Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) Adam_Shepard válasza xeon forever (#11697) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ó, én meg örömködtem itt a szottyos kis Ittómmal a minap :D

Amúgy Genshin ost-t lehet valahol venni/streamelni stb?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#11702) F34R válasza Adam_Shepard (#11701) üzenetére


F34R
nagyúr

Lehet, kiadtak mar joparat... Jo az Itto, beastly. Nekem is megvan.

(#11703) slimG válasza Adam_Shepard (#11701) üzenetére


slimG
tag

Youtube, Spoti, fent van jópár zene.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#11704) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Úristen...mostmár mindent elértem amit lehet...gigareward incoming!!4!!! :DDD



2 év...


Totál megérte!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11705) F34R válasza Sirandrish (#11704) üzenetére


F34R
nagyúr

Micsoda Gigachad :DDD Nekem meg kb van par honapom idaig. olyan 200k exp es utol is erlek. :P

(#11706) Sirandrish válasza F34R (#11705) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Igazán adhatna AR60on egy fullos C6 5 csillagos partyt, full R5 5 csillagos fegyverrel, maxos artifactokkal, és persze tripla koronával :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11707) F34R válasza Sirandrish (#11706) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat persze :DDD Ad ha elotte eltartod oket penzel. ;]

(#11708) Sirandrish válasza F34R (#11707) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hjaaj várjál már...elcsöppent a nyálam álmomban, miről is beszéltünk? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11709) Sordoran válasza Sirandrish (#11704) üzenetére


Sordoran
addikt

Gratula hozzá!
Már kérdezni is akarta, hogy nincs-e valaki közel hozzá? Nagyjából 1 szint lemaradásban haladtam hozzád és még pár emberhez képest, de most már jó ideje én is 59 vagyok, friendlist-en mégse volt egy 60-as se. :D
Amúgy most hogy 2 év alatt eljutunk ide, hogy akik kezdetektől tolják elérték a legmagasabb szintet, lehet nem lenne hülyeség növelni. Bár ha annak a +5-10 szintnek is ennyi jutalmat terveznének, akkor felesleges. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11710) Sirandrish válasza Sordoran (#11709) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Köszi! :B
Ha hasonló tendenci maradna a szükséges EXP mennyiségét illetően is, akkor elég lenne 61re növelni...azzal is ellenénk még +1 évig minimum :D

Amúgy a reward nevetséges....az volt AR20on is, de 55 felett már egyenesen röhejes. Azért oda már nem mindenki jut el, és ha mégis, nem kevés időt fordított rá az illető...megérdemelnének az emberek ennél jóval komolyabb jutalmat is.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11711) F34R válasza Sordoran (#11709) üzenetére


F34R
nagyúr

En kezdtem a jelenevok kozul a legregebben.. (most az ujakat nem szamolom) AR59 olyan 150k exp-nel jarok. Szvsz ertelmetlen a nagyon AR szint, nemcsak a reward miatt hanem az elerhetetlen exp pont miatt is. Semmi pluszt nem adna hozza. max azt tudod hogy ha valaki whale, mert azok mar regen 60-asak. ;]

(#11712) Sirandrish válasza F34R (#11711) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Megjelenés napján kezdtem. Sokkal hamarabb nem kezdhetted :D

Szerk: Lehet hazudtam, és megjelenés után 1 nappal kezdtem, szóval sorry :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11713) Sordoran válasza F34R (#11711) üzenetére


Sordoran
addikt

Én is megjelenés napjától tolom, csak első 3 hónapban nagyon lazán vettem a fejlődést. :U :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11714) F34R


F34R
nagyúr

Sracok en 2020 decembereben kezdtem. :DDD

(#11715) Sirandrish válasza F34R (#11714) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor mit akarsz töpörtyű? :D ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11716) F34R válasza Sirandrish (#11715) üzenetére


F34R
nagyúr

Malac lenni. :D

(#11717) slimG válasza F34R (#11711) üzenetére


slimG
tag

Kb. én is itt járok, pontos dátumot nem tudok mondani mikor kezdtem, de opening week 1, max 2 környékén. Még Venti banner ment, minden videós tolta a kontentet a kiscsajról, nagyon promózták, hogy so op and must have character. A végén én is húztam rá, Diluc papa esett.

