Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11701) sulyoktom


sulyoktom
csendes tag

Sziasztok!

Amilo L7310W-hez milyen memoria bővítést tudnátok javasolni? esetleg konkrét termék, ami ár/érték arányban megfelelő lenne.

Köszönöm

(#11702) sagit


sagit
addikt

Sziasztok

Amilo pa1510 tud 2 gb ramnál többet kezelni? Illetve az everest azt irja hogy a lapkészlet megeszi a 800as ramokat, akkor olyat vennék bele és kicsit tuningolnám a procit h annyin is menjenek.

Más: spdif-et h tudom rajta beéleszteni? Nem világít pedig az van alapértelmezettre rakva... (win7 64bit)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#11703) HZoli87 válasza sagit (#11702) üzenetére


HZoli87
veterán

A legjobb tudomásom szerint, a maximálisan kezelt memória mennyiség 2GB, pontos típusa pedig, DDR2 - 667MHz.

Fujitsu Siemens Amilo Pa1510 Data Sheet (PDF)

-----

Utolsó kérdésedre nem tudom a választ, mert én mindig XP-vel használtam a gépet. W7-t nem támogatja hivatalosan, így felmerülhetnek problémák, hogy ez meg az nem működik rendesen.

(#11704) sagit válasza HZoli87 (#11703) üzenetére


sagit
addikt

A hangkártyához van win7 drive, a hivatalos spec-et én is láttam, a kérdés h moddolt bios miegymás van-e ami kezel 4gb ot?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#11705) HZoli87 válasza sagit (#11704) üzenetére


HZoli87
veterán

Én nem tudok róla.

(#11706) Ditta77


Ditta77
csendes tag

Sziasztok,

Van egy Fujitsu-Siemens Amilo pa 3553-as notebookom, Atheros ar 928x wireless network adapterrel. A vezeték nélküli hálózat használatához ehhez kellene letöltenem drivert, legalábbis aki bekötötte az internetet ezt mondta. Segítséget szeretnék kérni, hogy ezt honnan tudom letölteni. A gépemen Vista van. Ha ez fontos. :F
Köszönöm,
Edit

[ Szerkesztve ]

(#11707) sulyoktom válasza sulyoktom (#11701) üzenetére


sulyoktom
csendes tag

Mivel senkitől nem kaptam választ, akkor inkább felteszem így akérdést:

Modul típusa: DDR2 SODIMM PC2
Kapacitás: 1 GB
Frekvencia: 800MHz
Sebesség: 6400MB / s
Kettős Chanel átcsoportosítás legfeljebb 12.8GB / s
Feszültség: 1,8 V
CAS Latency: 6

Ez a memória megfelel az amilo L7310W-m bővítéséhez?

(#11708) HZoli87 válasza sulyoktom (#11707) üzenetére


HZoli87
veterán

Nagyon nem felel meg. Ez a gép nagyon régi. Csak DDR(1) memóriát támogat, abból is csak 333-as verziót, maximum 1 GB-ot (2x512).

Fujitsu Siemens Amilo LI7310 Data Sheet (PDF)

[ Szerkesztve ]

(#11709) sulyoktom válasza HZoli87 (#11708) üzenetére


sulyoktom
csendes tag

Köszönöm!

(#11710) babbab


babbab
csendes tag

Sziasztok! Van egy Fujitsu Siemens Amilo Li 2727 laptopom, az a problémám vele, hogy bekapcsoláskor, illetve néha munka közben is kifehérdeik a monitor. Ekkor ha egy külső monitort rácsatlakoztatok, akkor azon megjelenik a kép, és ha visszaváltom akkor újra előjön a laptop kijelzőjén. Már nincs ötletem drivert cseréltem, op. rendszert cseréltem, a probléma továbbra is fennáll.

(#11711) kata.bell


kata.bell
csendes tag

Helló! Segítséget szeretnék kérni.Van egy Fujitsu Siemens Amilo L7320 GW típusu gépem ami az utóbbi idöben borzasztó lassú lett.Tudja valaki esetleg az okát?
Arra gondoltam bövíteném a memóriáját de nem igazán tudom hol és milyet kellene bele venni.
A segítséget elöre is köszönöm.

