Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12101) Eliot Anders válasza steve24 (#12100) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Nekem is volt ilyen hibám a vinyón mint neked és lefuttattam ezt a programot és azóta minden okés a kondíció hd sentinel szerint újra 100 %-os. Igaz nekem fele ennyire sem volt rossz.

(#12102) szpal17 válasza Eliot Anders (#12099) üzenetére


szpal17
őstag

Ezen?? :U Kizárt dolog... :N

Én is szoktam használni, de nem ilyenre...1-2 szektorhibát megjavíthat...

(#12103) steve24 válasza Eliot Anders (#12101) üzenetére


steve24
aktív tag

Ez asztali gépnél is használható?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#12104) steve24 válasza szpal17 (#12102) üzenetére


steve24
aktív tag

ha van rajt adat akkor is meglehet csinálni vagy leformázza?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#12105) szpal17 válasza steve24 (#12104) üzenetére


szpal17
őstag

Bármilyen HDD-re alkalmazható..hibás szektorokat meg tud néha csinálni. Adatot tudtommal nem töröl, de érdemes mindig adatot menteni...

(#12106) Eliot Anders válasza steve24 (#12104) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

így van, nem töröl semmit, egy próbát megér

(#12107) steve24 válasza Eliot Anders (#12106) üzenetére


steve24
aktív tag

van egy 2TB HDD 70% a kondicio és amikor töröltem adatokat rola feöljébb ment
lehet megtudja javitani . ki próbálom

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#12108) steve24 válasza steve24 (#12107) üzenetére


steve24
aktív tag

:C :C

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#12109) steve24 válasza steve24 (#12107) üzenetére


steve24
aktív tag

:R

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#12110) steve24 válasza steve24 (#12107) üzenetére


steve24
aktív tag

Bocsi hogy tapsolok. de valamiért 3xor rakta be a hozzászolsáomat igy töröltem az előző kettőt!

Hát ugy jártam hogy elinditottam a teljes verziós programot . már az elején talált egy Bad szektort a próbálta kijavitani ki irta hogy REPAIR vagy valami ijesmi és kikapcsolt majd ujra indult és irta hogy operating system not found. vagy ilyesmit)
most ójra rakom megint. filmet jó nézni rajta :)
de viszont az sztali gépemben megcsinálta a 2 bad szektor volt rajta most nincs egysem. :)
most próbálom a 2 terásat is de eltart egy darabig)
a 2 teráson 21bad sektor található. kiváncsi vagyok mennyi lesz a végére :R

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#12111) Lsilent válasza Lalek (#12083) üzenetére


Lsilent
tag

Én ekkora sületlenséget, még életemben nem hallottam. Csak egy tanács, annak a "mágusnak" többet a közelébe se vigyél még 1 fogpiszkálót sem. Kóklerek, és tele van velük Magyarország. Ha kékhalálos, annál a modellnél nem ritka az északi hiba, mint ahogy a video sem, de az nem driver, hanem hardver hiba. Ha vállaltak garit, vidd vissza, és verd az asztalt addig, amíg win7-el nem rakja össze a gépet, működőre, Ha nem akkor keress meg pm-ben. Meglátjuk mit lehet tenni.

A gyors és lényegretörő kommunikációt szeretem. Ne raboljuk egymás idejét!!! Ha pedig kérdeznek az a minimum, hogy válaszolj. Köszönöm.

(#12112) steve24


steve24
aktív tag

Sziasztok, van az AMILO A1650G gépem és nem tudom a wifit előcsalogatni :(
régen volt rajta, vagy a biosban hol tudom bekapcsolni? esetleg ott lehe kikapcsolva, felraktam a drivert hozzá, de semmi, a vezérlő piltban a broadcomos cucc azt irja nem található adapter :( vagy driver nemjó? de seholsem találom
vag esetleg ahonna letudon tölteni. köszi :R :R :R :R :R :R

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#12113) rmartin94 válasza steve24 (#12112) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Fujitsu terméktámogatási weboldalán kiválasztod a laptopod típusát, operációs rendszernek a Windows XP-t, és ott találsz 2 féle WLAN drivert is.

[ Szerkesztve ]

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#12114) iscsu


iscsu
tag

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség: Amilo Pi 3540 bekapcsnál világít a power, megciceregteti az oddt, de még a képernyő háttérvilágítása sem jön be, nem hogy a post.

Valaki találkozott már ilyesmivel?

Köszi előre is a választ:

(#12115) szpal17 válasza iscsu (#12114) üzenetére


szpal17
őstag

Szedd le a hátulját, vedd ki a cmos elemet az alaplapról...zárd rövidre egy csavarhúzóval a foglalatnál (értsd: érints hozzá a foglalathoz a csavarhúzót féloldalasan az oldalához is)

Ellenőrizd jobb oldalon lévő usb-ket, hogy biztos jól állnak-e és nem fordítva.

