Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) F34R válasza emiki6 (#12550) üzenetére


F34R
nagyúr

Animeben sem tudod eldonteni, sot a valo eletben sem a koreai, japan, kinai triorol.

(#12552) vakablak93


vakablak93
őstag

Erről ennyit, 2. alkalommal iskerült végigvinni, ezúttal kb erőlködés nélkül, nyilván a 36 csillagtól még messze van de majdcsak haladok mostmár....
Nem hittem hogy ekkora változást hoz a kicsi :DD , Kazuháról nem tudom micsinál tulajdonképpen de az tuti jól nyomja mert jobban haladtam....
[kép]

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#12553) Shiro válasza emiki6 (#12550) üzenetére


Shiro
senior tag

Honkai Impact: Fu Hua, Phoenix Battlesuit

[ Szerkesztve ]

(#12554) jonnyjoker01 válasza kory24 (#12535) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én egy pár hónapja vettem észre, megjelenés óta játszok, ugyanez volt a reakcióm :DDD Lehet hogy updateben jött valamikor, de az nem most volt. :D

Üdv. Johnny

(#12555) Mike válasza F34R (#12539) üzenetére


Mike
veterán

Igen, most hogy jobban utána néztem, Fountain és minimum 4.0, szóval nem most lesz. Bocsesz mindenkitől. Pedig már kezdtem magam neleélni a dupla karakterbe

(#12556) Mike válasza xeon forever (#12542) üzenetére


Mike
veterán

Rengeteg tartalom van benne. Bár a Rockstar tizedennyit bele tett volna a red dead online ba

(#12557) Mike válasza Shiro (#12548) üzenetére


Mike
veterán

Van olyan játék ahol ketten vannak egyszerre egy karakter helyén szóval nem lenne túl extrém, ellenben biztos szint vinne a játékba

(#12558) Mike válasza emiki6 (#12550) üzenetére


Mike
veterán

Kazuha jóval öregebb mint mondjuk Beni. Travellerről azt írják 15, és nem is iszik alkoholt, Kazuha és Venti ellenben igen. Szóval Kazuha inkább 18+ csak alacsony

(#12559) emiki6 válasza F34R (#12551) üzenetére


emiki6
veterán

Animékben eddig nem tűnt fel, talán mert a kontextusból kiderült, hacsak nem szándékosan bizonytalan (pl a Komi-ban Najimi neme). A Genshinben viszont alig van kontextus, abból se derül ki, ráadásul a karakterek jó része így-úgy nem halandó, ami mégjobban megkavar.
Azt azért nem hiszem, hogy élőben ne lehetne annyira megsaccolni az ázsiaiak korát, mint itt.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12560) Shiro


Shiro
senior tag

Kis infó a Quicken vagy Catalyze (Dendro+Electro) reakcióról.
Tegnap találtam a redditen, egy jó lesz az, de nem mondjuk el, hogy mennyire bejegyzést
Akárhogy kerestem, nem találtam meg sem a reakció alap értékét, sem az Em bónusz képletét.
Nem fog ki rajtam a dolog
https://genshin.ashal.eu
Megvan az alap sebzés lvl90 esetén 1663,9

Ismerve az eddigi képleteket gondoltam hogy ez is valami ilyesmi lehet:
Bónusz = x*EM/(y+EM)

Kicsit tovább gondolkodva:
Vape/Melt 278*EM/(1400+EM)
Transformative 1600*EM/(2000+EM)
Crystallize 444*EM/(1400+EM)

Az y az valószínűleg 1000 +n*100
Az x pedig egy "egész" szám
Pár teszt után meg is lett az eredmény

