Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) F34R válasza Shiro (#11097) üzenetére


F34R
nagyúr

Kockasitani kell mert jon a strandszezon. :DDD

#11099 Sordoran
Nekem sem adta, olyan clunky.. akkor mar inkabb a Punishing Gray Raven.
Honkai betara en is jelentkeztem, de a formot nem jol toltottuk ki. ;] tul keves osszeget koltunk. Igy meg hogy korokre osztott annyira nem is banom.

(#11102) xeon forever válasza F34R (#11101) üzenetére


xeon forever
addikt

Baszki, akkor abba kell hagynom a sörözést. :P

Mehetnénk ilyen Genshines hardcore bulira :R

Kivel töltötted?

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11103) xeon forever válasza Sordoran (#11099) üzenetére


xeon forever
addikt

Most esett le... Pc-n se...
Ég és föld ps5/pc. Ami a ps5 mellett szol az a töltési sebesség a low noise ventik(az is relative) és a lower power consuption.
Látvány viszont pc ha maxra mész. Nekem az a fontosabb.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11104) vakablak93 válasza xeon forever (#11103) üzenetére


vakablak93
őstag

Csak kíváncsiságból mennyi a töltési sebesség PS5-ön?
Sokszor említetted már hogy jobb úgyhogy mostmár kíváncsi vagyok, nekem PC-n néhány másodperc csupán.
A konzolon azonnali vagy hogy kell elképzelni?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11105) F34R válasza xeon forever (#11102) üzenetére


F34R
nagyúr

Marmint Sordorannal nem jol toltottuk ki :DDD streamerek vagy whalek persze bejuttak gond nelkul ra.

#11103 xeon forever

meg ugye eger + bill :P

(#11106) Mike válasza vakablak93 (#11104) üzenetére


Mike
veterán

a teleportálás kb 1-2 sec
a betöltés kb 10 sec ajtóig, utána kb 4-5 sec
de ehhez a ps5 verzió kell

(#11107) vakablak93 válasza Mike (#11106) üzenetére


vakablak93
őstag

Hát az elég gyors :R , gyors lemértem PC-n, nem mérvadó nyilván mert a gépem és az ssd-m is kövület :D de a teljes belépésig a launcherindítástól 50 sec volt....
A teleport csak 3 sec.

Szerintem egy mai géppel simán lenne annyi mint a konzolon.
( Már ha valaki nem szivatja magát azzal hogy epicen át futtaja )

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11108) xeon forever válasza vakablak93 (#11104) üzenetére


xeon forever
addikt

pcie 3.0 vs pcie 4.0 naggyábó!
Nálam. 3500/7000 MB load time közti távlat. :DDD
Régi vasam van, de jobb vga.
Optiakia net esetén nem számít Epic.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11109) vakablak93 válasza xeon forever (#11108) üzenetére


vakablak93
őstag

Nekem egy olyan öreg még Z170-es laposom van, ami ha két nwme van benne akkor még azt a 6 éves kövületet is 1 Gb/s-re hülyíti :DDD .
Innen nézve 7x gyorsabb ssd-vel én többet vártam a PS5-től.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11110) xeon forever válasza vakablak93 (#11109) üzenetére


xeon forever
addikt

AMD+Radeon. XD

Ezt mondom ugy h van es látom a különbséget.
Dedikált kód tök fasza meg minden, de a buzi (fuck the police) effekt nem jön be. Másnak a seggében lenni szerintem tök gáz.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11111) vakablak93 válasza xeon forever (#11110) üzenetére


vakablak93
őstag

:D , ez jó. Mondjuk hogy hogy jön ide nem értem de poén :DDD. A magam részéről mit nem adnék egy jó kis Ryzen prociért, de az Nvidia maradni fog legközelebb is :K

Am nagyon máshogy néz ki a játék a konzolon vagy csak a szokásos konzolszivatás a "nincs látótáv, mert jó a grafika a kijelző 1/3-án is neked' effekt van jelen?

