Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12901) tothdoki válasza tothdoki (#12900) üzenetére


tothdoki
csendes tag

Sziasztok.
Bocsánat,hogy ide irok, de nem találok megoldást gondomra, hátha ti ügyesebbek, okosabbak vagytok.
Billentyűtisztítás után siemens amilo xa3530 gépem felső billentyűsora nem működik. (ventillátor, hangerőcsuszka, audió rész.)kéken világit.
Emlékszem, hogy van valami billentyű kombináció ami bekapcsolja, de sajnos nem emlékszem rá.
ha esetleg tudna valaki segiteni,megköszönném, a hűtő ventillátorom azóta csak alapjáraton ketyeg, félek tönkre megy valami.
Esetleg priviben, vagy emailben, (tothdoki@fr.hu)(eemail)(nem engedi egyben kiirni)
Köszönöm segítségeteket.
Laci

Laci

(#12902) DZs


DZs
senior tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. Egy Amilo Pro V3505-tel szeretnék wifizni. De nem sikerül. Ezeket látom. Nem tudom, van-e egyáltalán kártya benne és kapcsolni sem tudom. Biosban engedélyezett. Nem lát semmilyen hálózatot kereséskor, driverral nem tudom, mi a helyzet.

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#12903) diobioesz1 válasza DZs (#12902) üzenetére


diobioesz1
tag

Van!
Intel(R) PRO Wireless 3945ABG Network Connecion. A második képen meg az látható,hogy telepítve van rá driver is és csatlakoztatva van. Valami egyszerű probléma lehet szerintem...

(#12904) diobioesz1


diobioesz1
tag

Milyen rendszer van rajta?
A linken 7-esre való driverek vannak.

https://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?DwnldID=22116

(#12905) DZs válasza diobioesz1 (#12904) üzenetére


DZs
senior tag

Xp.
Világítani kellene a kis lámpának, ha be lenne kapcsolva, de nem.
A mobil internet nem zavarja?

[ Szerkesztve ]

(#12906) diobioesz1 válasza DZs (#12905) üzenetére


diobioesz1
tag

És azzal megy?

(#12907) DZs válasza diobioesz1 (#12906) üzenetére


DZs
senior tag

Azzal megy és vezetékes kapcsolattal is működik. A mobil elvileg független a wintől.

(#12908) gt007 válasza DZs (#12907) üzenetére


gt007
tag

Szia!

Lehet, hogy hibás a kártya, találkoztam már ilyen problémával.
Találkoztam olyannal is, ahol a kártya kivétel - bekapcs kártya nélkül - kikapcs - kártya vissza, segített.
Ellenőrizni kéne a BIOS-t is, ha van frissítés, mindenképpen tedd fel.
Találkoztam olyannal is, bár neked más lesz a gond, ahol a wifi antenna kábeleit felcserélték, mikor összerakták a gépet, ezért nem látott semmilyen jelet.

Elvileg ez a legújabb BIOS, win alatt telepíthető:

Launch Managert is telepítsd fel!

Talán segít.

Üdv gt007

(#12909) DZs válasza gt007 (#12908) üzenetére


DZs
senior tag

Szia!
Nagy köszönet! A Launch Manager be tudta kapcsolni az antennát. Most már működik a wifim. Ez miért nem ment az xp-nek?

(#12910) gt007 válasza DZs (#12909) üzenetére


gt007
tag

Nagyon szívesen :R

Tulajdonképpen, a Launch Manager vezérli a gyors billentyűket, olyan mint egy külön driver.
Amíg nincs telepítve, addig a billentyűk sem működnek, vagy csak részben. :)

Ezért vannak gondban sokan, akik régebbi gépekre win7-et telepítenek, de ahhoz nem jó az xp launch managere. Ha van vistás, avval szokott működni, de az sem mindig sikerül, és akkor jöhet a reinstall xp, vagy vista. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv gt007

(#12911) Leito92


Leito92
tag

Sziasztok!
Lenne egy V3405-ös amilo pro-m, ami nem veszi észre se az USB-t, se a vinyót. DVD-ről bootol remekül, de ugye így kellemetlenül lassú, és mivel az USB-je is beadta az unalmast, így még külső vinyóval sem használható. Frissítettem rajta Biost is, de semmi, a probléma ugyan úgy fent áll.
A kérdésem az lenne, hogy lehet-e ezt lehetőleg alaplapcsere nélkül orvosolni? Valami tipp esetleg, amit érdemes lenne még kipróbálni? :F

A segítséget előre is köszönöm!

(#12912) gt007 válasza Leito92 (#12911) üzenetére


gt007
tag

Szia!

