Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11301) péjé válasza Mezso (#11300) üzenetére


péjé
őstag

hi,
pár kommenttel feljebb is van ilyen gondja vkinek. próbálkozz az eszköz eltávolításával az eszközkezelőben és újra telepíteni a drivert.
nekem is ilyen verdám van, megy minden gond nélkül ez.
üdv.

(#11302) Mezso válasza péjé (#11301) üzenetére


Mezso
tag

Szia!
Sajnos már többször újraraktam de nem működik. Valami külföldi fórumon olvasta hogy a bluetooth rádió kavarhat be...? :( de nem tudom mire gondolhatnak? Azt látom az eszközök között hogy felrak valami blue rádiót is az biztos.

Üdv. Zsolt http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mezso

(#11303) Mezso válasza péjé (#11301) üzenetére


Mezso
tag

Ja és honnan tudom meg hogy melyik driver kell a kettő közül hozzá?

Üdv. Zsolt http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mezso

(#11304) kosian24


kosian24
tag

Sziasztok! Barátnőmnek van egy fujitsu siemens amilo Pa 2548 notebookja. Őt nem zavarja, de engem igen,hogy a ventije nagyon hangos. Korábban a szüleié volt, ők azt mondták, hogy ilyen hangos volt mr mikor megvették is...
A lényeg az, hogy nem szabályozza magát a ventillátor, hanem folyamatosan egy fix fordulaton pörögés így hangos. Az én hp-m szinte hangtalan, de ha terhelve van, akkor a ventis is felpörög de csak amíg le nem hűti, utána megint csend van, úgy ahogy kell.
Szerintetek ez miért nem szabályozza magát? A hangerejével semmi baj nem lenne, ha csak akkor lenne ilyen hangos amikor épp nagyon hűt, de ez folyamatosan ilyen.

Live to Ride, Ride to Live... Motorozás nélkül is lehet élni, csak nem érdemes!

(#11305) sz_abika válasza Mezso (#11303) üzenetére


sz_abika
addikt

Nálam ez fut:
osd utility 1.2.1.6 fujitsu

PSN: xszabikax

(#11306) Mezso válasza sz_abika (#11305) üzenetére


Mezso
tag

Nekem is ez van fent. A Wlan és a bluetooth be/ki kapcsolása fn+f1-gyel megy is, csak a bluetooth driverrel van valami bibi. Nem lát semmilyen eszközt a gép.

Üdv. Zsolt http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mezso

(#11307) kosian24


kosian24
tag

Annyit még hozzá, hogy a gép nem meleg, szóval tuti, hogy nem azért pörög ennyire, mert hűteni kéne...

[ Szerkesztve ]

Live to Ride, Ride to Live... Motorozás nélkül is lehet élni, csak nem érdemes!

(#11308) péjé válasza Mezso (#11303) üzenetére


péjé
őstag

megnéztem, mind2 driver neve és verziója ua: CSR Bluetooth Software V5.0.9 for WIN 7.
nekem win7 64 bit verzió van rajt, szépen fut vele.

2 kérdésem van más témában hozzád ill aki 3650-est birtokol:
a külső videókari bekapcsolásakor a netkapcsolatom mindig elmegy (Diginet)
ill nagyon érzékeny a feszültségingadozásra és mivel trehány melót végeztek itt a lépcsőházban nem egyszer kikapcsolt már ez miatt. nektek vmi ilyesmi "élmény"

(#11309) HZoli87 válasza Mezso (#11300) üzenetére


HZoli87
veterán

Szia!

Én gépemben ez van: Broadcom BCM2070 Bluetooth 2.1+EDR USB Device

Driver DVD-n ezek találhatóak:

-----

Innen letöltöd a DeskUpdate programot, ha hiányzik driver, akkor letölti és telepíti. Ha ez nem működne, akkor átküldöm neked a DVD-ről.

(#11310) Mezso válasza HZoli87 (#11309) üzenetére


Mezso
tag

Szia!
Feltettem az updatevel de nem oldódott meg a probléma :(
kérlek küld át ha megoldható. Előre is köszönöm.

Üdv. Zsolt http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mezso

(#11311) HZoli87 válasza Mezso (#11310) üzenetére


HZoli87
veterán

Szia!

Feltöltöttem mind a két verziót (Mammutmail), ami a Driver DVD-n található, mivel az én gépem Broadcom bluetoothal szerelt (Pi3560), gondolom a tiéd is, ezért ezt telepítsed fel: 1038459_qcom_6_2_0_9600 (zip fájlon belül külön van a 32 és 64 bites verzió telepítője, remélem segít).

