Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11951) botond87 válasza tckean (#11950) üzenetére


botond87
csendes tag

Egyenként telepited amit letöltöt és rendesen fog minden müködni.A kamerát az Fn és az F7 gomb megnyomásával kapcsold be.
üdv

(#11953) botond87 válasza tckean (#11952) üzenetére


botond87
csendes tag

Szívesen,ok minden.

(#11954) tckean válasza botond87 (#11953) üzenetére


tckean
csendes tag

már szedi le a hiányzó progikat.remélem működni fog.köszi mégegyszer :-)

(#11955) botond87 válasza tckean (#11954) üzenetére


botond87
csendes tag

Jó de neked kell egyen ként rákatintani és telepiten amelyiket akarod.Persze ha már mind letöltötte.

[ Szerkesztve ]

(#11956) tckean válasza botond87 (#11955) üzenetére


tckean
csendes tag

tökéletesen működik köszönöm szépen a segítséget!! jövök 1-el!! :-)

(#11958) botond87 válasza tckean (#11957) üzenetére


botond87
csendes tag

Szia örülök hogy tudtam segiteni. :R

(#11959) Bloodrayne2 válasza tckean (#11950) üzenetére


Bloodrayne2
tag

:C

[ Szerkesztve ]

Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

(#11960) Quaresma


Quaresma
aktív tag

"ctrl+c, ctrl+v" hátha..

Sziasztok
Kifejezetten kétségbe esve írok.
Van egy FS sa3650-es latopom graphic boosterrel.Korábban hibátlanul működött a gép.Jelenleg azonban az a komoly gondom, hogy játszom akármelyik játékkal ami a gépen van és kb 30 másodpercenként elkezd durván szaggatni pár másodpercig..utána ismét rendesen megy majd megint elkezdi 30 másodperc múlva.. A játékok gépigénye nem haladja meg a gép tudását..próbáltam már mindenféle tisztító programot valamint újra is raktam már rajta a rendszer.
Van bármi ötlet vagy megoldás, hogy újra normálisan fussanak a játékok? Sajnos ez így használhatatlan és élvezhetetlen.

Ps: brunorbert

(#11961) Bloodrayne2 válasza Quaresma (#11960) üzenetére


Bloodrayne2
tag

próbáltad már kitisztítani a gépet?nekem az acer aspre 5520g-vel volt ilyenem hogy lement az fps cod2-ben és visszament,megtakarítottam és darabi bírta

Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

(#11962) Quaresma válasza Bloodrayne2 (#11961) üzenetére


Quaresma
aktív tag

Gondolkoztam rajta , hogy kifújom sűrített levegővel, de igazából nem hiszem , hogy a por okozná a gondot, de holnap mindenképp megpróbálom és visszajelzek.

Ps: brunorbert

(#11963) black24


black24
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy FS amilo li 1705 laptopot, és egy olyan kérdésem lenne milyen op rendszert rakjak rá ami tökéletesen müködik és meg található hozzá minden driver,mert volt rajta win 7 akadozott, xp pro az is akadozik lefagy.......

Előre is köszi............

(#11964) xcds válasza black24 (#11963) üzenetére


xcds
őstag

W7-et nekem sem szerette, de xp-vel nem volt gond.

(#11965) black24


black24
csendes tag

Kérlek segitsetek,FS amilo li 1705-höz alaplapi drivert hol találok........

(#11966) black24


black24
csendes tag

Ja és még annyi vistával milyen lenne a gép,mennyire lassitaná le video kártyát????

(#11967) Bloodrayne2 válasza black24 (#11965) üzenetére


Bloodrayne2
tag

helló!

Driver Geniust szedd le és az megtalálja neked a drivereket.

Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

(#11968) black24


black24
csendes tag

Oké meg van és hogy szedem le???

(#11969) botond87 válasza black24 (#11968) üzenetére


botond87
csendes tag

[link]

Helló
ide töltöttem fel tegnap innen le tudod tölteni.

(#11970) black24


black24
csendes tag

Köszönöm............

(#11971) botond87 válasza black24 (#11970) üzenetére


botond87
csendes tag

Szívesen,ha valamiben kell segiteni csak írj ha tudok segitek.

(#11972) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok

Van egy Fujitsu Simens Amilo Pi3525 Notbook,nem kapcsol be, vagy is a kapcsol gomb világit de nem reagál semmire sem. A hűtő ventilátor sem megy mi lehet a probléma alaplap? Bekapcsoláskor hang van de utána semmi

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11973) Bloodrayne2 válasza botond87 (#11971) üzenetére


Bloodrayne2
tag

a driver genius ötletet én adtam,az egy dolog,hohy te feltöltötted

Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

(#11974) huntermati


huntermati
tag

Sziasztok.

Hol tudnék letölteni drivert ehhez a géphez: "Fujitsu Siemens Amilo K7610W"

Win Xp-re kéne a driver :B

Köszönöm.
Üdv.

