Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62001) *RLaci* válasza kengyel (#62000) üzenetére


*RLaci*
addikt

Gratulálok! Sok boldogságot a Babával! :)

(#62002) SybenX


SybenX
őstag

S7
G4

S7
G4
G4

S7
G4
G4

S7
G4
G4

Képminőségben G4 nekem jobban bejön,de rawban lehet jobb lenne az s7, dinamikatartományban egyértelműen jobb az S7.

Galaxy S7 vs Lg G4

[ Szerkesztve ]

(#62003) taptaq


taptaq
aktív tag


[link]


[link]

Nexus 5X

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#62004) Joker88


Joker88
őstag

Lumia 640XL ( Windows10-el)

automata mód

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#62005) marcell2015 válasza Joker88 (#62004) üzenetére


marcell2015
tag

(#62006) ShadowLac válasza SybenX (#62002) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nekem az s7 jobb.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#62007) Drakmusz válasza kengyel (#61980) üzenetére


Drakmusz
őstag

Gratulálok!!Sok boldogságot Nektek!!☺️
Kicsit lemaradtam de nagyon főzök,nem volt időm.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#62008) Aryon87


Aryon87
félisten

Vodaban osszehasonlito kep:

S7edge kep
S8 kep

Vegyesek:


[link]


[link]


[link]


[link]

S7 edge

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#62009) marcell2015 válasza Aryon87 (#62008) üzenetére


marcell2015
tag

Te szemüveges vagy? Vagy az lennél, de nem használod? Vagy nem látod a telefon kijelzőt?
Ez a S7E - S8 képeket Te csináltad?
Tök máshol vannak a fókuszok..

A többi képen látszik amit rühellek a S7-ben. Az a rettentő nagy torzulás a széleken. Pl a panel fala dől..?! ..De hát semmi se lehet tökéletes :)

[ Szerkesztve ]

(#62010) Aryon87 válasza marcell2015 (#62009) üzenetére


Aryon87
félisten

Hol dol a panel, mert akkor tenyleg szemuveget veszek...
A ket telonal pedig nem az a lenyeg, hogy elovesz, es katt?
Nem ebben hires a Samu?
Amugyse ezert mentem be a Vodahoz, hanem remeltem hogy G6 ki van rakva, csak meglattam az S8 tesokat, mondon megnezem meg egyszer oket..
Amugy meg a Mikulas csinalta oket...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#62011) marcell2015 válasza Aryon87 (#62010) üzenetére


marcell2015
tag

Te írtad h összehasonlítás..de sztem 2 kattintás ugyanonnan majdnem ugyanarra :)

A panel jobb felső sarka "kifele dől" .. mintha meghúzták volna a sarkát az épületnek :D
Rengeteg saját képemen, és más képein is ezt látom, ami S7-el készült...

(#62012) Aryon87: 5X 6P? :C Apple? ....vagy ezek nem mindenek?

[ Szerkesztve ]

(#62012) Aryon87 válasza marcell2015 (#62011) üzenetére


Aryon87
félisten

Na jo...

Amugy az ilyen dolongeles mindegyik telonal jelen van.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#62013) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Tízórai nasi

iPhone 7

recept

[ Szerkesztve ]

(#62014) taptaq válasza B-L-A-C-K (#62013) üzenetére


taptaq
aktív tag

Jó koleszterin szegény kaja ;)

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#62015) zseko válasza marcell2015 (#62009) üzenetére


zseko
veterán

Az a 'rettentő nagy torzulás' szvsz az összes nagylátószögű fényképezőnél megvan. Találkoztam vele valódi fényképezőn is, gondolom az ilyen 'rizsszemméretű hokioptikákon' jobban előjön. Enyhe nagyításnál eltűnik, vagy javul, persze ez digitálissal nem ugyanaz mint optikaival. Ettől nagyobb hibának látom amit vagy a G4 vagy a G5 telefonoknál láttam (és néha Samsungnál is), hogy a képek széle mosott, szellemképes, ocsmány. És ugyanez szintén megtalálható a rendes fényképezőgépeken is, Canonnál is láttam, ami szintén a 150e+-os kategóriába tartozott.