(#11312) Mezso válasza HZoli87 (#11311) üzenetére


Mezso
tag

Ezer köszi, próbálom is...

Üdv. Zsolt http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mezso

(#11313) Mezso válasza HZoli87 (#11311) üzenetére


Mezso
tag

Sajnos nem működik. A 64 bites mappában lévő exe fájlt nem is engedi megnyitni, nem történik semmi.

Üdv. Zsolt http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mezso

(#11314) Mezso válasza HZoli87 (#11311) üzenetére


Mezso
tag

Az eszközkezelőben a bluetooth perifériaeszköznél végig sárga felkiálltójel van.

Üdv. Zsolt http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mezso

(#11315) HZoli87 válasza Mezso (#11314) üzenetére


HZoli87
veterán

Akkor passzolom a dolgot, nekem mindig ezt telepíti fel a DVD-ről a Deskupdate, 13 hónapja remekül működik. Szerintem jobban jársz, ha újrahúzod a rendszert és az előbb említett programra bízod a megfelelő driverek letöltését és telepítését.

(#11316) Mezso válasza HZoli87 (#11315) üzenetére


Mezso
tag

Szia!
10hónap után újraraktam a rendszert :( és megoldódott a probléma :)
Köszi a segítséget.

Üdv. Zsolt http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mezso

(#11317) csulok56


csulok56
csendes tag

Szepnapot
Szeretnék tanacsot kerni tolletek, van egy Fujitsu siemens amilo D8800 as bilengyuzet nélkuli gépem, de nem is kellene ra mivel asztaligépként szeretném hasznalni,kulso bilentyuzettel. Hianyzik még a DVD iro meg a gép kozotti atalakito kis panel,es nem tudom telepiteni mivel USB vel nem foglalkozik. 1. Hogyan tudom telepiteni 2. holtalalok atalakito panelt 3. meg drivert holtalalok hozza. Elore is koszi a segitséget ha tudtok Udv:

csulok56

(#11318) péjé válasza csulok56 (#11317) üzenetére


péjé
őstag

szeva,
próbáld meg a biosban a boot menüben megkeresni az usb támogatást, hátha van olyan(nem biztos).
alkatrész talán itt,
driver itt de csak xp támogatás van hozzá :[link]

remélem menni fog.üdv.

(#11319) csulok56 válasza péjé (#11318) üzenetére


csulok56
csendes tag

Kosszi a segitseget driverek megvannak, bioszba nem lehet talalni usb vel kapcsolatos bealitast. Az alkatresszel kapcsolatban keresem a kapcsolatot Űdvl

csulok56

(#11320) Pacek82


Pacek82
csendes tag

Üdv minden fórumozónak!

Egy problémám lenne talán tudtok segíteni.
Adott egy FS a1167G laptop ami bekapcsolás után a Bios bootnál (Fujitsu-Siemens) csíkos, néha pöttyös, és valamikor mindenféle h...e karaktereket ad ki.

A windows boot képernyőig elmegy betölt és utánna nincs kép.

Valószínű, hogy VGA hibás???

Esetleg hol kapok elfogadható áron Ati Mobility Radeon X700-ast??

A válaszokat előre is köszönöm. :F :F

(#11321) cigam válasza Pacek82 (#11320) üzenetére


cigam
félisten

Elképzelhető. MXM-es? Próbáld meg +igazítani, lehet csak kh.-s.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11322) zoolii


zoolii
tag

Hello!

Szerintetek érdemes venni garanciát Amilo Pi 3560-as laptophoz? Most lenne esedékes, mindjárt lejár az 1 év normál garanciája.
Akinek ilyen laposa van, neki mi a tapasztalata a géppel, már meghibásodott-e?

Üdv,
zoolii

[ Szerkesztve ]

(#11323) HZoli87 válasza zoolii (#11322) üzenetére


HZoli87
veterán

Olcsóbb a garanciát bővíteni, mint egy alaplapcserét kifizetni esetleges meghibásodás során szerintem. Nekem több, mint 1 éves a gép, eddig tökéletesen működik, természetesen vettem hozzá garancia kiterjesztést, pont féláron volt.

(#11324) Pacek82 válasza cigam (#11321) üzenetére


Pacek82
csendes tag

Köszi a tippet.

Próbáltam

Kivettem kifújtam sűrített levegővel, kapott kontakt spray-t és mégse.

Még a kivétel előtt azt tapasztaltam, hogy a ventillátor nem kapcsol be, vagy ha be is kapcsol csak néha-néha pörög fel és leáll.

