Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12851) tornadóó válasza diobioesz1 (#12850) üzenetére


tornadóó
tag

üdv.
Fujitsu Siemens Amilo Li1705-be szeretnék erősebb processort tenni(2magosat),jelenleg Intel Celeron M 1,6Ghz van benne,Bios típusa: 1.0C-2308-8A20,milyet rakhatok bele ami biztos h menni fog? t2390,t2400? vagy egyéb? a választ előre is köszi

█▓▒░░ Szømbªthely ░░▒▓█ 06707034585

(#12852) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Egy kollégám Amilo li 1556 laptopjában eddig radeon x1400vga volt, ami elhalálozott,és ki lett cserélve egy Nvidia gt130M kártyára. Minden beindításkor, még a post előtt kiírja a következő szöveget:
"error: Valid MXM Structure not found
Post halted for 30 sec, P-state limited to P10"

Visszaszámol 30tól, majd feláll a redszer. A számolás közben hosszú, szaggatott síp van. Phoenix bios van benne.

Mi a baj, és hogyan lehet kijavítani?
Köszönöm!

(#12853) Zadia válasza tornadóó (#12851) üzenetére


Zadia
senior tag

Ezt a kérdést én itt tenném fel a helyedben. Biztos kapsz rá választ.
Előtte azért cpu-z-vel nézd meg a chipsetet+ foglalatot.

Ezek biztos mennek benne:
Intel® Pentium® Dual Core™ processor
with 533MHz FSB
- T2060 / 1.6GHz / 1MB
Intel® Core™ Duo processors with 533 MHz FSB
- T2250 / 1.73GHz / 2MB

[ Szerkesztve ]

(#12854) atenza


atenza
senior tag

Sziasztok
Van egy régi amilo xi 2428as notebook, amire szervizben azt mondták h chipset hibás. Bekapcsolásnál az egy nagy kép helyett 6 kicsi képet mutat és azt is kék csíkokkal teli tűzdelve. Gondolom vga chipset hibás, erre megoldás lehet a "házi gyógymód" azaz a sütés/mikrózás/hőlégfúvózás?

[ Szerkesztve ]

(#12855) Zadia válasza atenza (#12854) üzenetére


Zadia
senior tag

Örülj neki.Kép a képben funkció.Nem sok noti tudja. :)
Hülyeséget félretéve az általad választott gyógymód nem segít rajtad.

(#12856) diobioesz1


diobioesz1
tag

Szia!
Nem muszáj elfogadni,de ha lehet alkatrészként add el és ments ki belőle még valamit.Miért? Gondolom tájékoztattak,hogy egy szerviz 30.000 forintért körüli árért javítja meg.Én már csináltattam ilyet...
A házi módszer.Sajnos ezek a gépek már nem biztos,hogy ónnal lettel forrasztva,mert azt letiltották.Az új anyag,esetleg ideig óráig jó lesz,aztán mek.Nekem ezt egy olyan ismerős mondta aki ezzel foglalkozik.
Sajnálom,de nekem ez a véleményem,mert megtapasztaltam...

(#12857) happyreindee válasza diobioesz1 (#12850) üzenetére


happyreindee
csendes tag

Szia, na felraktam integrált rendszert, ahogy mondtad, valóban gyorsabb lett tőle, köszi a tippet! :)
Az SSD-n azért majd még elgondolkodom, mostanában egész jó irányba tendálnak az árak. :)
Még egyszer köszönöm a segítséget!

(#12858) atenza


atenza
senior tag

Köszönöm a válaszokat, egy reballing-ot még megér 10esért ha az megjavítja, vagy esetleg egy vga csere mivel kiszedhető.

(#12859) spety89


spety89
újonc

Sziasztok!

Van egy Amilo PI2530-as laptopom, már 6 éves lesz idén. Olyan gondom van vele hogy újra lett pasztázva úgy hónapja, azóta vagy egyáltalán nem megy a ventilátor, vagy maximum fordulaton hűti magát. 50 fok körül nem csinál semmit, de 60 fok felett már eszméletlenül pörög, pl ha filmet nézek folyamatosan megy maxon a venti ami rohadt idegesítő. Mi lehet a hiba? A ventilátor? Eddig ment kisebb fordulaton is folyamatosan, de most csak így..

