Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11751) b.bettina91 válasza guildmember (#11750) üzenetére


b.bettina91
csendes tag

nincs mit köszönni, szívesen segíte,, én is díjaztam volna ha van valaki aki előre kioktat laptopmosásból, mert elsőre valami mosószeres cuccal estem neki meg papír kéztörlővel és totál csíkos meg szöszmős lett, aztán jöttem rá hogy a natúr atléta+tiszta csapvíz kombó csodákra képes minden mással szemben :D

.:BrutalTeam:. Rifle&Sniper -TDM- ~extreme+ v2.7~ 193.138.125.86:29030 www.brutalteam.clans.hu

(#11752) erv.3.3


erv.3.3
csendes tag

Sziasztok!

FS V3405...
Újra telepítettem az xp-t és sehogyan sem tudom beindítani a wifit. Most épp 2 napja win7 van rajta és itt sem tudom elindítani, pedig az eszközkezelőben a wifi kártya rendesen üzemel csak épp a nincs csatlakozás, nem állnak rendelkezésre kapcsolatok... :-(
Találtam egy inteles tesztprogit ott meg a rádiótesztnél hardveres rádió: ki-felirattal leáll a teszt.
Próbálok rátalálni a megoldásra a neten de csak addig jutottam el, hogy a wifi kapcsoló gomb driverét kellene talán feltenni, amiről fogalmam sincs, hogy honnan szedjem le meg mi a neve...

(#11753) b.bettina91 válasza erv.3.3 (#11752) üzenetére


b.bettina91
csendes tag

először is ellenőrizd hogy a laptopon a gombbal be van-e kapcsolva a wifi. ha nyomkodod a gombot úgyis kiír valami visszajelzést. ha itt biztos be van kapcsolva, akkor meg azt kéne csinálni, hogy : vezérlőpult-rendszer-itt hardware fül-eszközkezelő, és ott a hálózati kártyák vagy ilyesmi címszó alatt kikeresed a wifikártyád pontos nevét, minden bizonnyal a névben bene lesz hogy wireless, így könnyen azonosítható...utána csak beírod google-be a kártya nevét és hogy driver, minden bizonnyal fogsz találni hozzá.
egyébként nekem fs amilo pro v3505 van, hasonló a tiédhez, nekem intel wifikártya van benne így az intel weboldalán meg is találtam hozzá a drivert, plusz nekem xp-n így önállóan nem csatlakozott az istenért sem, hanem szintén az intel weboldaláról le kellett szednem egy programot ami a csatlakozásban segít. felméri milyen hálózatok vannak a közeledben és csatlakozhatsz vele hozzájuk, de nem emlékszem a program nevére mert azóta win7-em lett és erre nem kellett a program. mindenesetre ha a drivert feltetted és még mindig nem jó, keress te is a wifikártyádhoz valami hasonló programot, általában a gyártó weboldalán fentvannak, és connection wizard meg ilyesmi szokott a nevük lenni

.:BrutalTeam:. Rifle&Sniper -TDM- ~extreme+ v2.7~ 193.138.125.86:29030 www.brutalteam.clans.hu

(#11754) erv.3.3 válasza b.bettina91 (#11753) üzenetére


erv.3.3
csendes tag

végig próbáltam mejdnem az összes lanch managger-t és egy jó régivel (148) beindult és kedvemre kibe kapcsolgathatom a wifi gombbal!

(#11755) Peace


Peace
nagyúr

Van előttem egy Amilo Pa3553-as laptop, amire szeretnék wifi-t varázsolni. Az addig okés, hogy Ralink RT2860-as wifi kari van benne, és van is egy driverem win7-hez, amivel egyszer már működött ugyanez a gép jó 1 évvel ezelőtt, de most újraraktam a rendszert, feltettem a drivert, de semmi. Se a wifi progiban nem lehet működésre bírni, se a FN+F1 kombinációval, konkrétan meg se nyikkan. Valami ötlet? Meghalhatott a kártya? Állítólag már egy ideje nem ment. Valami ötlet?

(#11756) Peace válasza Peace (#11755) üzenetére


Peace
nagyúr

Na hosszas kutakodás után úgy néz ki, hogy megvan a probléma forrása. Elvileg a Launch manager program telepítése megoldaná a gondot, és belehetne kapcsolni a FN+F1 gombbal a wifi-t, de egyszerűen nem akar felmenni win 7-re ez a szutyok program. Próbáltam az 1.4.9.-es és az 1.5.4.-es verziót is, de semmi. Mást nem találok. Bármi ötlet? :F

(#11757) erv.3.3 válasza Peace (#11756) üzenetére


erv.3.3
csendes tag

Próbálgasd végig az összeset!