Ez valószínűleg chipset hiba lesz!
Északi, vagy déli híd chip hibásodott meg.

Valószínűleg alaplap csere lesz, de azért nézesd meg szervizben, hátha tudják javítani.

Üdv gt007

(#12913) kaszala


kaszala
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Fujitsu Siemens C series laptopra nem találok drivereket.
Az oldalak ahol néztem még a gyári is az írj, hogy az Xp felismeri,de még a Win7 sem.

Product No.:FPC0504
S/N: 02383165N02

Ha tudtok segíteni akkor egy linket is dobjatok mellé.

Előre is köszönöm.

Üdv!

(#12914) gt007 válasza kaszala (#12913) üzenetére


gt007
tag

Szia!

Itt az összes c szériás lifebookhoz megtalálod a drivereket.

Üdv gt007

(#12915) Zaja2


Zaja2
senior tag

Sziasztok!
Van egy Amilo PRO v2030-as gépem. Sajnos nem jó rajta a billentyűzet,ezért szeretnék virtuálisat rárakni.
Olyat keresek,ami a kurzort aktiválása után pop - up módon feugrik,mint az androidnál. De a gépelés befejezése után el is tűnik. Van ilyen?
Köszönöm!

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#12916) szilchi


szilchi
őstag

Szép napot.Van egy Amilo Li1818-as gépem.Jelenleg egy Celeron procival megy és 1 Gb ram.Ezeken szeretnék javítani,mivel minden elég lassan és döcögősen megy.A Win 7 is.Nézegettem az aprót és találtam Core Duo és Core 2 Duo procikat is.Árban 2000 Ft a különbség.Nem tudom teljesítményben mennyi lenne a két proci között.A ramot pedig 2 Gb-ra akarom bővíteni.Csak nem tudom,hogy 1x2Gb vagy 2x1Gb legyen.Jelenleg 2x512 van és egy leírás szerint a második memória modulhoz elég nehéz hozzáférni.Vagy menne úgy is hogy 2,5 GB?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#12917) interstate76 válasza szilchi (#12916) üzenetére


interstate76
addikt

Pontosan melyik az a Core Duo és Core 2 Duo, amiket kinéztél?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#12918) szilchi válasza interstate76 (#12917) üzenetére


szilchi
őstag

Az egyik

T2300E
Intel® Core™ Duo Processor T2300E
(2M Cache, 1.66 GHz, 667 MHz FSB)
3990ft

A másik

T5500
Intel® Core™2 Duo Processor T5500
(2M Cache, 1.66 GHz, 667 MHz FSB)
5500ft

Ránézésre azonosak.Tudtommal a C2D már 64 bit-es.De van e más különbség a 2 között?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#12919) diobioesz1 válasza szilchi (#12916) üzenetére


diobioesz1
tag

Konkrétan milyen windows 7-et raktál rá? Javaslom a starternél ne menj feljebb,komolyabb gépekbe sem raknak a gyártók enterprisét.Azt is figyelembe kell venni,hiába cserélem a processzort meg a memóriát az alaplap csak egy bizonyos dolgot tud.A gépbe alapból van egy 512-es memória amit nehéz elérni? Nem gond!.Rakj,hozzá egy 2 gb-ost, többet úgysem tudsz kihasználni az integrált videó kártyája miatt.Szerintem...

(#12920) gt007 válasza szilchi (#12916) üzenetére


gt007
tag

Szia!

Az Li1718-as széria, ha jól tudom maximum 2GB Ramot tud kezelni, így a legjobb választás szerintem 2x1GB DDR2 667Mhz-es Ram lenne, ami dual chanel módban (128 bit) működne.

A processzorral kapcsolatban annyit, hogy a Core 2 Duo procik újabbak, ezért valamivel gyorsabbak, vagy inkább erősebbek a Core Duo prociknál.

Arra figyelj processzor vásárláskor, hogy csak 667 Mhz FSB-s procikat kezel.

Hivatalosan ezekkel a procikkal adták ki, ezek biztosan jók::

• Intel Pentium Dual Core" processor with 533MHz FSB
- T2060 / 1.6GHz / 1MB 2nd level cache
• Intel Core" Duo processors with 533 MHz FSB
- T2250 / 1.73GHz / 2MB 2nd level cache
• Intel Core" 2 Duo processors with 667MHz FSB
- T5200 / 1.6GHz / 2MB 2nd level cache
- T5500 / 1.66GHz / 2MB 2nd level cache
- T5600 / 1.83GHz / 2MB 2nd level cache

Lehet, már újabb procikat is kezel, nem tudom, de az biztos, hogy csak a legújabb BIOS telepítése után, és akkor is csak FSB 667-t!

