modell legyen. Most egy 64GB-os telóm van, nincs rajta játék, de nagyjából 40GB-ot foglal le a cuccom.

(#12177) F34R válasza Sordoran (#12175) üzenetére


F34R
nagyúr

Ahhh akkor mar nagyon hataron lesz a cumo... mindenkeppen koltozetnem kell fajlokat.

(#12178) Sordoran válasza Scarletiel (#12176) üzenetére


Sordoran
addikt

Kérdés hogy mennyi játékot vagy nagy méretű app-ot haszálnál, sokat videózól és fotózol-e, ezeket lemented majd törlöd telefonról vagy megtartod örökké +1 nap?
Nekem azért lett 256 GB-os választva, mert előző telefonom 128 GB-al már határán táncolt. Nem egészséges 10% szabad hely alá menni. Persze a Genshin-en kívül van most még pár játék ami sokat foglal nálam (Honkai 13,05GB, Diablo Immortal 12,18 GB, és még pár amik 4-6 GB-osak, fotók és videók 19 GB). Ha leveszem a foglalt 190GB-ból azt a 30-at ami ideiglenesen van telefonon, akkor is 160GB-nál járok, szóval jah, 128GB már nem lenne elég.
Nem lősz mellé, csak biztonságosan fölé ha játékonként 15GB-al számolsz, és neked kell tudnod tervezel-e kipróbálni más címeket. Ha szeretsz videózni, akkor manapság egy mobilos 4K felvétel is sokat foglal. 128GB a minimum, ha biztosra mész és játék/videók tervben vannak akkor 256GB ajánlott.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12179) xeon forever válasza Sordoran (#12175) üzenetére


xeon forever
addikt

Igen, ez a lényege a mobilos változatnak. Pc remote app pl. csak a ps5 joystickkal megy kizárólag. Pl. Windows tableten.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12180) Scarletiel válasza Sordoran (#12178) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Játékból, max a Genshin lenne rajta, de azt is inkább PC-n nyomom. A többi mobilos játék nem tud megfogni. Videózni nem szoktam, de nyaralásonként azért elkattintok egy 200 képet amiket szeretek megtartani. Azon kívül így havi 30 kép készül kb maximum amiket néha ki is törlök időnként, mert felejthető vagy csak fun-ból van. A 64 már necces lenne, SD kártyás bővítés nekem a mostani telefonomnál sem működik rendesen. (Sose oda másol vagy onnan indítana stb.)

(#12181) F34R válasza Sordoran (#12178) üzenetére


F34R
nagyúr

54GB foglalt a 64-bol ;] van rajta 5 flac szam, meg par vidinyo, Kep az nuku. Nagyonsok appom sincs, YT, Discord, Coub, Shazam, Reddit, Barinsta, meg par tool meg pluszban. Jatekbol meg csak a Genshin.
Lehet a 128sat kellett volna vennem anno. :D

(#12182) Sordoran válasza Scarletiel (#12180) üzenetére


Sordoran
addikt

Ez alapján elég lehet a 128GB is. Viszont ismétlem, ha hosszú távra tervezel, és anyagilag belefér, válaszd a 256GB-osat, már csak eladásra gondolva is. Sajnos iPhone-oknál elég drágán mérik, legalábbis újonnan vett készüléknél a tárhelyet, ez kb. 40ezres ár többlet is lehet. (nem tudom milyet tervezel venni pontosan, 13-as szériánál 128GB a legkisebb)

F34R: Mikor volt az az anno? ;] Én 2017-ig szenvedtem mindig a tárhely és RAM méretével, akkor 64/4-re váltottam, majd másfél évvel később 128/6 lett. Ezekkel már nem volt gondom, a mostani 256GB-al se lesz. Manapság 64GB csak kompromisszumokkal elegendő, kivéve ha az ember nem játszik, és nem videózgat. Akkor el lehet annyin is férni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12183) Scarletiel válasza Sordoran (#12182) üzenetére


Scarletiel
senior tag

13-as lenne a befutó, de szerintem is a 256-os lesz, az van is feketében meg csak 2000-el több a havi törlesztő. :R

(#12184) Urzu_7 válasza Sordoran (#12182) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Cries in Galaxy J3

giran~

(#12185) F34R válasza Sordoran (#12182) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem csak telefonalasra meg netezesre kellett. Akkor nem gondoltam hogy pl a Genshinnel en jatszani is fogok rajta. 2020-ban lett vasarolva.
Videozni nem videozok, sot fenykepezni sem. Zenere meg mast hasznalok.