(#11712) ro_bert17 válasza kata.bell (#11711) üzenetére


ro_bert17
őstag

Milyen jellegű "lassulás"? Egyik pillanatról másikra, vagy sosem volt túl gyors, és most még lassabbnak érzed? Milyen operációs rendszert használsz? Vírusvédelem/írtás gyakorisága? Stb.
Egyébként mennyi memória van jelenleg a notebookban?

(#11713) Anfield


Anfield
csendes tag

Sziasztok. segitséget szeretnék kérni. van egy amilo li3710 tipusu, 2 éves gépem. és eléggé melegszik. 60-70 fok közt, ha játszok vagy filmezek ez felé megy. vettem ventit, de ez is csak nagyjábol 60-65 közé viszi le. lehet poros már a ventije. levettem a hátulját, a kisebbik részt, viszont a ventihez nem fértem hozzá. ezt szeretném kérdezni, hogy hogy fujassam ki. egész hátulját le kell venni vagy esetleg oldalrol kell befujni.

bocsi ha hülyeségeket kérdezek, lány vagyok, és hardwerhez nem nagyon értek. köszönöm előlre is a válaszokat.

(#11714) sagit válasza Anfield (#11713) üzenetére


sagit
addikt

80-85ig nyugodtan melegedhet de ha zavar a hőfok akkor újra kéne pasztázniü nincs ismerős aki elvállalja? A prociventi pedog el szokott dugulni a sok portól, valszeg azt is pucolni,kellene. Ha nem férsz hozzá le kell szedned az allját a gépnek

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#11715) Anfield


Anfield
csendes tag

és ha leveszem csak a kis részt, és oldalt a bordáknál befujok az nem elég? tényleg nem tudom hogy ez jo e, de olvastam hogy ott is lehet, csak hát az más tipusu gép volt. és ha leveszem az alját, akkor nem elsz semmi gond, vissza lehet tenni rendesen?

(#11716) robick5 válasza Anfield (#11713) üzenetére


robick5
tag

Ha nincs más a közelben,egy biciklipumpa csodákra képes ;) illetve egy hosszú szörü sima festö ecset ameddig beérsz vele szépen fellazítja a port utána meg pumpálni.
:K

06206262041>BGA (VGA,NOTI,ALAPLAP) REWORK,REFLOW,REBALL,VGA-NB-SB-VRAM chip csere< 06206262041 >Egyre kevesebb időm van sajnos belépni,ezért inkább HÍVJ,szinte bármikor elérhető vagyok telefonon! 06206262041

(#11717) Anfield


Anfield
csendes tag

köszönöm. de a pumpával oldalt a bordáknál kell befujni?

(#11718) badxgirl


badxgirl
aktív tag

Sziasztok
Egy fujitsu siemens amilo pro v3505 tulajdonosa vagyok. A gépet kb 3 hónapja, használtan vettem karcmentes állapotban ami nem sok használatra utal, akksija, töltője és minden tartozéka eredeti, és a hozzá adott sp2-es oprendszerrel használom, gondolom ez vele járt mikor vették anno, mert fujitsu siemens-es a telepítő, valamint saját gyári driverei vannak telepítve.
A gondom:
Én mióta megvettem a gépet, csak töltőről használom, amin szeretnék változtatni. Viszont nagyon gyorsan merül, teljes töltöttségnél ha lehúzom a töltőt azt írja kb 20 percet fog kibírni, de ez sem valós, mert kb 1 perc elteltével már nem 19 percet ír hátralévő időnek csak 15-16-ot. Emellett olyanokat csinál, hogy pl azt írja 77% a töltöttség, ami még kb 12 perc használatot tesz lehetővé, erre fogja magát a gép és minden figyelmeztetés nélkül leáll. Be van állítva hogy alacsony töltöttségnél riasszon, de ilyet sem kapok, csak fogja magát és lekapcsol.
Nem tudom ezt mi okozza, illetve nem tudom az előző tulaj mennyit használta a gépet, és hogy töltőről vagy akksiról használta-e.

