Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11251) BluEyes válasza cigam (#11250) üzenetére


BluEyes
őstag

Jajj, nem tán be merészeltem írni a jó kis topicodba? Szerintem jobban jársz, ha máris leakadsz rólam.
Inkább várjuk mán meg, mit gondol a fórumtárs a hozzászólásomról. Szerintem a kérdéséből a kézügyességét illetően semmiféle következtetést nem lehet levonni, mert nincs ilyen irányú információtartalma. (idézzed, ha mégis...)
De amúgy nem is érdekel, hogy csinálja, vagy csináltatja. A lényeg, hogy nem a ventilátorvásárlás (amit olyan okosan javasoltál neki) az első lépés ilyenkor.
Na kellemes további topic-bitorlást!

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#11252) cigam válasza BluEyes (#11251) üzenetére


cigam
félisten

Buta vagy ha így gondolod

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11253) Dooby


Dooby
tag

Sziasztok! :R
A segítségetekre illetve a tanácsotokra lenne szükségem. :U
Van egy Amilo PI2540-es noti. :)
A kijelzője "behalt", külső monitoron hibátlanul megjelenik minden és a lap tökéletesen működik. :K
Volt két szakavatott zseninél, mindketten alaplap és vga hibát mondtak.
Szerintem hülyének néztek :((

A kérdésem az, hogy kb. mennyire fáj egy kijelző csere? :U
Üdv: Dooby

Kifordítva, minden ember rózsaszín! Utálom az olasz bort!

(#11254) paat


paat
csendes tag

Sziasztok! Volna egy Amilo 1538-as laposom! Azt szeretném kérdezni, hogy van-e benne beépített wifi, vagy külön kártyát kell hozzá venni? Ugyanis az eszközkezelőben nem találtam meg...

(#11255) cigam válasza paat (#11254) üzenetére


cigam
félisten

Nem ehet, hogy vhol van egy dedikált gombja, ahol ki/be kapcsolhatóak a rádiós eszközök? Milyen op.rendszer?
Esetleg kukkants bele a BIOS-ba, szokott lenni egy opció, hogy a gép indulásakor kapcsolja be a rádiós eszközöket.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11256) cigam válasza Dooby (#11253) üzenetére


cigam
félisten

Sajna sokba. Itt pl. 42k egy LCD.

BlueEyes most megintcsak kitér a hitéből :P , de ne szedd szét, hanem vidd el szervízbe. Érdemes átnézetni egy szakszervízben, merthogy lehet nem is az LCD panel a hibás, lehet, hogy "csak" a háttérvilágítás, de lehet az alaplapi interface is. Szóval egy bevizsgálás nem a világvége, és leht megúszod 20k alatt, és garit is kapsz a javításra.

Nem, nem szervízben dolgozom ... ;]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11257) paat válasza cigam (#11255) üzenetére


paat
csendes tag

Be vam kapcsolva, de így sem látja a rendszer! Xp van rajta!

(#11258) cigam válasza paat (#11257) üzenetére


cigam
félisten

A WiFi LED világít? Eszközkezelőben látszik, vagy csak ismeretlen eszköz?
Futtasd le az Unknown Device Identifier-t. Ez feltérképezi mi van a rendszerben.

b. verzió: Kikapcsolod, leveszed az aksit, és belekukkantasz alul pár csavar meglazítása/kivétele után meglátod, hogy fizikailag van-e benne.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11259) paat válasza cigam (#11258) üzenetére


paat
csendes tag

wifi led világít! az eszközkezelőben egyáltalán nem látszik! azt hiszem megpróbálom a b verziót...

(#11260) paat válasza cigam (#11258) üzenetére


paat
csendes tag

hát igen, nincs benne a kártya, így már nem is csodálkozom :(

(#11261) _seth_


_seth_
veterán

Ha esetleg valakit érdekel:

1536-ban az X1400-as 128 megás kártyát kicseréltem egy 8600M GS 512-es karira, passzol és megy vele pedig acer biosos a kari.

3Dmark05 2600-2700
3Dmark06: 4800-4900

Gyári driver semmi tuning és 2,5 gb ram + T5500.

1536-ba melyik a leggyorsabb proci ami belemegy?

