Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) Ijk válasza macikos (#5542) üzenetére


Ijk
nagyúr

"A sok kis pénzes f@szjancsi hülye gyerek versenyző majd most megtanulja."
Zsoltink már nem versenyzik.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5552) macikos válasza Ijk (#5551) üzenetére


macikos
addikt

Nem is rá gondoltam :D

De javában ilyen papa kedvencei vannak a Forma-1-ben, hogy a gyerek szeret vezetni, hát akkor befizetem, örüljön. A pénz az úr. Egyébként meg egy 2-3 hónapos tréning után egy BKV buszsofőr levezetné ezeket a "versenyzőket".

(#5553) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Én még mindig nem értem hogy akkor minek vonult vissza?
Mindegy ezentúl semmibe nem nézem...

(#5554) zbence


zbence
aktív tag

Már nemazért, de én sírtam reggel örömömben, mikor láttam az ES2 híreit. :K

Ez számomra hihetetlen.
Több, mint 10 éve Schumi drukker vagyok, tavaly előtt azért sírtam, mert elment, most pedig azért, mert visszajön.

Nyújtson akármilyen teljesítményt, akkor is imádni fogom, ha utolsó lesz. (bár valljuk be, erre az esély egyenlő a 0-val! ;] )

Ugyanakkor a Ferrarinak is szorítok, mert a kedvenc csapatom. (főleg mikor MS is ott volt)!

(#5555) hunnylander válasza macikos (#5552) üzenetére


hunnylander
őstag

Pénz nélkül nem lehet bekerülni. Schumit anno a Mercedes fizette be. Még a tehetségeknek is gyakorta pénzzel (szponzortámogatással, gyári támogatással vagy kápéval) kell érkezniük, hogy esélyt kapjanak. Arról nem is beszélve, hogy az alsóbb osztályokban is fizetni kell a versenyzési lehetőségért.

A buszsofőrös példa meg marhaság.

www.HunnyF1.com

(#5556) Ijk válasza macikos (#5552) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ne ítélj el senkit, ha nem is nagyon ismered.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5557) aesir válasza macikos (#5552) üzenetére


aesir
veterán

Nincs az a BKV-buszsofőr, aki 2-3 hónapos tréning után egy kört meg tudna tenni egy versenypályán fele olyan tempóban mint az F1-esek anélkül, hogy rommá ne tenné a nyakát, hátát, karját, vállát, stb. Valamint egyáltalán ritka az a BKV-sofőr, aki 2-3 hónap tréning után egyáltalán beférne egy cockpitbe.

Marha könnyű fikázni otthonról a net elől, de egyáltalán tudod te emberközelből, hogy milyen nehéz egy versenyautót vezetni még lassan is, nemhogy ilyen tempóban? Minden idióta hiedelem ellenére ezek nem sínautók és kegyetlen nehéz vezetni őket gyorsan, gondolj csak arra amikor Fisico beült a Ferrariba. Rutinja is van, edzettsége is, gyors is (kiderült Spa-ban), mégis komolyan küzdött a Ferrarival.

Mellesleg, ilyen hülyeségekkel csak égeted magad, nem mintha engem zavarna, de azt nem szeretném ha ezt felkapva más is elkezdené ezt hangoztatni, két nap múlva meg már kész tényként kellene szembesülnünk ezzel az egetverő marhasággal olyan formában, hogy valaki azt állítaná hogy a BKV már F1-es tesztet szervez a buszsofőrei részére és a sofőrök ezeken a teszteken verik a mostani F1-pilótákat.

Van saját életem...

(#5558) Integra


Integra
titán

brawn és sumi újra együtt, merci pénzzel a hátuk mögött...
nehéz lesz őket jövőre megverni...
:)
szerintem senki sem örül suminak igazán a pilóták közül.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5559) #70869248 válasza macikos (#5552) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ezek a srácok megfelelő előélettel rendelkeznek, a fietős versenyzők a kiscsapatokkal jöhetnek (de ők is csak ideig-óráig maradnak meg).
Itt van Hamilton: driver database
De keress rá bármelyikre név szerint.

Ezeknek a teljesített sorozatoknak többségében kiegyenlített technikai viszonyok vannak, mivel pont a tehetségek kiemelése a lényege....nem pedig a balfékek a hátsó ajtón keresztül az F1-be.

Az utcsó mondat akkora répaság amit ritkán lehet olvasni..
Van egy szimulátor program, iRacing...itt a világ legjobb szimesei gyülekeznek, de a legjobbak, és keményen szűr a program.
Na itt össze lehet futni versenyzőkkel, élő valódi versenyzőkkel...pl:itt egy kis videó
Egyre gyorsabbak lettek a szimben is, és piszok stabilak...a legjobb szimesek tudják csak tartani velük a lépést.

(#5560) macikos válasza aesir (#5557) üzenetére


macikos
addikt

Nyugi már :D Ennyire komolyan vetted? :D A buszsofőröket csak hülyeségből írta.