(#62016) marcell2015, nem, nem csak te látod, én is látom :) Csak azt akartam mondani, hogy ez nem gondolom, hogy az S7 egyedi hibája, hanem inkább a nagylátószögé. Persze az is lehet, hogy mégis én tévedek, és tényleg az S7-nél hibáztak valamit, vagy ennél a telefonnál jobban előjön, nincs kizárva :) Az is lehet, hogy az álló formátum miatt (ha jól látom az) jobban kijön, kíváncsi lennék egy 'normál' állásban készített képre is ugyanonnan.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#62016) marcell2015 válasza zseko (#62015) üzenetére


marcell2015
tag

Bocsánat ha csak én látom hogy a panel nyúlik kifele.
De szedek majd otthon Neked elő saját készítésű képeket S7-el amik elég gázosak.
Tudom hogy mindennél van. De S7-nél elég sok képen igen is rettentő nagy..

(#62017) w333 válasza kengyel (#61980) üzenetére


w333
félisten

Gratulálok ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#62018) Aryon87 válasza marcell2015 (#62016) üzenetére


Aryon87
félisten

Amugy a viztukros kepol van szo?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#62019) marcell2015 válasza Aryon87 (#62018) üzenetére


marcell2015
tag

Ne mond h ezt kérdezned kell :)
Fogj egy egyenest és tedd a monitorhoz :D

[ Szerkesztve ]

(#62020) cicaslany86 válasza marcell2015 (#62019) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

En ezen a kepen láttam és esett le az állam. Meg is kérdeztem samsung-os kollégát, hogy ez normalis e, neki is kerekedett a szeme. Ettől függetlenül szép éles képeket készít, meg ami nekem tetszik, hogy piszok gyors. (azzal ellentétben, ahogy alább írták, szerintem a G4 széle nem mos annyira, mint amennyire ez torzit.)

(#62021) Aryon87 válasza cicaslany86 (#62020) üzenetére


Aryon87
félisten

+ Marcell
Ilyen esetben en nem a kep szelere koncentralok, mivel nem az van temakozeppontban, vagyis a "eldolo" epuletet magasrol letojom. Ott a villam a lenyeg, raadasul sorozatkepben keszult az a kep, a 100as-bol a legjobb.
Masok kepein se azt keresem higy epp mi akar elborulni.. ami kozepen van, nyilvan az kepezi a lenyeget.
A tukros kepen is kozepen van a tema, legalabbis igyekeztem ugy hangsulyozni a beallitast, igy nem oldalt keresendo az :))
Ez mar nalam kukacoskodas fogalma.

Szerk: megneztem meg 1x azt a kepet.. nem nekem kell a szemuveg :C az az epulet nem szembenbvan velem, hanem sregen.. igy nyilvanvalo hogy ugy tunik mintha dolne..
A villamoson pedig valoban ki akar dolni, de az lenyegtelen.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#62022) marcell2015 válasza Aryon87 (#62021) üzenetére


marcell2015
tag

Már megbeszéltük hogy a téma nem középen van, max. nagyi által lőtt fotókon... :D ...

Pár napja már idéztem, most is megteszem:
"Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék."

Most akkor témázunk, vagy összehasonlítunk, minőséget kielemzünk.? . El kellene dönteni!
Olvass vissza hogy mivel kezdtem a "kukacoskodást"?.....
Te kezdted hogy nem látod ami egyértelmű..:)

Pár napja előjött hogy a S7-ek túl vannak misztifikálva (ami így is van szerintem), 1-2 ember nagyon "berágott" rá. De hát látjuk hogy megvannak a gyengéi. Semmi se lehet tökéletes.
Hazaérek gép elé szedek elő még torz képeket S7 edge-től.. De az autós képeim között is van ahol a gyerek kicsit a kép szélénél van és torz a feje.
De fogok kitenni más érdekességet is :) Lehet hogy Mate9 - S7 összehasonlítást? :D ...

(#62021) Aryon87 : Bocsánat, akkor én megyek szemészhez...lehet nem az optika hanem a szemem torzít..

[ Szerkesztve ]

(#62023) Sirandrish válasza marcell2015 (#62022) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem akarok belefolyni, mert nem nagyon hat meg a téma. Én személy szerint odáig vagyok a S7emtől meg vissza, még akkor is ha itt sokan szidják a képeimet.
Értem én hogy nem tökéletes, de telefonokhoz képest igen is kiemelkedő.
A legjobb? Hm..talán, de legalábbis a konkurencia 98%át állva hagyja mindennemű gond nélkül.
De még ha szar is lenne (nem az!), miért nem örülhet valaki a saját képeinek?
Profi fotós vagy? Jó neked! Én nem vagyok az, és igen is az lesz a kép közepén amit fényképezek.