(Ui.: akinek esetleg meghalt a vga és elég lenne neki az alap van eladó X1400-am)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#11262) broni


broni
csendes tag

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy van egy Fujitsu Siemens Amiló Pi 2512 notim, win7 et használok rajta és driver kellene a touch pad-hoz, hogy tudjak scrollozni. Tud-e valaki segíteni ebben?

(#11263) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

Üdv

Egy olyan gondom lenne, h v3515 notimom a kép vibrál ubuntu 10.10 gyakran, win7 alatt is észre vettem eszt de ott kevésbé. A videókártya lehet a hibás vagy a monitor?

(#11264) cigam válasza broni (#11262) üzenetére


cigam
félisten

Mikori gép? Akkumulátor csereprogram

Ha "csak" 533-as RAM modulok vannak benne, akkor T2390 (1.86GHz), ha 667-es akkor a T3400 (2.16GHz) is bele megy.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11265) cigam válasza Vikt0r (#11263) üzenetére


cigam
félisten

Próbáltad külső monitorral?
Az is lehet, hogy kezd "leamortizálódni" a háttérvilágítás, és ezért vibrál néha.
Az is lehet, hogy csak a helység világítása (fénycsöves, energiatakarékos) miatt tűnik úgy.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11266) V8TommY


V8TommY
tag

Sziasztok!

A barátnőm gépéről írok. FS Amilo Li1718
Hálás lennék, ha valaki leírná tapasztalati -amennyiben vannak- win7-tel ezen a típuson. Jelenleg Vista fut rajta, már jó másfél - két éve. A közeljövőben tervezem, hogy meglepem egy plusz 1 vagy 2 giga rammal, egy alapos takarítással a laptopban, illetve op. rendszer cserével. Mivel az asztalimon nagyon tetszett a váltás a Vistáról a Win7-re ezért a laptopon is frissítenék, de okos ember ugye más kárán tanul. Ha van valakinek negatív tapasztalata kérem ne tartsa vissza.

Második és egyben utolsó kérdésem pedig, hogy lehet-e a gyártói oldalnál frissebb vga drivert találni a neten. Soha sem szoktam keresni notebook drivert, mert ez az egy gépet leszámítva nincs túl sok tapasztalom laptopokkal. Régebben a bátyám HP notiját használtam párszor, és azon is ugyanilyen problémába ütköztem, tehát driver frissítés mint olyan nem létezett. Az nVidia és Ati is átküld a gyártó honlapjára, de akkor is és most is több éve lejárt drivereket találtam. Gondolom van valamilyen más forrás. Normál esetben nem változtatnék a beállításokon, de az utóbbi időben néhányszor újraindult a videókártya vezérlője teljes képernyős youtube stream közben, és arra gondoltam,hogy egy frissebb driver megoldhatná ezt a gondot. Egyelőre nincs megoldás, igaz a probléma ritkán jön elő.

A válaszokat előre is köszönöm!

üdv

http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ - V8TommY felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#11267) bvvitya


bvvitya
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy van két Fuji notim egy LI1718 és egy M1450G, a két gép kijelzőjét szeretném cserélni csak nem vagyok benne biztos hogy jó az egyiké a másikba.
Mivel a 1718nak kicsit hibás a kijelzője a másik meg gyengébb de makulátlan a kijelzője.
Cseréljem vagy sem?

Szia V8TommY
Meg van neked a notihoz a gyári driver cd?
Ha igen akkor megkérhetném hogy ha van időd és lehetőséged valahova feltöltsd mivel nem tudom sehonnan beszerezni :( és a Wifi-m nem működik XP op. van de állítólag Vista alatt működne simán vagy ha gyári cd-ről egy programot feltelepítek akkor más op-on is müxik

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget :R
Üdv
Bvvitya

*** Redőny motorok listaártól ólcsóbban! ***

(#11268) bvvitya


bvvitya
aktív tag

Ja és még az is eszembe jutott hogy megkérdezzem hogy mi a legnagyobb proci amit beletudok tenni a LI1718-ba és mit tudok tenni a M1450G-be.
Még egyszer köszi :R
Üdv

*** Redőny motorok listaártól ólcsóbban! ***

(#11269) cigam


cigam
félisten

bvvitya
Milyen memcsi van a 1718-ban? Ha 533-as, akkot T2350. Ha 667-es akkor T5300.
Mivel az M1540-et csak Pentium M725A-val szerelték, ezért tippem szerint nem csereberélhető.