Próbáltam többször is maxra tölteni és aztán teljesen lemeríteni az akksit hátha csak be kell járatni, de ez nem ment mivel sosem lemerüléskor kapcsolt ki, hanem mikor hogy, volt hogy 70%-nál, volt hogy 30-nál, változó. Ilyenkor mikor visszakapcsolom, akkor is az adott százalékot mutatja, tehát nem az van hogy pl 70%-ról gyorsan lemerül 0-ra és azért kapcsol ki, csak úgy ok nélkül.

Van valami tippetek a hiba megoldására? eleve mi lehet az oka, hogy mindig lekapcsolgat ok nélkül ha akksiról megy? töltőnél sosem áll le ok nélkül. gondoltam arra hogy valahol meg van törve az akksi vagy ilyesmi, de akkor meg mindig adott százaléknál kapcsolna le, nem összevissza, szóval én ezt is kizártam.
Tudom hogy egy új akksi lenne a legjobb megoldás, de az kb 20000 ft....45-ért vettem a laptopot, akkor nehogymár 20-at költsek csak akksira. inkább ezt szeretném működésre bírni ha lehet...egyébként külsőleg semmi sérülés nem látszik rajta...
légyszi segítsetek, hátha valamelyikőtöknek akad használható ötlete

Előre is köszönöm

Ui: lenne mégegy dolog. a 2x2Gh-es proci mellett most 1 gb (2x512mb) ram van, így az integrált vidkari 128 mb-os. tervezem, hogy a ramot lecserélem 2Gb-ra(2x1Gb) vagy 3Gb-ra(2+1Gb) akkor a vidkari mekkora lenne szerintetek? illetve ezután a fejlesztés után szerintetek játékra is alkalmas lenne? tudom hogy sok játék eleve nem áll szóba az integrált vidkarival, sajnos nem tudom ennek mik a paraméterei, hogy dx-et hasonlókat hogy támogatja. egyébként a vidkari típusa Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family.
csak játékok miatt akarok fejleszteni, ezért is kérdezem, mert ha játszani ígyse-úgyse tudok, akkor érdemesebb így hagynom, mert minden másra így is alkalmas.

[ Szerkesztve ]

(#11719) wesaaa


wesaaa
aktív tag

Mi baj van akkor ha bekapcsolom a a laptopom és a hűtés pörög és mikor tölt be az xp leáll a hűtés és már többet besem indul csak a kövi indításnál??
és túlmelegszik és 1 óra múlva leáll a gép és nembírja
mi baja lehet?
szétkaptam kitakarítottam de semmi:S
HELP!!!
:R :R :R :R :R :R

OLDPH! wesaaa felhasználónak 74 pozitív értékelése van a fórumon! OLD PH!

(#11720) sagit válasza wesaaa (#11719) üzenetére


sagit
addikt

milyen gép és milyen oprendszer?

Valszeg driveres hiba lesz...

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#11721) sagit válasza badxgirl (#11718) üzenetére


sagit
addikt

szia

a ramot mindenképpen bővítsd 2 gb-ra 5k körül meg lehet úszni és megéri... ha xp-t használsz sanszos hogy elhagyható lenne a lapozófájl
egyébként a chipkészlet 4gb-ot tud max megenni 667 mhz-es ramokkal
ha megteheted 4-et pakolj bele és akkor a win7 sem lenne para és tuti nem kellene lapozófájl ( vinyó válláról levnné a teerhet rendesen)
a mostni ramok hány mhz-esek?

a vga nemtudom mennyi ramot tud lecsípni de a ram növelés nem fog a telljesítményen segíteni.. a gpu a szűk keresztmetszet

akku: tedd fel a batterybar nevű appot, ki fogja írni hogy mennyire van elhasználódva az akksi de szerintem ott lesz a hiba hogy az eredeti kapacitás csupán pár százalékát tudja felvenni

ebay-ről tuti hogy 5-10k között tudsz akksit rendelni ha az elhasználódottság a baja

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#11722) wesaaa válasza sagit (#11720) üzenetére


wesaaa
aktív tag

POntosan nemtudom rokonomé a gép:D
Valami fujitsu siemens. demár 4 éves
1,7es proci 1gb ram ilyenek:D
már a bill sem megy rajta rendesen
akk mit csináljak hol lécci segíts nekem:)

OLDPH! wesaaa felhasználónak 74 pozitív értékelése van a fórumon! OLD PH!