(#11758) Peace válasza erv.3.3 (#11757) üzenetére


Peace
nagyúr

Jah, megoldódott, de nem tudom hogyan. Folyamatosan beszart összes telepítő a felénél error üzenettel, aztán 2 óra után egyszer csak felment. Nem érdekelt hogy csináltam, a lényeg, hogy felment, és működik a wifi. De mekkora egy hulladék szar már, hogy csak launch manager progival lehet bekapcsolni a wlant, vicc. :(((

(#11759) killer71


killer71
csendes tag

Sziasztok, van egy Amilo l6820 - am, sokszor ujraindul. A proci nem melegszik, a memó cserélve lett. Valakinek valami ötlet ? Tudtok-e service manualt hozzá ?

(#11760) ro_bert17 válasza killer71 (#11759) üzenetére


ro_bert17
őstag

A szoftveres gond kizárva, op. rendszer nem okozhatja az újra indulást?
Milyen művelet közben indul újra? Magától is, vagy használatban inkább?

(#11761) guildmember


guildmember
tag

Üdv!
kis help kel nemtok dupla betűt irni, pl. két d és nemtok törölni, vmint hangot ad a bilenytyűzet, mi a nyavalya baja van?
kérek sürgős segítséget!
köszönöm.

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#11762) ro_bert17 válasza guildmember (#11761) üzenetére


ro_bert17
őstag

Sűrgős újra indítás volt?

(#11763) guildmember válasza ro_bert17 (#11762) üzenetére


guildmember
tag

Asszem lógok egy sörrel, kicsit kiizzadtam hirtelen, hálám üldözni fog..:R :)

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#11764) erv.3.3 válasza Peace (#11758) üzenetére


erv.3.3
csendes tag

Na akkor Isten hozott a klubban! :W

(#11765) Peace válasza erv.3.3 (#11764) üzenetére


Peace
nagyúr

Engem szerencsére nem, csak kedves barátnémat. Aki volt olyan ügyes, és nem kérdezett meg laptop vásárlás előtt. :P

(#11766) erv.3.3 válasza Peace (#11765) üzenetére


erv.3.3
csendes tag

:R

(#11767) killer71 válasza ro_bert17 (#11760) üzenetére


killer71
csendes tag

A bioszba letiltottam azt a S.M.A.R.T - valamit azóta jó ! de az mit csinált vele- nem tom.

[ Szerkesztve ]

(#11768) pioneerdj92


pioneerdj92
csendes tag

Sziasztok :R
Van egy Fujitsu Siemens Amilo Pro V3515-ös Notbebook-om és az lenne a kérdésem hogy meddig kezeli a memóriát? 4 gigát még elbírja vagy már sok neki?
Másik kérdésem pedig az hogy prociját nem nagyon ismerem és ha valaki tudna nekem segíteni akkor hol tudnék bele venni erősebb procit????
Válaszokat előre is köszönöm :) :)

(#11769) erv.3.3 válasza pioneerdj92 (#11768) üzenetére


erv.3.3
csendes tag

Szia!
Nekem 3405-öm van az 2x1gigát kezel max és core2 duós procikat is fogadja. Ami fontos még az a DDR memória típusa és milyen FSB-n hajtja meg az alaplap+ az FSB a procinál is fontos+ aproci foglalat típusa és lehet, hogy mikrokódot kell frissíteni biosban ahhoz, hogy az újabb procikat kezelni tudja.
Tudom, hogy ez nagyon általános de ezekre az adatokra kell odafigyelni a használati és technikai leírásokban.

(#11770) nyercse


nyercse
csendes tag

Helló még új vagyok úgyhogy bocsi ha rossz helyre írok.
van egy FuSi amilo pro v3505-ös laptopom és még tavai tönkre ment a töltője akkor még minden ment rajta rendesen, de most amikor tavasszal sikerült töltőt szereznem hozzá ugye felraktam tölteni és amikor bekapcsoltam egy nagy sötétség fogadott. minden rendesen elindul csak a képernyő teljesen sötét. amúgy ha fény felé fordítom akkor halványan látok rajta dolgokat. ez mitől lehet?

a válaszokat előre is köszönöm.

ja és még annyit,hogy máskor is csinált már ilyet de akkor ha megnyomogattam a képernyő közepét itt lent az emblémánál utána vissza jött. lehet hogy az inverter a rossz?
már az őrületbe kerget :W légyszi segítsetek :((

(#11771) pioneerdj92 válasza nyercse (#11770) üzenetére


pioneerdj92
csendes tag

Véleményem szerint vagy a videó kártya rosszalkodik vagy a laptop képernyője fog megmenni.
Ugyanis nekem V3515-ös van és mondjuk ritkán de nekem meg már pislogni szokott a képernyő. Azt mellékesen mondom hogy már 5 éves a lapim és eddig semmi baja nem volt egyszer se vittem szervizbe meg semmi. Szóval lehet öregszik a géped az lehet a baja :F :F

