Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31701) HornedReaper válasza -secret- (#31700) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Regelni sem kell a surveymonkey-nál?

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#31702) szabi__memo válasza -secret- (#31700) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

:))

(#31703) Putyin90


Putyin90
senior tag

GearBesten hogy működik a pénzvisszakérés? Ha pl. nem érkezik meg egy termék, azt mennyi idő után lehet visszakérni? Egyáltalán lehez ilyet?

(#31704) cidalain válasza -secret- (#31697) üzenetére


cidalain
veterán

hol olvastad ezt?
Nemcsak el akarja valaki csaklizni a Gearbest hozzáféréseket?
(OK tudom, hogy a jelszót nem kérik... Miért nem saját felületen űrlapoznak?)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#31705) HornedReaper válasza cidalain (#31704) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Egy e-mail alapján nehéz lenne lenyúlni hozzáférést, nem? És mit csinál a hozzáféréssel utána? Csak gyűjtött pontok vannak, fizetésnél paypal és minden egyéb jelszót kér. De azért rákérdeztem egy GearBest-esnél kamu-e a survey :DDD

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#31706) cidalain válasza HornedReaper (#31705) üzenetére


cidalain
veterán

tudom, én is megjegyeztem, hogy jelszót nem kérnek.
ennek ellenére gyanús... egy ilyen külső oldalon szarakodnak egy értékelésbekéréssel, hogy utána az email cím alapján társítsanak a rendszerüben lévő userhez?
mikor ott van nekik a szuper tickettes, érékelős, review-s motorjuk, és akkor azokat eleve bejelentkezve használnád a saját oldalukon.
én egyenlőre nem töltöttem ki.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#31707) axlfsi válasza Ciccuka (#31698) üzenetére


axlfsi
veterán

Talan, hogy melyik bongeszobol van a legjobb tapasztalatod, a hasznalat soran (en leirtam hogy Google Chrome es Firefox, no meg az alkalmazas maga, ha telefonrol vasarolok).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#31708) axlfsi válasza cidalain (#31706) üzenetére


axlfsi
veterán

Dika! En is kitoltottem, pontok meg sehol.... szikret kollega, szikretben ökantokat gyujtoget?! :DDD

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#31709) HornedReaper válasza cidalain (#31706) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Miért, annak van valami értelme európai szemmel, hogy trusted reviews meg mittomén milyen oldalakon 5 csillagra értékelni őket? :)
TomTop, banggood, GearBest is kérte már, TomTop még a Google mapson is, és nagyon adakozóak voltak, 1500 pontot (15 dollár?!) adtak érte :C

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#31710) cidalain válasza HornedReaper (#31709) üzenetére


cidalain
veterán

jó hát hülyeségért nem kell kínáig menni, van itt a szomszédban is. :DDD

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#31711) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Az mennyire normális hogy itt áll közel 1 hete? Nekem a "coming days" 2-3 napot jelentene max logikusan. Mikor kezdhetek aggódni? :D

2018-10-07 18:15:48 Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

Amúgy ez EU expressel jön Belgiumon keresztül. Nemrég jött egy másik csomag EU expressel, az németen keresztül jött, és ott nem állt 1 állomáson sem 1-2 napnál többet.

[ Szerkesztve ]

(#31712) Silent77 válasza Sotyks94 (#31711) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ez nem eu express, hanem sima belga posta.
LVS a tn nem?
Akár 1 hónap is lehet innen.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31713) Sotyks94 válasza Silent77 (#31712) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Nem EU express, rosszul írtam, bocsánat. EU Priority Line. Elvileg ez a custom duty free (és a másik csomag ami egy telefon volt ténylegesen duty freen átjött a határon).

Igen, LVS a TN

1 hónap :Y Amúgy nem hiszem (legalábbis nagyon remélem hogy nem). 10-18 munkanapot írtak erre a szállításra, és ez volt 3 hete rendelve és 2 hete postázva. Mostmár tényleg a napokban kéne érkeznie.

(#31714) sambenez válasza Sotyks94 (#31713) üzenetére


sambenez
addikt

Nem akarlak elkeseríteni, jelenleg van egy LVS csomagom ami 144 napja jön. Ez az utolsó bejegyzés.
"Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days. 2018.05.30 17:16:48"

Ez már a 2. LVS csomagom ami így végzi.

(#31715) Sotyks94 válasza sambenez (#31714) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

oh wow :S Ha letelik a 30 vagy 60 vagy mennyi nap nem kéne refoundolniuk vagy újra kiküldeniük amúgy? Nem tudom mitől függ hogy melyik postán küldik, mert a másik Eu Priority Line-os csomagom német ponsátn jött minden gond nélkül kb 2 hete.

