Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) Mike


Mike
veterán

nahát 16k primo és 27 olyan kis bigyóból esett 2 Kazuha, úgy 4 Thoma, 2 Ningguang meg az új srác is majdnem teljes. Még rápróbálok, mert Kazuha c3 nem tűnik rossznak

(#11852) F34R válasza xeon forever (#11850) üzenetére


F34R
nagyúr

Szerintem meg nem. Anelkul is hasznalhato.. sot!!!

(#11853) Mike válasza xeon forever (#11850) üzenetére


Mike
veterán

Mi az a dupla összehúzás? Én azt a zenélő kardot adtam neki az nem jó? (nincsenek 5* fegyvereim)

(#11854) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ez az anti shogun training hitbox bullshit ez mi már? a harc is ilyen bullshit lesz? MOndjuk nem életszerű, mert ott lehet heallelni és tökmindegy...

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#11855) emiki6 válasza Mike (#11853) üzenetére


emiki6
veterán

Kazuha vákuummal össze tudja húzni a szetszóródott enemyt.

Hogy mi jó fegyver, az attól függ mire akarod használni. Nálam iron sting-et kapott, mert azt lehet kovácsolni, és EM-et ad meg bónuszt E-re.

Adam_Shepard: Az archon questekben a második shogun harc előtti gyakorló cuccról írsz, amit Yea talált ki? Mi a problémád vele? :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#11856) Mike válasza emiki6 (#11855) üzenetére


Mike
veterán

És az a kard ebben miben segít? Az is ránt?

(#11857) slimG válasza Mike (#11856) üzenetére


slimG
tag

Iron String: EM buff, support Kazuha, 1 rántás E-re.
Sacrifical Sword: E-t frissítheti a passzívja, így lehetőség van 1+1 rántásra, és lehet 2 külön elemre is buffot rakni vele.
Kagotsurube Isshin (új f2p fegyver): gyakorlatilag egy R5 Flute, refine nincs. Passzívja egy fokkal erősebb mint a Flute.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#11858) Sordoran válasza Mike (#11856) üzenetére


Sordoran
addikt

Kard képességének leírása, ha elemental skill-el sebzel akkor tud resetelni az elementail skill-ed, és újra el tudod nyomni, ezért dupla. R5-ön ez 80% esély, és 16 sec-enként lehet tolni.

Megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11859) Mike


Mike
veterán

Köszönöm szépen!
A Kagotsurube Isshin gondolom nem ctaftolható

(#11860) xeon forever válasza Mike (#11859) üzenetére


xeon forever
addikt

Itt egy videjom, mostani kedvenc csapataim. Tanulságos video. :U

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11861) slimG válasza Mike (#11859) üzenetére


slimG
tag

Nem, de nem is kell annak lennie. Egyből max rankos, [1]. Kazuha story quest végén kapod meg. [link]

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#11862) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Milyen arányban kell Kazuhénak EM, CHC, CHD? Mármint mi lenne a legideálisabb? Supportra..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11863) Mike válasza slimG (#11861) üzenetére


Mike
veterán

Ah, köszi!

(#11864) F34R válasza Sirandrish (#11862) üzenetére


F34R
nagyúr

Ha buffolni is akarsz, akkor minden EM.
De van hybrid is, meg a szokvanyos dps build.
Mindent amit akarsz a lenyeg a Viridescent Artifact.

(#11865) slimG


slimG
tag

Honey Impact oldal frissült:
-Collei, Dori, Tighnari, dendro Traveler
-a 2 új artifact szett
-fegyverek: Sumeru 4* craftolhatóak és 5* bow dendro Ganyunak.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#11866) F34R válasza slimG (#11865) üzenetére


F34R
nagyúr

Latom, erdekesek.... Collei es Tighnari utobbival szkeptikus vagyok.

(#11867) xeon forever válasza Sirandrish (#11862) üzenetére


xeon forever
addikt

Hp/ATK/Em/Anemo/Em VV set Sacrifical sword nekem bevállt set, lehetőleg 100% crtdmg felett legyen, 50% crit rate

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11868) Sirandrish válasza xeon forever (#11867) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hirtelen 49chc-t, 140CHD-t, 580EM-et tudtam rápattintani...hja meg 46 anemo dmg-t..
Annyi hogy én perpill Iron Stinget használok...
Sacrificialból max R2t tudnék csinálni, Iron Stingból akár R5öt is..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11869) F34R válasza Sirandrish (#11868) üzenetére


F34R
nagyúr

Nincs crit rates sipkad? vagy kardod?

(#11870) xeon forever válasza Sirandrish (#11868) üzenetére


xeon forever
addikt

ESte csinálok egy öszehasonlitos videot! :R

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11871) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Ez a Heizou gyerek nagyon fun. Elmentem C1-ig mert az jónak tűnt de lehet kihúzom a C2-t is mert az ultijának a húzóereje nem valami erős így alapból. Valakinek esetleg meg van már, javít rajta a C2?

Üdv. Johnny

(#11872) xeon forever


xeon forever
addikt

https://youtube.com/shorts/T23s4jOM6LY?feature=share

:DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11873) F34R válasza jonnyjoker01 (#11871) üzenetére


F34R
nagyúr

Mennyit csesztel el ra? kellene nekem is de nem szeretnem ha kazuha kiesne .

(#11874) emiki6 válasza F34R (#11873) üzenetére


emiki6
veterán

Én meg noelle-lisa main-nel még kazuhának se találtam helyet, az abyssozastól meg hónapokra vagyok... ráadásul minden új karakterrel egyre messzebb kerülök, mert azokkal is foglalkozni kell... :D
Az uj srác is fun-nak tűnik, de kell a fate 5 csillagosokra...

