Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31651) Silent77 válasza Knobber (#31648) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Rollernél simán előfordul ilyen. Nem egyszer érkeztek 90-120 nap között.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31652) sambenez válasza Knobber (#31648) üzenetére


sambenez
addikt

Ezek nem vonattal jönnek? Mert az elég hosszú ideig szokott tartani.

(#31653) vegyszer válasza vegyszer (#31605) üzenetére


vegyszer
addikt

Végül mégiscsak normális tracking number jött a MiBand 3 mellé 10¢ ellenében.

Épp kérdezni akartam, hogy ezt az ünnepet meddig ülik kint, de erre jött is a RG939965XXXBE típusú szám.
:))

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#31654) peterk


peterk
senior tag

Nem Gearbest hanem Geekbuying, de gondoltam megkérdezem:

Rendeltem egy android TV boxot tőlük, 2 hónap alatt megjött (vámot is kellett rá fizetnem, de az belefért). A csomag sértetlen volt, de a küldött TV box halott volt, nem működik. Levelezgettem velük, és eljutottunk odáig, hogy sajnálják, küldjem vissza és visszaadják az árát.

Küldem vissza Kínába? Csinált már ilyent valaki? Hogyan érdemes visszaküldeni, hogy oda is érjen, és ne kerüljön egy valag pénzbe? Ez egy huszonpárezres kütyü, ezt tízezrekért semmi értelme visszaküldeni....

Egyébként a paypal hogyan áll az ilyesmihez? Ha a geekbuying ragaszkodik a visszaküldéshez, van esélyem a paypalnál, hogy ár/értékben nonszensz dolgot kérnek és kérem tőlük a visszatérítést?

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#31655) KamuMazsola válasza peterk (#31654) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A paypal visszatéríti a visszaküldés díját évente max 12 alkalommal és alkalmanként majdnem 10 ezer forintig: Link

Üdv.: KamuMazsola

(#31656) anarchimedes válasza walakyb (#31645) üzenetére


anarchimedes
csendes tag

Legyen itt egy ilyen is akkor😃: tegnap kaptam kézhez a Kínából rendelt mobilomat. Pénteken érkezett Feuchba, hétfőn már a kezemben volt. 2,5 hét alatt ért ide .

[ Szerkesztve ]

(#31657) szmyky válasza peterk (#31654) üzenetére


szmyky
aktív tag

Mindenképpen ajánlottan adjad fel a levelet és értéknyilvántartással, nekem épp most tűnt el egy csomagom, egy visszaküldött áru Kínába.
Nyomozást kértem a csomag után, aminek eredménye 2 hónap után, hogy eltűnt a cucc.
A posta sűrű bocsánatkérések közepette - a kínai fél nevében is mert ugye ott tűnt el a csomagom -visszatérített a feladás árát és az érték nyilvántartott összeget

Használd a paypalt, mert visszatérítik a postaköltséget, lefotózod a feladásról a dokumentumokat és elküldöd a Paypalnek a megadott email címre, hozzá csapod a Paypal kivonatot a vásárlásról és kész.
Régen kérték, hogy a csomagról is készíts egy fotót amin látszik a címzés.

Egyébként, milyen milyen szállítási opcióval kérted, hogy elkapták a vámon.
Nem a EU Priority Line szállítási funkciót választottad?

[ Szerkesztve ]

(#31658) toyasoslecho válasza peterk (#31654) üzenetére


toyasoslecho
tag

gari
paypal

[ Szerkesztve ]

(#31659) peterk válasza szmyky (#31657) üzenetére


peterk
senior tag

Köszönöm az információkat neked is és a többieknek is. Ez leegyszerűsíti akkor a dolgot. Feladom, elsőbbségi levélként, ajánlottan, értékmegadással. A feladás költségeiről (blokkról) és a csomagról csinálok fényképet, és az alapján a paypalnál elindítom a postaköltség visszafizetést. A termék árát meg majd a geekbuying visszatéríti .... valamikor :) (hónapokra számítok, de ez van).

Egyébként ha ajánlottan adom fel, kapok posta tracking számot és értéket is adok meg, akkor ha nem érkezik meg hozzájuk a csomag, akkor ki fizet? A postán kell leverni, vagy a geegbuying "elhiszi" nekem, ha elküldöm nekik a tracking számot?

u.i.: Igen, sima china posttal (vagy mi a túró a neve) kértem, ami EU-n kívüli forrásként jelent meg és a vámon kötött ki. Oda szoktam rá figyelni, de ezúttal figyelmetlen voltam, siettem, és így jártam. Pár ezer forint bánta, kibírtam. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#31660) Knobber válasza Silent77 (#31651) üzenetére


Knobber
aktív tag

Ami neked így érkezett, annak a trackingjét el tudod küldeni? (Akár itt, akár PM-ben) Megnyugtató lenne :))

Youtube: Knobber

(#31661) szmyky válasza peterk (#31659) üzenetére


szmyky
aktív tag

Ha nem érkezik meg hozzájuk akkor te jártál a legjobban igazából, mert A Paypal is vissza adta már a postaköltséget, meg a posta is vissza fogja adni az árát meg az értékét a csomagnak, ha eltűnik.
Nyomkövetőt kapsz természetesen, azzal tudod bizonyítani, hogy hol van a csomag, de az eladó csak akkor fog visszatérítést adni, amikor a csomagot megkapta.
Előre nem fog fizetni az neki kevés, hogy feladtad, meg is kell érkezzen.

