Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31851) Silent77 válasza lovi27 (#31850) üzenetére


Silent77
Topikgazda

A priority line csak az összefoglaló neve, ha kosárba rakod előjön az EU priority line szállítás.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31852) tobias40


tobias40
veterán

Fast-23 ez áfa és minden mentes?(vagy milyen raktár?)3-5 nap száll idő..

És a walleten levő pénzt mikor engedi beváltani a vásárlás során?

[ Szerkesztve ]

(#31853) Silent77 válasza tobias40 (#31852) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Eu raktár, cseh. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31854) lovi27 válasza Silent77 (#31851) üzenetére


lovi27
addikt

Kösz! Megyek kipróbálom...

(#31855) Silent77 válasza tobias40 (#31852) üzenetére


Silent77
Topikgazda

fizetés előtt közvetlen.

lovi27: Szívesen!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31856) Beni2360 válasza lovi27 (#31854) üzenetére


Beni2360
félisten

Én 15x klikkeltem e-mailból és nem jött be az akció ár.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#31857) szmyky válasza Beni2360 (#31856) üzenetére


szmyky
aktív tag

A 15x szerinted elég kitartó...???
100-1000x az már igen!
😁

(#31858) tobias40 válasza Silent77 (#31855) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi,ezeket az új elnevezéseket hol lehet megnézni hogy melyik Eu-s melyik nem?

(#31859) lovi27 válasza Beni2360 (#31856) üzenetére


lovi27
addikt

Most már nekem se jön be (pedig legalább 50 megvolt).
De közben a készletből elvittek 4 db-ot... ;]

(#31860) Silent77 válasza tobias40 (#31858) üzenetére


Silent77
Topikgazda

fast raktárak mind EU. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31861) kuthim válasza lovi27 (#31845) üzenetére


kuthim
tag

En is probalkozom mar vagy 15 perce a Pocophone F1-el de meg egyszer sem jott be a 199.99 USD ar.
Mindig a 309.99 USD at jon be,
Az emailben a tobbi termekre rogton az Email Only Price jon be.

[ Szerkesztve ]

(#31862) lovi27 válasza kuthim (#31861) üzenetére


lovi27
addikt

Nekem most megint sikerült! És valóban EU Priority Line lett a kosárban a szállítás.
Most akarja levonni a 200 USD-t a Pay Pal-ról.
Kérem, valaki mondja már meg gyorsan, muszáj most kifizetni?

(#31863) Beni2360 válasza szmyky (#31857) üzenetére


Beni2360
félisten

Én erre reagáltam: Tegnap a másodikra sikerült annyiért betenni a kosárba,

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#31864) Silent77 válasza lovi27 (#31862) üzenetére


Silent77
Topikgazda

írja mennyi időd van rá, vagy 30 perc, vagy 14 nap.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31865) sambenez válasza Beni2360 (#31856) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem sem jön be, már fél órája klikkelgetek.

(#31866) szmyky válasza Beni2360 (#31863) üzenetére


szmyky
aktív tag

Oké.
Én csak irónikusan mondtam, nem megbántani akartalak.
🙂

(#31867) lovi27 válasza Silent77 (#31864) üzenetére


lovi27
addikt

Hol választhatok? Rányomok, hogy megrendelés máris felugrok a Pay Pal belépés és ott már csak fizetni tudok, nem látok ilyen opciót.

(#31868) lovi27 válasza sambenez (#31865) üzenetére


lovi27
addikt

Elnézést kérek, nem akartam félrevezetni senkit!
Örülök, hogy csak nekem sikerült, mert így csak én szívtam meg!
A trükk ott volt, hogy egy Redmi Note 6 Pro lett visszaigazolva.
Szerencsére csak nekem kell futni a pénzem után. :W

Ne erőltessétek, felejtsétek el! Megint bebizonyosodott, hogy nincsen ingyen ebéd.

(#31869) Beni2360 válasza szmyky (#31866) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem történt semmi bántódás. :N Minden OK. Csak az a fránya akciós ár nem jön be.
Psz, nem akarok venni csak hát. ;]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#31870) mdav88 válasza lovi27 (#31868) üzenetére


mdav88
senior tag

Azt hogy? Megrendelsz egy poco-t es egy note-ot kapsz? :Y :F

(#31871) havri1


havri1
félisten

Review-eket írnék, és a képeket nem akarja feltölteni..rákattintok, kiválasztom, ok, és nem történik semmi, miért?
Valakinek sikerült már képet felrakni? :R Elvben 2mb alatt van..

