Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) Mike válasza Urzu_7 (#12794) üzenetére


Mike
veterán

Ezt hogy érted?

(#12802) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

40 órányi játékidőm van eddig Sumeruban. Minden nap streamelem is (kell a primo :D). Csinálgatom a questeket, fedezem felfele a dolgokat, töltöm fel őket az interaktív térképre, oldom meg a feladványokat és helyenként harcolok az ellenfelekkel. Engem nem érdekel egy átvezető mennyire unalmas végig nézem/olvasom (kivéve ha meghülyül a macro mert akkor elnyom mindent...). Kellemes és jó történetek vannak, kifejezetten tetszett a manós és a végkifejlete. Perceken keresztül képes vagyok csak egy helyben állni és képeket csinálni. De csak azért mert vannak jó részei a játéknak nem kéne elfelejteni hogy vannak rosszak is. Ha valaki számára nem zavaró az, hogy egy támadása a talaj alá megy hát legyen. Engem viszont zavar és addig fogok lobbizni amíg a fejlesztők észre nem veszik ezt a hibát. A homokdűnével Sordoran csak annyi a bajom hogy már előre látható milyen durva szintkülönbségek lesznek és jelenleg nem ott van a játék hogy ezt le tudja kezelni ha egy 20 fokos emelkedővel sem bír megküzdeni. Mintha a karakter hidegen hagyná hogy amúgy egy domboldalon van így nem csoda ha a támadás mellé megy. Mindez kiküszöbölhető lenne ha valamelyik tesztelő jelentené végre leakelgetés helyett.

giran~

(#12803) Sordoran válasza Urzu_7 (#12802) üzenetére


Sordoran
addikt

Streamelésért primo? Mármint tudom hogy van valami ilyesmi akciójuk, de ha én nekiállnék streamelni 1 főnek (aki én vagyok másik készüléken ellenőrzési céllal, mert ugye kutyát nem érdekelném ;] ) azért is jár, vagy valami minimum szintet el kell érni?

Homokdűnés probléma érdekes, azzal mondjuk lehetne kezdeni valamit. Mármint ha realitás talaján mozognánk, nem kéne tudnunk felfutni tudni egy nagy emelkedőn, a homoknak meg kell indulnia lefelé alattunk, szóóóóval... Ilyen szempontból rosszabb is lehet. :DDD
Gyanítom azért a sivatag egy szelete lesz csak ilyen, többnyire inkább sziklás, romos terület lesz. Azt bírnám, ha a homokdűnés terület aktív lenne, fújná a szél ezeket, és minden nap máshogy nézne ki, máshol csúcsosodna.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12804) F34R válasza Sordoran (#12803) üzenetére


F34R
nagyúr

Napi 100 primoert talan en is streamelnek. :D

(#12805) Urzu_7 válasza Sordoran (#12803) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Elvileg csak streamelni kell x időt. 6 óra 200 primo, 9 óra +250, 12 óra +350. De limites szóval nem tudom. Meg azért ha már streameled akkor nézheted is a sajátodat és kapod a dropot :D

Sivatagnál jó lenne olyan, esetleg beszakadhatna alattunk és lefolyhatnánk valahova amit felfedezhetünk, esetleg véletlenszerű harcokba keverednénk. Gyorsabb mozgásra meg úgyis kapunk egy repülőszőnyeget amit pimpelhetünk. :DDD

giran~

(#12806) Scarletiel válasza Urzu_7 (#12805) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Napi 6 órát nyomni akkor se tudnám ha nem lenne mellette életem   

(#12807) Sordoran válasza Urzu_7 (#12805) üzenetére


Sordoran
addikt

Szóval erről már lecsúsztam. Sebaj, majd legközelebb, 800 primogem nem rossz ha elég csak lestreamelni míg új contentet végigütöm.

Túlzásokba ne essünk, de valami hátas, akivel gyorsabba eljuthatunk A-ból B-be jó lenne. Sajna sok esély nincs rá, hiszen bármikor el tudunk instant teleportolni, és onnan kis út már eljutni a célhoz. Egyedül a mászós helyek elérés több idő, de annyi belefér.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12808) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Egyébként van/volt az az item amivel ilyen manókat lehetett idézni, és még váltogatni is lehetett 3 közül, hogy épp melyikre van szükséged.
Azt a játék direkt veszi el idővel, és visszakéne kapnom valahol, vagy ez is csak egy érdekesség a sok közül amivel szopat a játék? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12809) Mike válasza Urzu_7 (#12802) üzenetére


Mike
veterán

Ott a fagyos hegy, ott elég sok lejtő, nem emlékszem hogy különösebben feltűnt volna amit írsz

(#12810) Mike válasza Urzu_7 (#12805) üzenetére


Mike
veterán

Elég gyenge órabér

(#12811) Urzu_7 válasza Mike (#12809) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Nem figyelsz eléggé ;)

giran~

(#12812) slimG válasza Sirandrish (#12808) üzenetére


slimG
tag

Genshin fandom komment alapján a vintage lyre is tud (majd) ilyet. Még nem vagyok túl az utolsó küldin, de én is találtam már törött pillart amit félreraktam.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#12813) Cassi válasza Sirandrish (#12808) üzenetére


Cassi
senior tag

Az a Kusava nevű izé a questline végén "Withered kusava" néven megmarad, de már nem lehet használni.

