Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12451) Outsider 47


Outsider 47
csendes tag

Sziasztok.
Nagybátyám laptopja. Azt mondta nekem hogy Mount and Blade Warband játéknál kékhalált kap. Ha esetleg tud valaki megoldást rá írjon.
Feltöltöm a képet amit küldött:

[ Szerkesztve ]

(#12452) Dell XPS válasza csoky85 (#12448) üzenetére


Dell XPS
veterán

Köszi az infókat! Milyen vírusirtó programod van, le kellene futtatnod, és ezt is:Malwarebytes. Amikor megpróbáltad újra telepíteni a rendszert, akkor mindig teljesen törölted a merevlemezt? (csökkentett mód hálózattal..)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#12453) csoky85 válasza Dell XPS (#12452) üzenetére


csoky85
csendes tag

na ezeket megcsinálom,de csak holnap,mert a pendit elvitte a párom és csak arról tudom rárakni,de köszi!A lemezt teljes egészében formatáltam.

(#12454) csoky85 válasza Dell XPS (#12452) üzenetére


csoky85
csendes tag

Sikerült lefuttatni mindkettőt és még mindig lefagy!Megpróbálom újra a telepítést!Ja és még annyi,hogy a venti folyamatosan pörög!Ha kikapcsolom leáll a gép és se kép se hang az is kikapcsol!

[ Szerkesztve ]

(#12455) Dell XPS válasza csoky85 (#12454) üzenetére


Dell XPS
veterán

Ajjaj, nem jó hír, várom az utolsó próbálkozásokat!

Üdv, Dell XPS

(#12456) csoky85 válasza Dell XPS (#12455) üzenetére


csoky85
csendes tag

Sajnos ugyanaz a helyzet!!!!Minden változatlan!Esetleg lehet tudni,hogy pontosan mi a hiba?

(#12457) Dell XPS válasza csoky85 (#12456) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Az alaplapon a Chipset-el van a problémád sajnos...

Üdv, Dell XPS

(#12458) csoky85 válasza Dell XPS (#12457) üzenetére


csoky85
csendes tag

Köszi a segítséget!Akkor javítás lesz megint!!! :( Már volt javítva a videó chip.Úgy néz ki sorra mennek el.Azért mindent köszönök!

(#12459) Dell XPS válasza csoky85 (#12458) üzenetére


Dell XPS
veterán

Sajnálom tényleg, sajnos típus hiba.....Kell minőségi segítség a javításhoz?

Üdv, Dell XPS

(#12460) csoky85 válasza Dell XPS (#12459) üzenetére


csoky85
csendes tag

Van egy ismerős aki meg tudja csinálni!Nem lehet,hogy a driver ment el valahogy a gépről?Vagy biztos,hogy a chip szállt el?Gondolom a video chipre értetted!

(#12461) Dell XPS válasza csoky85 (#12460) üzenetére


Dell XPS
veterán

Sajnos nem, ez általában BGA hiba az alaplapon. Amennyiben volt javítva a GPU már, akkor véleményem szerint megint ott lesz a probléma. A másik ilyen jelenséget produkáló hardvert (memória modul), a barátod kizárta. Ki-be az érintkezés miatt, felváltva egyenként ellenőrizni, majd még a slot-ba is cserélgetve indítani. Amennyiben van gyengébb régebbi modul, akkor még jobb a helyzet.

Egyébként egy Linux LiveCD ISO-t letöltesz, kiírod lemezre, majd beboot-olsz róla, ha megfagy, ezer százalék!

Üdv, Dell XPS

(#12462) csoky85 válasza Dell XPS (#12461) üzenetére


csoky85
csendes tag

Hello!
lenne 1 másik kérdésem?
Hozzánk került 1 másik laptop,amihez nem kaptunk töltőt,de nekem van itthon 1 plusz 20v 3,25 A
viszont a gép hátulján ez a felírat van. 20v 4,5 A
Baja lesz a gépnek,ha ezzel a kicsi táppal használom?

(#12463) Dell XPS válasza csoky85 (#12462) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Semmi baja nem lesz, legfeljebb kevés lesz neki az Amper, nyugodtan ki lehet próbálni.