Nem volt 2mb alatt, ez volt a baj.

[ Szerkesztve ]

havri

(#31872) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok, EU Express-szel rendeltem csomagot, egy olyan technikai kérdésem lenne, hogy belföldön ezt futárszolgálat vagy a Posta fogja kézbesíteni? Nem garantált, hogy szállításkor itthon leszek, posta meg bedobja az értesítőt, az kényelmesebb.

PSN ID: marquuard

(#31873) Ferike81 válasza Silent77 (#31827) üzenetére


Ferike81
senior tag

Feladták. Köszi! :R
Elméletileg DHL hozza, és németben adták fel. Kíváncsian várom.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#31874) atos30


atos30
aktív tag

Hát kezdek csalódni a gearbest-ben. Napi deals-t figyeltem, hogy 50%-al olcsobb lesz a cucc. Mivel csak pár darabot adtak ennyivel olcsobban, a promó indulásakor rögtön nyomtam a kosárra. Több terméknél is. Persze a kosárban a rendes árral jelent meg. A napi deals-ben meg továbra is az 50%-os ár figyelt, meg hogy van még belőle. 3-4 perc után zárták is az ajánlatot. Hiába, nincsenek csodák.
Azt látom, hogy már elkezdték felemelni az árakat, hogy blackfriday-ra tudjanak adni nagy kedvezményeket, amivel pont annyiba fog kerülni minden mint szeptember elején. A tavalyi cuccok ára sem csökkent semmivel vagy csak minimálisat. Holnap megpróbálok megint 50%-os dealt kifogni, de szerintem esélytelen.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#31875) tobias40 válasza atos30 (#31874) üzenetére


tobias40
veterán

Gondolom nem elég kosárba rakni,ki is kell fizetni hogy tuti meglegyen a termék 50%-s ára,igaz?

(#31876) atos30 válasza tobias40 (#31875) üzenetére


atos30
aktív tag

nem, fizetésnél is ugyanúgy a 100% -os ár volt. Ez olyan beetetős akció, mint a 199 dolláros emailes Pochophone. Van, de mégsincs! :)

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#31877) tobias40 válasza atos30 (#31876) üzenetére


tobias40
veterán

Tehát csak akkor derül ki mit és mennyiért vettél amikor visszaigazolják a vásárlást,vagy hogy van ez? :U

(#31878) mdav88 válasza tobias40 (#31877) üzenetére


mdav88
senior tag

Es meg az sem biztos...

(#31879) vittorio7 válasza mdav88 (#31878) üzenetére


vittorio7
őstag

Hát nem! :DDD

Szeptember elején vettem 2 táblagépet külön-külön az 50$-os kuponnal.
Kifizettem visszaigazolták, majd feladták őket. Kaptam követési számot is. Megkaptam a pontokat a vásárlásokért. Aztán rendeltem tokot is a táblagépekhez.

6 nap múlva jött egy email, hogy visszaadják a pénzem. Hamarosan vissza is kaptam. Azóta is Shipped Out-ban van a megrendelés, a vásárlás után adott pontokat sem vonták le.

Kaptam 100 pont kompenzációt, meg egy gagyi kupont az ügyfélszolgálattól.

Kértem tőlük, hogy ha nincs táblagép, akkor töröljék a tokos megrendeléseket is. Azt írták, azt nem lehet, mert már feladták őket.

Most van két jó tablettokom. :)) :D

[ Szerkesztve ]

(#31880) atos30 válasza tobias40 (#31877) üzenetére


atos30
aktív tag

A multkor vettem táblagépet Flash Sale-ben. Annál már a kosárban látszott az akciós ár, meg hogy Flash Sale promóció. Beütöttem egy kupont is , hogy olcsobb legyen és a végösszegnél az is látszódott. Azt ki is fizettem. Más kérdés, hogy tolják kifele a shipping date-et. Jelenleg november 26.-ai. Szerintem ebből se lesz semmi. Black Friday-kor szerintem le is fogom mondani, ha addig nem postázzák.
Gondolom ilyenkor lekötik a pénzt maguknak, azt ha a júzer visszamondja a rendelést pár hét után, akkor is kerestek egy kis pénzt.
Legközelebb csak olyat veszek ami "in stock" státuszu.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#31881) Janos250


Janos250
őstag

Tudja valaki, hogy GB-n hogy lehet mail címet cserélni? Csak pw cserét találok. :((

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#31882) viktorhu válasza tobias40 (#31877) üzenetére


viktorhu
veterán

Igen, csak fizetéskor derül ki, hogy a tied-e, a kosárba rakással nem foglalod le magadnak. Szóval kosárba teszed, valaki más is, ez a valaki más kifizeti, el is vitte előled.