A VGA karin lévő hővezető gyurma kissé elvesztette eredeti állagát.

Lehet, hogy megsült a kari? :F

vagy vmi hőmérséklet érzékelő szállt el? és az okozta a geb@szt???

Várom a javaslatokat. :W

(#11325) Thunderzolee válasza Pacek82 (#11320) üzenetére

Az adatlapja alapján MXM 1-es típusú VGA van benne:
http://www.notebook.hu/download.cmt?id=500

Itt keress hozzá másikat:
hardverapro.hu/aprok/hardver/videokartyak/egyeb_videokartyak/listaz.php
Esetleg itt is:
hardverapro.hu/aprok/hardver/notebook/tartozekok_alkatreszek/listaz.php

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#11326) Pacek82 válasza Thunderzolee (#11325) üzenetére


Pacek82
csendes tag

Köszi a linkeket, megyek nézelődni!

(#11327) Thom!


Thom!
veterán

Fujitsu-Siemens Lifebook A530

pro, kontra??

(#11328) HZoli87 válasza Thom! (#11327) üzenetére


HZoli87
veterán

(#11329) Thom! válasza HZoli87 (#11328) üzenetére


Thom!
veterán

ez mind szép és jó 1 hónapja elolvastam

nekem konkrét user tapasztalatok kellenek nem 3 napos tesztre mondjuk :B

(#11330) cigam válasza Thom! (#11329) üzenetére


cigam
félisten

Miért? Több hónapos használat mellett bejáródik a proci, és gyorsul, netán kopni kezd a RAM mérete? A zsanér stabilsága, és egyéb mechanikai paraméterek annyira szubijektívek, és használatfüggőek, hogy egyénenként változik.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11331) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Sracok most szoptam egy win7 32 bites verzio felrakasat felesegem gepere, de kellene nekem egy olyan OSD Utility, amivel a fenyerot is tudom allitani.
Legyen kedves valaki aki tud segitsen! Egy Pi 3560asrol lenne szo. Thx!

Ja igen es a webcam ki-bekapcsolasa is jo lenne, ha elerheto lenne vele!

[ Szerkesztve ]

(#11332) ThorsHUN válasza ThorsHUN (#11331) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Visszavonva, minden mukodik... kopp kopp kopp

(#11333) superb


superb
csendes tag

Sziasztok.Van egy Amilo IX 2528 am.gyárilag Vista volt rajta. Amikor megvettem rátettem a Win 7 et de egy nap után szétesett a kép. Feltettük az XP-t azzal ment 1 hétig de a videokártya driver nem volt jo, görgetésnél akadtak problémák. Próbáltuk ismét azWin 7 et rátenni de soha nem engedte tovább a perticio kiválasztásnál, illetve egyik particiora sem engedett telepiteni. Ma ismét szétesett a képernyö, csak csikok jönnek be. Tud valaki segiteni mi lehet a gond? Esetleg valaki aki rendbehozná? Ha valaki tud ebben segiteni Pesten, délelött csörgessen meg és visszahivom. 06304634934 Köszi

Privát üzenetre illik válaszolni, főleg ha Te keresel meg.

(#11334) superb


superb
csendes tag

Ha ir valaki PÜ-ben kérném, errefelé nem szoktam járni, a privátot rögtön észreveszem.

Privát üzenetre illik válaszolni, főleg ha Te keresel meg.

(#11335) RBJ válasza ThorsHUN (#11331) üzenetére


RBJ
addikt

[link]

itt megtalálod de érdekes nekem osd nélkül is lehet a fényerőt állítani. az fn + f8 f9 combo segítségével. :DDD

a tools utilities menu alatt találod

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#11336) Fleed


Fleed
aktív tag

Tudtok ajánlani egy Fuji szervízt Budapest környékén? Biztos vannak már tapasztalatok, hol jobb fejek a szakik. :) Am most az jött elő, hogy a képernyőben valami csavar kijöhetett, mert ha megdöntöm, végig gurul valami mindenhez odakoppanva. Félek hogy azt mondják ez nem garis hiba, mert tutira nem ejtettem le, meg nem vertem be a gépet sehova. :F

(#11337) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Nah visszajött a szervízből a fujitsu siemens PA 3553 laptopom. Korábban írtam hogy túlmelegedett de teljes terhelésen max 77 fok már. Raktak új hdd-t is a gépbe meg win7 ultimate-ot minden drivert stb korrektek nagyon. ! :C

(#11338) Fleed válasza ->Raizen<- (#11337) üzenetére


Fleed
aktív tag

melyik szervíz ez? :D

(#11339) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne,hogy a 3560-as laptopomon szinte mindig elállítódik a dátum.
Nem használom túl gyakran, de ha egy hét pihi után bekapcsolom, már nem reális.
Általában olyan 20-30 évvel előre(!) megy. Az újratelepítés sem segített rajta.
Van valakinek ötlete?
Előre is köszi.
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#11340) ->Raizen<- válasza bluuzia (#11339) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A lítium elemet cserélni kellene benne. :R

(#11341) Thom!


