Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) slimG válasza jonnyjoker01 (#11445) üzenetére


slimG
tag

Mostani Abyss 12 nálam 7/9 csillag lett, 2vel javítottam az előző havit. Kicsit csaltam, mert nem fixen 1 csapattal mentem végig.
Team2: Zhongli-Xingqiu-Yelan-Hu Tao. (újabb köszönet Johny mesternek)
Team1 chamber1re: Ayaka-Diona-Sucrose-Ayato.
Team1 chamber2 és 3: Yae Miko-Xinyan-Sucrose-Raiden. egész fun volt vele.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#11452) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Kellene nekem PS-en valaki megcsinálni a szives szigetes trophyt. psnem uaz ami az itteni nevem is. köszi!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#11453) xeon forever válasza Adam_Shepard (#11452) üzenetére


xeon forever
addikt

online :R

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11454) Adam_Shepard válasza xeon forever (#11453) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

akkor megyeek oda

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#11455) F34R válasza slimG (#11451) üzenetére


F34R
nagyúr

Jonnyjoker mindig segit, esku a ket 36* neki is koszonhetem... amikor nem megy akkor megvarom a tippet. :DDD az a vicc o ezt mobilon hozza :W :P

(#11456) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Nekem is meglett a 36*

Elsőre csak 35 lett, mert Chamber 2-ben meghót egy karakterem és nem jutott kraft a Chamber 3-ra. :( Nyomtam hát egy rerunt 12 floorra.

Team 1: Beidou, Fischl, Childe, Jean
Team 2: Raiden National

Szerintem ez most kimondottan könnyű volt. Időbe is bőven belefértem. Előző nem tudom milyen volt, ott elfelejtettem megcsinálni. :DDD

Más: Kazuha mikor is jön? Tűkön ülök, már mindent előre farmoltam és fixen meg lesz. Addig meg nekiálltam Sara-t húzni, mivel már C2 és a mostani free bow atomjó neki (aki ki akarja húzni javaslom most tegye, mert az event alatt olcsóbban lehet maxolni). Raiden Hypercarry teamre fel akarom tápolni Sárikát. ;]

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#11457) xeon forever válasza F34R (#11455) üzenetére


xeon forever
addikt

VÉGRE MEGVAN A 36 CSILLAG.
Baszatos csapattal.
Biztosra mentem:
Team A Kazuha,Jean,Beni,HuTao
Team B Raiden,Ayato,Barbara(Electro Barbara :)) )Ayaka
https://youtu.be/EE9OBwDVtAk

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11458) xeon forever válasza fpatrik17 (#11456) üzenetére


xeon forever
addikt

Ezt mondják...
:C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11459) F34R válasza xeon forever (#11458) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez eleg scam... mar egy ideje kovetem es jo nagy faszsagokat hordanak ossze :DDD

(#11460) F34R válasza xeon forever (#11457) üzenetére


F34R
nagyúr

Ennyi, majd jon az agyverzes 2.8 ban :D

(#11461) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Mi lesz a kövi banner, lehet már tudni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11462) Sordoran válasza Sirandrish (#11461) üzenetére


Sordoran
addikt

Hát hogyne:
Arataki Itto, Kuki Shinobu, Gorou és Chongyun

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11463) F34R válasza Sirandrish (#11461) üzenetére


F34R
nagyúr

Andrish nyugi, jon Kazuha :D

#11462
Sordoran
Azt a nyomorult Kuki Shinobut miert nem lehett mind a harom bannerre ratenni? :U

Ugyanez lesz Heizounal is, rateszik Kazuha bannerre oszt bazd meg ha kell. ;]

(#11464) Sordoran válasza F34R (#11463) üzenetére


Sordoran
addikt

Nyugi, nem lesz rajta Kazuha banneren, mivel mindkettő anemo, és mindkettőre várnak az emberek, ezért külön fognak futni. :P

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11465) F34R válasza Sordoran (#11464) üzenetére


F34R
nagyúr

Egy uj 4*-ert nem hiszem hogy kulon bannert csinalnak. hacsak nagyon nagy szerepe nem lesz a storylineban.

