Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Viktor0610 válasza bosco89 (#996) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most nézem...
Az előbb N91-et írsz, mint általad használt telefon, a hsz.-ban már N90-et, a képek EXIF-jében pedig egy Kodak gép infója van, pontosan a Kodak C330-é...
Akkor most hogy is van ez? :F

Samsung Galaxy A54

(#1002) Ck. válasza Viktor0610 (#1001) üzenetére


Ck.
addikt

Pontosan úgy, ahogy sejted. :D Kamuzik ezerrel...
[GONOSZ] BAN-t neki! ;] [/GONOSZ]

[Szerkesztve]

(#1003) bosco89 válasza Ck. (#1002) üzenetére


bosco89
tag

rossz képeket tettem fel :Y :Y :Y :Y
hamarosan elmegyek blooért és akkor érkeznek az ujjak,de megnézem cd vannak e fenn!nem szoktam kamuzni

Az igaz barát nem áll az utadba,csak akkor ha lefelé tartasz a lejtőn!!!

(#1006) Sirandrish válasza Viktor0610 (#1001) üzenetére


Sirandrish
legenda

''Hogyan csináljunk 3 hsz.-ból egyet?''

Viktor0610:
te nem is tudod hogy mit beszélsz csak átnevezte meg megnézte hogy figyelünk-e

bosco89 @ #990:
ugy hogy felrakod a képfeltoltes.hu-ra onnan meg ide linkeled...és kész is...

bosco89 @ #984:
okay..köszi..várom mert énis gondolkodtam egy olyan telon


Egybeszerkesztettem a hármat.
Viktor0610

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1007) Viktor0610 válasza Sirandrish (#1006) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megkérnék mindenkit, h. kövesse az előző (általam szerkesztett) hsz. analógiáját, mikor egyszerre több embernek válaszol -nem csak ebben a topikban.

Egy: a MOD-gomb azért van, h. használjuk.
Kettő: a motor nem haragszik meg érte, sőt!!!, ha egy hsz.-ban több embernek válaszolunk.

Kérném a fentiek figyelembe vételét.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#1008) Ck.


Ck.
addikt

E900-al készült képek:
[link]
[link]
[link]

(#1009) Bernardo20 válasza Ck. (#1008) üzenetére


Bernardo20
senior tag

ez nagyon ott van!!
király ez a samu!! :C

(#1010) AS


AS
félisten

E900-al csináltam két videot csak a épen nem érdekelte kutyust- :DD

[link]
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1011) AS


AS
félisten

Még egy e900-al készült video. megint kutya.
Most már bátran mondhatom a e900-nak van legjobb video felvevöje europában! :R
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1012) Atomgeszi válasza AS (#1011) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Csak ismételni tudom magam, jó videók, és persze aranyos kutyák :)

(#1013) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Egyébbként az miért van, hogy a Carll Zeis lencséket több videókamerában is alkalmazzák?Mert láttam egy sony kamerát amiben ilyen lencse volt, akkor a SE mobilokba miért nem tesznek ilyet, csak nokiába.Vagy a nokia megvette a licencet, hogy csak ő tehetei bele a telefonjaiba?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1014) Sirandrish válasza Jégkokó (#1013) üzenetére


Sirandrish
legenda

azt nemtudom hogy a Nokia meg-e vette de ha jól tudom akor digitgépekbe csak Sonyba van olan optika...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1015) Buflon válasza Jégkokó (#1013) üzenetére


Buflon
tag

Ki az a Carll Zeis?
Ő egy nagy fotós, vagy esetleg ő a világon a legjobb optika készítő?

''tegnap féltizenháromkó értünk haza''

(#1016) Viktor0610 válasza Buflon (#1015) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Carl Zeiss a világ egyik legjobb minőségű lencsegyártója -szemüveg, fényképező, stb...

Samsung Galaxy A54

(#1017) Buflon válasza Viktor0610 (#1016) üzenetére


Buflon
tag

Az jó!
Akkor azért van a Sony-kban, meg azN90-ben.
Kössz a választ!

''tegnap féltizenháromkó értünk haza''

(#1018) Sirandrish válasza Buflon (#1017) üzenetére


Sirandrish
legenda

apropó N90...az N91es/N90es ska azóta is egyfolytába rakja felfele aképeket:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1019) student


student
őstag

valaki csinájon má k800as képeket :DDD ;]

(#1020) legiaap válasza student (#1019) üzenetére


legiaap
nagyúr

A lap alján vannak fotók.
[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1021) student válasza legiaap (#1020) üzenetére


student
őstag

thx

(#1022) Atomgeszi válasza student (#1019) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A K800i-s topicban az egyik kollégának már van K800i-je, és linkelt is egy oldalt, aahova feltöltte, keresd meg

(#1023) mark83bp


mark83bp
tag

na de pangunk..épp balcsiról gyüttem..teszek fő néhány terméket csak úgy alázásnak :DDD

kissss makro-bemutato.. szitakötő és csigabiga...
jajjj a legyözötteknek :P

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]


ui.: a képek során 1etlen állat sem sérült+ ;)
még mindig egy mezei sharp 903 :R

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#1024) student válasza mark83bp (#1023) üzenetére


student
őstag

nem rágta + az ujjadat? ;]

(#1025) Atombalu válasza mark83bp (#1023) üzenetére


Atombalu
senior tag

w810i-vel szebb makrókat készítek. Bar sztem most te voltal ugyetlen, mert ennyire nem rossz ez a sharp.

iPhone 5

(#1026) mark83bp válasza Atombalu (#1025) üzenetére


mark83bp
tag

voty k750em..eztet kétlem..de izlések+egyebek..