(#11772) nyercse válasza pioneerdj92 (#11771) üzenetére


nyercse
csendes tag

hát az biztos hogy öregszik mert már 4 éves de nem hinném,hogy a videókártyával van gond
mert megjelenik minden csak nincs háttérvilágítás é teljesen sötét,de ha megvilágítom akkor minden látszik rendesen ezért gondoltam az inverterre. :F

(#11773) pioneerdj92 válasza nyercse (#11772) üzenetére


pioneerdj92
csendes tag

Ez mondjuk sok mindentől függ. Napi szinten mennyit van használva meg mennyit van "hajtogatva" a flip. Viszont ha tényleg inverter problémája van akkor vagy azt cseréled vagy kompletten az egész lapit. Szerintem nem nagyon érdemes már költeni rá főleg hogy már a töltője is megment egyszer ahogy írtad. De ahogy érzed :D :D

(#11774) guildmember


guildmember
tag

Üdv!
Fujitsu Siemens Amilo Pi 3540 szerkentyűm van.
A kérdésem ez lenne:
Van olyan program aminek segítségével a beépített web cam-mal tudok fotót készíteni?
Köszönöm a válaszokat, :R :)) :R

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#11775) nyercse válasza pioneerdj92 (#11773) üzenetére


nyercse
csendes tag

Hát igen jó volna már egy új de ahhoz pénz is kéne.
úgyhogy marad az inverter csere ha meg az sem segít akkor elkezdek spórolni egyre.
köszi.

(#11776) szpal17 válasza guildmember (#11774) üzenetére


szpal17
őstag

Cyberlink Youcam pl. :)

(#11777) guildmember válasza szpal17 (#11776) üzenetére


guildmember
tag

köszi, rálesek :R :)

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#11778) nyercse


nyercse
csendes tag

heló valaki megtudná mondani

A DARFON 4H.V1892.101/C Inverter jó-e FuSi amilo pro v3505-höz?

És ha nem akkor melyik jó.

A válaszokat előre is köszönöm.

(#11779) b.bettina91


b.bettina91
csendes tag

hali. olyan kérdésem lenne, hogy fujitsu v3505 amilo pro-ba bele lehet-e tenni valamelyik másik fusi alaplapját úgy, hogy a jelenlegi processzor és ram jó legyen bele, de lehessen ne alaplapi vidkaris legyen. másképp fogalmazva van-e, és ha igen, akkor melyik az a fusi, aminek az alaplapja nem alaplapi vga-s, és emellett jó a v3505-be, valamint ugyanolyan proci és ram foglalata van mint a v3505-nek

.:BrutalTeam:. Rifle&Sniper -TDM- ~extreme+ v2.7~ 193.138.125.86:29030 www.brutalteam.clans.hu

(#11780) szpal17 válasza b.bettina91 (#11779) üzenetére


szpal17
őstag

Nincs ilyen alaplap. A V3505-öt meg le ne cseréld...örökké működő masina. :K

(#11781) pioneerdj92 válasza szpal17 (#11780) üzenetére


pioneerdj92
csendes tag

Egyetértek "szpal17"-el :D :D Nekem V3515-ösöm van és már 5 éves de még szervizet nem látott soha :D :D Nagyon strapabíró egy masina úgy hogy jobb nem hozzányúlni :D :D

(#11782) guildmember válasza szpal17 (#11776) üzenetére


guildmember
tag

Köszi, elég jó a program.
2 kis malőr:
Csak 30 napos verziót találtam, ill. hol tom lementeni a készített képeket?
Köszi. :R

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#11783) szpal17 válasza guildmember (#11782) üzenetére


szpal17
őstag

Elsőre..aki keres talál :) A másikra pedig a Dokumentumok/Youcam mappában vannak a készült képek.

(#11784) b.bettina91 válasza szpal17 (#11780) üzenetére


b.bettina91
csendes tag

igen, mások is mondták már hogy elég strapabíró, meg én is nagyon meg vagyok vele eddig elégedve, bár csak 2 hónapja használom, és amúgyis használtan vettem. Aksija sajnos 0 perces, de ez nem zavar mert csak a szobában meg a lakásban használom a töltő meg jó hosszú szerencsére, amúgy meg karcmentes állapotban van.
Ramot nemrég bővítettem 2G-re. Az a baj hogy én játszani is szeretnék rajta, és itt ugye a vga a szűk keresztmetszet. újabb, nem túl erős gépigényű játékok elmennek, de ugye a régebbiek nem, hiába kisebb a gépigényük, nem tudnak mit kezdeni azzal hogy csak 8 mb a videómemória a többi a ramból van, mert a régi játékok (pl COD2) amivel nagyon szeretnék játszani, csak a 8 mb-ot látják, meg eleve belekötnek, csak azért mert alaplapi.
amúgy moddolt driverrel megoldottam hogy legaláb elinduljon a játék, de nagyon gyenge a teljesítmény, multiban a kényelmes játékhoz kéne a 125 fps, amit nem tud produkálni a gép, csak 30-40 körül, jobb esetben néha 50-60