Csak halmozódik a sok quest szemét az inventory-ban, a nagy részükkel nem lehet semmit sem kezdeni.

(#12814) Sirandrish válasza Cassi (#12813) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kóricálás közben még találtam olyan pillart amihez kéne (szét van törve), szóval nem lennék boldog ha már nem kapnám vissza...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12815) emiki6 válasza emiki6 (#12798) üzenetére


emiki6
veterán

Kiderült az ok (válaszolt a support), vannak feature-ei a remarkable chest-eknek. :D
- If you are missing a a blueprint, and the Remarkable Chest has not spawned yet, wait until the next day at reset. There are a set number of Remarkable chests that spawn each day. That seems to have stopped after 46 chests.

- Also, there seems to be some interaction between Remarkable and Common chests. When a Remarkable chest spawns, it often does so in the same location as a common chest, and this will cause the common chest to despawn. Don't worry though, once you have obtained the Remarkable Chest, the Common Chest will respawn the next day.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12816) Mike válasza Urzu_7 (#12811) üzenetére


Mike
veterán

olyan az mint a GTA, amikor egy hétvégét végigmelóztam a játékban pár millióért, ahelyett hogy valóban dolgoztam volna, és sokszorosát veszem meg valódi pénzért.

(#12817) Sirandrish válasza Mike (#12816) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az a baj hogy nem jól látod.
Nem a 200 primoért játszik, hanem HA MÁR ÚGY IS játszik, akkor indít egy steamet, és X idő után kap 200 primót. A kettő nem ugyanaz!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12818) Mike válasza Sirandrish (#12817) üzenetére


Mike
veterán

6-12 órát? az szép

[ Szerkesztve ]

(#12819) wandor0930 válasza Mike (#12818) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Van rá majdnem egy hónapja

(#12820) Sordoran válasza Mike (#12818) üzenetére


Sordoran
addikt

Egy hónap alatt nem játszol 12 órát? Csak a napi kötelezőkkel megvan ennyi, de mivel most itt az új zóna, és rengeteg tenni való, ez még suli/munka mellett is összejöhet lazán hetente is. Csak múlt héten beletoltak ennyit sokan itt.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12821) Sirandrish válasza Mike (#12818) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem naponta! :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12822) Mike válasza Sirandrish (#12821) üzenetére


Mike
veterán

Ja :) így azért más

(#12823) Cassi


Cassi
senior tag

A déja vu-s Archon ql viszont ötletes, jópofára és meghatóra sikerült. Gondoltam, hogy lesz jobb az amarás/gombás részeknél, azt egy kicsit rövidebbre vághatták volna. :DDD

(#12824) Mike válasza Mike (#12822) üzenetére


Mike
veterán

Mondjuk egy hónapra 350 meg túró

(#12825) jonnyjoker01 válasza Mike (#12824) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Na ez meg a másik, hogy 2 évvel megjelenés után is infúzión adagolják a primogemeket :))

Nagyon pontosan ki van számolva hogy F2P-ként pont ne tudj egy 5 csillagost összeszedni egy patch alatt és kelljen rá még fizetni egy kicsit, mennyiségben több primot nem adnak hogy nehogy meglehessen ezt tenni. :(((

Üdv. Johnny

(#12826) wandor0930 válasza Mike (#12824) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Persze hogy nem sok, de ha egyszer ingyen van :)

(#12827) F34R válasza jonnyjoker01 (#12825) üzenetére


F34R
nagyúr

vagy peldaul ki kell hagynod karaktereket. mar az is faszabb volna ha egy 90 wishre a banneres karit adna. Akkor is volna mivel szoszolni mert a nyersanyag, mora, stb elfogyna ugyanugy. De legalabb a karcsi meglenne.

(#12828) Sirandrish válasza F34R (#12827) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor sose lenne C6 Qiqi-d ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12829) Scarletiel válasza F34R (#12827) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Vagy amit korábban is mondtam már, hogy C3-ig mondjuk legyen 40 wishenként fix a banneres kari, utána meg legyen mondjuk fix 70-80-90-100. És akkor mindenkinek meglenne a kedvenc karaktere elég normális időn belül, viszont maxolni ugyanúgy nehéz és időigényes lenne ami fizetésre sarkallná a playert. Lehet bukna rajta egy kicsit pénzben a Mihoyo de még többen imádnák a játékot.

