Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) Urzu_7 válasza jonnyjoker01 (#12199) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Fogsz még szenvedni hogy kimaxold mert az a térkép semmit nem ér itt :D

giran~

(#12202) Mike válasza Urzu_7 (#12200) üzenetére


Mike
veterán

Max a 4 csillag irreális kicsit. Legalábbis nekem

(#12203) Sordoran válasza Urzu_7 (#12200) üzenetére


Sordoran
addikt

Irreális elvárás, hogy minden event olyan magas szintű legyen. Ez csak egy szokásos harcolós event, csak kapott egy Diluc-os hátteret amivel behozták a skin-t. Mindig megy a panaszkodás, hogy nincs kihívás bennük, na most a legnehezebb szinten van. Akinek kedve van hozzá küzdhet, de én annyi jutalomért nem idegelem magam, elég nekem a sima 3*-os. :DDD Úgyis csak a primogem a lényeg.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12204) Renok válasza Sordoran (#12203) üzenetére


Renok
senior tag

Egyetértek.

Amúgy az elsőnél nem megy a 3*-os, mert az a tetvedék boss túl sok időt tölt a levegőben, alig jön be a földre, és nincs időm megölni. Ranged karival sem opció, m. ha leállok lőni őt, akkor ő előbb lövi szét a hátsómat a levegőből.

Erre valami ötlet esetleg?

(#12205) Sirandrish válasza Urzu_7 (#12200) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A rewardok 95%át mindig gyakorlatilag ingyen kapod. Mármint kb semmit sem kell érte tenni. A maradék 5% (ami általában kb semmit sem ér, mert néhány ezer mora, vagy pár kavics), amiért küzdeni kell. Ha sokallod a nehézséget, hagyd ott a pics*ba..
Semmivel sem leszel hátrébb azoknál, akik megcsinálják..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12206) Sirandrish válasza Renok (#12204) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mondjuk egy Shield a ranged karira?
Nekem mindegyik lement elsőre 3 csillaggal félidő alatt, és még csak a partyt sem variáltam át.
Benett, Raiden, Kazuha, Ganyu...
Most ezel a partyval csinálok MINDENT, amihez nem kell víz, vagy egyéb olyan dolog amit ők nem tudnak :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12207) F34R válasza Urzu_7 (#12200) üzenetére


F34R
nagyúr

A dire fokozatra gondolsz? idaig egy nem sikerult csak.

(#12208) emiki6 válasza jonnyjoker01 (#12199) üzenetére


emiki6
veterán

Kazuhának 8 sziget variációja (vagy permutációja?) van, mindegyiken van valami saját. Xinyan és Mona szigete mind 2 verziós. Vagy az interaktív térképre mindezek szummája kerül rá?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12209) F34R válasza emiki6 (#12208) üzenetére


F34R
nagyúr

oldalra ki van vetitve hogy vannak a variacok es mik vannak rajtuk.
En meg a szigethez csak imitt-amott nyultam. :DDD

(#12210) Renok válasza Sirandrish (#12206) üzenetére


Renok
senior tag

Sajna nincs még jó shield-es karim.
De köszi a tippet.

Bennettről jut eszembe: a ma 7kor élesedő bannert érdemes wish-elni, ha még nincs meg nekem Bennett?

[ Szerkesztve ]

(#12211) emiki6 válasza Renok (#12210) üzenetére


emiki6
veterán

Ha nem kell Yoimiya, akkor nem igazán. Érdemes várni egy olyan bannerre, ahol kell a 5*. Mi van ha kijön egy Yoimiya? Resetelődik a szánalom és legközelebb lehet kell majd 150 wish, hogy kapj az áhitott 5*-ból...
3 hónap múlva fogsz tudni venni starglitterből amúgy (ha nem változtatnak rajta).
Én szerencsére kaptam standard bannerről (jutalom fatekből), nem is olyan rossz használni, mint karakter, kényelmes vele tűzzel bekenni az ellent Kazuhával összedolgozva. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12212) Sirandrish válasza Renok (#12210) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát Benett kb a legjobb karakter az egész játékban, szóval nem árt ha megvan :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12213) F34R válasza Sirandrish (#12212) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat jah, nagyon eros 4* szinte mindig viszem magammal.

(#12214) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

A standard banner meg event banner szánalma az két külön dolog, vagy ha a standardba esik 5 csillagos akkor bukom egy jóideig az eventest is?

(#12215) Sirandrish válasza Scarletiel (#12214) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem tudom hogy a telefon mi helyett írt "szánalmat" ( :D ), de külön számolódik a két banner :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12216) Mike válasza Renok (#12210) üzenetére


Mike
veterán

persze, Bennettre mindig érdemes (én az összest vettem)

(#12217) Scarletiel válasza Sirandrish (#12215) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Szuper köszike! :D

(#12218) Shiro


Shiro
senior tag

Még 15 alkalommal meglátogatom, de gyakorlatilag végeztem az "Őszi levelek kertje" nevű domainnel. :)


Egyedül Saráé nem túl jó, de hát na neki nem feltétlen kell a tökéletes build, főleg, hogy alig használom. Bár most hogy összetudom rakni az igazi Raiden National Teamet. Értsd: Négy elekto karakcter Inazuméból.