(#31883) Flashy válasza viktorhu (#31882) üzenetére


Flashy
veterán

egészen pontosan a kosár után a rendelés gomb megnyomásakor lesz az enyém a dolog, onnan persze egyből irányít a fizetésre, de ha bezárom az ablakot, vagy nem sikerül a fizetés, akkor még nincs egyből baj, a rendelés már létrejött, e-mailt küldött róla, csak még nincs fizetve. sajnos azt viszont nem figyeli, hogy a kosárban látszó ár él-e még, ezért azt szoktuk látni, hogy a kosárban még jó, a Paypal meg nagy összeget akar levonni, ilyenkor nem fizetjük ki, aztán töröltetjük a rendelést (vagy törlődik magától később). lehetne egy olyan beépített funkciója a weboldalnak, hogy ha a rendelés gomb megnyomásakor már nem a kosárban látszó áron tudja adni, akkor rákérdez, vagy egyáltalán nem is hozza létre a rendelést. szerintem ha flash sale, vagy snap up, akkor az lenne a normális hogy nem is csinálja meg a rendelést, mert nyilvánvaló hogy az olcsóbb ár miatt nyomtak rá, ha drágábban is kell, akkor rá fog nyomni úgyis, de a több ezer próbálkozó több ezer fölösleges és azonnal töröltetett rendelését meg lehetne előzni.

(#31884) ace22 válasza atos30 (#31874) üzenetére


ace22
tag

Ne add fel, akad rendes deal is (tavaly 11.11: Convoy S2+ 6X: $5.99, Zanflare F1: $10, Lii-100: $1)

Ezekből mind rendeltem és meg is kaptam. Persze nem siették el a szállítást, de ez kínai rendelésnél, karácsony előtt senkit nem lep meg.

[ Szerkesztve ]

(#31885) KamuMazsola válasza Flashy (#31883) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én nem értem mit szórakozol vele! Ha sikerült akciós áron kosárba tenni és a PayPal-nyél is az az ár jelenik meg, miért nem fizeted ki? Azt akkor a tiéd akciós áron, nem kell ide semmi figyelmeztetés. Ha meg már elfogyott az akciós és teljes áron van, akkor el tudod dönteni, hogy kell-e, vagy sem. Nem csak kattingatni kell figyelmetlenül.

Üdv.: KamuMazsola

(#31886) Flashy válasza KamuMazsola (#31885) üzenetére


Flashy
veterán

arról volt szó hogy mikortól tied a termék. a kosár után, amikor megrendelésre nyomsz, de még a fizetés előtt foglalja le a terméket, de azon az áron, amilyen ár éppen abban a másodpercben aktuális. ennél az email onlynál "egyszerű" mert nem is látod az akciós árat ha már elfogyott. de ha pl egy időzített de korlátozott akció elején gyors akarsz lenni, akkor még látod az akciós árat, még a kosárban is akciós (mert még csak mindenki a kosárnál tart, ami nem ugyanaz mint a megrendelés), de mire fizetnél addigra már drága (mert közben többen is túljutottak a kosáron). ha paypalon az olcsó ár látszik, akkor már enyém az áru egy rövid ideig akkor is, ha nem azonnal fizetem. olyat is láttam, hogy egy termék az elfogyás után (tehát kb a második másodperctől) még sokáig kosárba tehető akciós áron, ez lehet hogy weboldal hiba. ezekről írtam én, lehet hogy félrevezető volt mert nem csak erre az e-mail onlyra vonatkozott, hanem általában arra hogy mikor foglalódik a termék.

(#31887) Freddycom


Freddycom
őstag

Ez ám az akció. :D

(#31888) CeelNok


CeelNok
újonc

Ha már a Kecskeméti Logisztika központba van a csomagom, akkor azt hétfőn délelött kihozzák a szomszed faluba? :)

(#31889) Poplacsek válasza Freddycom (#31887) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Mivel egyre többen vagyunk úgy, hogy még csak fel sem adják a rendeléseinket, ez egy kiváló ajánlat! :K