[ Szerkesztve ]

(#31716) sambenez válasza Sotyks94 (#31715) üzenetére


sambenez
addikt

Dehogynem. Az újraküldött 3 hét alatt megérkezett. :D

(#31717) Silent77 válasza Sotyks94 (#31715) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ez nem áfamentes szállítás. Sima. Unregistered.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31718) Putyin90


Putyin90
senior tag

Erre valaki?

(#31719) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Azt a választ kaptam a GearBest-től a monkeysurvey kérdőívvel kapcsolatban, nekik csak 10 ember kell (gondolom akiket ők választanak ki), így nem igazán jár majd érte semmi ;)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#31720) Laza...


Laza...
addikt

Azért rendeltem francia raktárból, mert foschtam Feuchttól. Erre feladták DE-ből, Feuchton keresztül. De kivételesen parádés lett, 3 nap alatt megkaptam feladástól :D

Never give up!

(#31721) freeride69x


freeride69x
csendes tag

Üdv fórum tagok, új vagyok. Első rendelésem a Gearbestről megtörtént, 196 USD értékben , biztosítással, PayPallal, Eu Priority Line-on keresztül. Jelenleg itt tartok. Kíváncsi leszek az egész folyamatra, olvasgattam már visszafelé hogy-s mint mennek a rendelések. Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#31722) mdav88


mdav88
senior tag

Ha feucht-ban áll a csomagom 4-e óta, és a posta trackingje nem mutat semmit, akkor mit érdemes tennem?
Írtam a ügyfélszolinak, de persze lepattintottak.

ez a csomagszám CF511262920DE

Előre is köszi!

(#31723) yeezymeezy


yeezymeezy
tag

Nekem sem akar mozdulni semmit a csomagom.
Nem tudom ide ér e valaha.

(#31724) szmyky válasza mdav88 (#31722) üzenetére


szmyky
aktív tag

Most csak annyit tehetsz, hogy vársz... majd 1 hónap múlva megkéred a GB-ét, hogy nyomoztassanak a cuccod után és a nyomozás eredményéről küldjék el neked a hivatalos eredményt.
Ha ezek mind megtörténtek eltelt 2 hónap, ha nem akarnak fizetni irány a Paypal ott bemásolod nekik az eddigi beszélgetést a GB-vel.
Leírod, hogy a csomagod elveszett és a GB nem tett meg mindent a felkutatására (nincs nyomozati eredmény), ezért kéred vissza a pénzed.

[ Szerkesztve ]

(#31725) Castell


Castell
aktív tag

Sziasztok! 10.03-án rendelt eu express szállítással, raktáron lévő termék még a mai napig not shipped státuszban van. Tapasztalt vki már ilyet, hogy 10 nap után sem postázzák? Jópárszor rendeltem már innen, de soha nem húzták el eddig...

(#31726) Poplacsek válasza Castell (#31725) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Hali!
Én 10.04-én rendeltem és szintén még midig csak "Paid" a státusza.. :(((
Azt gondoltam a rendelésnél, hogy a szállításnál majd izgulni kell, nehogy elvesszen a csomagom, de hogy már a feladás is izgalmas lesz... :F

[ Szerkesztve ]

(#31727) Castell válasza Poplacsek (#31726) üzenetére


Castell
aktív tag

Na közben rágugliztam és több mint valószínű, h ez az oka: okt. 1.-7. National day golden week holiday. Tehát volt egy hetes ünnepük. Kíváncsi leszek a jövőhétre, h feladják-e, addig türelemmel várok.

(#31728) anadroid válasza Castell (#31725) üzenetére


anadroid
senior tag

Nekem volt már 23 nap is.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#31729) KamuMazsola válasza Castell (#31727) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Általában oda van írva a terméklapra, hogy mikor adják fel. Pl.: 1-3nap, vagy konkrét dátum.

Üdv.: KamuMazsola

(#31730) vittorio7 válasza anadroid (#31728) üzenetére


vittorio7
őstag

Nekem meg 6 hét...

(#31731) cidalain válasza Castell (#31727) üzenetére


cidalain
veterán

Nem feltetlen.
En szept kozepen rendeltem vmit, es oda volt irva a termeklapra, hogy okt 19-20-an tudjak postara adni. Ennek velhetoen semmi koze az unnephez. Plane, mert volt olyan rendelesem is okt 1-7 kozott, amit mar masnap feladtak. Ebbol az is latszik, hogy volt dolgozas az unnep alatt.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#31732) imis


imis
senior tag

a pontokat miért nem engedi felhasználni?

(#31733) vittorio7 válasza imis (#31732) üzenetére


vittorio7
őstag

Nem lehet mindent pontozni. A Flash Sale, Email only, App only már régóta
nem pontozhatóak...