(#11723) mark777 válasza szpal17 (#11678) üzenetére


mark777
csendes tag

Tisztelt fórumozók.
Dani írta hogy megoldódott az Amilo Li 1718-as wlan problémája.
De nekem most is fennáll.
A géppel adott legálisVista lemez nincs meg de egyébként is helyreállító lemez csak,ezért ráraktam a Windows 7-et.Az eszközkezelőben látja az Atheos AR5007EG kártyát de nem meg a WIFI,azt rja a diagnosztika hogy a vezeték nélküli szolgáltatás kivan kapcsolva.
Nyomogatom a billenyűzet feletti wlan gombot se semelyik állsban nem jó.
Letöltöttem egy frissebb atheos drivert de ezzel is ugyanaz.
Gondolom azért low end kategória a Fujitsu mert még egy visszajelz LED-et se képesek rárakni ami világítana ha bevan kapcsolva.HP laptopon 2 állapotú led világít a gombon,kék ha megy a wifi és sárga ha nem.
A Fujitsutól letöltött Vistára írt Launch Manager meg eltünteteti teljesen az Atheos kártyát,se a hálózatoknál se az eszközkezekőben nem látszik.Uninstallása után ujra van Atheos kártya.
Launch Managerrel ha kapcsolgattam a hardveres kapcsolót akkor ki-be tette a pipát a felbukkanó ablakbn de nem vol jó,hiszen eltüntette a kártyát az eszközkezelőből igy lekellett szedni.
Szerintettek driverhiba?A BIOS-ban bavan kapcsolva a Wlan.
Köszönöma válaszokat

(#11724) badxgirl válasza sagit (#11721) üzenetére


badxgirl
aktív tag

hali.
Köszönöm a segítséget, megnézem a progit. Ram 4g tuti nem lesz, annyit nem akarok rákölteni, szal a 3g a plafon, én így a vidkarit 512 vagy 700valahány mb-re saccolnám, muterom laptopja fs amilo li1705 asszem, neki 2g rammal 512-es a vidkari, ebből következtetek, aztán majd kiderül, elvégre gép meg gép közt is van különbség.

Akksira nem hiszem hogy költök, végülis mindegy mert nem használom csak töltőről, a szobában szépen körbe tudom vonszolni ígyis ha kell, elvinni meg nem szoktam a gépet itthonról, de ha mégis elvinném valaminek akkor úgyis csak olyan helyre ahol tudom tölteni, vonatozni és hasonlók nem szoktam hogy ott használjam.

Igazából nem zavar hogy csak váltóáramról megy, nincs rá konkrétan szükségem hogy akksiról menjen, csakhát azért mégis birizgálja a fantáziámat a dolog....

arról egyébként hol találok infót hogy a v3505-be épített chipset milyen grafikai tulajdonságokkal rendelkezik? gondolok itt arra hogy mi a legújabb directx amit támogat, van e directdraw és direct3d gyorsítás, agp mintázatgyorsítás, és hasonlók...ha ismerném ezeket a paramétereket, könnyebb lenne, sok játéknál megoldaná az "el fog-e futni a gépemen?" kérdést, és nem telepítenék-törölgetnék potyára...

(#11725) badxgirl


badxgirl
aktív tag

Batterybal ezt írja

százalék: 97,4%
kapacitás: 5 384mWh / 5 528mWh
töltési arány: 0mW
akkumulátor: feltöltve
teljes élettartam: kalkuláció...
hálózat: csatlakoztatva
elhasználódás 88,7% a 48 840mwh-ból

nem vágom ez mit takar, de gondolom azt hogy ki van nyúlva az akksi rendesen...?

ez magyarázza az össze-vissza kikapcsolgatást hol ennyi százalék töltöttségnél, hol annyinál?

(#11726) sagit válasza badxgirl (#11725) üzenetére


sagit
addikt

Igen, az.eredeti kapacitás 13%át udja....

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#11727) badxgirl válasza sagit (#11726) üzenetére


badxgirl
aktív tag

akkor vagy újat veszek, vagy használom áramról, világossá vált :)

egyébként rögtön még egy kérdés.

eddig xp-n a vidkarim 128 mb-os volt, most raktam fel win7-et, és ott maga az oprendszer, illetve az everest ultimate edition is 256 mb-osnak jelzi....

ez mégis hogy lehet? és akkor most valójában mekkora??