(#31890) KamuMazsola válasza Flashy (#31886) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én még mindig nem értem mit szórakozol vele! Akkor a tiéd, ha ki van fizetve az ára! Ha a pp-n magasabb ár jelenik meg, nem veszed meg, ennyi. Mit kell azzal húzni az időt, hogy a kosárba van, de kilépek, meg várok? Mire? Kell, vagy sem? Ha nem, ne kísérletezz, ha kell fizesd ki! Az meg tök egyértelmű, hogyha akciós áron akarod megvenni és már nem akciós, nem veszed meg. A többi mi lenne ha így meg úgy latolgatás felesleges.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#31891) Babss


Babss
csendes tag

Sziasztok,
Tegnap rendeltem a telefont gearbestről EU priority line-al.
Gondoltam rákérdezek azért a gearbestnél hogy ezt így tényleg megkaphatom-e vámmentesen.
Erre letolták nekem a szerződési feltételeket és hogy nem tudják megerősíteni hogy tényleg elkerülöm-e a vámot.
Ez így normális? Ne várjam azt hogy leírják hogy "igen megkapod vámmentesen" ? :)

Tévedni emberi dolog, másra kenni még emberibb...

(#31892) PNP válasza Babss (#31891) üzenetére


PNP
őstag

Ne.

(#31893) atos30


atos30
aktív tag

Megint megpróbáltam az 50%-os napi "deal"-t. Megint semmi. Konkrétan megbolondult a böngésző amikor rákattintottam a termékre. Állandó oldalfrissítésbe kezdett. Elötte lepróbáltam töbször is, hogy hova kattintok majd gyorsan, és mindig frissítettem az oldalt, mert valamiért mindig késett az akció kezdete idő visszaszámlálás. Amikor eljött az idő, arra a 2-3 percre ameddig tartott a "deal" , folyamatos frissítésbe kezdett a termék oldala. Semmire sem lehetett kattintani. Több terméknél próbáltam, mindegyiknél ugyanaz volt. Az akció után , minden normálisan működött. Persze a darabszámok szerint , senki nem vett semmit.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#31894) Flashy válasza Babss (#31891) üzenetére


Flashy
veterán

nem teljesen tiszta, hogy hogyan érkeztetik be ezeket a termékeket az EU-ba, de mivel nem itt készülnek, vagy rendesen el kell vámoltatni valahol, vagy szürke megoldással "belopják". erről se fognak semmit mondani. volt már amikor hirtelen elkezdték vámolni (áfával terhelni) az EU expresses csomagokat, ekkor meg is szűnt ez a mód egy ideig. a lényeg hogy valami svindli lehet benne, mert ha ez normális legális hosszú távú megoldás lenne, akkor ki mernék mondani nagy betűkkel, hogy tuti plusz költségektől mentes mód, hiszen forgalmat generálna Európa felé.

(#31895) Babss válasza Flashy (#31894) üzenetére


Babss
csendes tag

Világos! Köszi az infókat :)
Még 1 kérdés, a biztosításnak van értelme? Olvastam itt hogy akinél probléma volt ugyanúgy szívott mintha nem kötött volna biztosítást..

Tévedni emberi dolog, másra kenni még emberibb...

(#31896) szmyky válasza Babss (#31895) üzenetére


szmyky
aktív tag

Nem mondják ki mert valami svindli van benne.
Nekem amikor jött, akkor Németországba megérkezett a csomag, addig szinte nem is tudtam követni az útját, Németországban feléledt a nyomkövető, ott újra feladták így már EU n belüli csomagnak számított.
Kimondani soha nem fogják hogy vámmentes!
De hidd el, aki ilyen módon rendelte a csomagot még itt soha sem panaszkodott, hogy megsarcolták volna.

Szerintem ez beérkezik a európai raktárunkba és ott elintézik a vámügyi dolgokat, hogy feketén vagy fehéren azt nem tudom de nem is érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#31897) UberMutant válasza Babss (#31895) üzenetére


UberMutant
őstag

több száz dolláros terméknél van

(#31898) elszabi válasza szmyky (#31896) üzenetére


elszabi
tag

Ez így ebben a formában szerencsére nem igaz. Az alábbi oldalon legalábbis régebben követhető volt már Kínában is. Mostanában nem néztem. [link]

(#31899) PNP válasza UberMutant (#31897) üzenetére


PNP
őstag

Pont ugyanannyi értelme van, mint 1 dolláros cuccnál. Nem sok.

(#31900) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Sziasztok!

Arról tud valaki valamit, hogy a clearance terméket miért nem lehet pontozni? Nem akciós, flash-es, appos, email-es, elvileg teljes árú termék. Köszi. :R

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.