Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31551) sambenez válasza bl4ze (#31550) üzenetére


sambenez
addikt

LG HG2 egy jó akku. De lehet ez "túl jó" egy lámpába.

(#31552) vince válasza bl4ze (#31550) üzenetére


vince
őstag

jófogáson hirdet egy nyírségi vagy szabolcsi srác bontott, de használatlan 18650-es akkukat, 800-1000 Ft-ért darabját (terhelhetőségtől, kapacitástól is függ), az elemlámpás topikban sokan vettünk már tőle akkut, teljesen korrekt.
LG HG2, ahogy előttem is írták, de nagyon jó akku a Samsung 30Q, Sony VTC6, Panasonic NCR, Sanyo GA is. Az elemlámpa topik TG blogján van egy alaposabb teszt, talán segít a választásban.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#31553) bl4ze válasza vince (#31552) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszönöm, Őt már máshol is ajánlották. Ez egy kültéri LED-es lámpa, nem elemlámpa és nap tölti, de most télen sajnos a napból kevés van, így az akku egy idő után lemerül. A gyári mellé akarok venni tartalékot.
A gyári benne 3.7V 2600mAh, a nyíregyházi srác 3.6V 3500mAh árul. (18650)
Gondolom az is jó bele. Hétvégén éppen NYH leszek, szóval át is tudom tőle venni az 1,000 forintos verziót.

sambenez : igen, köszi a tippet, de az LG akku overkill lenne egy 20 dolláros kültéri lámpába 2 darabonként :)

.:. bl4ze .:.

(#31554) xcvbxcvb válasza FerdiN (#31548) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Kértem refundot én is júniusi kabátrendelésemre. Szokásos levél hogy keressem meg magamnak. És különben is ez a csúcsszezon. Wtf június csúcsszezon :W ? Nekem is angliában áll tracking szerint.
Elég elkeserítő hogy ennyi csomag eltűnik és nem csinálnak semmit, ráadásul refundolni sem nagyon akarnak csak huzzák az időt úgy kell kiverni belőlük.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#31555) vince válasza bl4ze (#31553) üzenetére


vince
őstag

3,6-3,7 Volt a névleges feszültségük. Teljesen feltöltött állapotban 4,2 V a feszültség, lemerítve 2,7-2,8 V (ez alá nem szabad menni, mert károsodik az akku).

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#31556) dugesz77


dugesz77
őstag

18650-es cellákra keresve a múltkor találtam rá erre az eladóra azóta szépen feltöltötte a készletit. Nagyon jó árban van nála 4-es csomagokban a cella. Pana védett ncr 3400 11,66$,
Csoki LG 11,75$, Sony VC6 16,21$ . Majd mindegyik kérhető védelemmel és forr füllel és ami elég ritka ingyenes a szállítás. Még nem rendeltem eddig innen de a jövőhéten fogok, remélem nem lesz gond.

(#31557) dugesz77


dugesz77
őstag

Hopp, bocsánat off-ba szerettem volna Ali-s a link :B

(#31558) jmuranyi válasza dugesz77 (#31556) üzenetére


jmuranyi
tag

Köszönöm, ez jókor jött.

(#31559) AaronOS válasza FerdiN (#31548) üzenetére


AaronOS
tag

Bőven érdemes.

Nekem július 27.-ei rendelésem nem mozdult augustus 3.-ától és sikerült visszakapnom a teljes pénzemet ($225.34). Biztosításom nem volt.

Írj az angol DPD-nek, hogy szerinted elveszett és, hogy jó lenne egy nyomozás. Előnyös egy mail tőlük, hogy csak a sender indíthat nyomozást, de a sender minden körülmény mellett indíthat. (Nekem a GB elkezdte, hogy biztosítás hiányában nem lehet...)
A magyar DPD-nek is írj. Tőlük előnyös egy olyan mail amiben kijelentik, hogy hozzájuk nem érkezett meg.

