Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31951) xcvbxcvb válasza FerdiN (#31938) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Sajnálom, :(((. . Nekem tegnap megérkezett a full refund,sikerült “megegyezni" a Gb vel. 14 levélváltás után:W . Feladás, nyomoztatás eredményét kértem,ahogy szmyky ajánlotta, de nem is válaszoltak erre a kérdésre. Végül megírtam hogy a paypal elé viszem az ügyet,és hogy nem küldék el a dokumentumokat. Erre fizettek,de ez az utolsó eset, mert értékes vásárló vagyok.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#31952) bul07 válasza royal63 (#31950) üzenetére


bul07
nagyúr

Ahogy visszaolvastál
Vagy megkapod vagy nem.
Ha nem jön meg vagy visszakapod a pénzt vagy nem. Vagy részben.
Megjön és hibás, mehet a huzavona, esetleges visszaküldés.
Lejár a paypal védelem garancia szinte nullára redukálódik.

De az esetek többségében, megjön rendesen, működik is rendesen.

Ha ezeket elfogadod akkor rendeld csak.

Én ahhoz tartom magamat hogy
Nem vagyok elég gazdag hogy Kínából rendeljek műszaki cikket.
Értve ez alatt hogy lehet hogy egy egy esetben jobban jönnék ki de elég csak egyet bebukni és vége.(pénz bukta, vagy meghibásodás)
Én műszaki cikkekkel min 2évre tervezek, és ez Kanából rendelt cuccoknál hát ...

Pont ezért is fogok legközelebb HUAWEI telefonjaiból olyat venni amihez 3év garancia van. Így 3 és esetleg 4évre meg van oldva a telefon kérdés

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#31953) xcvbxcvb válasza royal63 (#31950) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Biztosítást kössél mindenképp.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#31954) szmyky válasza xcvbxcvb (#31951) üzenetére


szmyky
aktív tag

Örülök, hogy sikerült!
😉👍

(#31955) vittorio7 válasza FerdiN (#31938) üzenetére


vittorio7
őstag

Mi múltkor fellebbeztünk emailben a PP-nél.
És nekünk ítélt. [link]

[ Szerkesztve ]

(#31956) updog


updog
senior tag

Sziasztok!

Reviewhoz hogy tudok kiegészítést írni?

Engedi megnyitni a review form-ot, ott van a korábbi szöveg és az értékelés is, de nem enged hozzáírni (a csillagokat tudom módosítani).

Egy 5 hónapja rendelt Xiaomi Roidmi telefontartó ment tönkre, ennél jóval többet vártam volna.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#31957) prsq


prsq
tag

Kb. négy hete nem kaptam meg pontot review-ra (rendszeresen ez megy, az utóbbi 3-4 esetben mindig ticket-et kellett nyitnom).

A korábbiakból okulva helyből így írtam nekik:

Dear GB!

I left a review almost 4 weeks ago, it is published, but received no points since.
Order number: 12345678901234567890
SKU number: 1234567890

Best regards

Válasz (a vastagított rész a LOL):

Thank you for contacting GearBest.

Please log into your account, and check 'My Points'again after 24 hours.
If there are still no points, please offer your order number and SKU number to us and we will check for you.
Thank you for your understanding and support.

Best regards,
GearBest Customer Service
http://www.gearbest.com/

Nem tudtam, hogy a funkcionális analfabétizmus bolygószinten népbetegség... :(((

[ Szerkesztve ]

(#31958) royal63


royal63
tag

bul07 , xcvbxcvb , köszönöm a válaszokat !

Mióta van magyar oldal lehet magyarul is kommunikálni velük ?
Nekem nincs Pay Play-om én sima visáról fizetném , azt lehet ?
És biztosítást hogyan lehet kötni?
Bocs , de az ilyen rendelésben mint írtam nem igazán vagyok otthon ( apró dolgokat már rendeltem Aliról Wishről de ilyen "nagy " értéket még nem ).

(#31959) KamuMazsola válasza royal63 (#31958) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Hogy magyarul lehet-e velük kommunikálni azt nem tudom. Nem sok idő regisztrálni egy fiókot, ingyenes. Lehet vele fizetni regisztráció nélkül is, akkor csak a felületet biztosítják a vásárláshoz és én úgy tudom hogy ilyenkor is van vásárlóvédelem, tehát mindenképpen PayPal-lel fizess! A biztosítást én nem ajánlom, szerintem csak placebo. Jómagam több telefont rendeltem már tőlük, eddig mind megérkezett.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#31960) bul07 válasza royal63 (#31958) üzenetére


bul07
nagyúr

paypal nélkül semmit, ha nem akarod magadat sz@patni

Magyar oldal meg annyi hogy ráküldtek egy fordítót, semmivel se több

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#31961) prsq válasza ace22 (#31923) üzenetére


prsq
tag

Nem jött be, átnevezte és letörölte a terméket. (Miután kért fotókat, hogy mit küldött, egyértelmű, hogy tévedett).
És volt pofája felajánlani 2 AUD-ot a 12 AUD helyett, amibe került.