500*EM/(1200+EM)
Az alap érték 1663,9
Nagyjából
100 EM = +38% DMG
200 EM = +71% DMG
300 EM = +100% DMG
400 EM = +125% DMG
500 EM = +147% DMG
600 EM = +166% DMG
700 EM = +184% DMG
----------------------
A többi reakciótól eltérően a Quicken/Catalyze a Dendro és az Electro karakterek számára olyan lesz mint pl Shenhe, vagy Yunjin buffja.
Magyarán FlatDMG bónuszt ad a találatokra. Hat rá, a DMG% és a Crit.
Ugyanakkor az ellenfél DEF és Resist értéke csökkenti.
Példaként Lisa akin van egy Mappa Mare és 4pc Thunderbird
1600ATK
300 EM
78,6% Electro DMG
70% Crit Rate
120% CritDMG
A Burstje (lvl10) (66%) = 848-at vagy Crit esetén 1867-et sebez
Quicken/Catalyze bónuszával felerősítve: 3790-et vagy crit esetén 8930-at sebez

Lisa Burstje másodpercenként kb 2 találattal rendelkezik, szóval ez egy elég szép buff :U
(ui kihagytam a Thunderbird 2pc passzívját :P )

[ Szerkesztve ]

(#12561) xeon forever


xeon forever
addikt

Dikk a kecske...
https://youtu.be/8h-1a0IYzrw [link]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12562) xeon forever válasza Mike (#12558) üzenetére


xeon forever
addikt

Pedig vicces lenne, ha lehetne boozolni a traveler. :K

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12563) F34R válasza xeon forever (#12561) üzenetére


F34R
nagyúr

Pfuuu bazzee.......

(#12564) emiki6 válasza xeon forever (#12562) üzenetére


emiki6
veterán

Heizout kéne és akkor menne a drunken "kungfu". Megváltozna az animáció, a DMG és a DEF/RES. Lehetne high risk high reward és magasabb skill floor kéne hozzá. :D

Egy dunken Eula is poén lenne valami részeges táncos movesettel.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12565) emiki6


emiki6
veterán

A hoyolab app-ben van egy egész jó feature, a battle chronicles / real time notes.

Még egyszerűbb is megnézni, mint ingame... (főleg ha a serenitea pot már ki van maxolva és csak farm)

A social media részét viszont nem ajánlom mobilnetről, elképesztő módon zabálja a netet (akár a reddit) és nyilván nem kivétel a szolgáltatóknál, mint a fb, insta stb alkalmazások forgalma.

Kár, hogy a Traveler's diary is app exclusive... (a real time notes mondjuk nemtom az e, gépen még nem néztem látszik e a battle chronicles-ben).

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12566) Urzu_7 válasza emiki6 (#12565) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Akkor ez olyan mint egy companion app? Sajna nincs olyan android verzióm amin menne így maradok a proli módszernél :))
Pc-n csak az interaktív térkép van ami hasznos

giran~

(#12567) emiki6 válasza Urzu_7 (#12566) üzenetére


emiki6
veterán

A companion appot nem ismerem, az mit tud?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12568) Morphus101 válasza emiki6 (#12567) üzenetére


Morphus101
tag

Nem konkrétként emlitette,hanem mint kategoria.

Kvazi,belépési bonus,valamiféle közösségi tér...stb...infok

(#12569) Shiro


Shiro
senior tag

Gondoltam megkérdezem, hogyan is lehet ezt a ládát feloldani, mert az interaktív térkép nem jelzi.



Hát kiderült, hogy a Cryo oszlopot kell aktiválni, hogy megjelenjen a 3 állatutánzó Electro Seelie, amiket természetesen én korábban megjelöltem a térképen gondolván, hogy nincsenek ott, ergo már megtaláltam őket.
Lehet valami felett elsiklottam, de mégis miféle logika lapján kellett volna erre következtetnem? :F

(#12570) Sordoran válasza Shiro (#12569) üzenetére


Sordoran
addikt

Aktiválsz egy oszlopot, végigjárod egész szigetet, majd következő oszlop, újra végigjársz mindent, és még kétszer. Nincs ebben semmi nehéz. ;]
Amúgy én is most kapkodok minden után, de sok ládát bukok majd. Küldetéseket még megcsinálom, ami szembejön megoldom, de felfedezni, átnézni mindent már nincs időm. :(

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12571) F34R válasza Sordoran (#12570) üzenetére


F34R
nagyúr

100 lada kb nekem is kimarad. az amugy is max 500 primogem. azt meg lxarom.