Arra akartam célozni, hogy ezek az istennek tekintett Forma-1-es versenyzők messze nem a legjobbak, nagy részük pénz alapján kerül be. Egy Valentino Rossi, Tiff Needell, Sebastien Loeb porrá alázná az F1 mezőny nagy részét!

(#5561) Oliverda


Oliverda
félisten

Integra:

Lewis Hamilton, aki jelenleg 22 éves újoncként vezeti a Forma-1-es világbajnokságot, azt sajnálja legjobban, hogy nem versenyezhetett a hétszeres világbajnok Michael Schumacher ellen.

"Amikor hallottam, hogy visszavonul, azt mondtam magamban: 'A fenébe! Kérlek, Michael, csak maradj még egy szezonra, és nagyszerű versenyeink lesznek egymás ellen!'"

[link]

Kérdés: Nem bánja, hogy a hétszeres világbajnok Michael Schumacher ellen már nem versenyezhet? Mit gondol, Schumacher előtt, vagy mögötte lenne?

Hamilton: Remek volna, ha együtt versenyezhetnénk, de remélem, hogy akkor is előtte lennék.

[link]

Ez pedig mai:

Hamilton örül Schumacher visszatérésének

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5562) Jarod1


Jarod1
addikt

na most olvastam, Scumi Mercis lesz, Erről 1 gyűrűk ura fimcím jut eszembe, A király visszatér?::!!! :Y ;] :P

(#5563) aesir válasza macikos (#5560) üzenetére


aesir
veterán

Lehet hogy erre akartál célozni, de ez ugyanolyan répaság (hogy b-type szavaival éljek), mert egyikük sem gyorsabb (mitől is lennének gyorsabbak?) mint a jelenlegi F1-sek.

Van saját életem...

(#5564) aesir válasza #70869248 (#5559) üzenetére


aesir
veterán

Ehh, hagyjuk sztem, neki egy Greger Huttu, Max D nem mond semmit, mert nincsenek benne az NFS All Star-ban :D

Van saját életem...

(#5565) hunnylander


hunnylander
őstag

(#5566) Oliverda


Oliverda
félisten

Ezen megakadt a szemem amikor nézegettem a port.hu-n a mai műsort:

Martin és Lewis
színes, fekete-fehér, amerikai életrajzi dráma

:DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5567) hunnylander válasza Oliverda (#5566) üzenetére


hunnylander
őstag

:DDD

www.HunnyF1.com

(#5568) P00By válasza Oliverda (#5566) üzenetére


P00By
nagyúr

(#5569) Motion_Blur válasza Oliverda (#5522) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez csak a szöveg ;)

Egyébként meg: :C :C :C :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5570) venember83 válasza Motion_Blur (#5569) üzenetére


venember83
nagyúr

Legalább lesz kinek szurkoljál.

(#5571) Atlantis


Atlantis
veterán

Hát csak visszatért...echtes deutsches Team...Ross Brawn vajon mikor kap német állampolgárságot? :) Remélem, a Mercedes-Ferrari-McLaren trió szép csatákat fog vívni jövőre. Így legalább lesz mit nézni az F1-ben, hamár se Kimi, se BMW nem lesz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5572) Oliverda válasza venember83 (#5570) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja. Ferrari - Alonso. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5573) joshua7


joshua7
veterán

Nem bírtam a pofáját az öregnek soha sem, de ennek most örülök. :C

Semper Fi

(#5574) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem mintha a Ferrarinak drukkolnék, de érdekes lenne látni, ha Alonso a piros autóval elverné Schumachert...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5575) Bermi válasza hunnylander (#5495) üzenetére


Bermi
aktív tag

nagyon örülök, izgalmas alonso-hamilton-vettel-sumi csatákra számítok.

F1.....

(#5576) venember83 válasza Oliverda (#5572) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyan, az kizárt. [link]

(#5577) Oliverda válasza Oliverda (#5520) üzenetére


Oliverda
félisten

Keke Rosberg: Schumacher? No komment!

Szívás. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5578) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Schumacher visszatér!!!!!!
Na ez igen! Lesz újra F1!
Lehet lehurrogni, de csak most hallottam, és akkor is Ő a mester!!!!

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#5579) SzalaiG válasza Oliverda (#5516) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ja. Naturlich. ;] :D :DD :Y :C :R

(#5580) SzalaiG válasza Bermi (#5575) üzenetére


SzalaiG
addikt

ej ha még Kimi is itt lenne..... :U

És még itt lesz Rosberg és Massa + Button is... ;]

(#5581) puttputt válasza Oliverda (#5577) üzenetére


puttputt
őstag

Beszállhatna az öreg Keke is a poén kedvéért... Tesztpilótának. ;]

Amúgy, Rosberg világbajnoki esélyei... Nos... :U

Schumacher: :R

Szintén nagyon várom a:
Schumi-Hamilton-Vettel-Alonso-(Massa) összecsapásokat. :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5582) Oliverda válasza SzalaiG (#5580) üzenetére


Oliverda
félisten

Sikerült felsorolni a három vízhordó aspiránst. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5583) grabber


grabber
addikt

Csak én nem tudtam,hogy 3 évre írt alá Schumacher :Y

Nem is 1 év,hanem 3.Hát,jó is meg rossz is.Kitudja addig mi lesz és csapatot is nehezen válthat,mert az lenne a legjobb ha Ferrari-ban vonulna vissza végre.