[ Szerkesztve ]

(#31734) demike93


demike93
tag

Sziasztok!
Ez most akkor sima magyar postával fog jönni? Csak mert DHL-lel kéne, legalábbis azt írták az oldalon még mikor rendeltem :)

[ Szerkesztve ]

So Long, and Thanks for All the Fish

(#31735) Silent77 válasza demike93 (#31734) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Igen azzal fog.
DHL nem futár, DHL express a futár. DHL Németbe sima posta.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31736) szmyky válasza demike93 (#31734) üzenetére


szmyky
aktív tag

Miért, mi a track szám formátuma?
Ezek szerint a posta viszi ki.

(#31737) Ciccuka válasza imis (#31732) üzenetére


Ciccuka
veterán

Néha vannak olyan napok amikor az App only-ra is lehet (1-2 havonta 1x).

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#31738) imis válasza vittorio7 (#31733) üzenetére


imis
senior tag

"Nem lehet mindent pontozni. A Flash Sale, Email only, App only már régóta
nem pontozhatóak..."

Köszi

(#31739) vittorio7 válasza imis (#31738) üzenetére


vittorio7
őstag

Néha beesik egy bug, és akkor rövid ideig pontozhatóak lehetnek.
De talán nyáron fordult elő ilyen utoljára.

(#31740) vegyszer válasza vittorio7 (#31739) üzenetére


vegyszer
addikt

Hogy bug, vagy fícsör az, hogy az akciós termék árát lehet tovább pontozni, nem a mi tisztünk eldönteni.
De ha számomra releváns motyót adnak így jó áron, akkor le kell rá csapnom.
;)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#31741) phanonym


phanonym
csendes tag

Sziasztok!
Múlt héten rendeltem egy TV Boxot EU Registered szállítással. Másnap meg is néztem a csomagkövetést, mutatta is, hogy mi történt a csomaggal, azonban azóta nem tudom követni, azt jelzi, mintha nem létezne ilyen nyomonkövetési szám. Szerintetek mi lehet ennek az oka?

(#31742) _ak_


_ak_
addikt

Nekem is egy hónapja a csomagom Feuchtban. A supporttal nem sikerült megegyezni, mert nem vettem biztosítást, így 86 dollárt akarnak visszaadni a 126ból. Ment is a PayPal dispute/escalate. Kíváncsi vagyok...kár, hogy olyan sokáig kell várni, mire történik vmi.

Let's begin, de gozaimasu!

(#31743) bul07


bul07
nagyúr

Amúgy mennyit nyertél volna, magyar ár-rendeléshez képest?

Mert ha 20-30-40e Ft-ott még meg is értem

De ha 10-15e Ft nem értem, várni kell rá rosszabb esetben 1-2hónapot, garancia hát erősen kérdéses, na meg ott a rizikó is hogy elveszik és lehet futnia pénz után és ugye mostanában nem egyszer a paypal se a vevő javára döntött

Azalatt a két hónap alatt megvon valamit magától az ember(esetemben jégkrém havi 2-3-4 Ft megy ell rá) és meg is van gyors szálítással és garanciával

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#31744) lafaty80


lafaty80
őstag

Hajhó,

Telefont néznék, de a kosárba rakva nincs elérhető eu registered szállítás (100k +). Változott valami, vagy tényleg nem tudom felérral így kérni (hogy biztos ami biztos legyen), vagy csak szimplán vak vagyok?

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#31745) szmyky válasza lafaty80 (#31744) üzenetére


szmyky
aktív tag

EU Priority Line móddal kérd, az elvileg áfa mentes.

(#31746) lafaty80 válasza szmyky (#31745) üzenetére


lafaty80
őstag

Az fura, mert semmi feléras... más is meg tudná ezt erősíteni?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#31747) TheMiller válasza lafaty80 (#31746) üzenetére


TheMiller
tag

Telót linkeld be légyszi, úgy talán meg is tudjuk nézni.. :)

The World is Yours

(#31748) lafaty80 válasza TheMiller (#31747) üzenetére


lafaty80
őstag

mi 8

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#31749) lacko6 válasza lafaty80 (#31748) üzenetére


lacko6
senior tag

eu raktarboll fast 29

(#31750) qfm


qfm
senior tag

Gearbestről rendeltem egy sajtreszelőt, ami hétköznapi használatra teljesen alkalmatlan, mert könnyen veszélyessé válhat. Ezt megreklamáltam náluk, jó minőségű fotókkal, jelenleg ott járunk, hogy olvassam el a garancia szabályzatukat, és kérnek még fotókat a termékről. Mivel nem vették a dolgot különösebben komolyan, valószínű az lesz a vége, hogy vissza kell küldeni, hogy visszakapjam az árát. A kérdésem az lenne, hogy ilyen esetben hogyan kell elintézni, hogy a paypal vissza adja a visszaküldés árát? Még soha nem volt rá szükségem szerencsére.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.