Minden emailt gyorsan lementettem, amiben benne van, hogy mit vettem.

Tökmindegy, mi a vége, csúnya feedbacket kap.

(#31962) ace22 válasza prsq (#31961) üzenetére


ace22
tag

Ez egyértelműen csalás. A PayPal ezek biztos neked ad igazat. Azért írd meg, mi lett a vége, csak hogy tudjuk, mi a fejlődés iránya a panaszkezeléseknél. :(

(#31963) royal63 válasza KamuMazsola (#31959) üzenetére


royal63
tag

Köszi ! Pay pal-om nincs és szűk ismeretségi körben sem ugyhogy ez így nem nyert.

(#31964) royal63 válasza bul07 (#31960) üzenetére


royal63
tag

Köszi ! Miért nem jó a sima Visa nekik , hogy sz@patom magam így ? ( nem tudok reklamálni stb ? )

(#31965) Silent77 válasza royal63 (#31964) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Érdemes PP-t, ott van 180 nap védelem.
Dobj egy privátot, enyémmel kitudjuk fizetni, ha átutalod.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31966) Janos250 válasza EnterR (#31927) üzenetére


Janos250
őstag

DPD futároknak időnként vannak érdekes ötleteik, hogy miért nem kérbesíthető.
Saját eseteim:
1. Nem találták a térképen az utcát, és véletlenül se hívtak fel telefonon, pedig az SMS-ek jöttek. ("Ja, közt kerestünk és nem utcát")
2. Munkahelyre rendelés: Bazi nagy épület, lépcsőház, emelet, szoba, telefonszám megadva. Futár: "nincs kapucsengő". Tényleg nincs, mert minek. Utólag kiderült, hogy valamikor este későn akarta kivinni, mert annyit adnak nekik egy napra, hogy nem bírja időben befejezni.
3. Pesten a személyes átvétel eléggé a város szélén van. Mellesleg a díjban benne van a házhozszállítás akkor is, ha személyesen mész érte.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#31967) viktorhu válasza royal63 (#31964) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem érvényesek a fogyasztóvédelmi jogszabályok az ilyen külföldi rendelésre, és a paypal ilyenkor egyfajta választottbíróságként maga intézi a fogyasztóvédelmet a hiányzó törvények helyett.

Nem nagy dolog beregisztrálni a visa kártyádat, és ha máskor is akarsz még interneten fizetni, mindenképpen érdemes.

(#31968) royal63 válasza viktorhu (#31967) üzenetére


royal63
tag

Már értem miért kell PP, köszönöm.

(#31969) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.

Ez azt jelenti hogy feladták a csomagomat, vagy csak csomagolva van ?? Nincs tapasztalatom még.
Mennyi idő átlagban mire megkapom ?

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#31970) pn4hvq válasza rostiron (#31969) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Csak csomagolva van még.

(#31971) anadroid válasza rostiron (#31969) üzenetére


anadroid
senior tag

Csak becsomagolták.
10-90 nap.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#31972) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Kuponeső kezdődik. Első kör: 11.04 17:00

(#31973) atos30


atos30
aktív tag

Gearbest-es csomagom október 23.-a óta az országban van. A magyar posta nem kapkodja el a kiszállítást. Tovább tart pestről vidékre kiszállítani, minthogy kínából megérkezzen az országba. Eddig 3 hét volt a legtöbb, ameddig a magyar posta ücsörgött a csomagomon. (kisértékű-vámolni se kell)

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#31974) ACE- válasza atos30 (#31973) üzenetére


ACE-
addikt

Kérdés hogy valós nyomkövetés mutatja, hogy itt van, vagy nem valós...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#31975) DamianB


DamianB
őstag

Szerintetek mi várhato BF re érdemes most vásárolni vagy várjon az ember én egy ideje már nem nagyon rendelek de azért figyelem az oldalt és csorgatom a nyálam egy elektromos járműre.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#31976) Castell válasza atos30 (#31973) üzenetére


Castell
aktív tag

Nekem az e-bayes cuccaim szinte rendre megjönnek kb. két hét elteltével és vidéken lakunk. Idén februárban költöztünk vidékre és azóta folyamatosan rendeltünk e-bayről különböző eladóktól és a szállítás nagyon flottul ment minden esetben.