(#12116) iscsu válasza szpal17 (#12115) üzenetére


iscsu
tag

:C :R
Ezermillió meg egy köszönet, sikerült! Ilyenkor a régi elem a ludas, vagy lehet valami más hisztije is?

[ Szerkesztve ]

(#12117) szpal17 válasza iscsu (#12116) üzenetére


szpal17
őstag

Hát jó kérdés mi okozhatja...én az usb portokra gyanakodnék, mert nagyon könnyen bemegy jobb oldalra fordítva is..és úgy rövidre zár valamit a gépben.

(#12118) BalintAkos


BalintAkos
csendes tag

Szervusztok.
Újraraktam a laptopom (Fujitsu Siemens amilo li1718) és a videokártya driver-ja nem ismeri föl a videókártyát. Emiatt a Direct3D gyorsítás nem elérhető.
Valaki tudna segíteni, hogy mit tegyek?

(#12119) akyyy


akyyy
senior tag

xi2428-ba tudtam szerezni egy ugyanilyen tipusu notiból egy vga-t. beletéve viszont nincs semmi kép (ugyanaz a jelenség, mint mikor egy másik, de beleillő vga-t tettem bele, bekapcsolva még hang is volt később, de a kép teljesen sötét maradt).

Vigyem el (pesten) valahova szervízbe, hogy nézzék meg, csináljanak vele valamit?

persze rég nem garanciás már, ezért is akartak anno miskolcon rámsózni kb 70-ezerért vga-t, amit gondolom most már ha megveszem, jól nem lesz akkor se kép.

[ Szerkesztve ]

(#12120) pempellini


pempellini
senior tag

Amilo 1450g nem tölti az akut ,mi történhetett vele?
Javítható ez a probléma?

Gigabyte Z77X-UD3H,Intel I5 3470@3800mhz,Chieftech 450w,Sapphire 7770 vapor-x 1Gb,Zalman 9700 cu.

(#12121) deathtania


deathtania
senior tag

sziasztok!
nekem egy olyan kérdésem volna, hogy Fujitsu AMILO Pro V3405 lapja támogatja a C2D procikat? most egy Celeron M van benne, aminek 533Mhz az FSB-je. C2D-knek kicsit magasabb, ezért kérdezem.

www.brczart.hu

(#12122) ko9 válasza deathtania (#12121) üzenetére


ko9
addikt

Üdv!
Itt van egy eladó T5500-val, 667Mhz-es FSBvel. Gondolom akkor valamilyen szinten csak támogatja.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#12123) Adamess


Adamess
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségetek kérni: közel 1 éve vételeztem egy már használt FuSi Pa2548-at. Mindeddig meg voltam vele elégedve, tökéletesen működött, egészen míg a drága nvidia úgy nem döntött, hogy frissíti a vga driverét ( asszem 295 whq). Onnantól fogva néha fogta magát és elszállt a vga illesztő, és ha nem nyomkodtam a kikapcsolót (hogy hibernáljon) akkor egy idő után újraindult és a win7 fogadott egy üzivel, hogy kékhalált kaptam...
Ez eddig nem is zavart, egészen tegnapig, amikor is épp játék közben (portal 2.. ne kövezzetek meg) megfagyott és csak a resetre reagált, ám amikor bekapcsoltam már az a csodálatos kép fogadott, hogy a monitor jobb fele fekete, míg a bal fehér volt, kisebb-nagyobb "felhőkkel". Így nem ad egyáltalán képet, viszont külső monitorra ha rákötöm, ott kapok egy 800x600-at kevés színnel és ha az nvidia vezérlőpultot indítom (ami nem indul már magától), akkor kiírja, hogy nincs GPU-ra csatlakoztatott megjelenítésem.
Gyanítom VGA, és/vagy szalagkábel lehet a gond...
Kérdésem volna: mi lehet a gond pontosabban, és meg lehet-e oldani olcsón?

Előre is köszi!

(#12124) dorten


dorten
tag

Sziasztok!

Van egy Amilo Pro V3405 típusú gépem, ebben intel wireless 3945abg wifi van, és amióta Win7 van a gépem ezt lehetetlen működésre bírni. Fentvan a driver, egyszerűen be sem kapcsol a wifit jelző led, nyomkodhatok akármit. XP -n volt egy Launch Manager nevű csoda, ott azzal kellett bekapcsolni, de ez Win7 alatt nem működik. Valami ötlet? Köszönöm! :R

(#12125) Lsilent válasza Adamess (#12123) üzenetére


Lsilent
tag

Üdv az bizony gpu lesz. Csere a megoldása.