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11112) xeon forever válasza vakablak93 (#11111) üzenetére


xeon forever
addikt

Ténymegállapítás volt. PS5 AMD+Radeon vga :C

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11113) vakablak93 válasza xeon forever (#11112) üzenetére


vakablak93
őstag

Hát a 2080Ti nyilván más világ az felső kategória PC fronton is máig, de nálam pédául egy nyamvadt 2070 van, ami elvielg kb ugyanaz a szint mint a PS5, de 4K-ban még G-synccel se folyamatos :( , így maradtam az 1440p-nél, és már itt is csak 1.3-as renderig folyamatos.
Persze nincs bajom vele nekem így is tetszik a játék nagyon. :B

Majd egyszer valahol rálesek egy PS5-re, csak kíváncsiságból, még ha nem is vennék konzolt a magam részéről. :))

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11114) xeon forever válasza vakablak93 (#11113) üzenetére


xeon forever
addikt

Maxon besírsz milyen szép- Magához képest is. :K
Játékélmény kb ugyanaz, irányítást nézve. Jáccható :)

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11115) vakablak93 válasza xeon forever (#11114) üzenetére


vakablak93
őstag

:C
Majd egyszer ha rászánom magam hogy új laposom legyen, reméljük majd a legközelebbivel megy majd a render 1.5 is nem csak az 1.3.
De mint mondtam így is elégedett vagyok :K

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11116) xeon forever válasza vakablak93 (#11115) üzenetére


xeon forever
addikt

Tessék rendesen dolgozni fizetni a rezsit...ÉÉs spórolni a hobbyra. Férfi hobby nélkül nem férfi. (Nekem ezt tanították :P )

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11117) vakablak93 válasza xeon forever (#11116) üzenetére


vakablak93
őstag

Az oké de nekem túl sok hobbim van már :DD , :DDD . Inkább várakozásnak mondanám a dolgot, RTX4070 + AM5 Ryzen 7 6800X-el egy új lapos jó lenne majd, csak várni kell rá végre :B

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11118) F34R válasza vakablak93 (#11115) üzenetére


F34R
nagyúr

meanwhile 0.8 :DDD

(#11119) xeon forever válasza vakablak93 (#11117) üzenetére


xeon forever
addikt

Szóval akkor az a hobbyd, hogy hobbykat gyűjtesz. :R

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11120) vakablak93 válasza xeon forever (#11119) üzenetére


vakablak93
őstag

:DDD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11121) kill_switch


kill_switch
senior tag

És akkor tulajdonképpen most a battlepass-t se sikerült homeoffice-ból újraindítani lefejleszteni? :DDD

(#11122) Sordoran válasza kill_switch (#11121) üzenetére


Sordoran
addikt

Nincs értelme indítani újat, mivel nem fog várhatóan 6 hétig tartani a csúszás. Kitolni pedig azért nem, mert így olyanok is végig tolhatták volna lvl50ig nyugodtan, akik amúgy nem tudnák önerőből (vannak ugye akik nagyobb csomaggal a +10lvl-t igénylik, az pedig bevétel).
Na meg a banner csere a legegyszerűbb lett volna, de látjuk arra se voltak hajlandók. :U
Ami még külön gáz, hogy már 6 hete nem megy a potban az építkezés. Ez is Raiden hatása:
változatlan, örökkévalóság a pot-ban és banneren is. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11123) F34R válasza Sordoran (#11122) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez mennyivel masabb helyzet mint a Covid-19 incident? mert akkor ugye zokkenomentesen ment minden ahhoz kepest hogy regiokat zartak le akkor is.

(#11124) Sirandrish válasza F34R (#11123) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem akartam ehhez a témához hozzászólni, de komolyan van olyan ember a világon aki beveszi kanyar nélkül hogy 2022ben, ahol lassan már kenyeret is wifin sütnek, PONT a játékfejlesztés nem megy home office-ba?
Ugyanmár...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11125) F34R válasza Sirandrish (#11124) üzenetére


F34R
nagyúr

Meg hogy nincs hozzaferes egy remote-serverhez..... Az hogy nincs uj terulet, uj eventek mar edesmind1, de hogy meg egy masik rerun bannert sem tolnak be :U