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#1027) Sirandrish


Sirandrish
legenda

v3i-vel készült fotok esetleg?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1028) Ck.


Ck.
addikt

Nokia 6233-mal készült képek - első próbálkozás:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[Szerkesztve]

(#1029) Viktor0610 válasza Ck. (#1028) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megvetted? :D

Samsung Galaxy A54

(#1030) Ck. válasza Viktor0610 (#1029) üzenetére


Ck.
addikt

Hát... Izé... Ühüm. :D
Majd hnap mesélek. ;)

(#1031) RAM válasza Ck. (#1030) üzenetére


RAM
őstag

ejnye... :DDD

Csak tisztán

(#1032) Sirandrish válasza Ck. (#1028) üzenetére


Sirandrish
legenda

ebbe milyen kamera van?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1033) AS


AS
félisten

Kicsit kihalt a topik,,
na én még ma frisitem. :DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1034) róland válasza Ck. (#1028) üzenetére


róland
veterán

Érdekelne, hogy milyen a telefon. nekem 6280-am van. Kissé tényleg lötyög, de azért még mindig jó választásnak tartom. Én is nézegettem a a6233-mat, de sajnos még nem lehetett kapni a T-nél.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1035) rassa


rassa
csendes tag

ésez a 6233 most menyibe vana tnél? naggyon jo képek

BOBAGE

(#1036) Viktor0610 válasza rassa (#1035) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semennyiben, mert egyelőre nem lehet kapni szolgáltatóknál...

Samsung Galaxy A54

(#1037) AS


AS
félisten

Szuper képek a Samsung D900-al: :R

[link]
[link]
[link]

:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1038) Sirandrish válasza AS (#1037) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezeket te csináltad? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1039) AS válasza Sirandrish (#1038) üzenetére


AS
félisten

Jo lenne , :)
Francia felhasználo.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1040) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Én még mindig a SE telóm vga kameráját használom. Tudom, hogy régen eljárt felette az idő, és ciki, de nekem jó.
Kiskölyökként volt egy primitív kamerám, csak egy dobozka, benne a film egy lencse mögött. Amikor megkaptam a kész képeket a fotós boltban, annyira boldog voltam, mert egy darabkáját megkaptam a múltban átélt élményeknek. Hogy szemcsések, vagy halványak voltak a képek, nem érdekelt, mert megörökítették a pillanatokat, és ez nekem untig elég volt.
A vga ugyanezt adja nekem, és én lelkesen fotózgatok a mobilommal.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1041) Sirandrish válasza AS (#1039) üzenetére


Sirandrish
legenda

csak azért...már kezdtem megőrülni hogy már megint lecserélted a telodat:D

Algieba..én is nagyon ritkán fényképezek teloval vagy akármivel de azért szeretnék egy olyan telot ami olyan képeket csinál emelyeket a linken láthatsz:)

[Szerkesztve]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1042) student válasza AS (#1037) üzenetére


student
őstag

hát jó elismerem qrva jó képeket csinál. de én azér megvárom a 4mpx 2007augusztusi verziot.
bár a fő ok az hogy nincs pízem megvenni :( :B

(#1043) AS válasza Sirandrish (#1041) üzenetére


AS
félisten

Ami késik nem mulik :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1044) Mihaly


Mihaly
csendes tag

Képek egy álomautóról :U :R

[link]
[link]
[link]

(#1045) Sirandrish válasza AS (#1043) üzenetére


Sirandrish
legenda

csak nem tervezed?:)
és milyen az új kiszemelt?:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1046) Sirandrish válasza Mihaly (#1044) üzenetére


Sirandrish
legenda

mi csinálta neki azt a szp kis optikai tunningot?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1047) Mihaly válasza Sirandrish (#1046) üzenetére


Mihaly
csendes tag

Ja, csak véletlenül hozzáértem azt behorpadt egy kicsit, tehát ilyenek ezek a trabantok :DD

[Szerkesztve]

(#1048) Sirandrish válasza Mihaly (#1047) üzenetére


Sirandrish
legenda

régen nekünk is volt..szerettem is..kivéve mikor a 2 kemény hengerből csak 1 ment és a végsebesség olyan 30km/h volt amire ugy röpke 1perc alatt fel is gorsult akkor azért nem komáztam:DDD:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1049) AS válasza Sirandrish (#1045) üzenetére


AS
félisten

Még Titkos. :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1050) Sirandrish válasza AS (#1049) üzenetére


Sirandrish
legenda

olyannyira hogy te se tudod mi?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.