Melyik az a progi ami a gyári CD-n rajta van, de a support oldalról nem elérhető?

V8TommY
Tapasztalatom nincs, de mivel gyárilag Vista only a gépezet, nem lennék meglepve, ha gond adódna. Frissítés elött mindenképpen érdemes lefuttatni a Frissítési tanácsadó-t. Ez végignézi a hw/sw komponenseket, és jelzi haa vmelyikkel probléma van W7 alatt.

Egy alap ATI X200-as VGA van benne. Miért szeretnéd frissíteni? (Ami nem romlott el, azt nem kell megjavítani)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11270) V8TommY válasza cigam (#11269) üzenetére


V8TommY
tag

Köszi a toolt, lefuttatom otthon. Bár most beszéltem a barátnőmmel és mondta,, hogy félreértettem, nem Win7-et hanem XP-t szeretne, azzal meg tuti, hogy nem lesz gond.

Driver frissítés viszont tényleg kéne, az előző hozzászólásomban lehet, hogy elkerülte a figyelmed, a videokártya driver néha lefagy, és ilyen kb két percig nem lehet használni a gépet, nincs kék halál de semmire sem reagál. Gondolkodás után újra megjelenik minden, és tájékoztat, hogy a videokártya driver újraindult.

Gondolom a több éves driver lehet a probléma de máshonnan nem tudtam frissebbet tölteni. :(

http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ - V8TommY felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#11271) V8TommY válasza bvvitya (#11267) üzenetére


V8TommY
tag

Keresgéltem közben és más XP-s gépen is volt probléma a wifi-vel. Abban a fórumban nem találtak megoldást, de biztos meg lehet oldani valahogy.

Azt mondja a jó leány, hogy megvan a gardróbban a noti doboza. Jövő héten tudom feltölteni ha jó úgy Neked, esetleg megpróbálom megsürgetni, hogy keresse elő és töltse fel ő.

http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ - V8TommY felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#11272) hokkon


hokkon
csendes tag

Üdv!

Alaplaphibás lett az Amilo PA 2548 típusú notebookom.Milyen alaplap való bele:S nem találom sehol a típusát?Más noti alaplap nem jó bele?Valaki nem tudna 1 használható alaplapot hozzá?Hol keressek?Vagy dobjam az egészet a kukába?

Ha valakit érdekelné a későbbiekben :2-3 hét múlva eladóvá válik. Csak az alaplap sérült.

(#11273) cigam válasza V8TommY (#11270) üzenetére


cigam
félisten

Nem kerülte el, de ha azzal lenne a gond, akkor a kezdetektől fogva csinálná. Valószínűbb, hogy vmi külső program okozza agondot, de a hw hiba sem kizárt.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11274) cigam válasza hokkon (#11272) üzenetére


cigam
félisten

Csak az adott modelhez való jó hozzá. itt nincs olyan (ATX) szavány, ami az alaplap kialakítására vonatkozik, mind1ik egyedi kialakítású. Kidobni nem kell, hírdesd meg donor-nak, vagy add le egy bontóban, és kapsz érte pár ezrest.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11275) akyyy


akyyy
senior tag

http://forum.ts.fujitsu.com/forum/viewtopic.php?f=92&t=34997

itt az illető kicserélte a notijába lévő kártyát egy ATI-ra. szépen leirja, hogy hogyan cserélte, stb, de azt nem irja hogy müködik, van e neki kép.

én ha ugyanezt csinálom, nincs kép, csak hang.
valahogy megoldható szerintetek, hogy legyen kép? módositott ati drivert tegyek fel még előtte , és akkor talán müködni fog?

(#11276) cigam válasza akyyy (#11275) üzenetére


cigam
félisten

Hát ha már a BIOS képét se látod, akkor vmit elkeféltél, mert az nem driver függő.
Ha az oké, akkor elötte leszedted az nVidia driver-t?
Csökkentett VGA módban elindítva ezt megteheted, ill. telepítheted a hozzá való driver-t.