A gyors és lényegretörő kommunikációt szeretem. Ne raboljuk egymás idejét!!! Ha pedig kérdeznek az a minimum, hogy válaszolj. Köszönöm.

(#12126) Lsilent válasza dorten (#12124) üzenetére


Lsilent
tag

Probáld a launcer-t kompatibilis módban rátolni, vagy megeszi, vagy nem.

A gyors és lényegretörő kommunikációt szeretem. Ne raboljuk egymás idejét!!! Ha pedig kérdeznek az a minimum, hogy válaszolj. Köszönöm.

(#12127) dorten válasza Lsilent (#12126) üzenetére


dorten
tag

Megette, működik! Köszi. :C

(#12128) Adamess válasza Lsilent (#12125) üzenetére


Adamess
csendes tag

Köszi a választ. :-) Akkor úgy tűnik alaplap csere, mert úgy tudom integrált.

(#12129) erv.3.3 válasza deathtania (#12121) üzenetére


erv.3.3
csendes tag

Szevasz!
Igen támogatja, csak nem mindegy melyiket. Nálam T7200 van és duálba tettem memóriát. Hasít mint az isten!!!! Lényeg, hogy a buszsebessége 667 Mhz legyen és ne 800 mert azt már nem támogatja.

(#12130) Lsilent válasza Adamess (#12128) üzenetére


Lsilent
tag

A lap csere lényegesen drágább, mint maga a chip csere. Tudok benne segíteni, ha igényt tartasz rá, keress pm-ben.

A gyors és lényegretörő kommunikációt szeretem. Ne raboljuk egymás idejét!!! Ha pedig kérdeznek az a minimum, hogy válaszolj. Köszönöm.

(#12131) akyyy


akyyy
senior tag

nincs valakinek véletlen egy amilo1818as laptopja? vagy esetleg egy képe a belsejéről?

állandoan, ha hosszabb utazásra viszem magammal a gépet, hiába vigyázok rá, kicsúszik a vinyó a helyérről :|

(#12132) szpal17 válasza akyyy (#12131) üzenetére


szpal17
őstag

Van a HDD-n beépítőkeret? Azt általában csavarral lehet fogatni...

(#12133) beloka


beloka
csendes tag

Hello! Van egy Fujitsu Siemens Amilo Li 1705-ös gépem, melynek a Vincsesztere meghalt. Tudna valaki segíteni, hogy milyen típus van a gépben és hol lehet szerezni? Köszönöm

(#12134) xcds válasza beloka (#12133) üzenetére


xcds
őstag

2,5"-os satás van benne. Aprón nézz szét!
Pl. ha sata, akkor jó.

[ Szerkesztve ]

(#12135) akyyy válasza szpal17 (#12132) üzenetére


akyyy
senior tag

nincs, és j kérdés hogy volt-e.
de most már találtam 2k-ért. csak kár hogy hétfőn ünnep. de lehet szétnézek itt és aprón. nem kell ebből vadiúj:D

(#12136) Barbiegirl77


Barbiegirl77
csendes tag

PLS HELP!!!

Adott egy amilo d8800 laptop, amin a biosban rányomtam a legutolsó opcióra
hogy állítson mindent vissza az alap beállításra, de azóta nem műkszik a kijelző.
Ötlet tipp hogy állítsam vissza, esetleg bios képek és vakon ellavírozgatok.

KÖSZI

Gigabyte P35DS4-Q6600 3.6 :) -3g Corsair 1066-R 4870 OC :)

(#12137) Barbiegirl77 válasza Barbiegirl77 (#12136) üzenetére


Barbiegirl77
csendes tag

Megoldódott!!

Gigabyte P35DS4-Q6600 3.6 :) -3g Corsair 1066-R 4870 OC :)

(#12138) xcds


xcds
őstag

Leejtettem a laptopom, b@sszameg, és pont a tápcsatlakozóra. A töltő csatija benyomta vagy fél centire az alaplapi cstlakozót. Egy-két smd alkatrészt is letört, de azokat visszagányoltam már. Ez egy li1705. Nem tudjátok, honnan tudnék szerezni egy másik alaplapi DC csatit? Kitört az egyik lába tőből. Egy helyet találtam, ahol van majdnem megegyező, azt be tudnám rakni, de 3300Ft. Sztem ez ilyen pár száz ft-os cucc lehet, csak neten nincs máshol.
A másik megoldás egy hibás alaplap, az is 3000 körül van, de abból még ki kell kínlódni a csatlakozót, ami nem biztos, hogy túléli.

(#12139) Lsilent válasza xcds (#12138) üzenetére


Lsilent
tag

Túlélni túléli, csak épp az éles alaplapod nem biztos, hogy túl fogja. Meg azért óvatosan a visszagányolt alkatrészekkel, mert ha nem jó és nem jól került a helyére, több kárt csinálsz mint hasznot.

