Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11901) HZoli87 válasza rmartin94 (#11900) üzenetére


HZoli87
veterán

Jó minőségű műanyagokat használtak a fejlesztők. A fedlap ujjlenyomat mágnes (fekete), belül kevésbé. 2 évesen sem recseg, jól össze van rakva. Nekem előtte is Amilom volt, de az nagyságrendekkel olcsóbb hatású volt és rendesen látszott rajta a kor (ezen kevésbé).

Fogyasztásra innen puskázok (érdemes elolvasni a tesztet, színvonalas-részletes írás), maximum 70W (CPU és GPU is 100%-on tekerve, még a játékok sem terhelik le ennyire a gépet).

4 GB memória volt/van alapból az enyémben, így ezt nem bővítettem. Csak a HDD-t cseréltem ki egy gyorsabb darabra (WD 7200rpm). Idővel majd ez is cserélődik SSD-re, ha kicsit normalizálódnak az árak.

[ Szerkesztve ]

(#11902) rmartin94 válasza HZoli87 (#11901) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Rendben, köszi a válaszokat. Játékokat egyébként hogy viszi? Igen, átolvastam a tesztet, nagyon jó kis gép, ahogy mondod. VGA egyébként cserélhető benne vagy integrált?

[ Szerkesztve ]

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#11903) mattila69


mattila69
csendes tag

Sziasztok.Van egy pa3553 noti hozzám került merevlemez hibával.Mit állithattam el rajta most nincs kép.Venti felpörög azt semmi .Először biosba próbáltam külső adathordozóra rendszert telepiteni de mindig valami hardver hibát irt ki.A régi merevlemez televolt hibával.Ha valaki tud segiteni megköszönném

Üdv:Attila

(#11904) rmartin94 válasza mattila69 (#11903) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Pontosan mit írt ki a bios hardverhibának?

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#11905) mattila69 válasza rmartin94 (#11904) üzenetére


mattila69
csendes tag

Most már semmit mert nem jut el a biosig

Üdv:Attila

(#11906) rmartin94


rmartin94
aktív tag

Fujitsu Amilo notebookoknak alapból mi a BIOS jelszavuk? Mert én próbáltam belépni az Amilo Pro V2010-be, de jelszót kér. Hol tudom megtalalálni, mi az alapértelmezett jelszó?

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#11907) spartan1


spartan1
aktív tag

Sziasztok.Hatalmas segítséget kérnék tőletek.Minap vettem egy Fujitsu Siemens Amilo m1450g lapost. ő az.Újraraktam az xp-t mert a proci majd minden esetben 100%-on ment.Gyári xp lemezt használtam és újrarakás után ugyan ezt produkálta.Már akkor 100%-on megy ha fellépek a netre és szerintem az nem egészséges ha már ettől ennyire leterhelődik.Egy síma program installálása is majd 30 perc.Szerintem az xp hiba kilőve,gyári driverek a saját lemezéről felrakva.A gépben 2gb ddr2 ram van.Szerintetek beszart valamelyest a proci?Nagyon idegesítő,hogy ilyen lassú a gép.Segítségeteket előre is köszi :R

"ha már nyakig benne vagy a szarban,ne bosszankodj,hanem adj hálát az Istennek:Köszönöm uram,hogy legalább nem hullámzik..

(#11908) rmartin94 válasza spartan1 (#11907) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Mindkét meghajtót leformáztad újratelepítés előtt? Én azt javaslom, hogy mentsd le róla, ami nagyon kell, és rakd újra az XP-t, majd másold vissza amit lementettél, és vírusírtót (Avast legfrisebb változatát javaslom). Mert szerintem valami vírus van a gépeden. Nekem is volt ilyen a HP laptoppal, hogy hirtelen tetűlassú lett, és csak 2-szeri XP újrarakással sikerült megoldani. Bár hogy most hogy olvasom, hogy 1,6 Ghz-s a procid, lehet attól is, bár nem valószínű, az én 1,5-ös Fujitsum nem csinál ilyet, még netezésnél sincs 100 % közelébe a proci terhelés, csak ha több program fut egymás mellett. Nézd meg feladatkezelőbe, hogy melyik program használja a legtöbb erőforrást, és próbáld lelőni, ha nem valami rendszerfolyamat.

[ Szerkesztve ]

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#11909) spartan1 válasza rmartin94 (#11908) üzenetére


spartan1
aktív tag

Szia.Leformáztam pedig mind 2 partíciót :(((

"ha már nyakig benne vagy a szarban,ne bosszankodj,hanem adj hálát az Istennek:Köszönöm uram,hogy legalább nem hullámzik..