Ha művészi képeket szeretnék készíteni akkor nem telefonokkal szarakodnék, hanem vennék egy 120K-s belépő szintű DSLR gépet és körbepisálnám az összes telefont...

No offense, de próbáljuk már meg külön kezelni a hosszú percekig beállításokkal pepecselős képeket, és a némáááámiaz klikk képeket.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62024) marcell2015 válasza Sirandrish (#62023) üzenetére


marcell2015
tag

Látom Te is kb. 0-1 hsz.ig jutottál el visszafele..még egy 5-7-et had ajánljak :)
Nem vagyok profi fotós, de igyexem magam "fejleszteni" ezen a téren (is).
Sok képet megnézek, könyveket olvasok, stb, mert szeretném ha egy képem nem csak egy semmitérő katt legyen.
Mellesleg jelenleg S7-et használok én is. És igen sok más telót sok téren állva hagy.
De úgy látom felesleges a sok szó, mindenkinek mindig az a legjobb ami van :D ...

(#62015) zseko : Köszi hogy Te is látod, akkor nem a szemem szar, vagy a monitorom görbe :) Minden telónál/optikánál vannak ilyenek, de az S7-eknél nagyon kijön. Főleg aminek egyenesnek kellene lennie :D

[ Szerkesztve ]

(#62025) Dwatti


Dwatti
addikt

Sziasztok egy kis összehasonlítás:
Huawei P9 :
Homor 8
Huawei P9
Honor 8

A képek ugyanabban az időben és azonos fényviszonyokban készültek auto módban.

(#62026) marcell2015 válasza Dwatti (#62025) üzenetére


marcell2015
tag

Lehet megint a szemem csal, de itt a P9 jobbnak mutatkozik!? :D

(#62027) Sirandrish : Gratulálok! :D ... Na ezért kellett volna elolvasnod az elejét, hogy ne ostobaságot írj :)

Áhh, és lásd h kedves vagyok, segítek.

Ezt írtam:

"A többi képen látszik amit rühellek a S7-ben. Az a rettentő nagy torzulás a széleken. Pl a panel fala dől..?! ..De hát semmi se lehet tökéletes :)"

Innen jutottunk oda hogy Ő nem látja..meg a többi..,,,Mert ugye ami épp van az a legjobb :D

(#62028) cicaslany86 : :R Szerintem mindjárt kitalálják h egy pár vagyunk.. végülis? 1+1 ? = 2? = 1 pár? :D

[ Szerkesztve ]

(#62027) Sirandrish válasza marcell2015 (#62024) üzenetére


Sirandrish
legenda

Felesleges többet olvasnom.
Aryon87 és te más céllal fotóztok, a különbség csak annyi hogy ő nem akar meggyőzni téged arról hogy úgy csináld ahogy ő.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62028) cicaslany86 válasza Sirandrish (#62023) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Ebből megint az S7 sérthetetlensége jön le. Persze, a lényeg, hogy mindenkinek az a kép tetszen, azzal legyen elegedett, amit a saját telefonja készít. De mindegyikbe belezoomolunk, körbevizsgáljuk mennyire mos a szélein(!), mennyire zajos a sarkokon blabla, de ha az S7-ről van szó, akkor egyértelmű, hogy nem nagyitunk bele, hogy ott minden esetleges furcsaság nem hiba, csak tulajdonság és ha rosszul sikerül, akkor az azert van, mert az csak egy hipergyorsan lőtt automata fotó. Több telefontipusrol szerintem azért sincs referencia fotó fenn, mert senkinek sem esik jól, ha a fotóit izeire szedik és kritikán aluli f*s képeket készítő vacaknak titulálják. P10 és G4 tulajként tisztaban vagyok a telefonom kamerainak kepessegeivel es el tudom ismerni a hibait, es pont ezért bosszant, hogy aki mas keszulekekkel ilyen kritikus, az a saját készülékével kapcsolatban miert nem tud ugyanigy tenni.

(#62029) Dwatti válasza marcell2015 (#62026) üzenetére


Dwatti
addikt

Más a gyári alap fehéregyensúly, meg élesebb a kép ez a füldugónál látszik. Amúgy több képnél tapasztalom hogy kamerában jobb mint a H8. de a honor meg jobban közelit a természetes valós színekhez.