(#12186) emiki6


emiki6
veterán

Én egyszer megpróbáltam letölteni, de csak a letöltés alatti animációtól felmelegedett, ráadásul amíg letöltött volna is egy örökkévalóság mobilon... szóval inkább elengedtem a dolgot, nem kell mindent eröltetni. Galaxy S10e-m van, ami alaphasználattal sem bír egy napot, játék pikkpakk leszívná és szerintem töltés mellett is merülne, hacsak nem akksiamortizáló teljesítményt nyomok bele. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12187) xeon forever


xeon forever
addikt

Na ezeket amiket írtatok jön be a remote playt. Ráadásul a ps5 engines képet transzizza át mobilra ami ezerszer jobb mint a mobilos bármelyik beállítás. 4G csak 720p Max, 5G megy neki az 1080p(60fps) otthon 1000-es Digi van 300Mbps upload speeddel.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12188) xeon forever válasza xeon forever (#12187) üzenetére


xeon forever
addikt

+
Kb annyi idő a betöltés amíg bekapcsol a ps5 utána instant ott vagyok ahol abba hagytam. Mobilon volt, hogy 5perc is volt mire mindent szinkronizált, arról még nem is beszélek, ha update volt mobil hálózaton. Halál. Ps5 gigabites letöltéssel kb 700-800Mbps sel tölt...
Igaz megindul otthon a 200Watt nade akkor is. Potato PC-m meg ha remote akarnám használni akkor még lenne 700Watt is. 2080Ti 250Watt xeon E5 2680v3 proci meg 140Watt tdp(turbo max200 watt) +//akkor csak tablet/Xbox controllerrel menne.

Na Mind1 én áldom a Sonyt, hogy ezt a szolgáltatást évi 36000 Ft-os szolgáltatásba bele tette a kb 800 címes kollekció mellé.

Ehhez képest 37990 a 8080 Primo a Genshinnel, kicsit Luxus ez a játék egyébként, hacsak néha is költészet rá. F2P én sajnos nem tudnám így élvezni, mint most pedig rohadtul kiscet be tolom.

Technikailag még annyit fuzok hozzá, hogy egy órás game kb 15%aksit vitt le a 3 éves telóról.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12189) Sordoran válasza xeon forever (#12188) üzenetére


Sordoran
addikt

Kinek milyen telefonja van hozzá, nekem például a mobilon gyorsabb a betöltés mint PS5-n, és a grafika se nevezhető csúnyának. ;] Amennyiben nem rakom egymás mellé, fel se tűnik, hogy ez csak mobil verzió.
Ha játszani akarnék mobilon ps-es játékokkal akkor lenne értelme előfizetnem érte, de nincs időm rá nap közben. Amikor van, akkor pedig itthon vagyok és akkor már ott a TV-n csak jobb élmény.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12190) xeon forever válasza Sordoran (#12189) üzenetére


xeon forever
addikt

:U Akkor az bőven többe került mint a ps5? Nekem a telefon az 30k Huf-ba megállt. ;]Egyébként azt meg hogy? Ps5 Pcie4.0 nvme ssd 7000/7000 körül van.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12191) Sordoran válasza xeon forever (#12190) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen többe. Viszont ha azt veszem, hogy a mobilomat mennyivel többször, mennyivel többet és mennyivel hasznosabb/szerteágazóbb dolgokra használom, megérte. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12192) xeon forever válasza Sordoran (#12191) üzenetére


xeon forever
addikt

:DDD Jó persze értem az ilyet, nekem inkább specifikusan elválasztott élvezeti tárgyaim vannak, nem ilyen multifunkciós. Pl Yae... :P

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12193) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

Ez a játék amúgy mit akar elérni ezzel az eventtel azon kívül hogy letöröljem a g cibe? :))

giran~

(#12194) kory24 válasza Urzu_7 (#12193) üzenetére


kory24
őstag

Melyik eventtel?
Szerintem ezek a mostaniak jó eventek

(#12195) Sirandrish válasza Urzu_7 (#12193) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Konkrétan melyikre gondolsz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12196) xeon forever válasza Urzu_7 (#12193) üzenetére


xeon forever
addikt

Ez a Dilucos csak úgy kellett a skin mellé, amúgy semmi értelme. :F ja meg pár Primo
A szigetes meg még kevés is lett szerintem, sokkal több tartalmat be lehetett volna tenni ekkora területen.
A kastély pl porzik rendesen. Mona sziget elég hosszú lett, Kazuha olyan MEH, a rockos csaj pedig olyan közepes lett.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12197) Mike


Mike
veterán

Mindent megadott a program amire vágytam: tegnap este meglett kazuha c2 :DD

(#12198) Mike válasza xeon forever (#12196) üzenetére


Mike
veterán

Nekem eddig tetszik, ötletes. Bár más programmal is foglalkoznának ennyit!

(#12199) jonnyjoker01 válasza xeon forever (#12196) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Tegnap előtt elkezdtem csinálni a szigetes questet, aztán ahogy bejutottam elkezdtem felfedezni és rohadt üresnek érződött az egész. Megnéztem az interaktív térképet és tényleg full üres :(

Üdv. Johnny

(#12200) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

A szigetekkel semmi bajom, teli van felfedeznivalóval és rengeteg puzzle-el és titokkal. Ezt a Diluc-os marhaságot viszont nem értem, inkább pörgetném ki kétszer Fischl szigeteket mint ezt a szennyet ami konkrétan nem áll semmiből csak hogy ütemezd úgy ez első felét a harcnak hogy ne veszíts annyi időt. Aztán meg ha kezdődik a második fél el kell törjem a játékot a nem létező karakterekkel és fegyverekkel. Konkrétan olyan mennyiségű szám van a képernyőmön hogy szinte elhányom magam. Ennyi sebzés meg abyss-ba sem kell. Ha pedig a készítők ezzel azt szeretnék nekem jelezni hogy ez lesz a játék további része lehet nem kérek belőle.

giran~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.