Üdv, Dell XPS

(#12464) halla válasza szpal17 (#12439) üzenetére


halla
csendes tag

Szia!

Nem kaptam illetve nem találom a saját lemezem! Ezért keresek Fujitsu Siemens Amilo XI 1526 laptophoz gyári telepítő driver lemezt vagy olyan verziószámú XP-t ami tartalmazza a Sata drivert! Nem tudsz tanácsot adni, hogy tudnék beszerezni ilyen lemezt vagy XP-t

(#12465) Attila2003


Attila2003
tag

Hali! Van nekem egy amilo A1640 -es laptopom, SIS M760-as vga-val. Feltettem a W7-et, de drivert hozzó nem találok, Eszközkezelőben látja a sism760-as vga-t, de menü nincs, ezért nem tudom rákötni a tv-t, s-videon keresztül. Az unichrome driver telepitésénél ezt irja ki: Sis base.dll Can't find Ins.Funct..exe result file errort ad ki. . Kellene egy sürgés segitség, Köszi!

(#12466) nyercse


nyercse
csendes tag

Sziasztok én abban kérném segítségeteket hogy eme két lcd közt mi a külömbség és hogy az utóbi jó-e Fujitsu Siemens Amilo Pro v3505ös laptophoz. A válaszokat elöre is köszönöm. :)

[link]

[link]

(#12467) Dell XPS válasza nyercse (#12466) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

ezt kellene inkább vásárolnod: [link]

Ez LG-Philips márkájú, azaz nem utángyártott, mint a másik...

Üdv, Dell XPS

(#12468) halla


halla
csendes tag

Sziasztok! Fujitsu Siemens Amilo XI1526 laptophoz keresek gyári telepítő driver lemezt!
Segítségeteket előre is köszönve.

(#12469) nyercse válasza Dell XPS (#12467) üzenetére


nyercse
csendes tag

és ez? [link]

(#12470) Dell XPS válasza nyercse (#12469) üzenetére


Dell XPS
veterán

Igen, ez is jó, mert jobb oldalon van az LCD kábel 30' pin-es csatlakozása!

Üdv, Dell XPS

(#12471) nyercse válasza Dell XPS (#12470) üzenetére


nyercse
csendes tag

köszönöm a segítséget. akkor ez lesz. :)

(#12472) rien válasza rien (#12435) üzenetére


rien
senior tag

up

Bármilyen tipp? Legalább videokártya driver ügyben...pls :U

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#12473) buvartacsko


buvartacsko
addikt

Sziasztok!

A következő a gond: Van egy Amilo Pro V2055 laptop, ami egyszer csak egyik napról a másikra teljesen lehalt félig meddig, azaz, ha megnyomom a power gombot, akkor akkor vagy bekapcsol vagy nem, de inkább többször nem. Konkrétan ez történik: [link]

Mikor bekapcsol akkor okés minden.

Kiszedtem belőle próbaképpen az összes memóriát, és arra reagál, elkezdi sípolni a no memory szignált. :)

Ha visszarakom akkor pedig amit fentebb leírtam...

Elképzelhető hogy az alaplap halt meg?

Esetleg igényt tartana valaki így egy ilyen gépre közületek? Alkatrészekre vagy kompletten az egészres esetleg?

(#12474) csaba77


csaba77
csendes tag

Sziasztok,

adott egy fsc amilo pa2510-es cucc. nem akar sem usb-rol sem DVD-rol bootolni. ujra kellene telepitenem de egyatalan nem akar indulni
"system not found" hibauzenetet ad..

van valakinek otlete mi lehet a gond?

Csibe

(#12475) Dell XPS válasza buvartacsko (#12473) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Nem tudod mire jutottál, de valószínű, hogy alaplap problémád van....

Üdv, Dell XPS

(#12476) Dell XPS válasza csaba77 (#12474) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Meg kellene nézned merevlemez nélkül, amennyiben még aktuális....