[ Szerkesztve ]

(#62030) Sirandrish válasza cicaslany86 (#62028) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hidd el hogy engem marhára nem érdekel hogy melyik telefonnak van jobb kamerája :)
Én nem a kamera miatt vettem ezt, hanem mert tetszett.
Az asszony csak és kizárólag a kamera miatt dönt egy telefon mellett és ő a Honor 8at választotta, pedig neki is lehetett volna S7Edge-e.
Én az a fajta felhasználó vagyok aki ezek között már nem igen tud, és főleg nem akar különbséget tenni.

Az ide betett képek 95%a nekem tetszik. Nem a téma, hanem a kép minősége. Lehet az Samsung, LG, Honor, Huawei...nekem tökmindegy.

Az hogy belenagyítva meg milyenek a képek, szintén nem érdekel. Nem csak a sajátomnál, hanem a másiknál sem, mivel vagy telefonon vagy maximum a FHD monitoromon nézem a képeket, és hacsak nem valami bűnügy miatt keresnék bizonyítékot, akkor nincs szükségem a belenagyításra. :)

Szóval nem...szó sincs arról hogy bántják a drága S7emet...amíg nekem megfelel addig nem érdekel hogy ki szerint sz*r, vagy kevésbé jó :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62031) falijja válasza Dwatti (#62029) üzenetére


falijja
őstag

Én eddig is úgy láttam, hogy a p9 jobb szebb színesebb képeket csinál.
De nem mertem beírni a sok h8 tulaj miatt.. ;]

(#62032) cicaslany86 válasza Sirandrish (#62030) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Elhiszem, nem is neked szántam azt a részt, hanem ugy általában ezt érezni itt sokszor. Olyan, mintha egy samsung topicba pakolnák be az emberek az egyéb telefonokkal készült fotókat. Aztán jön a "mégismitvártálitt" jellegű válasz. És ahogy te is írod a feleséged döntését is, most az aprilisi akcióban az S7-et még olcsobban is meg lehetett venni, mint sok egyéb telefont, szóval nem a savanyú a szőlő effektus, saját döntés. Csak bosszantó ez a részrehajlás, kivételezés vagy nem is tudom minek nevezzem. Egyszerűen nem értem egyes telefonokat miért szokás kritikusan kezeleni, a másiknak meg szinte tabuként vannak kezelve a gyengeségei.

(#62033) Dwatti


Dwatti
addikt

Még kettő :)
Huawei P9
Honor 8

[ Szerkesztve ]

(#62034) Aryon87 válasza cicaslany86 (#62032) üzenetére


Aryon87
félisten

En kivulallonak erzem magam, hiaba van Samum. En kozeppontra fokuszalok temaugyileg, meg ha elovesz es katt, azert a reszletekre is igyekszem figyelni.
Enneknis van gyengesege, nalam legfokepp ejszakai kepeknel.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#62035) marcell2015 válasza Dwatti (#62033) üzenetére


marcell2015
tag

Ez átb@szós? :D Mintha min d a kettő a H8 lenne :D Vagy lefagyott az eb...

(#62034) Aryon87 : Pont az éjszaka az erőssége :)

(#62036) Drakmusz : :R Minden ok, csak az hogy nem kis hiba van a gondolatmenetben :D ..

(#62037) Dwatti : Itt döntsön vki okosabb :D 98%ba azonosnak látom a 2 képet...

[ Szerkesztve ]

(#62036) Drakmusz válasza Sirandrish (#62023) üzenetére


Drakmusz
őstag

Azért ebben a gondolatmenetben van egy kis hiba.Ha valakinek nincsen szeme észrevenni a témákat,akkor szinte mindegy is a technika.Sok fotós oldalra töltögetek fel(persze szerkesztett képeket),és érdekes dolgokat látni.Már a múltkor is írtam,megférünk egymás mellett.Van aki csak szimplán kattintgat,van aki más látásmódot használ.Ezért is jó ez a közösség,sokfajta egyéniséggel.Nem tudok most linkelni,de például a Gül Baba utcáról készített képemen igencsak elcsodálkozott egy fotós.Először beillesztette a sajátját,amit 3 éve fotózott.Szinte centire megegyező helyről csináltuk,kérdezte is hogy milyen optikát használtam.Volt nagy meglepődés.....
Ezzel csak azt akarom mondani hogy ha az ember elkerüli a technikai buktatókat,akkor igen jó végeredményt tud elérni mobillal is!!Nem kell ehhez egyből több százezres gépet vásárolni,az alapok elsajátításához a telefon is bőven elég!Ez a kinek a kamerája jobb a telefonjában vita pedig teljesen felesleges.Nincs tökéletes kamera,vannak viszont nagyon kiegyensúlyozottan teljesítők.A topikban szinte mindegyik megtalálható.Én személy szerint meg azért nem töltök fel soha virágfotókat,mert akkor le kellene feküdnöm a földre.Néha így is sérültnek néznek.....😁
Bocs a hosszúságért!!!Béke!!