(#12830) F34R válasza Sirandrish (#12828) üzenetére


F34R
nagyúr

Dehogynem, ha AKARNEK!! ;]

(#12831) Sirandrish válasza F34R (#12830) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az nem olyan mintha csak úgy megkapnád :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12832) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Amúgy kik lesznek a kövi banneren, azt tudni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12833) Sordoran válasza Sirandrish (#12832) üzenetére


Sordoran
addikt

Ganyu és Kokomi nem? Illetve Dori mint 4*-os.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12834) Sirandrish válasza Sordoran (#12833) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ajjaj...ők megvannak, ráadásul a kövi 5 csillagosom az garantált..
Akkor Dori kimarad. :B
Kéne valami jó Dendro már, de ez a nyilasmisi nem jön be igazán...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12835) wandor0930 válasza Sirandrish (#12831) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Miért bántjátok szegényt, kb az egyetlen fix kari a csapatomban

#12834 Sirandrish

Van egyáltalán bejelentve ilyen?
Én Collei elkezdtem húzni, de inkább csak mert a karakter tetszik, dendro traveler sztem használhatóbb

(#12836) Sirandrish válasza wandor0930 (#12835) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem az égegyadta világon semmi bajom vele. Sőőt, alig vártam hogy megkapjam.
Az hogy a balklikk spammel életben tart egy egész partyt, elég combossá teszi, de ha limited banneren pörgetek, nyilván nem miatta teszem :N

Nem tudom hogy mi van bejelentve és mi nincs...nem szoktam még csak közvetítéseket sem nézni hogy a lehető legnagyobb meglepetés legyen mikor jön valami. Csak a karakterekre szoktam rákérdezni itt, hogy gyűjtögessek-e vagy nyomassam, vagy mi legyen :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12837) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Sajna sok ment az ATK%ra, de így első nekifutásra (Dendro DMG) nem olyan rossz. Mondjuk karakter még nincs hozzá :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12838) xeon forever válasza wandor0930 (#12835) üzenetére


xeon forever
addikt

Én is huznam. Az egyik leg kawaiabb karakter. :R lvl 90 tuti meg lesz. C6 idővel.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12839) xeon forever válasza Sirandrish (#12837) üzenetére


xeon forever
addikt

Kéne coop artifact share Primo ért cserébe. :P 24h 60primo Max..

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12840) F34R válasza Sirandrish (#12837) üzenetére


F34R
nagyúr

pasztmeg ez kurvhajo. :DDD

(#12841) Sirandrish válasza xeon forever (#12839) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Komoly biznisz vón :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12842) Sirandrish válasza F34R (#12840) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A 2 ATK helyett +1-1 CHD/CHC-nek jobban örültem volna ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12843) xeon forever válasza Sirandrish (#12841) üzenetére


xeon forever
addikt

Technikailag megoldható lenne. Amúgy. Még F2P sem vészes. Egy napi Primo teszt miatt.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12844) F34R válasza xeon forever (#12843) üzenetére


F34R
nagyúr

Hahhh persze... csak onmagaban egy piece nem er sokat... :DDD foleg ha nem tudod kire rarakni :C

(#12845) vakablak93


vakablak93
őstag

Nah, hónapok óta először de elkezdtem sztorizgatni, most épp a Kazuha sztorin mentem végig nem is volt rossz ezzel a megszálló-beszélő elátkozott karddal.
Viszont a végén megkaptam a kardot amire nem számítottam, az lenne akérdés hogy érdemes azt használni vagy maradjak az áldozatkardjánál? Kazu-kun nálam support EM-re építve.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#12846) Mike válasza vakablak93 (#12845) üzenetére


Mike
veterán

az egyetlen kard aminek animált aurája van, nagyon dögös, de sajnos annyira nem nagy szám.

én a fizetős kardot használom mert az crt rate-s

[ Szerkesztve ]

(#12847) xeon forever válasza F34R (#12844) üzenetére


xeon forever
addikt

Full szét 240 teszt!?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12848) emiki6 válasza vakablak93 (#12845) üzenetére


emiki6
veterán

Kérdezném alássan, EM supportnak nem EM kard kéne? :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12849) xeon forever válasza Mike (#12846) üzenetére


xeon forever
addikt

Még mindig R5 sacrifical C2 alatt..
A többi kuka neki. (Rota sem jacco abyssban anélkül rendesen) Már írtam Best team Kazu-Jean-Bennet-Hutao. Undorító mit művelnek. :R

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12850) F34R válasza xeon forever (#12849) üzenetére


F34R
nagyúr

Most jon neki egy 4* EM sword is.. es meg mindig C0-rol beszelunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.