Friendlisten nálam is van már 60as, talán hétfőn néztem és lepődtem meg rajta.

Sirandrish-nak pedig gratula! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#11718) Shiro válasza F34R (#11714) üzenetére


Shiro
senior tag

Kb egy hónappal a megjelenés után, szóval én vagyok itten a medián vagy mi. :DDD

Egy kicsit más téma.
Jó lenne, bár hiábavaló a remény, ha 2.8-ban már lenne esély Dendro DMG Goblet szerzésére. Mert annak a kifarmolása valami... hát nem lesz egyszerű, és Sumeru frissítéssel biza jönni fognak a Dendro karakterek szép sorjában.

(#11719) kory24 válasza Shiro (#11718) üzenetére


kory24
őstag

Esetleg tipp, hogy gyűjteni kell sok 5* trash artit, hisz majd bővül a konvertálható artik köre

(#11720) slimG válasza kory24 (#11719) üzenetére


slimG
tag

1400 felett vagyok artikkal és nincs nagyon 4* félrerakva...

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#11721) jonnyjoker01 válasza slimG (#11720) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem arra gondol szerintem, hanem a 1 a 3-ért 5* zsákbamacska dobozokra a kraftolásnál (artifact strongbox). Én is tartogatom az artikat, majd ha van dendro element akkor elkezdek kraftolgatni.

Üdv. Johnny

(#11722) kory24 válasza jonnyjoker01 (#11721) üzenetére


kory24
őstag

Igen az artifact strongboxra

In version 3.0, more Artifact Strongboxes to the Mystic Offerings system.

Those sets are:
-Thundering Fury
-Thundersoother
-Viridescent Venerer
-Maiden Beloved
-Archaic Petra
-Retracing Bolide
-Crimson Witch of Flames
-Lavawalker
-Blizzard Strayer
-Heart of Depth

Forrás: [link]

(#11723) F34R válasza Shiro (#11718) üzenetére


F34R
nagyúr

Haaattt csak nem tudni hogy lehet oket buildelni, sztem ezert is nem lesznek meg benne. egyebkent is mind1 mert egy karakterre igy is ugy is 2-3 honap kell. :DDD
mas strongboxbol eddig ket crit rates sisak esett ami szo-szo elmegy. ez is ilyen rulett.

(#11724) Mike válasza F34R (#11723) üzenetére


Mike
veterán

na már csak pár nap a 2.8

(#11725) Sordoran válasza Mike (#11724) üzenetére


Sordoran
addikt

BP pass-t és jutalmakat el ne felejtsétek kiszedni. (igen, nekem is ma jutott eszembe, mindig végére hagyom, pedig már rég megvan a lvl50 :DDD )

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11726) F34R válasza Sordoran (#11725) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD kiszedtem... meg hangout van Kukival, aaszem.

(#11727) xeon forever válasza F34R (#11726) üzenetére


xeon forever
addikt

Cock-tail buli ;]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11728) Sordoran válasza F34R (#11726) üzenetére


Sordoran
addikt

Hangout-okból nekem talán csak első széria van kész, többi várat magára. Sőt, jelenleg még nincs kész Yelan story quest se, szóval van mit pótolnom. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11729) F34R válasza xeon forever (#11727) üzenetére


F34R
nagyúr

Az :P

#11728
Sordoran

Megvar, olyan sok primot nem ad, viszont jo sok idot el lehet veluk cseszni.

(#11730) Shiro válasza kory24 (#11719) üzenetére


Shiro
senior tag

Sajnálom kraftolásra elcseszni őket. Be kéne törnöm több száz 5*-os artifaktot, amiből több szettet is fel tudnék szintezni, hogy kapjak egy dendro dmg gobletet.
Nekem simán jó lenne az ha 2.8-ban már meglenne rá az esély és akkor a kb. 200-250 domian run csak adna egyet-kettőt.