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#62037) Dwatti válasza marcell2015 (#62035) üzenetére


Dwatti
addikt

Rosszat másoltam be de javítva :)

(#62038) Putyin90


Putyin90
senior tag

(#62039) *RLaci*


*RLaci*
addikt

A torzítás mindegyik mobilnál jelen van.Ezt itt még az XL-el lőttem,érdemes megnézni az ember fejét a jobb sarokban,és még sok ilyet mutathatnék.A most használt S7Edgenél is kb,ugyanennyire tapasztalom ezt a jelenséget.Nem többször és nem nagyobb mértékben.Mondom ezt úgy,hogy a Pixel képeit sok esetben jobbnak tartom a Samuénál.A mai jobb kamerás telók között minimális a különbség szerintem,hol egyik,hol a másik teljesít jobban.

Pár vegyes......

S7Edge

(#62040) BalanceR


BalanceR
addikt

Kicsit Off, de már régóta említeni akartam, hogy jó lenne egy jobb képmegosztó ide, mint a képhoszt, vagy a többi "ajánlott" oldal, egyrészt lassúak, mint a tetű , másrészt rendszeres a bénán belinkelt (privát mappa , nem publikus drive) kép.

Én javasolnám mindenkinek az ESATO mobilfotó oldalát, bár regisztrálni kell a feltöltéshez, de itt legalább van exif nézet, ablakos nagyítás,gyors, megbízható, és akár telefontípus / márka szerint is lehet böngészni a fotókat, van rateing opció, ...
A feltöltött fotók direktlinkjét ide könnyen be lehet másolni.

Vélemények?

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#62041) k-adi válasza Dwatti (#62033) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én a P9-et fakóbbnak látom.. Ugyanígy túltolta a fehéregyensúlyt a lumia 925 is. A honor8nál élénkebbek a színek. Nem? :D

(#62042) Sirandrish válasza Drakmusz (#62036) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem azt mondtam hogy nem veszem észre a témát (még ha nem is mindig egyértelmű), hanem hogy minőségre az itt fellelhető fotók zöme nekem megfelel. Főleg annak tudatában hogy ugye mind telefonnal készült.
Én emlékszem még a K500as meg 6600ás időkre, ahol nem a pixeleket néztük, hanem örültünk ha felismerhető az amit fotóztunk :D

cicaslany86 Az olyan vitákat én meghagyom másnak :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62043) Ricardo válasza BalanceR (#62040) üzenetére


Ricardo
félisten

Az általad linkelt oldalt nem ismerem, így arról nem tudok véleményt mondani. Nekem a képhost bevált.
Egyszerű direkt linkelni róla, van lehetőség a miniatűrök lenkelésére is.
A drive-ot én sem szeretem. Ha valaki nem direktbe linkel elég macerás elővarázsolni belőle a direkt változatot.

[ Szerkesztve ]

(#62044) Drakmusz válasza *RLaci* (#62039) üzenetére


Drakmusz
őstag

Mivel az enyémeket nem véleményezte senki,ami egyébként hallatlan nagy pimaszság csak annyit mondhatok.....
Jó sorozat,nem torzultak el a képek!Szép munka!

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#62045) Aryon87 válasza Drakmusz (#62044) üzenetére


Aryon87
félisten

Nincs mobilnetem, kepeket nem tudok nezni.. :B

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#62046) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Csak hogy legyen mit szidni :D
Néhány kép a melóhelyemről...(az effektív munkavégzés értelemszerűen nem itt történik :D )

S7Edge

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62047) Drakmusz válasza Sirandrish (#62046) üzenetére


Drakmusz
őstag

Elnézést de lemaradt a telefon típusa,nem tudom véleményezni!!

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#62048) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Éjszaka vakus növény.

iPhone 7

(#62049) Sirandrish válasza Drakmusz (#62047) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nokia 3310 :DDD
S7 Edge egyébként.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62050) ShadowLac válasza marcell2015 (#62009) üzenetére


ShadowLac
addikt

Neked nem tünt fel hogy minden lencse tozit.pl ha 2 tornyu templomot fotózol befelé dől mind a két torony.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.