(A link helyett nem lett volna 1xübb megírni hogy az nvidia karidat lecserélted egy ati-ra, de nem műxik? Csak hogy a külföldiül nemtudók is megértsék...)

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11277) bvvitya válasza cigam (#11269) üzenetére


bvvitya
aktív tag

Hello!
Az LI1718-ba 667MHZ ram van így és jelenleg T2500 proci ha T5300-ra váltok akkor jelentős gyorsulásra számíthatok?
Érdemes 2*1gb ról 2*2gb-ra váltani?

A M1450G-ben pedig Mobile Intel® Pentium® M Dothan 1,7ghz 2MB/FSB400 proci van ez akkor nem cserélhető?

Köszönöm segítséged :R

Üdv
Bvvitya

ui.: ja és a kijelző akkor komatiplis az egyiké a másikkal?

[ Szerkesztve ]

*** Redőny motorok listaártól ólcsóbban! ***

(#11278) bvvitya válasza V8TommY (#11271) üzenetére


bvvitya
aktív tag

Hello!
Köszönöm előre is a feltöltést :R
Nem sürgős csak jó volna már egyszer használni a beépített wifit az usb-s helyet :D
Így felszabadulna egy USB csatim.
Ha nem túl nagy kérés akkor majd dobj egy PÜ-t hogy biztos észre vegyem de természetesen vissza nézek ide.

Még egyszer köszönöm :R

Üdv
Bvvitya

*** Redőny motorok listaártól ólcsóbban! ***

(#11279) attrax


attrax
aktív tag

Hello, olyan naiv problémám lenne hogy a display drivert nem tudom feltenni a gépre.A notebook eredetileg vistás volt arra van is support a Fusi honlapján de XP-re nincs.Próbáltam omega drivereket de nem megy (SZOFTVERCSOMAGHIBÁVAL LEÁLL)Mit lehet tenni? Tipusa:Amilo Li1718

Unterschreiben

(#11280) cigam válasza attrax (#11279) üzenetére


cigam
félisten

Adjátok el, és vegyetek tamagocsit. Ha gyártó nem támogatja, akkor már csak a szerencsén múlik, hogy vmi működek-e vagy nem. Ha Xp-t akartok miért nem olyan gépet vesztek amin támogatott az XP?

Mijaza omega driver? Omega zenekarróll, meg omega zsírsavról már hallottam :)

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11281) maxxxboy válasza LorD_ARmES (#11016) üzenetére


maxxxboy
tag

Hali!

Igen mennek azok a ramok simán. Sőt!

Nekem CL4-4-4-12-es Kinston HyperX-ek vannak benne, 2*2GB és azok is mennek tökéletsen. :D

(#11282) attrax válasza cigam (#11280) üzenetére


attrax
aktív tag

Kösz az értelmes választ.A gép nem az enyém hanem.Problem solved...

Unterschreiben

(#11283) cigam válasza attrax (#11282) üzenetére


cigam
félisten

A gép nem az enyém hanem.

De legalább te érted?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11284) _seth_


_seth_
veterán

Omega driver: régebben moddoltak gyári ati drivereket és gyorsabbak voltak de hogy még csinálják-e nem tudom.

1536 tulajonak:
4GB-ra bővítése a ramnak lehetséges csak az a kérdés, hogy milyen VGA van a gépben.

Nálam 8600M GS-el:
1.19-es Alienware bios (csak mert az Alienware M5550 nem más mint a 1536-os fuji csak kicsit eltér a burkolata) eredmény: 4bit vga mód
2.06-os biossal jó a vga de maradt a 2,5gb ram korlát
2.07-es biossal ismét 4 bit vga mód tehát 8600M GS 512mb tulajoknak marad a 4 giga vagy vga csere. Ati mxm2-es karikkal még ha 1 gigás is a 2.06-os vagy 1.19-es biossal működik a 4 gb ram igaz csak 3,25-öt ismer fel általában. Elvileg 4 giga memóriát tud kezelni az alaplap összesen: ebben minden benne kell legyen: ram, vga ram, cache-k.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#11285) sz_abika


sz_abika
addikt

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy hova érdemes vinni garival a 3560as laptopot a belvárosban?
Csak egy gyors alaplapi elemcsere lenne vele, de ahogy elnéztem valami bőr lapkához van csatlakoztatva, igy nem tudom én megoldani.