#11723 F34R
Lesznek "sokan" és "hirtelen". Valamelyiknek csak kelleni fog. :DDD


#11728 Sordoran
Abból nekem is van bőven elmaradásom. A teás kancsóban is kéne matatni, hogy az újabb karakterektől is meglegyen a primó. Na mag úgy mindent összeszedni még a frissítés előtt, hogy Klee és Kazuha is haza tudjon jönni. :U

(#11731) xeon forever válasza Shiro (#11730) üzenetére


xeon forever
addikt

Credit card gyilkos idő elé nézünk.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11732) vakablak93


vakablak93
őstag

Hamár az eljövendő karaktereknél tartunk,
tényleg jön most akkor Kazuha? Megérné inkább rá wishelni az dendro Loli archon helyett?
14 wish a garantált banner kari nekem, de nem tudom a kawaii vagy a hasznos a jobb választás. :D
Tényleg ilyen király Kazuha? Kikhez illik igazán suppportként?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11733) F34R válasza vakablak93 (#11732) üzenetére


F34R
nagyúr

Meg az sem biztos hogy 3.0 ban jon az Archon.

(#11734) Sordoran válasza vakablak93 (#11732) üzenetére


Sordoran
addikt

Jövő héten már bejelentik elvileg, mely karakterek jönnek. Nem biztos, de várhatóan a dendro archon nem lesz köztük. Az új karakterek még teljesen ismeretlenek, mennyire lesznek erősek és hasznosak, ellenben Kazuha ismerten kiváló karakter. Én neki szavazok most bizalmat.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11735) kory24 válasza vakablak93 (#11732) üzenetére


kory24
őstag

Biztos, hogy jön most Kazuha, ez az email tegnap jött:

[ Szerkesztve ]

(#11736) vakablak93


vakablak93
őstag

Hát köszi a válaszokat :R
Alapvetően csak az van hogy még ha több patchel és hónappal odébb is van a dendro Loli akkkor se lesz rá primóm ha most ellövöm Kazura.

Emiatt nem tudok dönteni.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11737) Shiro válasza xeon forever (#11731) üzenetére


Shiro
senior tag

Remélem majd megint resetelik kristály bónuszt, mert azért van egy lélektani határ :))

(#11738) Sordoran válasza vakablak93 (#11736) üzenetére


Sordoran
addikt

Amennyiben segít picit, Kazuha-nak ez már első rerun, és elég régóta vártuk (közel egy év). Ellenben a dendro archon először lesz, de korábbi archon-ok bannerjéből kiindulva kb. fél évvel később kap majd rerun-t. Valamint én azt mondom, hogy inkább 3.1-ben fog jönni, addig azért lehet gyűjteni annyit hogy ha nem is garantáltan ő, de egy újabb 5 csillagos meglesz. (az már 50% esély)
Kazuha tudjuk milyen, nagyon erős anemo support. Következő rerun-ja lehet újabb egy év múlva lesz.
Dendro archon nem tudjuk még milyen, de kiindulva a korábbiakból biztos ő is erős lesz, de lehet hasznosságát tekintve Kazuha alatt marad. Ugye Kazuha jelenleg must have, mert nagyon sok csapat összeállításba illik.

Döntsd el: egy biztosan jó support kell Kazuha személyében, vagy egy nagy eséllyel jó dendro karakter. Előbbi mellett döntesz akkor van esély még utóbbira is. Viszont ha utóbbi mellett teszed le a voksod, akkor lemondasz egy biztos jó karakterről egy olyanért cserébe aki talán jobb, talán rosszabb nála.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11739) F34R válasza Sordoran (#11738) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat igen, a dendrorol most lofacct se tudunk, ugye az eddigi elemekrol azert volt mar tobb karakter aki hasznalta... meg ugye mindegyik support de megsem ;]

(#11740) F34R


F34R
nagyúr

Ahhh elkezdtem Sumeru es Dendro leakeket nezni, egy ujabb fellendulest fog adni a gamenek. A penztarcanak meg lehuzast ;]

(#11741) xeon forever


xeon forever
addikt

Valaki kuldjon egy db event giftet pls a 60freemogemsert. :R

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11742) F34R válasza xeon forever (#11741) üzenetére


F34R
nagyúr

Az melik?