Üdv, Dell XPS

(#12477) Banderos


Banderos
tag

Sziasztok lenne egy problémám van egy Fujitsu siemens amilo PA 3553 laptop amit ha bekapcsolok nincs kép de minden megy dvd felpörög hdd hallani hogy dolgozik a ledek is villognak a ventilátor viszont 20-30 másodperc után leáll.Ezután ki is kapcsolom nehogy a proci megsérüljön.Mi lehet a probléma??Köszönöm előre is

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=banderos&submit=

(#12478) csaba77 válasza Dell XPS (#12476) üzenetére


csaba77
csendes tag

hello
mar nem..kuldo dvd-rol simán feltelepedett az op rendszer,
érdekes elotte mukodott abelos dvdv író is..most meg nem lehet bele életet lehelni

Csibe

(#12479) Dell XPS válasza Banderos (#12477) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Felváltva ki kell venned a memória modulokat és egyesével nézni, hogy történik-e változás. Külső monitoron is próbáltad ellenőrizni a megjelenítést?

Üdv, Dell XPS

(#12480) Dell XPS válasza csaba77 (#12478) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

próbáld ki venni az ODD-t, majd vissza, hátha a ki/be hoz valami változást (érintkezés).

Üdv, Dell XPS

(#12481) Banderos válasza Dell XPS (#12479) üzenetére


Banderos
tag

Kivettem a ramokat egyenként is próbáltam de semmi rákötöttem monitorra is de semmi az a furcsa, hogy a ventilátor leáll 20-30 másodperc de a gép megy vinyót is lehet hallani hogy dolgozik

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=banderos&submit=

(#12482) domber00


domber00
csendes tag

Sziasztok!Van egy régi siemens 1505-öm,és most xp helyett felraktam a win7-et,minden jól müködik,csak hang nincs.....Valakinek valami ötlet,előre is nagyon megköszönném......

(#12483) Dell XPS válasza Banderos (#12481) üzenetére


Dell XPS
veterán

OK, akkor most nézzük meg: HDD, ODD, Akku, nélkül egy-egy memória modullal. Az hogy bekapcsoláskor felpörög a ventilátor, az egy önellenőrző folyamat része, az volna baj, ha nagy fordulatszámmal menne, ill. "pulzálna", hullámozna, esetleg villognának a led-ek, stb....

Üdv, Dell XPS

(#12484) Dell XPS válasza domber00 (#12482) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Illesztő települt, találtál hozzá és így sem működik?

Üdv, Dell XPS

(#12485) domber00 válasza Dell XPS (#12484) üzenetére


domber00
csendes tag

Minden települt minden megvan az eszközkezelőb en is csak épp hang nincs.Tudom ez a gép,vagyis a hardverek még anno xp-hez készültek,de sehogy nem lehet megoldani win 7-hez?

(#12486) Dell XPS válasza domber00 (#12485) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szerintem meglehet, bár én még nem telepítettem. Biztos, hogy illesztő probléma miatt nincs hang, így azt kellene keresni hozzá mindenképpen. Eszközkezelőben, tulajdonságok, hardver azonosító alapján rákeresni? Vagy egy driver-pack-ot letölteni és szkennelni?

Üdv, Dell XPS

(#12487) Banderos válasza Dell XPS (#12483) üzenetére


Banderos
tag

Megpróbáltam hdd és odd nélkül egy egy memóriával bekapcsolom a laptopot a ventilátor elindul 20-30 másodperc múlva leáll és ennyi.Próbáltam memória nélkül is de az az érdekes hogy nem sípol a gép, szóval tanácstalan vagyok ez már szerelő úgy érzem.

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=banderos&submit=

(#12488) domber00 válasza Dell XPS (#12486) üzenetére


domber00
csendes tag

köszi,letöltöttem egy komplett driver csomagot a hangkártyához és jó lett.Még egy olyan kérdésem lenne,nem tudja valaki ennél a Fujitsu siemens pi1505-nél,hány memoria befogadása lehetséges?Azt irja ki hogy 2*515 ran van benne,de én csak 1 darab 512-est találtam benne,és csak egy foglalatot,hogy lehet ez?everest is azt irja hogy 2*512 van benne........nagyon nem értem,akkor hol lehet a másik??????