(#11728) tyotyo


tyotyo
csendes tag

Sziasztok.
Amilo L7320GW géphez kellene bios....Esetleg tudna valaki segíteni hogy honnét tudnám letölteni. A mostani verzio 1.0d-2a16-8a20 bios. Újabb kéne.
Előre is köszi a segítséget.

(#11729) amante84


amante84
csendes tag

Sziasztok.
Rendelkezem egy F.J Amilo PI 2530 laptoppal.
A kérdésem az lenne hogy szeretnék majd játszani a GuildWras2-vel és a Diablo 3 al és nincs sok pénzem arra hog ujat vegyek,ezért ezt szeretném tuningolgatni hogy ezekkel tudjak majd játszani,hogyha valaki leirná hogy milyen procit kéne hozzá vennem és milyen video karit és ezeknek körülbelüli összegét akkor azt megköszönném.
Sziasztok.

(#11730) kenwood3 válasza tyotyo (#11728) üzenetére


kenwood3
őstag

A Fuji oldalán 2006-os a legújabb, szóval szerintem nem nagyon van hozzá már bios.

Mi az az ekezet dragasag??

(#11731) kenwood3 válasza amante84 (#11729) üzenetére


kenwood3
őstag

Szia!
4 giga ram mehet bele max , gondolom 2X2 gigás kivitelben .
T7500 (2.2 GHz, 800 MHz, 4 MB L2 cache) ez a legnagyobb proci amit bele lehet tenni .
Vga-val kapcsolatban meg írj a fuji-nak ők meg tudják mondni pontosan milyen vga-t rakhatsz bele [link] .

Mi az az ekezet dragasag??

(#11732) Colonel993


Colonel993
senior tag

Sziasztok

Nemigen találtam más Topicot emiatt megejtenék egy segély kérést;
Egy FS Amillo Pi2530-al történt az eset...
Fellett boncolva a gép... forrasztva lett a töltő csati... de az elemet véletlen kivettük... a BIOS nullázódott... de ezzel szemben le is zárta önmagát mert jelszót kér.... nem lehet belépni se a BIOS-ba se nem lehet tovább Bootoltatni mert jelszót kér... 3 próbálkozás után;System Disabled [15305] hibakód...
Valaki nemtudna segíteni hogy mi ilyenkor a Teendő???
Előre is köszönöm a vállalkozó szellemű segítőkészséget...

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#11733) r2d2droid


r2d2droid
csendes tag

Sziasztok!

Egy , másfél éve vettem a fujitsu amilo pi 3560 as gépemet, és most CMOS hiba jelenik meg a bios betőltésekor. A rendszert betőlti egy kis segitséggel, de az órát illetve a dátumot minden egyes bekapcsoláskor ujra kell állitanom. Tud valaki segiteni? Most mit kell csinálni a géppel?
Olvastam már több helyen , és csak annyit tudtam meg , hogy talán alaplapi elem merült le.... Tudna segiteni valaki,hogy azt miként tudom kicserélni? Milyen elem kell ebbe a gépbe, specko a gyártótól, vagy sima 2032 es gomb is elegendő?
Elöre is köszi a segitségetek

(#11734) b.bettina91


b.bettina91
csendes tag

fujitsu siemens amilo pro v3505-ben lehet vidkarit cserélni? olyanra szeretném cserélni, ami alkalmas régebbi játékok pl cod2 játszására elfogadható teljesítménnyel...viszont valahol azt olvastam hogy mivel integrált vidkari van benne, nem lehet másikra cserélni.......hogy van ez? tényleg nem lehet? és ha nem akkor miért nem? eddig asztalim volt, úgyhogy ezt totál nem értem, asztalinál az alaplapi kártya mellé általában simán lehet tenni másikat

.:BrutalTeam:. Rifle&Sniper -TDM- ~extreme+ v2.7~ 193.138.125.86:29030 www.brutalteam.clans.hu