(#12860) kat62


kat62
csendes tag

Fujitsu Siemens Amilo PI2512-es laptopomban lévő Realtek HD Audio (ALC883) kifogástalanul működott (frissen telepített eredeti Win. XP + driverek). Kombinált audio I/O csatlakozói vannak, amiket a Sound Manager beállítópaneljén állíthatok (input: Mic/Line in; output: Analog/Digital optical).
A Realtek Sound Manager automatikusan megjelenik, ha egy csatlakozót beillesztek valamelyik jack aljzatba, és itt kiválaszthatom az üzemmódot.
A kimeneti aljzatban kipróbáltam egy korábban másik gépben már használt jack-Toslink adaptert (Delock Toslink mini male ->Toslink standard female).
Minden rendben működött, ám miután eltávolítottam az adaptert, és visszaállítottam az audio kimenetet analógra, nem szólal meg sem a laptop saját hangszórója, sem a csatlakoztatott fejhallgató/hangfal. Sőt, a csatlakozást sem észleli, tehát nem ugrik elő a Sound Manager, hogy válasszak üzemmódot.
Ami még ezek után is működik:
- az audio input csatlakozót továbbra is észleli, és működik (line-in üzemmódban próbáltam).
- A hangszórók is jók, a BIOS-ban szól a „beep”
- Ha kézzel elindítom a Sound Managert, és az outputot átállítom digitálista, megjelenik az optikai jel (világít), és tökéletesen működik (próbafelvétel toslink kábelen keresztül, egy ABIT IC7-alaplappal rendelekező gépen)

A szoftveres problémát kizárom, mivel egy Live-Linux rendszeren, ahol szintén rendben volt a hang, ugyanúgy nincs hang.

Mi okozhatja a problémát, ill. mennyire lehet költséges a javítása egy ilyen hibának?

Eddigi tippek, amiket kaptam:
1. elszállt az audio chip (nem tudom, akkor működne-e az input és a digitális output)
2. elszállt az erősítő.

Külső (USB) hangkártyával kiválthatom-e? (pl. König CMP-SOUNDUSB12)
A BIOS-ban csak néhány alapvető beállítás érhető el, az alaplapi audio engedélyezése/tiltása nem.

Előre is köszi, üdv.

(#12861) @ftershOck válasza @ftershOck (#12842) üzenetére


@ftershOck
csendes tag

a szalagkábelt a csatlakozóba beleszorító műanyag cucc meg volt repedve, kiszedtem, jobb híján egy olyan vastagra hajtogatott papírral szorítottam be a kábelt a helyére... :) de most működik gond nélkül :P

(#12862) Swiss_audio


Swiss_audio
tag

Sziasztok!

Adott egy Amilo pi3540-es gép. Win 7 ultimate oprendszer van rajta és a wifi-t nem tudjuk működésre bírni.
Kábelen keresztül megy rendesen az internet. A wifi be van kapcsolva, talál is hálózatot, de nem enged kapcsolódni. Fujitsu honlapról szedtem le a drivert.
Valakinek esetleg van ötlete a probléma orvoslására? :F

(#12863) dreim76


dreim76
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy amilo xi 2428 geforce 8600m gs-el ami nagyon gyengélkedik (csíkozódik, szétesik a kép). Az újrapasztázás szerintetek használna valamit?
:F

(#12864) szpal17 válasza dreim76 (#12863) üzenetére


szpal17
őstag

Sajnos ez videókártya problémának tűnik. Pasztázás ezen nem segít. Ennél a kártyánál ez nem ritka... :(

(#12865) dreim76 válasza szpal17 (#12864) üzenetére


dreim76
csendes tag

A reball mennyire jelent tartós megoldást? Vagy teljes vga csere a jó? Attól tartok, többe kerülne a javítás, mint amennyit a gép ér :(((

(#12866) szpal17 válasza dreim76 (#12865) üzenetére


szpal17
őstag

Igen...az ilyen idősebb gépeknél felmerül ez a kérdés. Lehet próbálkozni dolgokkal, de jól meg kell választani hová viszed. Valahol csak megmelegítik, hő légfúvózzák... Új ilyen kártyát pedig nehéz kifogni, de nem lehetetlen.