Thom!
veterán

Ha valaki ár/értékben jó kis notit akar ajánlom Fuji Lifebook A530.
ennél jobb nincs átlag felhasználóknak
brutálisan jó ár/érték arány

(#11342) djmx


djmx
csendes tag

kerem szepen a jolelku embereket egy infora az amilo pa 2548 ra hogy lehet xp rakni mivel en mar ami sata drivert meg kaptam a netten azt mind beleintegraltam az xp de ugy is azt kirja ki hogy a telepito nem kapott meghajtot ha valaki tud kerem segitsen nagyon megkoszonem mar 2 hete mar csak ezzel a problemaval kuszkodom elore is koszonom a segitseget es boldog unnepeket kivanok mindenkinek!

(#11343) Tuncated válasza HZoli87 (#9718) üzenetére


Tuncated
csendes tag

Üdv érdekelne az alaplap a A1650g-be.Ha +van még!!! :Y

(#11344) cigam válasza djmx (#11342) üzenetére


cigam
félisten

Annó XP-vel is árulták, pedig a support szerint Vista only noti.
Másfél éve a http://www.cszerviz.hu/index_elemei/Page2459.htm címen volt elérhető az XP-s driver csomag. Esetleg kérdezz rá náluk, hogy megvan-e még.

Bár ezen inkább felejtős az XP. Kolegám gépére is felimádkoztuk, de állandóan maga alá csinált az indítás után pár percel. Szóval vagy Vista-t esetleg W7-et tegyél rá, vagy ha ragaszkodsz az XP-hez, akkor cseréld le a gépet.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11345) potkem


potkem
aktív tag

Boldog Új Évet mindenkinek.

(#11346) masta_dry


masta_dry
tag

Jaja, BUÉK!
Nekem az óév utolsó szívása az volt, hogy minden átmenet nélkül kidőlt a FUSI Amilo PA 1538-asom.
Most szervizben van, és arra gyanúzok, hogy alaplaphibás. (Nem ad képet a vidikari)
Kérdés: érdemes megjavíttatni? Valaki képben van abban, hogy meddig húzza majd előreláthatólag új alaplappal? Vaterán kétszeri alaplapcsere után behalt gépet árulnak. :S
Sajnálom a dolgot, mert miután kicsit berheltem a szellőzésén, nem volt "melege" a vidikarinak, és azt hittem, el fog kerülni az átok.
Valaki esetleg körülbelüli összeget tud mondani az alaplap árára? Egyáltalán, hol lehet ezt beszerezni?

(#11347) djmx válasza cigam (#11344) üzenetére


djmx
csendes tag

nos sikerult meg vannak a sata driverek 4 napi kereses utan es vegre muxik az xp a amilo pa 2548 laptopon, eleg sok oldalon olvastam hogy lehetetlen de meg is sikerult vagyis megkaptam a sata drivert egy nvidia csomagban csak a videokartya drivert nem fogadja el es ugy jeleneik meg a windows mindha win 98 lenne:( meg az ikonok is atvaltoznak ugy nez ki hogy tenyleg a vista ra a legjobb mert meg a win 7 re sincs videokari driver

(#11348) HZoli87 válasza Tuncated (#11343) üzenetére


HZoli87
veterán

Írtam privátot is, de itt is leírom. Nekem nem volt alaplapon A1650G-be. Két Fujitsu gép van nálam, Pa1510 és Pi3560, de egyik sem eladó.

(#11349) péjé válasza Tuncated (#11343) üzenetére


péjé
őstag

helló,
ha rákeresel a A1650g-re itt a hardveraprón 4-5 helyen tuti láttam alkatrészt.... :DD

(#11350) Thome


Thome
addikt

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám!
Akárhogy próbálom, az Amilo PA3553-as noteszomon nem bírom beüzemelni a webkamerát (amilocam), hogy az segédprogram (pl. msn) nélkül, csak saját magam rögzítse a merevlemezre. Tehát valami szoftver segítségével szeretnék felvenni vele dolgokat, nem pedig videócsetelni.

Hogyan lehetne megoldani ezt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.