(#12572) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Látom nem csak nálam fogy a motiváció.
A küldiken végigmentem, meg ami útbaesett azt nyilván megcsináltam, de a keresgélős kószálás elmaradt. Hiába 40nap volt rá :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12573) F34R válasza Sirandrish (#12572) üzenetére


F34R
nagyúr

Senki nem mar a regi. :DDD

(#12574) Shiro válasza Sordoran (#12570) üzenetére


Shiro
senior tag

S örüljek neki, hogy ugyan azon a szigeten, mi? :DDD

174 van meg a 182-ből.
De azért elég fárasztó végigmenni az alapból több órányi videóanyagon.
Van hogy két óra macera után sincs új láda, máskor meg hirtelen ott van előtted 4-5 láda, csak meg kellett volna kerülnöd egy dombot.

Fischl domaint meg "imádtam". Mér az is élvezet volt, mire megtaláltam, hogy a videó készítője honnan indítja a tutoriált, s mindezt egyetlen ládáért.

(#12575) Sordoran válasza Shiro (#12574) üzenetére


Sordoran
addikt

182 láda van összesen? Nekem az app szerint 47 van meg (illetve még amit meg szedtem, legyen egy tucat pluszba), szóval eh... Meglátom holnap lesz-e még rá időm és motivációm. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12576) emiki6 válasza F34R (#12573) üzenetére


emiki6
veterán

Én még új vagyok, de már nekem sem volt kedvem átnyálazni a szigeteket, hogy minél több ládát összeszedjek. Több, mint 2x elég volt bejárni minden sziget összes variációját.

Várnom kellett volna amúgy, hiba volt bejárni már akkor, amikor még csak a hajókázós trial-ok voltak megnyilva. Az, hogy már egyszer átfutottam az egészet, az elvette a kedvem további részletesebb átnézéstől.

116 ládát mondjuk összeszedtem. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12577) Shiro válasza Sordoran (#12575) üzenetére


Shiro
senior tag

Meg még azon kívül vagy 60 a domainekben. ;]

(#12578) Sirandrish válasza Sordoran (#12575) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Milyen app? Megnézem már nekem mennyi hiányzik :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12579) F34R válasza Sirandrish (#12578) üzenetére


F34R
nagyúr

hoyolabos profilosszesito, joval fontebb Shiro linkelte.
143 van meg nekem is... a domaineseket nem szamolja ott mar csak 10 kallodik osszesen.

(#12580) Sirandrish válasza F34R (#12579) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem 122 van. Ahhoz képest hogy csak átrohantam az egészen, az egész jó :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12581) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

Neee, 2 hiányzik akkor :(((
Nem megyek vissza ott rohadjon meg majd jövőre felveszem nemisérdekeltannyira

Amúgy szép 9 gigás update lesz.

giran~

(#12582) Shiro


Shiro
senior tag

Megérkezett a 3.1-es frissítéssel érkező karakterek hivatalos bejelentése.

--
---

(#12583) F34R válasza Shiro (#12582) üzenetére


F34R
nagyúr

Cyno hogy baszodj meg :DDD

(#12584) vakablak93 válasza Shiro (#12582) üzenetére


vakablak93
őstag

Nilou kelleni fog akármilyen karakter is :K - ez volt az első gondolatom, aztán rájöttem hogy úgyse lesz mit elpörgetni rá :O

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#12585) slimG válasza vakablak93 (#12584) üzenetére


slimG
tag

A goa'uld kislány is begyűjtős :DD

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#12586) F34R válasza slimG (#12585) üzenetére


F34R
nagyúr

nincs primo bassza meg :DDD remelem csak egy 4* os lesz. ;]

(#12587) kory24 válasza F34R (#12586) üzenetére


kory24
őstag

Cyno: 5 csillagos, electro, polearm, male
Nilou: 5 csillagos, hydro, sword, female
Candace: 4 csillagos, hdyro, polearm, female

(#12588) Shiro válasza F34R (#12586) üzenetére


Shiro
senior tag

Hát mivel a másik kettő az öcccsillagosnak mondották a likarok.