A gyors és lényegretörő kommunikációt szeretem. Ne raboljuk egymás idejét!!! Ha pedig kérdeznek az a minimum, hogy válaszolj. Köszönöm.

(#12140) Lsilent válasza xcds (#12138) üzenetére


Lsilent
tag

Amúgy tessék. [link]

A gyors és lényegretörő kommunikációt szeretem. Ne raboljuk egymás idejét!!! Ha pedig kérdeznek az a minimum, hogy válaszolj. Köszönöm.

(#12141) xcds válasza Lsilent (#12140) üzenetére


xcds
őstag

Na, ha előbb linkeled... Már rendeltem egy 3000ft-ost. De ha találok vkit, aki e-bay-ezik, akkor lemondom. :)
Hát próbáltam minél jobban visszaforrasztani őket, meglátjuk, mi lesz belőle.
Köszi!

(#12142) akyyy


akyyy
senior tag

kicseréltem a li1818-as noti wifijét egy xi2428-asére, és elég szépen muzsikál.

viszont bluetooth nincs, azt hittem a wifi kártyán van a BT de ezekszerint az egymásik egység. melyik lehet az? és vajon bele lehet ebbe szerelni?

illetve észrevettem egy foglalatot is az alaplapon, oda nem lehet hogyegy vga-t lehet beletenni?

(#12143) Lsilent válasza akyyy (#12142) üzenetére


Lsilent
tag

Nem tudsz bt-tenni bele, mert nincs fönt a csati és a hozzátartozó alkatrészek sem. Nem tudom milyen csatit találtál a li1818-on, de az tuti nem vga.

A gyors és lényegretörő kommunikációt szeretem. Ne raboljuk egymás idejét!!! Ha pedig kérdeznek az a minimum, hogy válaszolj. Köszönöm.

(#12144) Csibcsala


Csibcsala
tag

Két giga ramból, csak 1024mb ismert fel. Amilo 1650g

Csak a porfelhőt látni. Sohasem menetelnek el idáig. Sohasem hagyják el a sivatagot. Amint elérik a sivatag határát, visszafordulnak.

(#12145) Lsilent válasza Csibcsala (#12144) üzenetére


Lsilent
tag

Ha valóban igy van, kell rá 1 friss bios, de én megnézném, nem e a videonak foglalja a másik felét.

A gyors és lényegretörő kommunikációt szeretem. Ne raboljuk egymás idejét!!! Ha pedig kérdeznek az a minimum, hogy válaszolj. Köszönöm.

(#12146) Lsilent válasza Csibcsala (#12144) üzenetére


Lsilent
tag

De lévén elég régi, lehet az a vége, 1gb és helló.

A gyors és lényegretörő kommunikációt szeretem. Ne raboljuk egymás idejét!!! Ha pedig kérdeznek az a minimum, hogy válaszolj. Köszönöm.

(#12147) Matthu


Matthu
aktív tag

Sziasztok!

Lenne két kérdésem egy FuSi SA3650 notival kapcsolatban. Az miért van, hogy a fülhallgató kimeneten nagyon halk a hang? Az gond, hogy az egyik ram 400-as a másik 333-as?

(#12148) Lsilent válasza Matthu (#12147) üzenetére


Lsilent
tag

Szia. Ha halk a hang fülesben, (nem tudom mennyire). Valószínű codec, vagy kontaktos csati(ez kevésbé). A vegyes ram nem gond, a 400-ast is 333-on használja.

A gyors és lényegretörő kommunikációt szeretem. Ne raboljuk egymás idejét!!! Ha pedig kérdeznek az a minimum, hogy válaszolj. Köszönöm.

(#12149) Matthu válasza Lsilent (#12148) üzenetére


Matthu
aktív tag

Szia.

Köszi. Megnézem akkor a kodeket. Kontakt hibát kizárnám mert ha mozgatom nem recsek meg ilyesmi. A ramra viszont hülyeséget írtam, de végülis ugyan az. 2gb 800-as a gyári és 2gb 667-es lett berakva mellé. Nem fogja ez vissza a procit? A Turion Zm81 mennyin hajtja a ramot?

(#12150) Lsilent válasza Matthu (#12149) üzenetére


Lsilent
tag

A codec alatt nem a drivert értem, főleg ha eddig ment, hanem az eszközt,. Különség valóban nem lesz. A proc nem lesz lassabb, a lassabb memóriától.

A gyors és lényegretörő kommunikációt szeretem. Ne raboljuk egymás idejét!!! Ha pedig kérdeznek az a minimum, hogy válaszolj. Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.