Meg Baidou Sands of Eonjának lehetnének jobb substatjai, illetve lehetne még pár apróbb változtatás, de alapvetően elégedett vagyok mindegyikkel. :)

(#12219) xeon forever válasza Shiro (#12218) üzenetére


xeon forever
addikt

:C Szép.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12220) xeon forever


xeon forever
addikt

csak ugy

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12221) F34R válasza Shiro (#12218) üzenetére


F34R
nagyúr

En mar odajarok jo ideje, es eddig Xingqui, Raiden, Melt Ganyu, Yelan, Xianglingnek, mindnek megvan a settje es nem fosok. Egyedul quick swap szokott lenni Rosarianak ha esetleg kell a teambe.

Mas: Try alapjan Yoimiya eleg fosch... C6 Yanfei derekba tori, tudom hogy az alapjan nem erdemes donteni, de Thundering Pulse-tol is tobbet vartam.

(#12222) emiki6 válasza Scarletiel (#12214) üzenetére


emiki6
veterán

Külön van a standard és event banner. Csak megjegyeztem, hogy kaptam bennettet a standardről, nem kellett miatta event banneren pörgetni.

Más, de témába illik: Azt tudtam, hogy event-en 74-nél kezdődik a soft pity és 90 a hard, de most láttam, hogy weapon banneren 63-nél kezd a soft pity és nem 90-edikre, hanem 77-edikre biztos kapsz 5* fegyvert.

+ érdekesség, hogy a standard-en mivel jár fegyver is meg karakter is, ezért azoknak van külön pityjük. Becsülten 150 a soft pity és külön számolódik karakterre és fegyverre (a standard banneren belül)

Sirandrish: A szánalmat poénból írtam a pity helyett. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12223) Shiro válasza F34R (#12221) üzenetére


Shiro
senior tag

Yoimiyával kapcsolatban inkább nézd meg ezt:
https://www.youtube.com/watch?v=zr1Gaj9ivxw

A trial karaktereknek valahogy nem tudnak egy normális buildet összehozni.

"Reggel" Dilucnál néztem, hogy te jó ég mi az a build rajta.

Na de Yun Jin Try mellett se menjünk el. Berakják mellé Noelt. Véletlenül se mondjuk egy Rosariát. Olyat hogy Keqing vagy Ayaka meg se merek említeni. Yoimiya meg egyenesen Isten káromlás lenne. :DDD
Plusz a Yun Jin melletti Noel ráadásul mér rosszabb, mint ami Yoimiya mellett van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12224) fpatrik17 válasza Shiro (#12218) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Nagyon kemény, de Raiden, Beidou, Xingqui buildünk szinte koppra egyezik. Nekem ezek vannak EoSF setből ->

• Honor Magic5 Pro •

(#12225) Urzu_7 válasza Shiro (#12223) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Yoimiyat ki kell építeni, mellé lehet rakni egy C6 Fischlt + Xingqiut és csak kattintgatsz, az ellen meg azt se tudja hol van mert már rég meghalt.

giran~

(#12226) Shiro válasza fpatrik17 (#12224) üzenetére


Shiro
senior tag

Az csupán a nyers logika eredménye. :)

Ha már elkezdtük, bár csak az összes domain oylan lenne, mint a The Lost Valley.
Egyszerűen alig tán 1-2 hét alatt meg lett ez a két build.

Xiaonak annyi Crit Rate jött össze csupán sub startokból, hogy a Deathmatchet kénytelen voltam lecserélni és ezzel együtt megszegni azon elvemet, hogy starglittert csupán fate-re váltok.

------------------------------
#12222 emiki6
A standard bannernél egyben vannak az 5*-os fegyverek és karakterek, csupán lett benne egy olyan változtatás, hogy pl .ha karaktert húzol húzol, akkor a következőre nagyobb eséllyel fogsz fegyvert kapni.

----------------------
#12225 Urzu_7
Pont úgy. Úgy is nevezem, hogy a lusta/szegény ember Hu Taoja. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12227) fpatrik17 válasza Shiro (#12226) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Elég vadak a crit ratek, gratula! Én 1 karimon se tudtam 70 felé vinni :B

• Honor Magic5 Pro •

(#12228) Sirandrish válasza F34R (#12221) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pont az jutott nekem is eszembe. El is ment a kedvem tőle :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12229) xeon forever


xeon forever
addikt

[link]
Ezért sem látom értelmét... :U

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12230) Sirandrish válasza xeon forever (#12229) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pedig sokkal jobbnak tűnik, mert a jobb felső sarokban folyamatosan az arcodba tolja a vásárlási lehetőségeket, amik gondolom mind épp "kihagyhatatlan ajánlat" meg "-90%" és társai :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12231) Sordoran válasza xeon forever (#12229) üzenetére


Sordoran
addikt

Szép koppintások. :DDD Ráadásul még rosszabbak is.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12232) Shiro válasza xeon forever (#12229) üzenetére


Shiro
senior tag

0:54 -nél az ott Hu Tao és Zhongli lánya? :))

(#12233) F34R válasza xeon forever (#12229) üzenetére


F34R
nagyúr

Mikor van a kinai meg gagyi kinai cuccod otthon :DDD

(#12234) xeon forever


xeon forever
addikt

That's áll folks! :C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12235) F34R válasza xeon forever (#12234) üzenetére


F34R
nagyúr

vagyis?