(#11735) szpal17 válasza b.bettina91 (#11734) üzenetére


szpal17
őstag

Nem lehet beletenni másik videó karit. Integrált vga van most a gépedben, ami nem cserélhető! (rá van gyakorlatilag forrasztava az alaplapra) Ezen az alaplapon nincs olyan slot ami kezelne bármilyen kártyát...
Ha jövőben ha veszel notebookot akkor érdemes előtte körbejárni, hogy milyen alkatrészek cserélhetőek benne. Mostani játékos notikban egyébként cserélhető.

r2d2droid: CMOS elem lemerült ez egyértelmű. Ha leveszed a hátsó műanyag burkolatot akkor ott lesz alatta egy kis elem, de sajnos ebbe nem olyan egyszerű a dolog. Ugyanis nem sima gomb elem kell bele ami sok helyen kapható(3V), hanem egy kisebb fajta és ráadásul kábeles. Szakszerviz tud ilyet beszerezni, vagy neten is találhatsz a rajta lévő cikkszám alapján. vannak még akkus honlapok ahol találhatsz ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#11736) r2d2droid válasza szpal17 (#11735) üzenetére


r2d2droid
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget!

Amúgy nem értem, a 21. században még elemt kell cserélgetni a számítógépekben :O
A régi asztali gépem, 8 évig dolgozott kifogástalanúl a kezem alatt úgy ,hogy semmi baja nem volt. A közel 200 ezer forintos gép elemcserét igényel? Miért nem terveztek bele kicsi akkumlátort? Most nem kellene ilyen dolgokkal foglalkoznia az embereknek, plussz pénzt kiadni szervizelésre..... Sok angol oldalon olvastam az CMOS elemhíbáról, és úgy vélem, ennél a gépnél ,, népbetegség" .

(#11737) szpal17 válasza r2d2droid (#11736) üzenetére


szpal17
őstag

Hát ez bármelyikkel előfordulhat...de tény, hogy a régi gépekben még a mai napig az az elem üzemel, amit akkor beleraktak...nem egy ilyen 10 éves gépem van :D

Egyébként ilyen van a Tiédben...sima 3V-os csak kisebb alakú elem...a probléma, hogy kábeles megoldással kapcsolódik az alaplaphoz. Cmos battery

(#11738) b.bettina91


b.bettina91
csendes tag

hali.
fujitsu siemens amilo pro v3505 laptopom van, amiben a ram bővítve lett 2 GB-ra. a vidkari viszont már nem nőt tovább, 256 mb-os maradt....win7-en legalábbis, mert xp-n csak 128, és gyanítom hogy ez a valós, csak a win7 kutyul.

A vidkari mobile intel 945GM, ami megosztott videomemóriát használ, tehát a ramból vesz el...az érdekelne hogy ez milyen elven működik, illetve hol van meghatározva, hogy mennyi a maximum, amit elvehet? szeretném ugyanis valami sufni-tuning megoldással emelni a videomemória méretét....

.:BrutalTeam:. Rifle&Sniper -TDM- ~extreme+ v2.7~ 193.138.125.86:29030 www.brutalteam.clans.hu

(#11739) pityke88


pityke88
tag

Hali!
Van egy veterán L7320GW notim. :DDD
Érdeklődnék, hogy milyen bővítésekre van lehetőségem :))
Köszönöm!
pityke :R

Boldog vagyok nagyon, mert ma megtaláltam a barátaimat Itt vannak a fejemben.

(#11740) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Valaki tudja, hogy eseteleg honnan lehet leszedni az Amilo L 6820-as laptop driverjeit? Mert a hivatalos oldalon nem találtam ilyen típust. :(

BANZAII

(#11741) ro_bert17 válasza MaciG (#11740) üzenetére


ro_bert17
őstag

Én hivatalos oldalról töltöttem le. Innen
Notebooks=>Amilo=>Former models
Szerk: Vagy nem töltődik le rendesen? Néha szokott vacakolni. Legalább is itt a céges proxy mögött. Többszöri próbálkozás után mindig összejön.