Én ezeket a leveleket tudtam a GB-nek mutatni és, nem engedtem. Vissza is fizettek mindent. PP sem kellett, csak fenyegetőzésre.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#31560) Dluinet válasza bl4ze (#31550) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Jófogás > ipari cella keresés > szimpatikusat választasz

szerk: megelőztek

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#31561) Flashy


Flashy
veterán

ha valakit érdekelnek a mostani szállítási idők: Gearbestről rendelt roller vonatos szállítással: augusztus 16-án adtam fel a rendelést, 30-án kérték ki a számot az UPS-től, szeptember 27-én jelent meg Németországban a csomag, október 2-án délután kiszállították. aug 16 és 30 között egy TH...-s számom volt amit nem ismert semmilyen weboldal, 30-án átírták valódira, és ahogy írtam 27-től kezdett mozogni. szumma másfél hónap. persze simán lehetne rosszabb is, akkor aránylag jónak tűnő akció volt a rollerekre, lehet hogy egyszerre jött sok rendelés Európából és indult is a kutyaszán viszonylag hamar.

(#31562) bl4ze válasza dugesz77 (#31556) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszi, ezek tényleg jó árak. De úgy tűnik a nyíregyházi "Sanyo" 18650 akku lesz, 1,000 ft per darab és hétvégén éppen lent leszek NYH, szóval át tudom venni.

.:. bl4ze .:.

(#31563) Keksz30 válasza vittorio7 (#31549) üzenetére


Keksz30
csendes tag

Végül is ez maradt kérem vissza a pénzt. Esetleg azt még meg tudnád mondani hogy a pp-tol hogy lehet a vissza küldés árát kérni?

(#31564) Met válasza Keksz30 (#31563) üzenetére


Met
nagyúr

PayPal topic összefoglalójából [link]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#31565) szmyky válasza Keksz30 (#31563) üzenetére


szmyky
aktív tag

Itt olvasd el:
[link]

(#31566) imis


imis
senior tag

Augusztus 8-án freucht-ban beragadt csomagom a paypal ma fizette vissza.

Mivel közben rendeltem még egy kamerát (eus raktárból) a gearbest azt írta az előzőt visszafizetik.
Válaszoltam, hogy részemről oké.
Rá következő napra azt írták vonjam vissza a a paypal vitát és majd utána keresünk megoldást.(már nem a fizetést írta) :F Na így inkább meghagytam a vitát, mert nem akartam újrajátszani a megoldási javaslataikat.

A gearbest jó bolt, csak ne legyen problémád :D

Silent77, Neked sem jött meg az aug. 8-i freught-os csomag? Visszafizették?

(#31567) Silent77 válasza imis (#31566) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Természeten nem jött meg. :(
Nem rég írtam nekik, majd ünnep után folyt köv.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31568) mrzoltan


mrzoltan
csendes tag

Sziasztok!

ebike-ot rendelnék gerbestről.
nem nagyon látom a megszokott szállítási módokat. Így vámmal fog jönni vajon? (csatoltam screenshot-ot)
Hogy kell ezeket vámmentesen rendelni? Lehet egyáltalán?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#31569) sambenez válasza mrzoltan (#31568) üzenetére


sambenez
addikt

A Priority Line elvileg ÁFA mentes.

(#31570) mrzoltan válasza sambenez (#31569) üzenetére


mrzoltan
csendes tag

Máskor volt alatta felsorolás:
- EU priority line
- Europe Railway Priority Mail
stb...

ez csak "simán" Priority line -t ír... Ez is áfa, vám mentes lenne?

[ Szerkesztve ]

(#31571) Nikaré válasza mrzoltan (#31570) üzenetére


Nikaré
őstag

Nekem is ez a dilemmám mert nem egyértelmű számomra sem.

(#31572) Flashy válasza mrzoltan (#31568) üzenetére


Flashy
veterán

mintha azt olvastam volna hogy ez a vonatos fajta szállítási mód ("beteleportálják" az EU-ba, neked már nem kell rá áfát fizetni), de rollerek és elektromos biciklik esetén külön neve van (alatta hogy "Express for... only") és nem is választható más.

(#31573) imis válasza Silent77 (#31567) üzenetére


imis
senior tag

Gyakorlatilag a harmadik kamerát kaptam meg, szóval 3 x 65ezret fizettem (átfedéssel) és több mint 3 hónapot vártam, szóval nem kívántam bent tartani a pénzem nagyon egyik boltban sem. Ráadásul ugrottak a nyári kép-terveim.
Az a tapasztalatom, hogy a support valójában csak időt húz.

