Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88853) *RLaci* válasza Z.É.T. (#88851) üzenetére


*RLaci*
addikt

Most kezdjem el sorolni,hogy miért nem veszek Huawei,Xiaomi,Samsung stb telefont ? Legalább annyi negatívumot feltudok sorolni mellettük mint a Pixeleknél.Nincs tökéletes készülék,csak egyéni preferencia kérdése,hogy ki melyik márkát használja vmilyen téren megalkuvással.Én az elmúlt néhány évben végig próbáltam az összes nagyobb gyártó vmelyik csúcs készülékét,ez alapján döntöttem úgy,hogy gugliékkal élem a mindennapjaimat kompromisszumban.Az tény nem vagyok poweruser,nem játszom ,70%-ban munkaeszköz nekem a telefon,ezáltal egyik Pixelnél(P1/1XL/2XL/P3) sem okozott problémát a 4gb,normál használatban teljesen elég a gondtalan működéshez.Ha játékokkal tengetném a kevés szabadidőm,biztos másik telefont használnék. Amúgy a 3XL -ben Samsung panel van,de biztos tudod.Fura hallani,hogy mennyire gyengének tartod,nekem beszoktak jönni a samu kijelzői,ehhez mondjuk nem volt szerencsém.A csúf noccs miatt egyből kiesett a kosárból.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.