(#12489) Dell XPS válasza Banderos (#12487) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Igen, amit lehetett, azt végig ellenőrizted. Keresd meg Őt privátban, nem fogsz csalódni...[link]

Üdv, Dell XPS

(#12490) Dell XPS válasza domber00 (#12488) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

A billentyűzet alatt van a második slot....

Üdv, Dell XPS

(#12491) Banderos válasza Dell XPS (#12489) üzenetére


Banderos
tag

Köszönöm a segítséget hozzá fogok menni már ismerem voltam nála!

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=banderos&submit=

(#12492) hk0312


hk0312
csendes tag

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni? Amilo Li1705-ös laptophoz keresek videokártyához drivert Win7-re.
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#12493) Dell XPS válasza Banderos (#12491) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szívesen! Akkor "sínen" vannak a dolgok...

Üdv, Dell XPS

(#12494) Dell XPS válasza hk0312 (#12492) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Nem egyszerű....Vista is jó hozzá szvsz, de ugyanazt tudom mondani, mint pár sorral feljebb:

Eszközkezelőben, tulajdonságok, hardver azonosító alapján rákeresni? Vagy egy driver-pack-ot letölteni és szkennelni?

Üdv, Dell XPS

(#12495) domber00 válasza Dell XPS (#12490) üzenetére


domber00
csendes tag

ez komoly?a billentyüzet alatt is van egy?hát köszi szépen.

(#12496) happyguy


happyguy
csendes tag

Sziasztok,

Fujitsu laptopot szeretnék venni, csak még nem tudom, melyik típust. Ami leginkább esélyes, az az A532. Viszont itt van még az A512-es is, amiről nem tudom mit gondoljak. Nem találtam róla teszteket, viszont adatok alapján nem rossz, még jobb, mint az A532-es, és egy árban vannak. Nagyobb a memóriája.

Link az A512-ről:

http://www.laptop.hu/termek/fujitsu-lifebook-a512-i3-3y-noos-8gb-fpr

Adatok alapján én úgy látom jobb. És ha matt a gép külső borítása is, és van fekete színben, ami szerintem jobban mutat, mint a szürke, akkor ezt jobb vételnek tartom. De mint mondtam, semmi tesztet nem találtam erről a gépről.

Itt az A532-es:

http://www.laptop.hu/termek/fujitsu-lifebook-a532-i3-2y-noos

http://www.laptop.hu/termek/fujitsu-lifebook-a532-i3-noos-xt

Itt két linket is megadok, mert szerintem mind a kettő ugyanaz, az egyik mégis olcsóbb 10.000 Ft-al. Írtam nekik, hogy mi a különbség, ha van, de ha tudjátok, akkor ti is megmondhatjátok. Én a link végén lévő "xt"re gondolok, ha jelent valamit egyáltalán, nem tudom mi az. A színre gondoltam, hogy a fekete drágább mint a szürke.

Mit gondoltok a gépekről?

Itt van még egy fél perces videó, az A512-ről. Nem értem miről beszélnek benne, de mintha azt akarná szemléltetni, hogy horpad a billentyűzet.

http://www.youtube.com/watch?v=ateJZ9Og5VM

[ Szerkesztve ]

(#12497) mttaas82


mttaas82
csendes tag

Sziasztok!

Pi2530(T5250) és Xa1526(Turion TL-56) tulajokat keresnék akik bővítették már a memóriát! Hynix ram vam mindkét gépban 1Gb-os 667Mhz.
Az lenne a kérdésem, hogy milyen ramot fogad el a gép mert 2Gb-os Samsung 800Mhz rammal el sem indúl!

Előre is köszi!

Go-Button!

(#12498) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Nekem ugyan Lifebook gépem van, de a kérdésem fajtafüggetlen:

esetleg van olyan ember itt aki tudna nekem Fujitsu garanciális ügyintézésben segíteni?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#12499) szpal17 válasza hito (#12498) üzenetére


szpal17
őstag

Miről lenne szó? Én tudok segíteni Fujitsu garanciális dolgokban. Természetesen megvan a menete a szervizelésnek.

(#12500) hito válasza szpal17 (#12499) üzenetére


hito
nagyúr

Küldtem privátot.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.