Sok sikert a bővítéshez. :C

Üdv gt007

(#12921) szilchi válasza diobioesz1 (#12919) üzenetére


szilchi
őstag

Professional.De ezt még a tesóm rakatta fel rá.De ha csere lesz,akkor Starter megy rá majd.Mondjuk mindennel meggyűlik a baja.A youtube-os videókat sem szereti fullscreen módban.Sokszor diavetítésbe megy át.Főleg HD-s videóknál.A nehezen elérhető modul álítólag,meg gondolom ténylegesen,a billentyűzet kiszedése után érhető el.De akkor nem szórakozok azzal és teszek egy 2 gigásat az egyik 512-es mellé.Köszönöm.

gt007: Kösz neked is.De Li1818 :).Bár ahogy nézem,a 1718 is hasonló procikat kezel mint az enyém.
Li 1818 cpu support--Amilo forum
Az FSB-t én is néztem,hogy ne legyen 800 Mhz.Amin még gondolkodok,hogy a régi hűtés elég lesz e neki.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#12922) gt007 válasza szilchi (#12921) üzenetére


gt007
tag

A Ramot meggondolnám, mert az Li1818 :) is csak 2GB-ot kezel maximum! Még mindig a 2x1GB-ra szavaznék.
Ha intel 950-es videokarija van, az nem a legjobb valóban, de nekem hasonló teljesítményű notin win 7 prof alatt is jól működött. HD videókkal néha beszaggatott, de jól használható volt.
(GMA950, 2GB Ram, T7200)

[ Szerkesztve ]

Üdv gt007

(#12923) szilchi válasza gt007 (#12922) üzenetére


szilchi
őstag

Ok,rendben :R .Bár néhány helyen 4 Gb-ot láttam mint max. memória méret.De ezt egy korábbi FS Amilo notebookomnál is írták,aztán valójában annál is csak 2 Gb volt a maximum.De akkor nézek egy 2x1 Gb-os párost meg esetleg egy videót,hogy hogy tudom kiszedni a második ram modult.A VGA azt hiszem ennél is az.Tényleg nem egy acélos darab.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#12924) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Sziasztok!

Nekem egy Amilo L7310W gépem van.

Hol lehet hozzá nem túl drágán akkut szerezni?
Hogy tudnám openSUSE alatt normálisan telepíteni a gpu driverét?
Lehet-e külső eGPU-t kötni a PC Card foglalatba?
A fedlapon levő kis pöcköt, ami összecsukott állapotban összetartja/-tartaná, hogy és mennyiért lehet pótolni?
Mennyi a fedlap cseréje?
Max. mennyi RAM-ot kezel?

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12925) gt007 válasza sz.balazs.95 (#12924) üzenetére


gt007
tag

Szia!

Akkut legolcsóbban (újat), az ebay-ről tudsz rendelni, de 7-8000 Ft.
Ha minden igaz, max 1GB Ramot kezel.
A képernyő záró pöcök cseréje szervízben biztosan drága, olcsóbb, ha magad csinálod, nem bonyolult, és ha megveszed az újat hozzá, akkor azon látni fogod a csavarok helyét. Nem kell szétszedni az egész gépet, csak a kijelző keretet kell leszedni, utána a hátlapot, és fel a másikat. A vaterán nézz körül, de lehet a hardveraprón is találsz, pl ez.

Véleményem szerint elég régi a masina, próbálkozhatsz külső vga-val, de nem biztos, hogy segít rajta.
Én elsősorban azon gondolkodnék a helyedben, hogy érdemes e rákölteni?!

Linuxhoz nem értek :), ezt nézd el nekem.

Üdv gt007

(#12926) sz.balazs.95 válasza gt007 (#12925) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

alapvetően a gép eléggé egyben van a gép, vagyis nem rozoga, ami mindenképpen biztató jel, mivel pár évig mindenképpen szeretném használni. :D szóval számomra ezeket érdemes lenne megcsinálni. :K
meg amúgy is a mániám, hogy minden gépből a maxot próbálom kihozni. :D legalábbis ennél a notinál mindenképpen meg akarom próbálni.

ha PC Card-ra meg külső VGA, akkor csak annyi a teendő, hogy szerzek egy használt AGP kártyát, hozzá egy tápot, és egy megfelelő áramkört, +egy tápot.
annyira nem drága dolog, csak azt nem tudom, hogy ezt ezzel a foglalattal meg lehet-e valósítani.
Mindenesetre az S3 Unichrome-nál csak jobb lehet az eredmény :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12927) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Azt egyébként nem tudjátok, mi a mesterjelszó a BI/OS-hoz?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12928) gt007 válasza sz.balazs.95 (#12927) üzenetére


gt007
tag

Szia!