Casual-re amúgy Barbara nem is olyan rossz, kellemesebb, mint XQ.

Kár, hogy geo-t, pl noelle pajzsát nem lehet "homokviharrá" swirl-elni. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#11875) nonsen5e válasza Adam_Shepard (#11854) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ja, a trainingen én is szívtam egy csomót, a fightot meg nevetve megoldottam erőből. Ez mondjuk már egy ideje az abyss-ra is igaz, hogy random ooga-booga csapatokkal nyers erővel leverek mindent. :D :DDD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#11876) Sirandrish válasza F34R (#11869) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A sapi crit rates rajta...a kard meg az iron Sting..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11877) Sirandrish válasza xeon forever (#11870) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

oksa :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11878) F34R válasza Sirandrish (#11876) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor hogy hogy nincs eleg crited? :DDD Black Swordod van? csapd ra.

(#11879) vakablak93 válasza nonsen5e (#11875) üzenetére


vakablak93
őstag

Én ott hagytam abba a fenébe a sztorit, ott ácsorog a mai napig a rókafülű mint Rozi a moziba' :DDD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#11880) emiki6


emiki6
veterán

Naprakész banner history táblázat, jól átlátható és minden kategória benne van: [link]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#11881) Sirandrish válasza F34R (#11878) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mert a 49% nem elég?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11882) F34R válasza Sirandrish (#11881) üzenetére


F34R
nagyúr

Full EM-re eleg, de hybridre nem.

(#11883) Sirandrish válasza F34R (#11882) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát mennyi kell? 25millió játékkal játszottam már, az 50% körüli CHC még mindig mindenhol mindenre elég volt :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11884) F34R válasza Sirandrish (#11883) üzenetére


F34R
nagyúr

Attol fugg kinek, es hova... ebben a jatekban inkabb 60 vagy folotte. :P

(#11885) Sirandrish válasza F34R (#11884) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De ha fegyvert cserélek, akkor meg ER-em nem lesz :B
Minden nem jár :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11886) F34R válasza Sirandrish (#11885) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor tessek piszkosul farmolni ;] egyebkent nekem is akorul lenne, piszokszar Viridescent artifactjaim vannak, talan egy crit rate-s fejcsi megoldana a helyzetet.. de egyelore leszarom... most ilyen hybrid dps... eddig igy is bevalt.

[ Szerkesztve ]

(#11887) Adam_Shepard válasza nonsen5e (#11875) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

aztan mowst meg 1. meglett, csak enni kellett egy stamina valamit meg r1 jókor.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#11888) emiki6


emiki6
veterán

APU (3400G) van a gépemben, a következő beállítások mellett kiválóan bírja, de vízeséseknél elhasal. Melyik beállítást vegyem lejjebb?
(illetve van ami kevéssé terhel, ezért érdemes feljebb vennem, mert jó a teljesítmény/esztétika aránya?)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#11889) jonnyjoker01 válasza F34R (#11873) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

30 wish a C1-re, szerencsés voltam :DDD 50+ wishem maradt, kicsit bánom hogy inaktív voltam mert Sumeru itt van közel, de hát fun a karakter nagyon és azon nem akarok spórolni... Csak nem tudom mennyire lenne értelme tovább huzigálni.

Üdv. Johnny

(#11890) F34R válasza jonnyjoker01 (#11889) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat jah, foleg ha kiesne a banneres is.:D
Summeru karikbol neked melyik szimpatikus?

(#11891) Sirandrish válasza F34R (#11886) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Iront Stingel crites fejes néljül van 50% körüli CHC-d?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11892) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ezt nem mondtátok, hogy ilyen cuki :Y

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#11893) F34R válasza Sirandrish (#11891) üzenetére


F34R
nagyúr

Jah :DDD 43 asszem. Viribol nincs crit rattyos sajna.

(#11894) F34R válasza Adam_Shepard (#11892) üzenetére


F34R
nagyúr

En alig birtam megcsinalni a Hangoutjat :DDD nem birtam a tul sok cute dolgot. :D

(#11895) Sirandrish válasza F34R (#11893) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És mennyi CHD és mennyi EM?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11896) emiki6


emiki6
veterán

Tegnap kicsit utánaolvastam az Electro-charged nak, erre látom, hogy se attack, se talent, se electro dmg bónus nem számít, mert hogy Transformative reaction. (Illetve van 40% TR bonus is artifact seten, így nyilván az is számít, de a 80-120 EM még így is jobban megéri, ha jól emlékszem)
Ugyanez vonatkozik Overloaded-ra, Swirl-re, Superconduct-ra és ... Shutter-re ?!?

Az hogy a Shutternél se számít se az atk, se a phys dmg, az egészen meglepett.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#11897) xeon forever


xeon forever
addikt

Valaki tudja, hogy kell ps5-ön felvett videot youtube-ra feltölteni?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11898) kill_switch válasza xeon forever (#11897) üzenetére


kill_switch
senior tag

Galériába rányomsz a videóra egy options gombot és ott a share.

(#11899) Sordoran válasza xeon forever (#11897) üzenetére


Sordoran
addikt

Vagy ott, vagy pendrive-re kimásolod és aztán átviszed pc-re és onnan feltöltöd. Én utóbbit szoktam, bár eddig nem vágtam a felvételeket, tehát mehetett volna közvetlen yt-re is.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11900) F34R válasza Sirandrish (#11895) üzenetére


F34R
nagyúr

50 critdmg. meg olyan 300 koruli EM... vagy nyomom a full dps buildet akkor zerohoz kozeli EM. de nagyonsok Anemo DMG. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.