mas: Ki mit gondol mennyire fontos az Anemo elem, egyaltalan mennyire indokolt egy Anemo DPS a jatekba? (igen Xiao-ra gondolok)

(#11466) Sirandrish válasza Sordoran (#11462) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez komoly? :DDD :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11467) F34R válasza Sirandrish (#11466) üzenetére


F34R
nagyúr

Szerintem az sem biztos hogy a Genshinnel jatszunk :DDD

(#11468) Sirandrish válasza F34R (#11467) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mondjuk az lehet :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11469) Sordoran válasza F34R (#11465) üzenetére


Sordoran
addikt

Most mire gondolsz? Azt mondtad Kazuha banneren lesz, mire írtam, hogy szerintem viszont nem. Miért kéne külön banner neki, mikor egyértelmű hogy nem csak Kazuha kap rerun-t. Vagyis jön egy Kazuha rerun, majd egy pl. Yoimiya rerun, és ezen lenne Heizou.
2 hét és megtudjuk, akkor kiderül biztosra. ;)

Sirandrish: Öööö... most mi a probléma, a következő banneren tényleg ő lesz. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11470) Sirandrish válasza Sordoran (#11469) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Semmi probléma...minden szipiszuper :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11471) F34R válasza Sordoran (#11469) üzenetére


F34R
nagyúr

Klee rerunt is emlegetnek, meg Kazuha + Yoimiya... nah most ezekmellett eppen mivel magyarazzak hogy melyik bannere keruljon Heizou? Eppenseggel ha Yoi bannere kerulne annak igencsak orulnek.

(#11472) xeon forever válasza F34R (#11465) üzenetére


xeon forever
addikt

Neked felesleges. Kazuha+Jean meegvan, tedd őket egy csapatba, kb olyan artikkal+fegyokkal mint én. Atomháború mit tudnak művelni ketten. :C
Lehetett volna jobb is kicsit bénáztam.:
https://youtu.be/fVdqvVQRyVE

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11473) Sordoran válasza F34R (#11471) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen, ez a három jön elvileg. Hogy milyen megbontásban az jó kérdés. Logikusabb Kazuha és Yoimiya párhuzamosan, majd Klee külön, de lehet más logika mentén mégse így lesz. Klee és Yoimiya kettős ellen ugye az szól, hogy mindkettő pyro. Még az sincs kizárva, hogy pont hogy Kazuha + Klee lesz. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11474) xeon forever válasza Sordoran (#11473) üzenetére


xeon forever
addikt


Yoimiya meg Klee egyutt lenne a legnagyobb poén! Azis atomháború, s betennének mellé egy jó story szálat a két merénylőről. :P ;] Salesek megugrananak.
Nekem tuti meglesz mindkettő...Ők még hiányoznak.
Klee a Loli teambe kell még mindig. :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11475) F34R válasza xeon forever (#11472) üzenetére


F34R
nagyúr

Egyik sem kimondott DPS, mindketto support. Habar bizonyos Constellation szinten mindenbol IS lehet DPS. ;]

(#11476) Sordoran válasza xeon forever (#11474) üzenetére


Sordoran
addikt

Valamit pletykáltak róla, hogy ismét ellátogatunk a szigetekre, ahol ugye tavaly Klee-vel voltunk. Most hozzánk csapódna Yoimiya is, akkor erre építve jöhetnének egymást mellett banneren, Kazuha meg menne külön.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11477) F34R válasza Sordoran (#11476) üzenetére


F34R
nagyúr

Azt a szigetet nagyon szerettem, jo volt a hangulat a zene a puzzlek stb... most elvileg modositva jon vissza.

(#11478) xeon forever válasza F34R (#11477) üzenetére


xeon forever
addikt

Megint coopzuk ki! :C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11479) xeon forever


xeon forever
addikt

:K

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11480) F34R válasza xeon forever (#11478) üzenetére


F34R
nagyúr

Meglatom mennyi kontent lesz benne. Mert elsokorben dara a veget mar lecoopozzuk.