(#31662) peterk válasza szmyky (#31661) üzenetére


peterk
senior tag

Köszi!

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#31663) bul07


bul07
nagyúr

Észrevettétek hogy megint eltűnt az ingyen posta, vagyis nekem van vagy 100 tétel a kívánság listámon amit rendszeresen(havonta többször) megnézek
És a 3/4-nél eddig nem volt postaköltség, de mostanra majdnem mindnél lett 0.3 és 0.9$ között

Tudom tudom karácsonyi emelés majd lejjebb megy, na de akkor is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#31664) Nikaré válasza bul07 (#31663) üzenetére


Nikaré
őstag

Igen, hetekkel ez előtt tapasztaltam már rendeléseknél és a kívánság listám böngészése között is (ahogy írtad)
Szerintem nem megy vissza ingyenesre, ne legyen igazam.

(#31665) bul07 válasza Nikaré (#31664) üzenetére


bul07
nagyúr

Minden évben visszamegy, ez a GB árazáspolitikása, néha szeretik lehúzni a népet kis lóvéval, főleg így karácsony tájékán
Majd januártól fokozatosan visszacsökken

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#31666) storm4


storm4
aktív tag

Üdv!

Ennek a Gearbestes megrendelésnek kb. mikorra kellene megérkeznie?

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#31667) sambenez válasza storm4 (#31666) üzenetére


sambenez
addikt

Ez kb 2,5 hete jön. Van még ideje bőven.

(#31668) demike93


demike93
tag

Sziasztok!
GB-n rendeltem Fast-23 raktárból 3-5 napos szállítással.
Tapasztalatok alapján mennyi idő amíg feladják a csomagot?
Illetve a 3-5 nap az a fizetéstől van számítva vagy attól, hogy a státusz már nem 'Packed'?

So Long, and Thanks for All the Fish

(#31669) szmyky válasza storm4 (#31666) üzenetére


szmyky
aktív tag

Németeknél van, max. 2-4 nap.

(#31670) storm4 válasza szmyky (#31669) üzenetére


storm4
aktív tag

Köszönöm Neked is és sambenez kollégának a választ :R
Most a délután már küldte is a posta az értesítést, hogy feldolgozva és szállításra előkészítve. Pénteken lehet meg is kapom :C

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#31671) walakyb


walakyb
aktív tag

Valakinek nincs valami otlete, hogyan lehetne olcson (legalabbis nem vagyonokert) telefont spanyolorszagba kuldeni? Neztem a posta oldalat (oda holnap meg bemegyek szemelyesen azert), beszeltem DPD, GLS, UPS, a legolcsobb megoldas 11k volt. 1db telefon sajat dobozaban, mindenhol boven a legkisebb meret.
ez igy azert elegge nevetseges...

(#31672) Ciccuka válasza walakyb (#31671) üzenetére


Ciccuka
veterán

pl

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#31673) walakyb válasza Ciccuka (#31672) üzenetére


walakyb
aktív tag

Finnország, Görögország*, Portugália, Spanyolország 12 020 Ft

annyira nem tunik olcsonak :) De azert koszi :)

[ Szerkesztve ]

(#31674) Ciccuka válasza walakyb (#31673) üzenetére


Ciccuka
veterán

Másik pl.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#31675) Laza... válasza demike93 (#31668) üzenetére


Laza...
addikt

Nekem 2 termékem is 3 napja "shipped", de csak tracking kód van, fizikai feladás nincs(francia raktár) :W

Never give up!

(#31676) yeezymeezy válasza Laza... (#31675) üzenetére


yeezymeezy
tag

Azt honnan tudni?

Nekem egy hete csak ezt irja:

Az ehhez a szállítmányhoz tartozó használati utasítást a feladó a DHL-nek elektronikus úton szolgáltatta

(#31677) thefreeman


thefreeman
aktív tag

Ma nekem is megjött az EU Priority line Feucht-ot megjárt csomagom. Feladástól számított 16. napon.

(#31678) toyasoslecho válasza walakyb (#31671) üzenetére


toyasoslecho
tag

Bubis boríték, nemzetközi levél, ajánlott, téritvevény. 3070ft

(#31679) Laza... válasza yeezymeezy (#31676) üzenetére


Laza...
addikt

innen

Never give up!