(#31574) HAGYMAFA


HAGYMAFA
tag

Ez a Gearbest ennyire tetű lassú? Sose rendeltem még innen, de vasárnap rendeltem egy amazfit startos 2-t, paypallal fizettem, azóta eltelt 4 nap, de még semmi nem történt. Az oldalukon a Not shipped részben van. Idén számíthatok az órára? :D:D

(#31575) Silent77 válasza HAGYMAFA (#31574) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ennyire.
jh nem, ünnep van náluk! :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31576) AlyrArkhon válasza HAGYMAFA (#31574) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

október 1-7: Golden Day Week

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#31577) HAGYMAFA válasza AlyrArkhon (#31576) üzenetére


HAGYMAFA
tag

Na faxa, de már nem is értem miért foglalkozok ilyen oldallal, inkább fizettem volna ki +10k de már a kezemen lenne.... Gondolom visszamondani már nem lehet a rendelést :D

(#31578) cidalain válasza HAGYMAFA (#31577) üzenetére


cidalain
veterán

most nyugodtabb lennél, ha már aznap postára adták volna, de utána bizonytalan ideig (akár 3-4-5 hétig is) utazna feléd a csomag?
másrészről, ha inkább fizettél volna 10k-val többet, azért hogy másnap már a karodon legyen, akkor itt jön a költői kérdés, hogy Miért nem úgy vásároltad akkor? :F :F
van a serpenyő egyik oldalán olcsóbb, de lassú szállítás, másik oldalon +10k, de másnapra megjön.
teljesen megfelel neked a B verzió, de mégis az A-t választod. tényleg a bolt a hibás?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#31579) szmyky válasza HAGYMAFA (#31577) üzenetére


szmyky
aktív tag

Melyik szállítási opciót választottad?
Nehogy még itthon meglepődj, amikor jön a levél a NAV -tól, hogy 27% áfát +3.ooo Ft postai vámügyintézést is csengess be...😯
Mert akkor tényleg itthon kellett volna venned.

[ Szerkesztve ]

(#31580) HAGYMAFA válasza szmyky (#31579) üzenetére


HAGYMAFA
tag

Már visszamondtam a cuccot :D Előbb írtak, gondolom automatikus üzenet, hogy milyen lehetőségeim vannak, azt az opciót választottam, hogy "prefer a Payment account refund" :D

(#31582) szabi__memo válasza Silent77 (#31575) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ahhoz képest hányszor van náluk ekkora ünnep elég jól fejlődnek

(#31583) yeezymeezy


yeezymeezy
tag

Sziasztok!

Lehet elhamarkodottan rendeltem,nem figyeltem a warehouset csak a priority line szállítást.

Erre kell majd vámot fizetnem szerintetek?

(#31584) pn4hvq válasza yeezymeezy (#31583) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Semmi, benéztem a szállítási módot..

[ Szerkesztve ]

(#31585) Poplacsek


Poplacsek
senior tag

Még nem rendeltem Gearbest-ről, de most nagyon jó lenne.
Kérdésem, hogy ha alábbi kép szerint beteszem a kosárba a tabletet, akkor vám és áfa mentes lesz a szállítás MO-ra? Kell még valahol külön kiválasztani és betenni a kosárba a "priority line" opciót? Plusz ha teszek mellé a kosárba még üveg fóliát és tokot, amiknél alapból nincs is ott a "priority line" választási lehetőség, akkor értelem szerűen ezek egy csomagban érkeznek vám-áfamentesen? Vagy ez csak nekem értelem szerű?
Plusz olvasom, hogy több féle "priority line" van és itt nem EU priority line szerepel, ez számít valamit?
Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#31586) KamuMazsola válasza Poplacsek (#31585) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Tedd a kosárba a tabletet, aztán így ahogy ezen a képen látod, válaszd ki a szállítási módot, véglegesítsd a vásárlást. Így nem lesz áfa.

A tokot, fóliát rendeld külön, szerintem úgysem egy raktárból jön.