(#11481) xeon forever


xeon forever
addikt

Ez de nagy.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11482) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Chasm undergroundban azokkal a lila "tükörszerű" ködfoltokkal mit lehet/kell csinálni?
Istenért nem jövök rá.

• Honor Magic5 Pro •

(#11483) xeon forever válasza fpatrik17 (#11482) üzenetére


xeon forever
addikt

Pont ezen agyaltam, amit belinkeltem előbb videot annak lehet köze van hozzá...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11484) F34R válasza fpatrik17 (#11482) üzenetére


F34R
nagyúr

A lila trugymokra gondolsz? meg lehet oket tisztitani es valamelyik alatt lada is lapul.

(#11485) xeon forever válasza F34R (#11484) üzenetére


xeon forever
addikt

Nem arrol van szo. A lila felhokrol. Nezd meg a videot amit lejjebb linkeltem...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11486) fpatrik17 válasza xeon forever (#11485) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Rágugliztam közben, azt írják, hogy semmit... fel lehet robbantani tűzzel azt annyi. Mint a robbanós hordók hilicurlok körül kb.

• Honor Magic5 Pro •

(#11487) F34R válasza fpatrik17 (#11486) üzenetére


F34R
nagyúr

Jah igen, es sebeznek am tisztessegsen. :D

(#11488) fpatrik17 válasza F34R (#11487) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Érdekes amúgy, Yanfei - Zhongli - Xingqui - Bennett a main teamem és nem tűnt fel hogy murdeltem volna Yanfival, pedig azt írják hogy nagyon vadakat pukkan az a cucc. :D Biztos a Zhongli shield miatt nem vettem észre, de ma biztos elmegyek viccből eldurrantani párat shield nélkül. :B
Btw a fenti teamet nagyon ajánlom kipróbálásra. Kedvenc mindenesem lett.

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#11489) Sirandrish válasza fpatrik17 (#11488) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ahol Zhongli van, ott kis odafigyeléssel kb semmi se fáj :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11490) fpatrik17 válasza Sirandrish (#11489) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Igen amúgy, mióta kiépítettem, unalmas lett szinte a játék. ;]

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#11491) Sirandrish válasza fpatrik17 (#11490) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mikor megszereztem hónapokig nem vittem healert magammal, meg nem használtam semmiféle kaját. Viszont unalmassá vált hogy állhatok mint egy f*sz mindenbe, így mostanság kikerül a partyjaimból :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11492) xeon forever válasza Sirandrish (#11491) üzenetére


xeon forever
addikt

Erről Maple chan jut mindig eszembe.. :C

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11493) vakablak93 válasza xeon forever (#11492) üzenetére


vakablak93
őstag

🤣 bakker nekem is.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11494) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

Ezzel a bannerrel végre meglett az összes 4 csillagos karakter. Sajnos Shinobu miatt többet kellett áldoznom de jött egy Itto is és még maradt 24k. Kegyes volt most a játék f2pbtw :D

Mehetek farmolni :(((

giran~

(#11495) Sirandrish válasza xeon forever (#11492) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én ezektől a Japan izéktől olyan messze vagyok mint Makó Jeruzsálemtől :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11496) Shiro válasza Sirandrish (#11495) üzenetére


Shiro
senior tag

De végül Makó csak odaért Jeruzsálembe, szóval te sem úszod meg. :DDD

(#11497) Sirandrish válasza Shiro (#11496) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pedig eddig elég faszán ledodge-oltam ezeket :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11498) xeon forever válasza Sirandrish (#11497) üzenetére


xeon forever
addikt

Jah tényleg a Genshin az kinai anime. ;]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11499) F34R válasza xeon forever (#11498) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem anime!!! anime like gatcha adventure game :P ;] nezz kinai cartoont a szor felall a hatadon toluk.

(#11500) xeon forever válasza F34R (#11499) üzenetére


xeon forever
addikt

Nincs szőr a hátamon, meg tollak sem. :C :P

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.