e/ A videokártya (240es) 550mhz helyett, 405 ill 135 mhzel fut ha terheletlen...ez valami beépitett energiatakarékos dolog, ami kikapcsolható vagy nem normális dolog? eVGA adatokra hivatkozom.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#11286) _seth_ válasza sz_abika (#11285) üzenetére


_seth_
veterán

Garis vagy nem garis?
[link]

VGA: energiatakarékos mód igen, ha nincs rá szükség leveszi az órajeleit, hogy ne fogyasszon sokat és ne melegedjen de ha szükség van rá pl játékban akkor a kellő órajelen fut ismét.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#11287) zooleeb


zooleeb
csendes tag

Sziasztok!nagy segítségre lenne szükségem egy fusi amilo m1450ben billentyűzetet szeretnék cserélni csak nem tudom hogy jön ki belőle .egy service manualt vagy bármit ami segít nagyon megköszönöm vagy egy linket is!aki tud s.o.s lenne! :R :R

Ami nem kínai az hamisítvány!

(#11288) _seth_ válasza zooleeb (#11287) üzenetére


_seth_
veterán

Valami hasonló lehet a művelet: [link]

A noti hátulján általában van 1 csavar ami a billentyűzetet fogja de pl öcsém asus notiján nincs ilyen. A billentyűzetet pedig a tetejénél kics rugós pöckök tartják azokat kell kipattintani utána pedig a szalagkábelt kihúzni (kis retesz rögzíti azt lehúzni, hogy ki tudjon csúszni).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#11289) attrax


attrax
aktív tag

Amilo gépen nem megy a wifi(Atheros AR500 akármi)nem látja a wireless hálózatot.Más notebook igen ezzel mi a fene van?Látom mások is kínlódnak.Nálami s benne avan az eszkezelőben.Onnan tudom a nevét.Lett valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

Unterschreiben

(#11290) Fleed


Fleed
aktív tag

Hello!
Lassan fél éves SA 3650 notimon észrevettem néhány furcsaságot:

1. A HDD elég hangos (zörgő hangot ad ki), amikor írok az egyik partíciomra ( érdekes h a másik partíción nem csinálja ezt). Akár másolok rá, akár töltök rá valamit. Elég zavaró, főleg h ilyenkor nagyon csúnyán belassul a gép, és 15MB/s körül másol, ami a másolás közben lemegy 3MB/s ra is akár. (HD sentinel meg HDtune szerint bad sector mentes a vinyó)
2. Egyre többször ad ki a ventilátor süvítő hangot. Gondolom a portól lehet.
3. Az akkumulátor elhasználódása Battery Bar szerint már 10%, ami vicces, mert összesen 2 hétnél többet nem volt a gépben az akku, különben a polcon tároltam ( feltöltés-lemerítés megvolt havonta és 40% on tároltam mindig.)
4. Ami a legzavaróbb, hogy már 3 szor előfordult, hogy egy kézzel emeltem meg a gépet, benyomódhatott a gép alja, és kikapcsolt. Nem így szoktam emelgetni, nagyon vigyázok a gépre, szállítani is csak ritkán szoktam. ( Tegnap egy csavar esett ki az aljából, visszaraktam, és meghúztam egy kicsit a többi csavart is, mind elég lazán volt. )

Ezek a problémák, amik miatt ráférne lehet egy gariztatás. De kíváncsi vagyok, hogy ezek másnál is előfordultak-e. Vagy h mit szóltok hozzá.

(#11291) sz_abika válasza Fleed (#11290) üzenetére


sz_abika
addikt

Nem tudom te hol vetted, hogy csavar esik ki belőle, de én lassan egy éve nyüstölöm és semmi hasonló bajom sincs, mint amiket leírtál, pedig még a VGA is húzva van :D

PSN: xszabikax

(#11292) cigam válasza Fleed (#11290) üzenetére


cigam
félisten

1.Lehet, csak a pozícionálás hallatszik, mert míg a rendszer futtatásához A területet használja, néha át kell ugrania B területre, hogy ha oda írsz/olvasol.