(#11126) kill_switch válasza Sordoran (#11122) üzenetére


kill_switch
senior tag

Hát de a battlepass az nem banner... :D az, hogy egyszerre szokták resetelni, nem jelenti azt, hogy párban járnak. A BP simán mehetne tovább banner frissítés nélkül is.
De ha így marad, akkor még logikusabb az adakozás részükről, mert azzal a kevés kis szarral amit nagy kegyesen idedobnak, még kevesebb még kevesebb is lesz a motyó, mint amit a BP-ből ki lehetne szedni (ha végig menne)... Arról nem beszélve, hogy nem lepődnék meg, ha simán lepöröghetne egy full bp is anélkül, hogy érdemi fejlesztés változás jönne. De legalább már a banner idejét átírták még frappánsabbra. :)) Valamiért úgy érzem, hogy megint olyan szarba készülnek beletenyerelni, ami visszahozza a dead Qiqi mémhullámot.

(#11127) F34R válasza kill_switch (#11126) üzenetére


F34R
nagyúr

hmmm allitolag mar a 2.8-ra gyujtik a beta testereket....... az meg majus kozepe-vege. Juniusnal elobb nem lesz semmi uj.

(#11128) Shiro válasza kill_switch (#11126) üzenetére


Shiro
senior tag

Voltak bétán olyan kísérletek, hogy a BP szint költségét leveszik 1000-ről 600-ra és akkor 4 helyett kb 2 és fél hét alatt letudható. De ha kiszedik a heti limitet is, akkor akár 2 hét alatt is megvan. Szóval ezt így szerintem simán be lehetett volna tenni s akkor van némi bevételük.

#11124 Sirandrish
Félig meddig az az érzésem, hogy ez csak valami kifogás a részükről. Oké a covid helyzet korlátozza a munkájukat, de azért csak megoldható lenne.
Vagy több idő kell Sumeruhoz, vagy valami bugot kell kijavítani?

#11127 F34R
Majd a bétából Fountain-ről szivárognak a lékek, de mi még mindig Ayaka bannerjét nézzük. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11129) F34R válasza Shiro (#11128) üzenetére


F34R
nagyúr

Haaat akkor jo hosszu banner lesz :DDD de legalabb mindenkinek megvan Ayaka. :C

(#11130) Sordoran válasza kill_switch (#11126) üzenetére


Sordoran
addikt

Szóval se mondtam, hogy párban járnak. Csak azt, hogy a bannernél alig kell valamit tenni (egy kép csere, és pár számot átírni), míg BP-nél jobban meg kell variálni ha nem 6 hétig lesz (és nem addig lesz csúszás várhatóan). Szóval ha a kevesebb munkát nem vállalták fel, másiknál reménykedni se érdemes.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11132) kill_switch válasza Sordoran (#11130) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nem értem mi plusz munka kellhet egy BP-nél. Ugyanaz az is mindig, arra sem méltatják, hogy variálják a tartalmat benne... Talán egyszer vagy kétszer ha volt megjelenés óta valami váltás benne. :)) Nem kellett volna se csúszáshoz, se bannerhez igazítani, letelt az előző, megy a következő tovább, ugyanolyan hosszal, ugyanolyan tartalommal (of course). Bár igazából mindegy is, mert már valahogy elfogyott a "need" érzés, csak még mindig ehhez igazítom az izgi heti ismétlődéseket. :C

(#11133) xeon forever válasza kill_switch (#11132) üzenetére


xeon forever
addikt

Soka bevetel kiesest fog ez okozni a small spender oldalbol. 15 dollarnyi primot buknak es ezt nem fogjak befizetni akik idaig 10 dollarbol meg mas sok materialt/mora-t kaptak ennyi penzert. Kb a karakterfejlesztes nagy resze ebbol finanszírozodott a vicces napi resin limit miatt.

5-5 fate + 680 primo + par millio mora azert az hianyozni fog a koltsegvetesbol.
Igy most a resin sok resze fog menni mora farmolasra, nem pedig könyvecskékre, ami még mindig elég szívás.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11134) F34R válasza xeon forever (#11133) üzenetére


F34R
nagyúr

Igazabol a BP az max 1 karakter szintezes.. abbol is inkabb egy 4*
Jo sokat szamit az is mert f2p teljesen megcsinalni eleg szivas. van 11 millio moram de hamar el fog zugni.