(#12236) Mike


Mike
veterán

Vannak még Kazuha story kardjához hasonló, aurás fegyverek? Nagyon menőn néz ki, kár hogy nem crt rate-s, mert sima atk-s fegyver nem az igazi

(#12237) emiki6


emiki6
veterán

Szereztem már kazuának VV EM sand-et és gobletet, de circletet még nem kaptam.
Kérdés: égessek még több resint el a VV-s dominben, vagy hagyjam a francba, menjek át az EoSF domainre és ha kapok EM circletet majd kapja meg az? Utóbbira tippelek. :D

Jelenleg így áll:

A toll, virág és kalap még nem végleges, a másik kettő valszeg az.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12238) F34R válasza emiki6 (#12237) üzenetére


F34R
nagyúr

Szerintem is jobban jarsz ugy.....nekem meg mindig nincsenek ra ertelmes dolgaim :DDD

(#12239) Shiro válasza emiki6 (#12237) üzenetére


Shiro
senior tag

Nézd meg jobban azt a circletet! ;]

(#12240) kory24 válasza Shiro (#12239) üzenetére


kory24
őstag

4 csillagos, gondolom csak átmeneti és 5 csillagost szeretne

Vagy nem arra értetted ?

(#12241) Mike válasza emiki6 (#12237) üzenetére


Mike
veterán

inkább egy videót nyomjál egy VV domain menetről
legyen benne sima swirl, tűzzel vegyítve, illetve ultival

kiváncsi vagyok, mekkorákat sebez

az enyém most ilyen

[ Szerkesztve ]

(#12242) xeon forever válasza emiki6 (#12237) üzenetére


xeon forever
addikt

Én iron stinget elengedtem. Sacrifical jobb a CD reset miatt. Nézd meg abyssos videom. Nemrég linkeltem.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12243) emiki6 válasza kory24 (#12240) üzenetére


emiki6
veterán

Pontosan!
Nem azért leveleltem fel 90-re, hogy 48 EM-től elessek egy 4* circlet miatt! :D

Mike: Abban mondjuk igazad van, hogy le kellene videózni, mert fogalmam sincs, főleg mikor coopban 4-en püfölünk több ellent. :D De nem fogom felvenni. :D A képlet alapján kb 5k kéne legyen a swirl dmg-em, ha a reaction bonus-t és az enemy resistance multipliert nem vesszük figyelembe.

xeon: igazad lehet, de abból sincs R5, R1-en meg minek...

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12244) F34R válasza xeon forever (#12242) üzenetére


F34R
nagyúr

Full EM-nel az Iron Sting dukal. Ilyen Hybridnel meg tehetsz ra akarmit.

(#12245) xeon forever válasza emiki6 (#12243) üzenetére


xeon forever
addikt

Már R1 is izgalmas lehet. Elengedni 2x egymás után az E-t... ;)

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12246) Shiro válasza kory24 (#12240) üzenetére


Shiro
senior tag

Ó és tényleg! Megzavart, hogy a játékban a 4 csillagos cuccok lilán virítanak. :R
Én meg gondoltam biztos kifogyott az xp-ből azért nem fejlesztette. :))

(#12247) kory24 válasza xeon forever (#12242) üzenetére


kory24
őstag

Nekem favonius sword van (sacrificial kell xq-ra)

Ezzel is jó , csak passzívhoz kell némi crit is

Iron Stinget ha akarnék se tudnék mert sose kapok billetet :)

(#12248) xeon forever válasza F34R (#12244) üzenetére


xeon forever
addikt

(Én jobban szeretek Redneck bulikban járni. Most egy fiú csapat született meg a perverz fantázia vilagomban.)
Bennett, Kazuha, a könyvmoj, és Shenhe unokaöccse.:P

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12249) Mike válasza emiki6 (#12243) üzenetére


Mike
veterán

egyedül csináld. miért nem? a nagy katyvaszban néha érdemes kikockázni milyen számok repkednek. ha nem akarod publicba, tedd fel a youtube-ra linkkkel, privátban, és küldd el nekema linket pm-ben. cserében én is felveszek egy menetet, (mondjuk én ki is teszem a csatimra, nincs benne semmi titok :)

(#12250) xeon forever válasza kory24 (#12247) üzenetére


xeon forever
addikt

Nekem Dvalin dobta kizárólag.. Próbálj rá sztem. Lehet csak városi legenda,de traveler sword user és elején miatta talán ott engedték jobban Mihoyoek.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.