Viszont a Gearbest-es csomagom ma van egy hónapja, hogy még mindig nem jött meg. Kb. egy 3/4 éve rendeltem utoljára innen, akkor kicsivel több mint két hét lett a kézbesítés ideje és előzőleg is ez volt a tapasztalat a Gearbest-es rendelésekkel. De most nem vagyok megelégedve abszolút ezzel a helyzettel, ha ezt tudom, hogy ennyire hosszú a postázási idő a Gearbest-nél, akkor inkább választottam volna mást/gyorsabb opciót pár ezer Ft felárért. De visszaolvasva a hsz-eket látom, hogy sok mindenki panaszkodik erre és másra is: pl. eltűnt csomagok. Azt hiszem, nekem ez volt az utolsó rendelésem innen.

(#31977) Silent77 válasza Castell (#31976) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Akkor te különleges vagy. :D
BG 4 csomag 40-50 napja úton, Ebay 4 csomag 30+ napja úton, Ali 5 csomag 30+ napja úton, GB 4 csomag 30+ napja úton.
Persze közbe jöttek csomagok 2-3 hét alatt is, de egyáltalán nem ez a jellemező mostanában.

Akinek rendben megérkezett nem fogja állandóan beirkálni, erre kár alapozni. :N
nekem is eltűnt 1db Feucht-ba, de mellette már jött azóta 50...

DamianB: Reméljük jó árak. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31978) szmyky válasza Castell (#31976) üzenetére


szmyky
aktív tag

Azt azért ne feledd el hogy általában azok az emberek, akik megkapják a dolgaikat nem jelzik a fórumon.
Ezért találkozhatsz több panasszal a fórumokon.

(#31979) prsq


prsq
tag

Érdemes egyáltalán review-t írni a GB-nek?

Egyrészt sosem írják jóvá a pontot, csak miután ticketet nyitottam. (Most néztem, már kilencszer fordult elő, majdnem egyhuzamban.)

Másrészt újabban arra hivatkoznak hogy a kézhezvétel visszaigazolásától számítva csak 30 nap van a review-ra.
Csakhogy én pont a fenti miatt rászoktam, hogy akkor igazolok vissza érkezést, amikor az előző review-ra megkapom a pontot. :-)
És egyidőben kb. írom is a következő review-t.

Csakhogy hiába kerestem, annak nem lehet utánanézni, hogy mikor igazoltam vissza érkezést, szóval azt mondanak, amit akarnak.

Nem ér ez így semmit....

(#31980) viktorhu válasza atos30 (#31973) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem volt már párszor egy hónap is, amit a posta nyomkövetése szerint a magyar postán töltött. Előtte egy hét alatt ideért szingapúri postával.

(#31981) bul07 válasza prsq (#31979) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha leigazolod hogy megjött akkor nem szeretnek pontot adni
Ne jelöld meg addig megérkezettnek míg nem akarod értékelni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#31982) prsq válasza bul07 (#31981) üzenetére


prsq
tag

Pont ezt csinálom.
Akkor jelölöm meg érkezettnek, amikor az értékelést írom, közvetlenül előtte.
Csak aztán a leadott értékelésre meg hetekig nem adnak pontot.

(#31983) prsq válasza prsq (#31982) üzenetére


prsq
tag

Basszus, képesek voltak hamisítani egy ilyet (természetesen én nem tudok utánanézni), csak hogy ne kelljen pontot adni:

[link]

(#31984) Flashy válasza prsq (#31983) üzenetére


Flashy
veterán

nem lehet hogy tényleg akkor jött meg, mert regisztrált küldemény volt és ezért megtudták ők is?

(#31985) Tony21 válasza prsq (#31979) üzenetére


Tony21
tag

Nem érdemes.

(#31986) atos30


atos30
aktív tag

Gearbest készül az akciókra. Amiket kinéztem azoknak 100USD-al emelték hirtelen az árát. Úgy látom tavaly is ezt csinálták. Majd kuponokkal el lehet vinni normál árban. Ha valaki meg olcsobban akarja az kivárja a 11.11-et vagy a blackfridayt. Gondolom korlátozott készlet lesz megint.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#31987) prsq válasza Flashy (#31984) üzenetére


prsq
tag

Hamarabb jött meg ;-) (rendes trackingje volt), de akkor minek a receipt confirmation?
Elméletileg attól számolják a 30 napot. Gyakorlatban kamu duma csak az egész.

Leadnám én időben a review-kat, de akkor ne kelljen már heteket várni a pontokra, meg folyton ticketet nyitni.