(#11135) Shiro válasza F34R (#11134) üzenetére


Shiro
senior tag

Nekem kb 3 és fél millió, de jobban zavar hogy nincs stardustom.
Nem is tudom, ha Yelan esetleg low pittyre kiesne, annak örüljek-e? :DDD
Plusz kigogyott az azoth és a karater fejlesztő kristály terén is szűkőlködöm.

(#11136) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nekem kicsit több mint 40millió morám van, amelette olyan 2500-3000 lila exp könyv, és 5K körül van a fegyvehúzó kavicsaim száma is, szóval én kb mindenre fel vagyok készülve :DDD
Persze ehhez nem ártana valami banner :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11137) jonnyjoker01 válasza F34R (#11134) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

~25% materialt ad egy karakterhez a BP. :U

@Sirandrish: azt hogy? Meg akarod csinálni a leyline-os achievementet, vagy csak simán nem húzol rá bannerekre? :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#11138) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#11137) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Milyen achievment? :DDD
Húzok én mindenre ami érdekel. Venti bannerre is húztam, a mostani fegyverbanerre is..
Most Kazuha várás van..igaz, már vagy fél éve :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11139) F34R válasza jonnyjoker01 (#11137) üzenetére


F34R
nagyúr

En is 2 millarol tornasztam fel. BP es Event rewardok. meg persze sokaig nem huztam senkire, csak farmolgattam artikat stb.. minden nap.

(#11140) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#11138) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

800 leyline reward gyűjtése :DD Én a mostani duplázós event közben értem el a 400-at, röpke ~2 év alatt ...

Üdv. Johnny

(#11141) F34R válasza jonnyjoker01 (#11140) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez is ilyen whale achi :D

(#11142) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#11140) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Konkrétan leyline-okat sose farmolok, csak mikor duplázó van (2 év alatt talán 3 olyan volt).
Még a heti 20at is reward nélkül csinálom meg :)
De lehet most ráfekszem kicsit hogy az 50M meglegyen mire elkezdem elégetni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11143) F34R válasza Sirandrish (#11142) üzenetére


F34R
nagyúr

Change your name to Mora King, Zhongli :P

[ Szerkesztve ]

(#11144) Sordoran válasza Sirandrish (#11142) üzenetére


Sordoran
addikt

Én se szoktam, de mostanság mentem pár kört mert nem tudtam eldönteni mi másra verjem el a resin-t. :DDD Úgy nem látom értelmét karaktert húzni, hogy aztán nem fogom használni. Így történt, hogy múltkor Hu Tao-nak farmoltam 1 év után újra artifactokat, hátha esik jobb (egyet le is tudtam cserélni).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11145) Sirandrish válasza Sordoran (#11144) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én Kazuhára farmoltam nagyon sokáig (fullos set máig nincs neki), és mikor már untam "muszáj"ból elbaszni az artifactokat, akkor nekiálltam átforgatni Ganyunak artira, százszámra...talán 4% CHC-t tudtam növelni rajta, olyan 200 arany artifactból :DDD :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11146) Sirandrish válasza F34R (#11143) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha meglesz az 50, csinálok egy 50milliós játszmát, vagy mi a franc ment a TV-be :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11147) F34R válasza Sirandrish (#11145) üzenetére


F34R
nagyúr

A full EM build az a legszopobb.. viszont ATK/Anemo DMG/Crit az kihozhato par heti beszaladgalasbol. :DDD

(#11148) Sirandrish válasza F34R (#11147) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Majd kialakúl. Van azért 1-2 szép darab már neki, mégha nem is tökéletesek :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11149) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#11142) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

De hogy van ennyi nyersanyagod akkor? :))Én ritkán húzok karaktert, 2.0 óta Raiden, Itto, Hu Tao, Yae, Kokomi, utóbbi csak lvl80 mégis eléggé kifogytam (most a Leyline event alatt szedtem meg magam). Jó mondjuk így hogy leírom kezdem látni, hogy miért, Hu Tao és Itto triple crowned, Yae és Raiden double crowned... :U :DDD

Üdv. Johnny

(#11150) F34R válasza jonnyjoker01 (#11149) üzenetére


F34R
nagyúr

:D En nem koronazok, csak indokolt esetben. :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.