Bármelyik is jön elsőnek, nekem garantált. :)) Bár azért jó lenne, ha megint lenne top up reset. :U
---
A Transient Resin szavatossági ideje meg nem a vásárlástól számítódik? Direkt tegnap esete vettem meg, erre csak 6 nap van rajta.

(#12589) kill_switch válasza Shiro (#12582) üzenetére


kill_switch
senior tag

Frankó lenne ha Candace a pajzsával behozna valami érdemleges parry rendszert. :K

Top up reset szerintem biztos lesz évfordulóval, hülyék lennének kihagyni, gondolom igencsak megdobja a bevásárlások arányát.

[ Szerkesztve ]

(#12590) F34R válasza kory24 (#12587) üzenetére


F34R
nagyúr

Cynorol jokat mondanak, lehet ot be kellene zsebelni.. de ugye ott van meg Thignari is.
nah mind1 a 3.1-re csak jon ossze egy kis primo innen onnan. 3.2 meg Ballader, etc etc etc..
es a primom huss volt nincs. :DDD

#12588Shiro
Nekem az nem alternativa sajnos.... valahogy a jatek adta lehetoseggel kell gazdalkodnom.

(#12591) Mike válasza F34R (#12579) üzenetére


Mike
veterán

Ezeket ki lehetne tenni az összefoglalóba

(#12592) Shiro válasza kill_switch (#12589) üzenetére


Shiro
senior tag

Én is úgy vélem, hogy nem véletlen van ott az a pajzs.

Jelentéstartalmilag elég érdekes a konstellációja is:
https://genshin-impact.fandom.com/wiki/Sagitta_Scutum

Gondoltam, egy kicsit fura, miért Nyíl (és) Pajzs jelentése van a Lándzsa/Dárda (és) Pajzs helyett. Itt arra gondoltam, mi van ha mint hajítódárda használja. :U

(#12593) F34R


F34R
nagyúr

Ahhhh 161 chest van mar, de mara kiegtem. :DDD

(#12594) vakablak93 válasza slimG (#12585) üzenetére


vakablak93
őstag

Ja igen tisztára olyan mitnvalami Jaffa páncélban :DDD , de a yu hi ohféle ezeréves szemmel szerelt sem rossz :D . De nálam a vörös a favorit ;]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#12595) kill_switch válasza Shiro (#12592) üzenetére


kill_switch
senior tag

A pusztakezes Heizou után már a lándzsahajítás sem elvetemült ötlet. :D

(#12596) F34R válasza kill_switch (#12595) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat Nilou-nak konkretan erdekes a setje.. nezd meg kint van egy rossz minosegu leak rola.

(#12597) xeon forever válasza F34R (#12593) üzenetére


xeon forever
addikt

Baszki nekem csak 103... :W
Lehet ma kiporgetem. Egy kis izgalom a végére nem árt.

Btw. Múltkor rossz képet toltam fel.
Relatív qrva jól állok, szóval jöhet pár új karakter végre.
Yomi sajnos felejtős, de a fix sumerus 5* most jobban motivál. Remélem 1x lesz még...Ez a 3.1 és főleg electro polearm. Szeretem az electro karaktereket.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12598) F34R válasza xeon forever (#12597) üzenetére


F34R
nagyúr

jah... kell a dps nekem is.

(#12599) xeon forever válasza F34R (#12598) üzenetére


xeon forever
addikt


Na ez a valós.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12600) F34R válasza xeon forever (#12599) üzenetére


F34R
nagyúr

minden szarra rahuztal ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.