(#12867) sanyi1104


sanyi1104
csendes tag

SOS!!!

Sziasztok! Egy okos ember véleményét kérném! Amilo 7320 laptop gyári ramja a leírás szerint maximum a :pc4200 1gb(2x512)! Ettől függetlenűl belerakhatom a PC5300 1gb-ot? Majd lebutítja magának??? SOS!!!

Sanyi

(#12868) szpal17 válasza sanyi1104 (#12867) üzenetére


szpal17
őstag

Más is próbálkozott ezzel és nem jött be, szóval inkább a leírtakkal próbálkozz.
A Fujitsu fórumon itt olvashatsz róla: [link]

(#12869) attyla85


attyla85
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Fujitsu Siemens Amilo A7640W típusú laptopom. Néhány napja került hozzám. A véleményetekre volnék kíváncsi!

AMD Turion 64 MT-32
40 GB HDD
2x256 DDR Ram

A következőket produkálta. Használat során tetszőleges időközönként fogta magát és leállt. Amikor szerettem volna visszakapcsolni akkor csak nagyjából 5 preccel később engedte magát újból bekapcsolni. Hát gondoltam melegedés lehet a dologban, megemeltem az asztaltól néhány aláhelyzett tárgyakkal (cigis dobozok) így legalább 3 cm-re került az asztal lapjától, a szellőzés akadálymentessége érdekében. Valamint figyeltem a processzor és egyéb hardver hőmérsékletét a "speccy" nevezetű szoftverrel. Nem melegedett a CPU 27C fölé, így magára hagytam, hagy menjen. De simét leállt mikor magára hagytam, és kikapcsot gép állapotára jöttem vissza kicsivel később. Elkezdtem szétszedni, belül porszem mentes, szinte hihetetlen szép állapotban van, megtaláltam a 2 db 256MB Ramot is. Kivettem az egyiket és úgy járattam az 1-es slotban az egyiket és továbbra is alátmasztva járattam a gépet. A hibajelenség egyenlőre megszűnt, én arra gyanakodom hogy az egyik ram lehet rossz valamiért, pedig látni látta de valamiért lehet melegszik. Vagy a slot hibája, de ezt még nem tudtam tesztelni mert nincs most másik ram-om amit oda tehetnék a 2-es slotba. Mi a véleményetek, valóban ez lehetett a hiba oka?? És nem valami alaplapi komolyabb meghibásodás esélye??

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Üdv, Attila

[ Szerkesztve ]

(#12870) Jaky_96


Jaky_96
csendes tag

Sziasztok!! Amilo Li1718 megnevezésű jószágra próbált már valaki win 8.1 -et telepíteni? Ha igen honnan szerzett hozzá drivereket? :) Létezik egyáltalán driver hozzá? :))
Előre is köszönöm!! :R

"Az a vezeték, amelyik áram alatt van ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs, csak más a fogása!!!"

(#12871) sixpack89


sixpack89
tag

Üdv! Fuji Siemens l27 gépem van,és ma bele ütöttem egyet a számítógép asztalba amin van a laptop,az most mindegy miért... :D
és azóta sípol,mi lehet a gond? minden működik de ez a hang idegesítő.

(#12872) sixpack89


sixpack89
tag

[link]

Csináltam képet,innen jön a hang,a fúróhoz tudnám leginkább hasonlítani a hangot.
folyamatosan hallatszik,attól a pillanattól kezdve,hogy használom a gépet,alvó állapotban nem búg.

(#12873) diobioesz1 válasza sixpack89 (#12872) üzenetére


diobioesz1
tag

Szia!
Amit lefényképeztél az a ventilátor,ha alszik minek forogjon...