Üdv.: KamuMazsola

(#31587) Poplacsek válasza KamuMazsola (#31586) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Királyság, akkor így teszek, tokok fóliák külön megrendeléssel. Köszönöm szépen! :R
Mindjárt 2 darabbal nyitok, a gyerekeknek időben be kell készülni a karifa alá valóval! :K

Még annyit, hogy ez esetben ha kettőt rendelek, nem célszerűbb a tableteket is külön rendelni, nincs kuponkód az első után amit a másodiknál már tudnék érvényesíteni? :F

(#31588) KamuMazsola válasza Poplacsek (#31587) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Azt nem tudom, hogy kupon van-e erre a tabletre. Első rendelésnél azt hiszem van valami kedvezmény, vagy legalábbis régebben volt, amit a regisztrációval kaptam emailben. A két tabletet szerintem rendelheted egyben.
A többiek, ha tudnak kupont, vagy még valami jótanácsot biztos hamarosan itt lesz.
Ja egyet én is tudok: mindenképpen paypalt használj fizetéskor!

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#31589) Poplacsek válasza KamuMazsola (#31588) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Köszi szépen, akkor minden kérdésre kaptam választ :R , irány a rendelés! :K

(#31590) KamuMazsola válasza Poplacsek (#31589) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ha valami még esetleg nem tiszta, kérdezz nyugodtan!

Üdv.: KamuMazsola

(#31591) bl4ze válasza Poplacsek (#31587) üzenetére


bl4ze
veterán

Jó választás. Én az elődöt, a T10-et használom, és nagyon szeretem. (geekbuying EU raktárból van)

.:. bl4ze .:.

(#31592) Flashy válasza Gabi9 (#31581) üzenetére


Flashy
veterán

a kosárba tevés után enged majd szállítási módot választani, erre a vonatos módot fogja csak ajánlani, ami áfamentes, de semmiképpen nem gyors. a weboldalon nagy betűkkel sehol nem fogod látni hogy tutira garantáltan áfamentes, de ez a szállítás minden tapasztalat alapján az. beteleportálják az EU-ba valahol valamilyen módon és onnan jön neked UPS-sel. nekem tegnapelőtt érkezett meg ez a roller ezzel a szállítással, másfél hónap és ez kb a szerencsés eset. a vonatos szakasz nem követhető, csak miután megjelent az EU-ban. egy-két lyuk volt a dobozon (pedig dupla) és a sárvédőn pár karc, egyébként más baja nincs, pedig nem kímélték láthatólag.

(#31593) KamuMazsola válasza Flashy (#31592) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Végigvittem a vásárlást és onnan tettem be a képet, mint te is láthatod nem csak az az egy választása van, sőt az most épp nincs. A roller az nagyobb csomag, azért utazik másképp.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#31594) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Reflink tilos!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#31595) Flashy válasza KamuMazsola (#31593) üzenetére


Flashy
veterán

másról beszélünk, én egy rolleresre válaszoltam másvalakinek, de közben reflink miatt törölték. (én is kipróbáltam az én válaszomhoz, a rollerhez csak egy lehetőség volt, a vonatos, ő azt kérdezte, csak már nem látszik :) )

(#31596) KamuMazsola válasza Flashy (#31595) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ok, akkor bocsi!

Üdv.: KamuMazsola

(#31597) gaborino986


gaborino986
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a vámmentes szállítással kapcsolatban.
A lenti tabletet néztem Gearbest-en, bár most jelenleg nem elérhető, de ahogy látom a szállítási módnál ott a priority line szállítás, ha ezt választom, akkor 100 % a vámmentesség?

Kinézett termék adatlapja:
https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_686283.html?wid=1527929

Köszönöm a segítségeteket!
Gábor

(#31598) sztothj


sztothj
tag

Sziasztok,

Van a GB Walletemben 4.21 $. Szeretnékvenni egy 10$-os valamit. Miért nem vonja le a termék összegéből a walletben lévő összeget? Nem is ajánlja fel a lehetőséget.

Az idő a legjobb tanár - eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli.

(#31599) Silent77 válasza sztothj (#31598) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Szia! közvetlen fizetés előtt lesz lehetőséged. Már nem azon az oldalon van ahol a pontokat, vagy kupont íród be, hanem a következőnél.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31600) sztothj válasza Silent77 (#31599) üzenetére


sztothj
tag

Köszönöm, így már rendben van :C

Az idő a legjobb tanár - eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.