Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#1051) kasa85


kasa85
őstag

Sziasztok.
Egy vélemény erről a padról.
Hát az árát nem érti meg az egyszer biztos.
Olcsó gagyi minőségű anyagból van.
Az állító ami rajta van inkább idegesít mint segítene.
Időnként ugrik,vagy kattan egyet a szorított rugó benne,és van 360fokos fordításban olyan ahol egy kicsit mintha jobban fogna,és van ahol olyan érzésem van mintha nem egyenletes az erősség állítása.
A gombokat egy vékony antisztatikus ronggyal le ragasztottam csak is a vaskos celukszal,így nem vakít meg játék közben a gamepad hihetetlen,hogy nincs rajta se ki/e kapcsolási lehetőség 19e FT ér.
Lassan több mint fél éves,de az elején fent tartásaim voltak a gamepaddal kapcsolatban.
Nem rossz a + gombok,de nem használom ki.
A karokon a ravasz gombok hihetetlen könnyen reagálnak ami nem is lenne baj,de eléggé fusztráll,mert jó érzés amikor versenyzek érzem,hogy egyre erősebb húzásra gyorsabban megyek.
A másik hátul ütő volt nem egyszer mikor félre nyomtam azt a kolegát picsán lőttem tök véletlenül pedig nem nyomtam meg erősebben.
Inkább aki teheti válasszon olcsóbbat nekem még az alap boxos gamepad is jobban tetszett.
Sokkal jobb a fogása,anyag használata.
Gombok erőssebbek ami jó a bumszli erős ujjaimnak.
Nem lötyög,és olcsóbb ha tönkre megy.
Érdekes manapság középen ahol mutatja az egy zöld ledet ami jónak számít néha nem mindig elkezd villogni nem ütem szerűen PC,és Xboxo 360 Slim 250GB on.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.