[ Szerkesztve ]

(#11742) MaciG válasza ro_bert17 (#11741) üzenetére


MaciG
addikt

Köszi, megvan csak nem néztem át alaposan. :R

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#11743) b.bettina91


b.bettina91
csendes tag

egyébként tudom hogy vannak már úgynevezett külső videokártyák laptopokhoz..csinált egyet a fujitsu is, de az csak egyfeéle fujitsu laptophoz jó, illetve csinált egyet asszem az asus is, de az meg a laptop monitorját kikapcsolja és csak külső monitorral használható. tud valaki olyat ami az amilo pro v3505-höz is jó, és hagyja a laptop kijelzőjét működni, tehát nem kapcsolja ki? érdekelne egyáltalán hol lehet ilyeneket venni

.:BrutalTeam:. Rifle&Sniper -TDM- ~extreme+ v2.7~ 193.138.125.86:29030 www.brutalteam.clans.hu

(#11744) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!
A v3505-öm furcsán viselkedik: Egyszercsak vártlanul lefagy és szétszalad a kép. Vízszintesen mintha eltolódnának a sorok olyan 5mm-es csíkokat alkotva az eredeti képből.
Ha a bekapcs gomb és a jobb oldali hangszóró között enyhén megnyomom akkor a kép azonnal helyreáll, de a fagyás természetesen nem.
Ötlet?

(#11745) b.bettina91 válasza v.attis (#11744) üzenetére


b.bettina91
csendes tag

szerintem akkor a képernyőbe futó kábellel történt valami, gondolom ott helyezkedhet el valahol azon a területen aminek a nyomására reagál...esetleg valamitől megtörhetett a kábel és rosszul érintkezik, vagy valami hasonlóra tudok gondolni. Ha értesz hozzá hogy szétszedd ránézetnél, másképp szervíz, szerintem kábelcsere lesz a dologból, hogy azt mennyiből úszod meg azt pedig nem tudom. ha értesz hozzá és szét tudod szedni és kicserélni akkor nyilván csak az alkatrész ára, ha szervízben kell cseréltetned, akkor viszont többe kerülhet.

.:BrutalTeam:. Rifle&Sniper -TDM- ~extreme+ v2.7~ 193.138.125.86:29030 www.brutalteam.clans.hu

(#11746) v.attis válasza b.bettina91 (#11745) üzenetére


v.attis
őstag

Köszönöm!

(#11747) b.bettina91 válasza v.attis (#11746) üzenetére


b.bettina91
csendes tag

nincs mit, örülök ha tudtam segíteni

.:BrutalTeam:. Rifle&Sniper -TDM- ~extreme+ v2.7~ 193.138.125.86:29030 www.brutalteam.clans.hu

(#11748) guildmember


guildmember
tag

Sziasztok!
Fujitsu Amilo Pi3540 gépem van és kénytelen vagyok feltenni egy amatőr kérdést( kérlek nézzétek el a tudatlanságomat):
Mivel ajánlot tisztítani a monitort, ill magát a gyönyörű szép fehér házat?
Köszönöm a segítőkész válaszokat, :R
Széles utat! :))

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#11749) b.bettina91 válasza guildmember (#11748) üzenetére


b.bettina91
csendes tag

hát, nekem személy szerint pont fekete házas laposom van, bár ez tisztítás szempontjából még macerásabb, mivel minden maszatka meglátszik rajta. Én úgy szoktam, hogy jól áttrölgetem enyhén vizes ronggyal (tényleg csak épphogy nyirkossal, picit vizezem meg csak és nagyon kicsavarom) utána pedig szárazzal is áttörölgetem. Nekem van egy sima fehér atlétám, ez a totál egyszerű, öreg bácsiknak ing alá való típus, mert az nem szöszöl, ezzel szoktam törölni egyik felét nedvesítem másik felét szárazon hagyom. És én biztos ami biztos ezt este kikapcsolás után szoktam megjátszani, így másnapig mire bekapcsolom megint, száz százalék hogy teljesen megszárad, biztos ami biztos. egyébként semmilyen egyéb szert nem használok, elég a sima víz és csillog-villog.

.:BrutalTeam:. Rifle&Sniper -TDM- ~extreme+ v2.7~ 193.138.125.86:29030 www.brutalteam.clans.hu

(#11750) guildmember válasza b.bettina91 (#11749) üzenetére


guildmember
tag

Nagyon szépen köszönöm, lassan ráfér egy kis sikálás, holnap este meg is ejtem.
Hálám üldözni fog! :R :)) :R

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.