(#31680) walakyb válasza Ciccuka (#31674) üzenetére


walakyb
aktív tag

na ez viszont a 17 euroval mar lenyegesen baratibb :)
Ezt meg jobban koszi, mint az elozot :)

(#31681) yeezymeezy válasza Laza... (#31679) üzenetére


yeezymeezy
tag

Akkor ezt még fel sem adták?
[link]

(#31682) Laza... válasza yeezymeezy (#31681) üzenetére


Laza...
addikt

:(

Never give up!

(#31683) demike93 válasza Laza... (#31675) üzenetére


demike93
tag

Most látom, hogy azóta odaírták, hogy "Ships between oct. 11-13". Gondolom akkor csütörtök-szombat(?) között útnak indul (remélem)

So Long, and Thanks for All the Fish

(#31684) yeezymeezy válasza Laza... (#31682) üzenetére


yeezymeezy
tag

Esetleg még le tudom mondani?
Ês a pénzt visszakérni?

(#31685) Laza... válasza demike93 (#31683) üzenetére


Laza...
addikt

Elvileg, igen

Never give up!

(#31686) sambenez válasza yeezymeezy (#31681) üzenetére


sambenez
addikt

De már feladták.
"2018-10-09 17:00:18 Arrived at Hongkong Sorting Centre"

(#31687) Laza... válasza yeezymeezy (#31684) üzenetére


Laza...
addikt

Akkor rögtön kitalálnak egy másik TN-t, és ismét várakoztatnak, de zargasd a supportot, ártani nem árt. Én véletlen ugyan azt a terméket 2x rendeltem meg, és ki is fizettem. Azonnal írtam nekik, de nem értették mit akarok ( aha...), és addig nem értették míg fel nem adták a csomagot, ahogy shipped lett értették, csak sajnos már nem tudnak mit csinálni - így most 2 is jön, és a rettegett Feutchban vannak éppen. Nekem itt már 3 telóm tűnt el (Tinydeal) :W

Never give up!

(#31688) Laza... válasza sambenez (#31686) üzenetére


Laza...
addikt

Valóban, tegnap még semmi bejegyzés nem volt :F

Never give up!

(#31689) yeezymeezy válasza Laza... (#31688) üzenetére


yeezymeezy
tag

Köszi a segítséget,mégma reggel sem volt.

(#31690) demike93


demike93
tag

Reggel kaptam levelet, azért nem adták még fel, mert több mint 34 karakter a szállítási címem... :U

So Long, and Thanks for All the Fish

(#31691) tomzero válasza Laza... (#31687) üzenetére


tomzero
csendes tag

Mennyi ido volt, mire visszakaptad a penzt az eltunt csomagok utan?

(#31692) szmyky válasza tomzero (#31691) üzenetére


szmyky
aktív tag

Nekem tavaly novemberben tűnt el telefonom, januárban kértem nyomozást és februárban utalták a pénzem vissza.
Paypalt szándékosan nem vontam be a vitába (gondoltam nem fogom hagyni az igazam)... Nem hagytam lerázni magam - biztosítás nem volt a csomagra - és kértem a hivatalos papírt a nyomozás eredményéről!
😉
Persze az nem volt.
Inkább fizettek.

[ Szerkesztve ]

(#31693) Putyin90


Putyin90
senior tag

Sziasztok! Ez alapján ez a csomag hol van most?

Más: ha november elején (7-8 körül) rendelek egy csomagot, ami kínából fog jönni, a leggagyibb szállítással, akkor azt valószínűleg már nem kapom meg karácsony előtt?

(#31694) Laza... válasza tomzero (#31691) üzenetére


Laza...
addikt

Nekem egy hónap volt kb., onnantól hogy a PP elé került az ügy.

Never give up!

(#31695) walakyb válasza Putyin90 (#31693) üzenetére


walakyb
aktív tag

a csomagod a feladonal van, nagyjabol.
A masodik kerdesedre meg csak egy varazsgombos keppel tudnek valaszolni, de en biztos nem szamitanek ra...

(#31696) vegyszer válasza Putyin90 (#31693) üzenetére


vegyszer
addikt

Még jön az, csak az a kérdés, melyik karácsony a cél?
Amilyen a magyar posta, itthonról nem mernék venni semmit november elsejétől, ami kell karácsonyra.
Tegnap vettem át levelet, elsőbbségi, mégis 13km-t 8 nap alatt tett meg... (+1 nap, hogy kaptam róla behívót). Vajon milyen lehet a sima levélként küldött idő? Bele se merek gondolni...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#31698) Ciccuka válasza -secret- (#31697) üzenetére


Ciccuka
veterán

What are the online platforms that give you the best user experience?

Itt mire akarnak rákérdezni?

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#31699) gombii válasza -secret- (#31697) üzenetére


gombii
tag

kitöltöttem, mikor kapom a pontokat? :P

(#31700) -secret- válasza gombii (#31699) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Passz, gondolom jóváírják pár napon belül.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.