A külső vga-ról csak annyit, hogy neked PCMCIA foglalat van a notidon, és a külső vga csati az lehet, csak Express card slothoz van, ami neked nem jó! Ennek minden képen néz utána vásárlás előtt.

Ami a BIOS jelszót illeti, azt a gyártó nem állítja be, csak a felhasználó, vagy rendszergazda, így neked kéne tudni :)
Ami talán neked szerencse, hogy az ilyen régebbi típusoknál, a BIOS elem eltávolításával (gép teljes áramtalanítása, elem eltávolítása után megnyomod a bekapcs gombot, hogy minden feszültség távozzon, és ehet is vissza) szerintem orvosolható, mert úgy talán elfelejti a jelszót.

Üdv gt007

(#12929) sz.balazs.95 válasza gt007 (#12928) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

„A külső vga-ról csak annyit, hogy neked PCMCIA foglalat van a notidon, és a külső vga csati az lehet, csak Express card slothoz van, ami neked nem jó! Ennek minden képen néz utána vásárlás előtt.”

Épp ezért kérdeztem rá, mert csak Express Card-hoz találtam adaptert, PC Card-hoz nem.

”Ami a BIOS jelszót illeti, azt a gyártó nem állítja be, csak a felhasználó, vagy rendszergazda, így neked kéne tudni”

Ha ez így lenne, szerinted nem írtam volna be már rég? Használtan vettem, és akitől vettem, ő sem tudja a jelszót. Akkor szerinted én honnét tudnám? :DDD

Az elemes trükk úgy tudom a régebbi notiknál sem működik már.

Ami viszont 100%, az az, hogy létezik gyártónként úgynevezett mester jelszó, amit ha beírsz, tök mindegy, hogy amúgy mi a jelszó, elfogadja.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12930) gt007 válasza sz.balazs.95 (#12929) üzenetére


gt007
tag

Egy próbát megérne az elem eltávolítása, szerintem működhet.
Én megpróbálnám :)

Üdv gt007

(#12931) sz.balazs.95 válasza gt007 (#12930) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

oké, csak nincs kedvem szétszedni, meg elemmel babrálni. :D
na mindegy, akkor nem maradt más...

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12932) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

bakker, arról nem volt szó, hogy az utolsó porcikájáig mindent szét kell kapni benne, hogy hozzáférhessek az elemhez.
a billentyűzet alatti fém lemez pl. a proci hűtőhöz volt erősítve. szóval még azt is szét kellett kapni. :Y

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12933) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

sikerült. :D

mondjuk maradt vagy fél tucat csavar, amiről fingom sincs, hogy hova kellett volna becsavarni, és az egész délutánom ráment erre, de legalább mostmár ezzel nincs gond.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12934) gt007 válasza sz.balazs.95 (#12933) üzenetére


gt007
tag

:C :C :C :)

Üdv gt007

(#12935) sz.balazs.95 válasza gt007 (#12934) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ez alkalmas eGPU használatára? :F

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12936) gt007 válasza sz.balazs.95 (#12935) üzenetére


gt007
tag

Véleményem szerint nem!
Evvel csak a saját képet tudod kitenni külső monitorra (ha valóban működik), másra szerintem nem használható.
Én a helyedben a PCMCIA slotot elfelejteném, és valami hasonlóval próbálkoznék (biztosan találsz olcsóbban is. :Y

Üdv gt007

(#12937) sz.balazs.95 válasza gt007 (#12936) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Akkor felejtős, nekem nem erre kell. :N
De ha jól látom, akkor amit te linkeltél, az is ugyanarra jó.

Ami nekem kell, az az, hogy egy videokártyát rákössek a notira.
De még csak nem is kell nagy teljesítmény, csak az, hogy a felbontás és a 2D grafika rendben legyen.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12938) joe2005


joe2005
senior tag

Sziasztok!

Amilo pi1536 bios 1.25 bios chip csere után jelszót kér. Hash kód 16717. Valaki találkozott ilyennel és van-e rá megoldása?

"Have you tried turning it off and on again?"

(#12939) Code: 47


Code: 47
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni egy Li1720 laptoppal kapcsolatban.

Először is: meg tudnátok mondani, hogy milyen processzort támogat? Elvileg még 2 magost is tud kezelni?!
Most van benne másfél giga ram, de csak 1 gb-ot lát és nem tudom miért :(
Illetve bios frissítést szerettem volna csinálni, de mivel az akku halott, ezért nem engedi Windowsból. Van esetleg más módja?

Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#12940) sz.balazs.95 válasza Code: 47 (#12939) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Valószínűleg 1 GB-nál többet nem tud kezelni a gép, de az is előfordulhat, hogy a fél gigás modul hibás, bár ez kevésbbé valószínű. Probáld ki, hogy működik-e, hogyha csak egy-egy RAM-ot hagysz a gépben.

A többiben nem tudok segíteni. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12941) Code: 47 válasza sz.balazs.95 (#12940) üzenetére


Code: 47
tag

Elvileg tud, mert láttam olyan gépet, amiben 2 gb ram van. Kivettem a ramokat, megpróbáltam a másik foglalatban is, de továbbra is fennáll a probléma :(
Megnézem még a sebességüket is, de majd csak jövő héten, mert anyukám gépe...

(#12942) gt007 válasza Code: 47 (#12941) üzenetére


gt007
tag

Szia!

A gépre mindenképpen tedd fel a legfrissebb BIOS-t.
Maximum 2 GB (2x1GB) memóriát tud kezelni.
Ami a procit illeti, szerintem a CoreDuo procikat kezeli (core2duo-t biztosan nem!).
Vleményem szerint a T2450 a legerősebb, amit bele lehet tenni, vagy alacsonyabb órajelű 533Mhz FSB-s CoreDuo proci.

Üdv gt007

(#12943) sz.balazs.95 válasza Code: 47 (#12941) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

És azt próbáltad, hogy először csak az egyiket, majd csak a másikak raktad bele, és mindegyikkel elindítottad a gépet?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12944) Code: 47 válasza gt007 (#12942) üzenetére


Code: 47
tag

Próbálnám a bios frissítést, de mivel kuka az akksi, azt írja, hogy egy min. 20%-os töltöttségi szintű kellene, különben nem lehet megcsinálni. "Leokézom" az ablakot és kilép, nem csinál semmit! :(
Én is valami ilyennel szemezek, de lehet, hogy berizikóznék egy 667-es FSB-set...hátha...

A memóriákat próbáltam külön-külön mindkét slotban! A slotok és a modulok is jók! Csak sajnos nem tudom, hogy milyen sebességűek...lehet, hogy az egyik 533-as, a másik meg 667-es...

(#12945) gt007 válasza Code: 47 (#12944) üzenetére


gt007
tag

A BIOS-t esetleg megpróbálhatod boot cd-ről, Windows kihagyásával, talán úgy működne.
A memóriák nem lehetetlen, hogy nem dolgoznak együtt, de nagyon ritka, kéne egy másik modul, hogy avval kipróbáld.

Üdv gt007

(#12946) Code: 47 válasza gt007 (#12945) üzenetére


Code: 47
tag

Sikerült szereznem még memóriát és a gond az volt, hogy csak az 533 MHZ-esek tudnak együtt kommunikálni... Úgyhogy ez a része megoldódott! BIOS-ból elvileg a legfrissebb van rajta. Már csak a kétmagos processzort kell majd próbálnom!

[ Szerkesztve ]

(#12947) gt007 válasza Code: 47 (#12946) üzenetére


gt007
tag

Szerintem nem lesz gond avval sem :)
:C

Üdv gt007

(#12948) Code: 47


Code: 47
tag

Ismet segitseget szeretnek kerni, de most egy L1310G-vel kapcsolatban!
A vga driver felmegy, de Catalyst Control Center nincs, illetve, ha jatekot akarok inditani, akkor kekre valt a kepernyo es game over. Ott mar csak a power off segit :(
Valaki tudja, hogy mi lehet a megoldas?

Koszi! :)

(#12949) gt007 válasza Code: 47 (#12948) üzenetére


gt007
tag

A drivert megpróbálhatod az ati honlapjáról letölteni, biztosan lesz cccenter is, de mindentől függetlenül VGA hibára gyanakszom.
Milyen oprendszer van a gépen, és milyen oprendszerhez való driver?
Ha xp-vel jól megy, de most win7 van rajta, akkor csak driver probléma lesz.
Ebben lehet tudok segíteni.
X200-hoz gyárilag nincs win7 driver, Én a neten találtam egyszer egy maszekolt drivert, ami tökéletes!

[ Szerkesztve ]

Üdv gt007

(#12950) Code: 47 válasza gt007 (#12949) üzenetére


Code: 47
tag

Igazabol minden tokeletesen mukodik es csak akkor van ez, ha jatekot akarok inditani. Ati oldalarol amiket letoltottem, azt lefuttatom es semmi. Nem telepit drivert hozza.
Windows 7 van fent. Az Li1720-ban is ez a vga van es ott nincs semmi hiba Win7 alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.