(#5584) P00By válasza grabber (#5583) üzenetére


P00By
nagyúr

Azt nem említették, h ebből mennyi opcionális ;) Lehet ez most 1+2 évet jelent.

(#5585) Ijk


Ijk
nagyúr

Azért az vicces lenne, ha Brawn-nak megint sikerülne összetákolni a mezőny legerősebb autóját, és Schumi bezsebelne egy újabb vb-t. Mert akkor Schumi lenne egy új vallás messiása.:DDD
És az a vicc, hogy egyáltalán nem tűnik lehetetlennek, még ha kell is pár futam az öreg csontjainak.
Kár, hogy Kimi nem lesz:( Esetleg Mika?:DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5586) puttputt válasza grabber (#5583) üzenetére


puttputt
őstag

Autosport... Bild...: 1 vagy 5 év
Hír TV: 3 év.

:U :F :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5587) grabber


grabber
addikt

Akkor még nincs vége a licitnek,hogy hány évig marad ;]
Opcionális=?Hogy egy évet tuti,marad,de ha utána nem akar maradni,akkor elhagyhatja következmények nélkül a csapatot,viszont ha folytatni akarja mindenképp biztosítják a helyét a csapatban.

Brawn és Schumaher.Még belegondolni is félelmetes,hogy két ekkora tehetség mire lesz képes,úgy,hogy az egyik lelkesedése több mint az egész mezőnyé :) Kobayashi-t kivéve :R .Az meg fel sem merülhet,hogy olyan kocsi készüljön,ami nem fekszik Schumacher-nek(ha létezik ilyen,de ő is ember állítólag),mert Brawn elég jól ismeri és tudja milyen kocsit kell építeni.Rosberg-nek másodhegedűs szerepnél több nem juthat.

Viszont a Ferrari hamar a jövő évi kocsira koncentrált(egy előny),Alonso is náluk lesz(még egy előny)és nem lesz több tankolás(még egy előny,de csak a Ferrarinak,lásd Valencia) :DDD

(#5588) JJános


JJános
addikt

Eszembe jutott egyösszeeskvés elmélet. Mi van, ha Brawn, és Sumi ezt már rég kitalálták, és lebeszélték? Szép lassan megvalósították terveiket, és most itt állnak, hogy újra valami nagy dobást csináljanak? :D

2007-05-06 óta itt!

(#5589) Oliverda válasza JJános (#5588) üzenetére


Oliverda
félisten

Jancsi te még Brawn-nál is nagyobb zseni vagy. :DD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5590) Pompi válasza Oliverda (#5589) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Most miért?! Miután elolvasta a topik erről szóló hozzászólásait neki is eszébe jutott :)

Feel Good Inc.

(#5591) grabber válasza JJános (#5588) üzenetére


grabber
addikt

Nyakfájás hamar elmúlt :U
Gyógypuszi Brawn-tól :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5592) JJános válasza grabber (#5591) üzenetére


JJános
addikt

Úgy látszik lassú a felfogásom. De jó lesz sikítani, amikor Sumi nyeri az első nagydíjat!

2007-05-06 óta itt!

(#5593) Bermi válasza grabber (#5591) üzenetére


Bermi
aktív tag

a jegyeladásoknak jót tett :DDD

F1.....

(#5594) Tom5


Tom5
addikt

Nah, akkor ez a csapat most a Mercedes GP. Akkor már McLaren nem lesz igaz?

[ Szerkesztve ]

(#5595) Pompi válasza Tom5 (#5594) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Miért ne lenne?!

McLaren -> McLaren

Brawn GP -> Mercedes GP

Picit bővebben: [link]

Feel Good Inc.

(#5596) Tom5 válasza Pompi (#5595) üzenetére


Tom5
addikt

Nyah, közben megtaláltam. :R
Kicsit kuszák még a dolgok. (számomra)

(#5597) Oliverda


Oliverda
félisten

Szép kis nemzeti felvonulás van az elejében.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5598) grabber válasza Oliverda (#5597) üzenetére


grabber
addikt

ROC :)

(#5599) Ronin- válasza puttputt (#5586) üzenetére


Ronin-
senior tag

"Kérdés: Meddig fogsz a Mercedesnél versenyezni?

MS: Egy hároméves szerződésről van szó. Ez nemcsak egy rövidtávú dolog, hanem folytonosságot szeretnénk egy közös kezdet után."

[link]

(#5600) bdav válasza Oliverda (#5597) üzenetére


bdav
őstag

de idióta neve van a mercinek...

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.