(#11910) rmartin94 válasza spartan1 (#11909) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Ajjaj... akkor nézd meg a feladatkezelőben, hogy melyik folyamat terheli nagyon a rendszert. CCleanerrel töröld le a felesleges cuccokat, futtasd le a RegSupreme nevű registry tisztítót, a TuneXP 1.5 nevű programmal pedig a bekapcsolást, és a leállítást tudod felgyorsítani, meg talán a rendszert is. Olvasd el még ezt a linket is, hátha találsz hasznos tippeket Windows XP tuning

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#11911) spartan1 válasza rmartin94 (#11910) üzenetére


spartan1
aktív tag

Köszönöm,eszközölöm ezeket a dolgokat,hátha sikerül valami,csak azt nem értem,hogy egy friss xp-nél milyen felesleges dolgok lehetnek ráadásul felrakás előtt is ezt csinálta.

"ha már nyakig benne vagy a szarban,ne bosszankodj,hanem adj hálát az Istennek:Köszönöm uram,hogy legalább nem hullámzik..

(#11912) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Sziasztok

Kifejezetten kétségbe esve írok. :)
Van egy FS sa3650-es latopom graphic boosterrel.Korábban hibátlanul működött a gép.Jelenleg azonban az a komoly gondom, hogy játszom akármelyik játékkal ami a gépen van és kb 30 másodpercenként elkezd durván szaggatni pár másodpercig..utána ismét rendesen megy majd megint elkezdi 30 másodperc múlva.. A játékok gépigénye nem haladja meg a gép tudását..próbáltam már mindenféle tisztító programot valamint újra is raktam már rajta a rendszer.
Van bármi ötlet vagy megoldás, hogy újra normálisan fussanak a játékok? Sajnos ez így használhatatlan és élvezhetetlen. :(

Ps: brunorbert

(#11913) botond87


botond87
csendes tag

Sziasztok
Van egy amilo xi 2528-as gépem, elromlott a video kártya benne. Sikerült venni bele egy 2300 atit melyre az eladó azt mondja 256mb.De az én gépem csak 128mb nak ismeri fel.az eladó szerint az alaplapom nem jó, vegyek bele egy másikat. Nem értek hozzá lehet, de nem tudom, milyen alaplap lehet, benne mert nincs sehol írva. Aki tudja, milyen alaplap való bele írjon nekem típus számot, ami bele való tudjam, milyet keressek. És a másik kérdésem lenne, valóban lehet, az alaplap miatt nem ismeri fel a video kártyát 256mb-nak?
Köszönettel.

(#11914) Bloodrayne2 válasza botond87 (#11913) üzenetére


Bloodrayne2
tag

Helló!

Próbálj meg olyan vga-t venni bele,amilyen volt benne,vagy egy másik vga-val nézd meg

[ Szerkesztve ]

Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

(#11915) botond87 válasza Bloodrayne2 (#11914) üzenetére


botond87
csendes tag

Az a baj nem olyan egyszerű vga venni.Amilyen benne volt hónapok óta nincs sehol, új egyáltalán.

(#11916) Bloodrayne2 válasza botond87 (#11915) üzenetére


Bloodrayne2
tag

milyen vga volt benne?

Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

(#11917) botond87 válasza Bloodrayne2 (#11916) üzenetére


botond87
csendes tag

Fujitsu Siemens Amilo Xi 2528

NVIDIA® GeForce Go 8600M-GS 256MB

(#11918) Bloodrayne2 válasza botond87 (#11917) üzenetére


Bloodrayne2
tag

ilyen vga-t sok laptopba láttam már,még alkatrészként is árultak olyan lpost amiben ilyen vga volt,zsoca929 a te embered :) ő nag vga-s a PH-n,ő árusít VGA-kat.

Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

(#11919) botond87 válasza Bloodrayne2 (#11918) üzenetére


botond87
csendes tag

Köszi.

(#11920) Bloodrayne2 válasza botond87 (#11919) üzenetére


Bloodrayne2
tag

:R :R

Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

(#11921) tckean


tckean
csendes tag

Sziasztok,nagyon nagy segítséget kérek!!Vettem egy amilo pi2530-ast,és nem működik a kamerám!! Skyp-on teszteltem,és azt írta,hogy nincs csatlakoztatva a web-kamom.De valószínű,hogy nincs felrakva.Tud valaki egy drivert amivel működik??????!!!!!!! Előre is köszike mindenkinek!!!

(#11922) rmartin94 válasza tckean (#11921) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Találtam webkam drivert a laptopodhoz, talán ez jó lesz hozzá: [link]

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#11923) botond87 válasza tckean (#11921) üzenetére


botond87
csendes tag

Nekem úgy lett telepitve van egy program, ami mindent telepítőt letölt és telepit, és ezek után minden rendesen müködött. Ha kell, felrakom valahová a progit.