.:BrutalTeam:. Rifle&Sniper -TDM- ~extreme+ v2.7~ 193.138.125.86:29030 www.brutalteam.clans.hu

(#11785) guildmember válasza szpal17 (#11783) üzenetére


guildmember
tag

köszi szépen, megvannak a készült képek, viszont asszem kell keresnem egy teljes verziót..túl jó a program a 30 naphoz..:DD :P

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#11786) mkutrucz


mkutrucz
csendes tag

Sziasztok!
kérlek segítsetek! Van egy Fujitsu Siemens AMILO Pa 3515 gépem,nem rég vettem.
Nem tudom van e rajta bluetooth??? Ha van hol találom???????????? :U :U

(#11787) szpal17 válasza mkutrucz (#11786) üzenetére


szpal17
őstag

Nincs benne tudtommal.

(#11788) pioneerdj92 válasza mkutrucz (#11786) üzenetére


pioneerdj92
csendes tag

Nincs benne nekem is olyan van :DD

(#11789) szpal17 válasza pioneerdj92 (#11788) üzenetére


szpal17
őstag

Neked V3515 van neki meg Pa 3515...de egyikben sincs...a V3505-ben van. :)

(#11790) pioneerdj92 válasza szpal17 (#11789) üzenetére


pioneerdj92
csendes tag

Bocsiiii tényleg :DD De a válasz végül is ugyanaz :DD

(#11791) mkutrucz válasza pioneerdj92 (#11790) üzenetére


mkutrucz
csendes tag

Köszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!
De feltenni ugye lehet??! És hogyan???
Tudjátok nagyi vagyok és az unoka képeket szeretném feltenni a telefonomról.
Előre is köszi ha valaki tud segíteni
Pussz a Nagyi

(#11792) szpal17 válasza mkutrucz (#11791) üzenetére


szpal17
őstag

Hát mivel nincs benne bluetooth így vagy kábel segítségével lehet összekötni. Vagy vásárolni kell egy bluetooth adaptert a géphez.
[link]

(#11793) mkutrucz válasza szpal17 (#11792) üzenetére


mkutrucz
csendes tag

Nagyon köszönöm ezzel is okosodtam.......
:R :R

(#11794) mikkaprai válasza erv.3.3 (#11757) üzenetére


mikkaprai
csendes tag

Hy all valaki tud segiteni v3505 amilo laposom van. nem mükszik a wifi gomb nyomásra sem az eszköz kezelöben egy kérdö jel van sárga a hálozati vezérlö nél. help pls :F

(#11795) lacibacsi


lacibacsi
addikt

BGA javítást vállaló olcsó, de megbízható szervizt keresek Budapesten, vagy Bp. és Gyöngyös között valahol. Tudtok ajánlani valakit? Köszönöm!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#11796) erv.3.3 válasza mikkaprai (#11794) üzenetére


erv.3.3
csendes tag

Launch manager-t telepítsd...

(#11797) GordonGecco


GordonGecco
csendes tag

Sziasztok, Fujitsu Siemens V3205 típusú laptopomat szeretném kicsit felújítani.A jelenleg 2 x 512 DDR2 RAM -os memóriát szeretném kicserélni 1 db 2GB-os modulra. A kérdésem, hogy kompatibilis-e a laptopom a DDR3 típusú memóriákkal, vagy csak DDR2-ben gondolkodjak (és abban mi a max amit bír még)?

(#11798) szpal17 válasza GordonGecco (#11797) üzenetére


szpal17
őstag

Maximum 2 gb-ot kezel a gép és 2 hely van benne. Tehát 2*1 GB DDR2 a legtöbb amit beletehetsz.

(#11799) GordonGecco válasza szpal17 (#11798) üzenetére


GordonGecco
csendes tag

Köszi a segítséget, még egy utolsó kérdés: van 533MHz - 667MHz és 800Mhz-es is a DDR2-esekből (mondjuk igaz, hogy 1GB-os csak az 533-asból van, a többi már 2GB-os alapból). Meg tudja emészteni a 2GB-os 800MHz-es típust is, vagy csak a 2x1GB 533MHz-eset? Köszi előre is.

(#11800) pioneerdj92 válasza GordonGecco (#11799) üzenetére


pioneerdj92
csendes tag

Persze abból mehet a 800 Mhz-es is és úgy hogy 2 GB egyben, simán vinni fogja :D
Enyémbe is az van (V3515) :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.