(#12874) dreim76


dreim76
csendes tag

sziasztok!
Egy xi2428 notit bontásra meghirdetnék, a vga-ja chipset hibás, a többi alkatrész okés, winyó nélkül, 1gb rammal, mennyit lehet ezért elkérni? :F

(#12876) Knobber


Knobber
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy Fujitsu Amilo Minim.
1GB RAM van, 60GB HDD van benne , és hát XP volt rajta eddig, de lejárt a támogatása. Ideje lenne legalább 7-re váltani, viszont azzal lassú lenne.
Kérdésem, hány GB RAM-ot bírna el a laptop? A specifikációban 1GB-ot ír (gyártói PDF brossúra), de láttam már vaterán 2GB RAM-al is árulják.
Update: itt látom 4GB RAM-ot hozzá de borsos 25eFt áron: [link]
SSD-t érdemes lenne belevenni? 1.8" slot van benne.
Évente körülbelül 2 hetet használom a gépet, nyaraláskor. Ezért nem akarok sokat se költeni, gondolkoztam új laptopon, de hát Istenem, évente arra a pár napra szerintem pazarlás lenne :(

[ Szerkesztve ]

Youtube: Knobber

(#12877) Babolts válasza attyla85 (#12869) üzenetére


Babolts
csendes tag

Van nálam egy ilyen típusu noti, állítólag ez is kikapcsolgat.
Lehet ,hogy ez a jelenség nem egyedi.

(#12878) szpal17 válasza Knobber (#12876) üzenetére


szpal17
őstag

Én sokáig használtam ilyen gépet Win 7-el. Sajnos csak 1 ram slot van benne, ami 2 GB ramot kezel. Még rosszabb, hogy teljesen szét kell kapni hozzá a gépet.
Az SSD nem rossz ötlet, de elég költséges ez a zif-es SSD. Ha csak 2 hetet használod az évben akkor nem érdemes költened rá. Max. a ramra.

(#12879) driver18


driver18
tag

Sziasztok,

Hozzám került egy Amilo L7320-as készülék. XP újratelepítés után vacakol a WiFi. Kapcsolódik a hálózathoz, és az internet is működik. kb. 10 percig. Ezután továbbra is csatlakozva van, de nincs internet.
Mi erre a megoldás?
Köszi előre is!

(#12880) gt007 válasza driver18 (#12879) üzenetére


gt007
tag

Wifi kártya típusa alapján(Atheros, Broadcom, Intel), keresd meg a legfrissebb drivert (ne a fujitsu honlapján), de az is lehet, hogy valami xp frissítés hiányzik neki, ami már nincs sajna :((
Ha ez sem segít, próbáld meg cserélni a kártyát.

[ Szerkesztve ]

Üdv gt007

(#12881) banya0810


banya0810
csendes tag

Segítsetek legyetek szives!!!!!!!!!!!!!!!
Van egy fujitsu siemens Pa3553-as laptopom.ati radeon Hd 4500/5100 as videó kártya van benne.Ezekben a tipusokban Ati radeon Hd 3200/3470-es szokott lenni.az én gépembe a bios 1.18as volt,de hol be kapcsolt hol nem.Ezért fel mentem a gyárto oldalára és le szedtem a leg utolsó biost amit 1.16--os.fel raktam,azota be kapcsol minden alkalommal,csak nincs kép.Hallom a háttérben még win7 is be tőlt,mert a szignal zene hallatszik.Hol találhtok ehez a tipushoz 1.18-as bost?a Phoenix oldalon csak online frissítéses van,külön tipus szerint sehol sincs.Tud valaki segíteni,vagy esetleg egy ilyen biost küldeni?Iso files az jo mert be bootol a gép..
Köszi.

(#12882) banya0810


banya0810
csendes tag

Segítsetek legyetek szives!!!!!!!!!!!!!!!
Van egy fujitsu siemens Pa3553-as laptopom.ati radeon Hd 4500/5100 as videó kártya van benne.Ezekben a tipusokban Ati radeon Hd 3200/3470-es szokott lenni.az én gépembe a bios 1.18as volt,de hol be kapcsolt hol nem.Ezért fel mentem a gyárto oldalára és le szedtem a leg utolsó biost amit 1.16--os.fel raktam,azota be kapcsol minden alkalommal,csak nincs kép.Hallom a háttérben még win7 is be tőlt,mert a szignal zene hallatszik.Hol találhtok ehez a tipushoz 1.18-as bost?a Phoenix oldalon csak online frissítéses van,külön tipus szerint sehol sincs.Tud valaki segíteni,vagy esetleg egy ilyen biost küldeni?Iso files az jo mert be bootol a gép..
Köszi.