[ Szerkesztve ]

(#11924) botond87


botond87
csendes tag

Nem volt egyszerű összeszedni Fujitsu Siemens Amilo Xi 2528 a telepiteket mivel a 7 hez nem könnyű találni, tudva levő hogy vistás gép.

(#11925) tckean válasza rmartin94 (#11922) üzenetére


tckean
csendes tag

Köszi,de nem tudom hogyan kell letöltenem az oldalról,mert nincs download sehol!

(#11926) tckean válasza botond87 (#11924) üzenetére


tckean
csendes tag

Köszike, megköszönném ha fel raknád valahogy.

(#11927) tckean válasza tckean (#11925) üzenetére


tckean
csendes tag

Igen mert win- 7 van felrakva a gépre

(#11928) rmartin94 válasza tckean (#11925) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Kipipálod az oldalon az I have read and agree to the terms and conditions előtti négyzetet, és máris lesz download. (az oldal alján keresd a Terms of use alatt).

[ Szerkesztve ]

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#11929) botond87 válasza tckean (#11927) üzenetére


botond87
csendes tag

(#11930) tckean válasza botond87 (#11929) üzenetére


tckean
csendes tag

megtaláltam,de nem indul el a letöltés.

(#11931) botond87 válasza tckean (#11930) üzenetére


botond87
csendes tag

Rá katintassz a slower dowlad ra bejön kod beírod katintassz a konfirm capta és számol elindul a letöltés.

(#11932) tckean válasza botond87 (#11931) üzenetére


tckean
csendes tag

http://www.uploadstation.com/file/x6eySCY# nem találom a letöltést.

(#11933) tckean válasza tckean (#11932) üzenetére


tckean
csendes tag

rá megyek és nem történik semmi :-(

(#11934) botond87 válasza tckean (#11932) üzenetére


botond87
csendes tag

[link]
Probáld innen

(#11935) botond87


botond87
csendes tag

Na sikerült,telepiteni kell.crakelni elinditod és meg keres mindent majd kiválasztod amit telepiteni akarsz.

(#11936) tckean válasza botond87 (#11934) üzenetére


tckean
csendes tag

ezt írja ki a telepítés közben- Invalid database file.

(#11937) botond87 válasza tckean (#11936) üzenetére


botond87
csendes tag

Nem tudom én most direkt fel raktam egyből fel ment.

[ Szerkesztve ]

(#11938) botond87


botond87
csendes tag

Érvénytelen adatbázis-állomány- Invalid database file
nem tudom miért probál újra

(#11939) tckean válasza botond87 (#11938) üzenetére


tckean
csendes tag

megpróbálom mégegyszer de köszi pill.

(#11940) tckean válasza tckean (#11939) üzenetére


tckean
csendes tag

az Avast azt írja zárt környezetben való megnyitás,és engedélyezem és ugyan úgy Invalid database file.miért van ez?

(#11941) tckean válasza tckean (#11940) üzenetére


tckean
csendes tag

rar-al kibontom egy új mappába,mikor kész rámegyek bejön a krekk mappa,elindítom a krekk mappát és data megint.

(#11942) botond87 válasza tckean (#11940) üzenetére


botond87
csendes tag

Nem tudom nekem megy probléma nélkül.Egyébként az elmult 12év alatt soha nem használtam virus védöt és még soha nem volt semmi bajom.

[ Szerkesztve ]

(#11943) botond87


botond87
csendes tag

Ne a crek mát inditsd el

(#11944) tckean válasza botond87 (#11942) üzenetére


tckean
csendes tag

értem de szerinted mit csináljak lépésről-lépésre?köszi.

(#11945) tckean válasza tckean (#11944) üzenetére


tckean
csendes tag

meg van a hiba nem jött le a másik mappálya.de most leszedtem 2,és most telepít.

(#11946) botond87 válasza tckean (#11944) üzenetére


botond87
csendes tag

Meg nyitod a mapát abban találod a telepitöt és a crak mapát.Elinditod a telepitöt és azt végig engeded de lehet célszerü addig az avastot leálitani.

(#11947) tckean válasza botond87 (#11946) üzenetére


tckean
csendes tag

mostmeg valami licenc kódot kér?! Hol lehet leszedni a kódot? köszi.

(#11948) botond87 válasza tckean (#11947) üzenetére


botond87
csendes tag

Majd megnyitod a program files mapát és ott megkeresed azt a mapát ahová telepitette a driver geniust és oda bemásolod a crak ót lecseréled és kész

(#11949) botond87


botond87
csendes tag

Ha ezen tul jutol scan elinditod a keresést és türelmesen megvárod még letölti az ősszes drivert.

[ Szerkesztve ]

(#11950) tckean válasza botond87 (#11948) üzenetére


tckean
csendes tag

most már jó,mert telepít ha kész van jövök elöre is köszi :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.