Bár amennyit a pontok érnek mostanság, lehet, hogy leszokom a review-król. Legalábbis a fotós/filmesekről, nem kell a macera.

(#31988) prsq válasza Tony21 (#31985) üzenetére


prsq
tag

Sajnos így van.

(#31989) headhunter


headhunter
addikt

Gearbestnél, mennyire elterjedt a "kamu" értékelés?

Ezt a terméket, még elvileg egyetlen ember sem kapta meg, de már tömegesen értékelték. [link]

(#31990) Silent77 válasza prsq (#31983) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ezt nem igen hiszem el, amit nem jelöltem be az most is ugyanúgy van.
Nagyjából 100 tétel, de lehet több.
Az egyik fiókba ez a legrégebbi: 20/09/2017 22:01:28
5 percen belül használd a szerkesztést, főleg ha 1-2 szót írsz.

headhunter: Nem valós, 99% a pontokért csinálja.
Lehet egy másik termék volt régebben, és annak az értékelési vannak ott.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31991) Flashy válasza headhunter (#31989) üzenetére


Flashy
veterán

olyan van inkább hogy újrafelhasználnak termék adatlapokat, kibővítik, módosítják. új terméket hozzáraknak egy régihez mint opció (választani lehet közülük), aztán a régi opciót törlik (kifutott) és egyedül marad az új. vagy kijön újabb verzió a termékből, de csak átírják az adatlapot (szerencsés esetben a leírást és a tulajdonságokat is frissítik). nem gondolnám hogy csalni akarnak hogy megmaradjanak az értékelések, inkább csak szerencsétlen szerkesztés.

(#31992) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

Sziasztok! Október 21-én regisztráltam a Gearbesre. Akkor rendeltem egy utángyártott PS3 kontrollert. Aznap utaltam Paypalon kereszül. A mai napig azt írja a GB, hogy "Payment Received", még csak be sincs csomagolva.
Kérdésem, hogy ez mennyire általános?

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#31993) atos30 válasza Gzula[HUN] (#31992) üzenetére


atos30
aktív tag

Valószinűleg nincs nekik raktáron. Nyiss egy Ticket-et és kérdezd meg tőlük, mikor várható a szállítás. Nemrég mondtam vissza egy tablet-et, mert kitolták a szállítási időt december 16-ra.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#31994) atos30


atos30
aktív tag

Hát ezt a kuponesős kedvezményt is jól kitalálták. A nagyértékű kuponokat csak bizonyos termékekre lehet felhasználni, amiknek az árát persze pár napja felemelték. A kissebb kuponokat meg túlárazott bizbaszokra lehet felhasználni. Van két 100usd -os kuponom, az egyikkel drágábbra jön ki a termék mint amennyi 1 hete volt kupon nélkül. A másik kupon meg 11.10-én lesz érvényes, pont akkor jár le a kiszemelt termék akciós ára. Gondolom 10.-én annak az ára is drasztikusan megemelkedik majd, hogy a kuponnal ugyan ott legyen, ahol most van.
Mostmár csak kivárom a 11.-ét

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#31995) Ciccuka válasza atos30 (#31994) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nem éri meg az időpocsékolást a kuponkeresés.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#31996) walakyb válasza Castell (#31976) üzenetére


walakyb
aktív tag

Igen, teljesen igazad van. A GB-s kifutófiúk céges számlan (amit végeredményben mi fizetünk) mindig elmennek 2-3 hétre a Bahamákra, mielőtt elhoznák nekünk a csomagot. FELHÁBORÍTÓ!!!44!!!

(#31997) bepken


bepken
veterán

sziasztok!

tracking utolsó bejegyzése a következő:

Budapest 1005, Forwarded for domestic sorting - 2018.11.02 00:39

volt ugye a hosszú hétvége, gondoltam ma tovább gördül. attól függetlenül, hogy ma nem történt státusz változás....szerintetek érdemes hazafelé benézni a postára?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#31998) Druss válasza bepken (#31997) üzenetére


Druss
aktív tag

Az enyém

29.10.2018 13:54
Magyar Posta
Nemzetközi helyen történik a csere(átrakás)
Budapest 1005

Kérdeztem a postást (haver), de nem hozták ki nekik. Mostanában csak heti 1-2 kiszállítást (csomag) kapnak a központból. Ha holnap sem, akkor azért kérdezz rá.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#31999) bepken válasza Druss (#31998) üzenetére


bepken
veterán

megláttam a sort (debrecen, nagyposta) és már fordultam is kifelé.... majd otthon kiderül, van e értesítő. nem is értem mire számítottam hétfőn, hosszú hétvége után :D

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#32000) Gzula[HUN] válasza atos30 (#31993) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Köszi!

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.