(#12883) banya0810


banya0810
csendes tag

Sziasztok!
Van e valakinek Amilo Pa3553-as Notebookja?
Abbol is az a tipus amibe Ati Radeon HD 4500/5100 Tip videó kártya van!
Ugyan is az a problémám hogy az enyémben ilyen van,a BIOS ver 1.18 volt de a gép hol be kapcsolt hol nem.
Arra gondoltam hátha egy Bios update meg old valamit.Fel mentem a Fuji hivatalos oldalára és lám Bios nincs csak az 1.16-os a többit törőlték!
Gondoltam meg próbálom hátha.
De Boot Cd változat volt és el felejtettem menteni az 1.18as biost ami a gépen volt.
A frissítés végén minkor be fejezte el kezdett sípolni a gép,majd ujra indult és azóta nincs kép.
A rendszer elindul hallom,hogy a win7 betőlt a háttérben mert a be jelentkező hang elindul csak éppen kép nincs.Se az LCDn se a monitor ki meneten.
Arra gondoltam vissza rakom az 1.18-as biost de sehol sincs az egész neten.
Az 1.16-os pedig Ati HD 545v tip videó karihoz adták ki.
Ilyenkor van valakinek valami ötlete vagy esetleg valakinek ilyen biosal rendelkező gépe?
Köszi előre is a segítséget!

(#12884) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok!

Van itt nálam egy Fujitsu-Siemens Amilo L7320GW laptop.Az vele a gondom hogy nem látja a bios a hdd-ét.Elvileg még tegnap ment,újra akarta telepíteni a gazdája de akkor már nem látta a winyót. Én próbáltam win7 el és xp el is de egyik sem látja a hdd-ét ahogy a bios sem.Ha közelebbről hallgatom a hdd mintha kattogna.De ugye most nem tudom hogy az romlott volna el?vagy olvastam valahol olyat hogy valami más módon kell telepíteni az op rendszert hogy jó legyen.Van valakinek ötlete mit lehetne csinálni?Másik hdd nincs másik gép sincs így nem tudom hogy a hdd hibás vagy valami más?Köszi :R

(#12885) interstate76 válasza lajosx (#12884) üzenetére


interstate76
addikt

Én pendriveról futtatható linuxszal nézném meg. Ha jól emlékszem, akkor egy YUMI nevű progi kell hozzá, azzal tudod megcsinálni a linuxos pendrive-ot. De ehhez a megoldáshoz is kell egy másik gép.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#12886) Dell XPS válasza lajosx (#12884) üzenetére


Dell XPS
veterán

Nagyon esélyes, hogy merevlemezhibás lett a noti.

Üdv, Dell XPS

(#12887) gt007 válasza lajosx (#12884) üzenetére


gt007
tag

Szia!

Amilo Pro V3405-el volt hasonló problémám, kiderült, hogy alaplap hiba.
Nem látta a HDD-t, másikat sem.
Északi, vagy déli híd csip hibásodott meg.
Lehet neked a HDD-d lett elektronika hibás, próbáld ki egy másik HDD-vel, hátha.

Üdv

Üdv gt007

(#12888) moklys1


moklys1
aktív tag

Sziasztok,
Hogy tudom kikapcsolni a touchpad-ot? de ugy h, win startnál se működjön. Tehát nem az ideiglenes FN+OFF ra van szükség. Köszi.

(#12889) gt007 válasza moklys1 (#12888) üzenetére


gt007
tag

Szerintem úgy nem tudod kikapcsolni.
Ha biosban nincs rá lehetőség, akkor startnál mindig bekapcsol.
Esetleg manuálisan :) szalagkábelt lehúzod az alaplapról :W
Jobb nem jut eszembe :DD

Üdv gt007

(#12890) HZoli87 válasza moklys1 (#12888) üzenetére


HZoli87
veterán

Fujitsu OSD Utility, ehhez hasonlót keressél a Driver lemezeden vagy a Fujitsu honlapján a gépedhez. Nálam Pi3560-nál működik, Windows telepítés után egyszer kikapcsolom és úgy is marad. Mutatja egy ikon a tálcán, hogy le van tiltva.