(#11975) botond87 válasza huntermati (#11974) üzenetére


botond87
csendes tag

Olvass az elöted hozzászolásokban találsz rá megoldást.

(#11976) huntermati válasza botond87 (#11975) üzenetére


huntermati
tag

Már megvan. Köszi :B

(#11977) botond87 válasza huntermati (#11976) üzenetére


botond87
csendes tag

Nincs mit. :R

(#11978) nyercse


nyercse
csendes tag

hello.
Nekem van egy FS Amilo Pro v3505-ös laptopom. olyan gondom van,hogy most cseréltem benne invertert de mégse működött tökéletesen. Aztán kicsit jobban megnéztem és amikot a szlagkábelhez ártemakkor bevillant és ha nyomta akkor vlágtott de ha elengedtem abbahagyta. aztán nem nyúlta hozzá és néhányperc múlva világított rendesen (teszem hozzá hogy ekkor teljesen szét volt szedve az LCD) megörültem kikapcsoltama gépet és összeraktam,de amit bekapcsoltam az elején egy villanás deutána semmi. De ezt a vagy 10-szer eljátszottam vele,ésmár nagyon elegemvan. :W Ja és még annyi hogy amikor bejön a kép akkor egy idő otán elkezd vibrálni.

Nagyon kérem segítsenvalaki. :O

[ Szerkesztve ]

(#11979) botond87 válasza nyercse (#11978) üzenetére


botond87
csendes tag

Helló
A video kártyát ellenörizted?Mert kijelző villogás attól is lehet.

(#11980) nyercse válasza botond87 (#11979) üzenetére


nyercse
csendes tag

nem mert ha összenyomtam a lcd kábelnek azt a részét amelyik az inverterhezmegy akkor semmi baja nem volt.
De kép az mindig van csak a világítás seszekszik.

(lehet hogy a szalagkábel van megtörve?)

[ Szerkesztve ]

(#11981) botond87 válasza nyercse (#11980) üzenetére


botond87
csendes tag

Hát nem tudok mást.
Ö kézségel szokott segiteni kérdezd meg.
[link]

(#11982) Bloodrayne2 válasza nyercse (#11980) üzenetére


Bloodrayne2
tag

Helló

sztem a kábel van megtörve,próbáld meg úgy összerakni,hogy valami oda fogja a kábelt,tudom kicsit olyan kókány munka,de nem látszik.

Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

(#11983) nyercse válasza Bloodrayne2 (#11982) üzenetére


nyercse
csendes tag

már próbáltam. működött is 10 percig úgy de utánna el csúszott.

szerinted akkor a kábela baja?

(#11984) Bloodrayne2 válasza nyercse (#11983) üzenetére


Bloodrayne2
tag

én a leírtak szerint,kábelra gyanakszok

Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

(#11985) juhasz.p


juhasz.p
aktív tag

Sziasztok,

van egy Fujitsu-Siemens Amilo A1667G gépem. Egy pár napja bármilyen USB adathordozó eszközt kapcsolok hozzá, nem tudok az eszközön tallózni. Az eszközt (külső merevlemez, telefon, pendrive) felismeri, ad neki meghajtó nevet, de a tartalmat nem látja.
Van valakinek ötlete, hogy mitől lehet ez?

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#11986) Diablo18


Diablo18
senior tag

amilo PI 3560 ról lenne szó

azt írják a neten hú de vitte anno a gameket

nos akkor mi a probléma mert ha már 1 metin 2 is szaggat?:S:D

v nem tudom eléggé szaggatnak a gamek

tudom modolni a dolgot?

v esetleg bios frissítés segítene?
azt hogy tudom megoldani ?

válaszaitokat előre is kösz

(#11987) RBJ


RBJ
addikt

Van itt pi3560 tujaj . Sajna nekem 3 Gb ram van benne. Milyenre ajánlott cserélni?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#11988) Diablo18 válasza RBJ (#11987) üzenetére


Diablo18
senior tag

nem tudom nekem is 3 gb ddr3 al van
de bőven jó rajta a 64 bites win7
és amivel én használom
film
no meg néha játék az is online
lol
meg hun
esetleg diablo 2

v stb bőven elég

bár be volt lassulva de vettem bele 1 wd black scorpio hdd t
mert az ki múlt benne sajnos a régi

és ezzel most elég jó

(#11989) RBJ válasza Diablo18 (#11988) üzenetére


RBJ
addikt

ez a bogár skorpió gyorsabb jóval ? :DD
a miénkbe gyárilag még 3.5 s meghajtók vannak ?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#11990) Acse