(#11743) xeon forever válasza F34R (#11742) üzenetére


xeon forever
addikt

toy gift trade

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11744) F34R válasza xeon forever (#11743) üzenetére


F34R
nagyúr

az tudom, majd megnezem melyik kell neked.... es lecraftolom :P

(#11745) Shiro


Shiro
senior tag

Elkezdtem összekaparni a bennlévő primogemeket. Pár küldetés és láda Enkonoiyában, a hátralévő Hangout eventek, és az Inazuma Furnishing... na az egy rémálom. :(

Teszem mindezt, mert Klee és Kazuha is kellene, viszont csak egyikük biztos, a másik csupán 50%. :U

Ui. Ha Artifactot farmoltok, akkor Benettet szedjék ki a csapatból, mert balszerencsét hoz.
Én kiszedtem és íme, mi esett: :P


Persze az sem árt, ha a csapatban van Yelan aki nagy szerencsejátékos. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11746) Sordoran válasza Shiro (#11745) üzenetére


Sordoran
addikt

És mi a 4. stat? Ha ER akkor kiváló, főleg ha minden fejlesztés a HP-ra megy majd. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11747) F34R válasza Sordoran (#11746) üzenetére


F34R
nagyúr

Azt akartam mondani, lehet meg ebbol fos is. :DDD

#11745
Shiro

Megeri az a parszaz primogem? nekem is van meg rengeteg benne a jatekban, de reszemrol idopazarlas.. Achievmentek + Teapot primok.
hat kossz de nem. :DDD

(#11748) Shiro válasza Sordoran (#11746) üzenetére


Shiro
senior tag

ATK% lett.

A végeredmény
CritR 2,7%
HP 478 (+1lvl)
CritDMG 11,7 (+1lvl)
ATK 14% (1+2lvl)

Nem rossz, persze EM main stat ellenében a full HP és DEF sub statokanak is tudok örülni. :)
Még 7 kört megyek ebbe a Domainbe aztán váltok a következőre.
Nem lenne rossz, ha kiesne egy EM Sands, vagy Goblet és akkor egy második EM szettet is összetudnék rakni.

#11747 F34R
Jut eszembe Heizounak meg kabócát kellene gyűjteni. Ahhoz képes pár achievement az gyaloggalopp. :DDD

(#11749) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ez a sima chasm ez mi volt mar. Leultem du 3 kor es most keltem fel hogy lement a quest. Atyaeg. Az a gomba is mi faradt volt.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#11750) xeon forever


xeon forever
addikt

Mindent megtesznek, hogy semmi pénzem ne maradjon nyaralásra. :DDD

Collei ‧ Sprout of Rebirth
Avidya Forest Ranger Trainee

A trainee ranger active in Avidya Forest. Positive and optimistic, enthusiastic and kind.
Collei is from Sumeru, but few people know about her experiences before she came to Gandharva Ville, and she herself never mentions anything about her past.
Perhaps because of Collei's pure gaze and earnest attitude, people saw her reserved demeanor as just part of her personality and did not shy away from her because of it.
The children of Gandharva Ville love to watch her sew dolls, and those who find themselves lost in Avidya Forest are willing to follow her back to safety.
Since her return to Sumeru, Collei has earned the trust and respect of the people with her actions.
But at night, when everything is dark, she sometimes thinks about those memories that she has buried away.
Even though everything is going well, she still hopes that she can work even harder and improve faster in the future.
—Only in this way can she overcome her past weak self as quickly as possible.
13 perce van kint az info kgy hétfő reggel.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.