[ Szerkesztve ]

(#12891) gt007 válasza HZoli87 (#12890) üzenetére


gt007
tag

Amilo Pro szériához tudtommal nem ilyen a utility, az csak a wifit és a BT-ot tudja kapcsolni.

Üdv gt007

(#12892) HZoli87 válasza gt007 (#12891) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem írta hogy milyen gépről van szó, ezért írtam amit. Az én lassan 5 éves Amilom (Pi3560) tudja, kell hozzá az OSD Utility, amit tartalmaz a Driver lemez vagy a Fujitsu hónapjáról is letölthető.

(#12893) interstate76 válasza HZoli87 (#12892) üzenetére


interstate76
addikt

Én is egy ilyen gépet nyúzok, nagyon eltalált tipus (szerintem).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#12894) Feribizli


Feribizli
újonc

Üdv! :))

Nemtudom volt-e már hasonló kérdés:) van egy Amilo PI3540-em, és szeretnék videokártyát cserélni, találtam egy honlapot ahol írnak cserélől, de konkrétan erre a tipusra nem, csak hogy Amilo PI xy, xy,xy, és STB. Ebbe a STB.-be, nemtudom, hogy beletartozik-e a 3540 :\\ . A másik kérdésem, hogy jól olvastam-e, hogy csak 4GB-ig lehet bővíteni?? :)) ,vagy, hogy egyáltalán lehet-e :DD már nemtudom mit higgyek :\\ megszeretném menteni, nagyon jó bajtársam volt az utobbi nagyon jó pár évben :DD

(#12895) lajosx


lajosx
őstag

Köszönöm szépen a válaszokat,a hdd lett hibás :R

(#12896) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!
Nekem van egy Fujitsu Lifebook AH552 gépem amibe tönkrement az Intel Centrino WiFi adapter. Már 3 hete odavan garanciális javításon de még mindig semmi hír róla. Az üzletbe azt mondták max. 2 hét...
Kb. mennyi idő szokott lenni a Fujitsu-nál a garanciális javítás?

(#12897) gt007 válasza bopeti98 (#12896) üzenetére


gt007
tag

Elképzelhető, hogy várnak az alkatrészre, nem sűrűn szokott a wifi kártya meghibásodni :)
Az is lehet, hogy valami alaplap probléma lesz, és akkor csere újra, az lehet tovább tart.
Én a helyedben hívogatnám őket!

Üdv

Üdv gt007

(#12898) HZoli87


HZoli87
veterán

Amilo Pi3560-hoz keresek F4 és F5 billentyűket, privátban írjatok rám. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#12899) tothdoki


tothdoki
csendes tag

Sziasztok.

Bocsánat,hogy ide irok, de nem találok megoldást gondomra, hátha ti ügyesebbek, okosabbak vagytok.
Billentyűtisztítás után siemens amilo xa3530 gépem felső billentyűsora nem működik. (ventillátor, hangerőcsuszka, audió rész.)kéken világit.
Emlékszem, hogy van valami billentyű kombináció ami bekapcsolja, de sajnos nem emlékszem rá.
ha esetleg tudna valaki segiteni,megköszönném, a hűtő ventillátorom azóta csak alapjáraton ketyeg, félek tönkre megy valami.
Esetleg priviben, vagy emailben, (tothdoki@freemail.hu)
Köszönöm segítségeteket.
Laci

Laci

(#12900) tothdoki válasza tothdoki (#12899) üzenetére


tothdoki
csendes tag

Sziasztok.
Bocsánat,hogy ide irok, de nem találok megoldást gondomra, hátha ti ügyesebbek, okosabbak vagytok.
Billentyűtisztítás után siemens amilo xa3530 gépem felső billentyűsora nem működik. (ventillátor, hangerőcsuszka, audió rész.)kéken világit.
Emlékszem, hogy van valami billentyű kombináció ami bekapcsolja, de sajnos nem emlékszem rá.
ha esetleg tudna valaki segiteni,megköszönném, a hűtő ventillátorom azóta csak alapjáraton ketyeg, félek tönkre megy valami.
Esetleg priviben, vagy emailben, (tothdoki@fr.hu)(eemail)(nem engedi egyben kiirni)

Köszönöm segítségeteket.
Laci

[ Szerkesztve ]

Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.