Acse
csendes tag

Sziasztok!
Van egy legalább 4 éves Fujitsu Amilo pi 2512-es notim, amit már egy ideje húgom használ. Nemrég olyan gondunk támadt vele, hogy bekapcsoláskor fekete képernyőzik, és semmit nem csinál. Sokszori újraindítgatás után talán sikerül elindulnia, megjelenik a terméklogó és betölt a windows. NEM képernyőhiba, ez biztos, mivel amikor úgy dönt hogy elindul, akkor a képernyőnek semmi baja. Amire rá tudtam jönni az az, hogy amikor nem hajlandó elindulni, akkor bekapcsolás után megfagy az egész, és még a fujitsu logóig sem jut el. ctrl+alt+del-re nem reagál, és a funkciógombokra sem reagál (caps lock, slow fan speed, stb) ebből következtettem arra, hogy bekapcs után megfagy. A winyó felpörög, a hűtőventi is, kivillan a bekapcsolt állapotot jelző led is, elviekben minden oké, de mégis megfagy. A gondom az, hogy gőzöm sincs miért. Alaplapi bajra gondolok első sorban mert nem sípol semmit, tehát gondolom nem a proci és/vagy ram csúszott esetleg ki a helyéről, és ha HDD baja lenne, akkor eljutna legalább a fuji logóig. Mi lehet a baja? Szervizbe nem fogom bevinni mert pénzem sincsen rá, szóval akinek ez lenne a válasza annak üzenem, hogy 1: felesleges leírnia 2: adj pénzt, és beviszem :D

Fujitsu Amilo Pi 3560 Élményindex: 5.4 | 5.4 | 6.6 | 6.6 | 5.9 |

(#11991) botond87 válasza Acse (#11990) üzenetére


botond87
csendes tag

Helló
99% hogy videokártya hiba.
Ne legen igy mert az sokba kerül.De nekem igy volt és sajnos videokártyás.volt.

(#11992) Acse válasza botond87 (#11991) üzenetére


Acse
csendes tag

Köszi a tippet. Hát igen, az ciki, mert akkor alaplap csere, mivel alaplapra integrált a vidkarija :D

Fujitsu Amilo Pi 3560 Élményindex: 5.4 | 5.4 | 6.6 | 6.6 | 5.9 |

(#11993) botond87 válasza Acse (#11992) üzenetére


botond87
csendes tag

én javítattam az óta megy.kopp.kopp

(#11994) Acse válasza botond87 (#11993) üzenetére


Acse
csendes tag

Ugyan ilyen Amilo pi 2512 volt? Mennyit kértek a javításért? Hol javíttattad? :)

Fujitsu Amilo Pi 3560 Élményindex: 5.4 | 5.4 | 6.6 | 6.6 | 5.9 |

(#11995) botond87 válasza Acse (#11994) üzenetére


botond87
csendes tag

írtam pü.

(#11996) Bloodrayne2 válasza Acse (#11990) üzenetére


Bloodrayne2
tag

Helló!

A megérzésed nem csal, mert sztem alaplapi hiba és azon a chipset,mert általában chipset szokta ezt produkálni.

Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

(#11997) novger


novger
tag

Sziasztok!

Xa 2528-ról tudnátok véleményt mondani? Érdekelne hogy a 8600 GS tényleg annyira ramaty benne hogy rövid időn belül tönkremegy? Ha igen, akkor megelőzhető valamivel, vagy anyaghibáról van szó?

Köszi a válaszokat.

(#11998) forceraptor


forceraptor
csendes tag

Sziasztok! Van egy F.S Amilo Pi 3525-ös gépem, amin XP op rendszer fut ,tökéletesen.A beépített web kamerám azonban nem működik. Be tudom kapcsolni / FN_F7 billentyűkkel /, a fájl kezelő fel is ismeri mint USB videoeszközt, de amint ráklikkelek abban a pillanatban leállítja az inicializálást és megszakítja a műveletet, bezárja a kezelőt az op rendszer védelmének érdekében.
Hasonló a helyzet a böngészőben / Google Chrome / , ahol egy csevegőben, ahol lehet videó telefonálni ,a kép megjelenítést nem engedi, már a teszt módban össze omlik a böngésző plug-in-ja.
Tud valaki erre a problémára megoldást? Sajnos nem tudok képet csatolni az anomáliáról,mert a képfeltöltés átmenetileg szünetel.
Ja, igen, a driverek, segédprogramok átnézve a gépen, minden rendben van.

Üdv: forceraptor

(#11999) botond87 válasza novger (#11997) üzenetére


botond87
csendes tag

Helló
Xa 2528
Nekem 3évig volt ilyen gépem,minden gond nélkül.A mai napig is használja az új tulajdonosa.Szerintem atól függ menyire strapálod,erős játékokkal nem kell terhelni,nem arra valok a laptopok. Kényesebb video kártyák a 8600-as.
Sok más gépek is vannak amik video kártya hibásak,nem kötelező tönkre menni Xa 2528 video kártyának.

[ Szerkesztve ]

(#12000) novger válasza botond87 (#11999) üzenetére


novger
tag

Sok rosszat hallottam a 8600GS-ekről. Örülök hogy van pozitiv visszajelzés is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.