2. Ez ugye akármitöl is lehet. "Fűrésztelepen" laksz, hogy fél év alatt ennyi por kerülhetett bele? (Lehet csak ki kell fújni belőle, de amíg garis ezt inkább bízd szervízre)

3. Az LiIon akkumulátor a legyártásának pillanatától öregszik, veszít kapacitásából. A 10% kicsit soknak tűnik, de normális. Nemértem miért a szekrényen porfogó. Annyira gyakran melegíted fel a gép belsejét 50 fok főlé?

4. Ez lehet azért mert amikor megemeled vmi megfeszül belül/annyira elvetemedett hogy KH-t okoz. Ha ez könnyen reprodukálható, akkor gariban javítaniuk kell.
Csavarkipotyogás/lazulás csak azután fordult elő nálam, miután szétszedtem. Elkézelhető, hogy gyárilag vmi (festék/lakk?) rögzíti +ban a csavarokat.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11293) Fec05


Fec05
csendes tag

Hali a segítségeteket kérném van egy amilo Pa 3515-ös gépem eddig minden rendben volt vele de most van egy kis gond az ( Fn+F1-9) funkcióval . A hiba az lenne hogy régebben az ( Fn+F1-9) funkciókkal csináltam valamit azt a monitor visszajelezte de mostanába nem jelzi vissza, ez nem is lenne baj de nem tom bekapcsolni a wifit mert nem ugrik fel az az ablak ahol be lehet kapcsolni.Most frissítette magát a gép nem tom hogy ez kavart be valamit vagy én kapcsoltam ki ezt a funkciót a segítségeteket előre is köszönöm.

(#11294) cigam válasza Fec05 (#11293) üzenetére


cigam
félisten

A launchmanager, az elindul? Ez kezeli funkcióbillentyűket, és a spéci gombokat (pl. Wifi ki/be gomb kezelése.)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11295) RBJ


RBJ
addikt

adott egy fuji pi 3560 .
nem szoktam bluetooth ot használni de a múltkor felraktam az fuji osd utilitiy t. akkor ment a bluetooth.
most meg nem tudom sehogy előcsalni az fn + F1 komboval. a tobbi megyen pl hang le fel venti állítás stb

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#11296) RBJ


RBJ
addikt

arra emlékszem , hogy tán mikor az fn+F1 komboval feljön egy ablak amely bluetott és wireless lehet tán off és on modba rakni és mintha én off ba jelöletem volna be.
ez az ablak hogyan hívható elő?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#11297) Fec05 válasza cigam (#11294) üzenetére


Fec05
csendes tag

Hali hol tudom megnézni hogy elindul e ? Mert lehet hogy én kapcsoltam ki mert a multkor kiírta a gépem hogy feleslegesen futó programok vannak a tálcán ( vagy valami ilyesmit ) és én ott leállítottam néhány programot de ezt azóta se tudom hogy miként lehetne visszaállítani pedig már a vezérlőpulton mindent megnéztem .

(#11298) cigam válasza Fec05 (#11297) üzenetére


cigam
félisten

Na ezt már passzolom. nagyon régen futott nálam XP alatt AmiloPro3505-ön. De nem emléxem volt-e tray ikon, vagy a feladatkezelőben milyen néven futott.
Talán más, akiknél még fut, tud segíteni ebben.
Esetleg a programok között keresd meg, indítsd el. Lehet a súgója is segíteni fog.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11299) sz_abika válasza RBJ (#11296) üzenetére


sz_abika
addikt

Ennek a kombónak fn+f1-el kéne előjönnie :DDD
Ha nem megy, akkor dobj neki egy reinstallt mert néha megkergül a progi.

PSN: xszabikax

(#11300) Mezso


Mezso
tag

Sziasztok!
Február óta használom teljes megelégedéssel a Pi3650 notebookomat. A napokban szükségem lett volna a bluetooth használatára de nem megy. Az Fn+F1-gyel bekapcsolom, és a letölthető 2 drivert is próbáltam már hozzá de nem megy. Nem látja az eszközt. Win7 64bitet használok. Mi lehet a probléma? Milyen drivert kell felraknom hozzá hogy működjön?
Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv. Zsolt http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mezso

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.