Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) tibi666 válasza gV (#5700) üzenetére


tibi666
senior tag

azért hogyhogynem, alonso csak elpicsázta kétszer az isten schumachert.

(#5702) Sanya595 válasza tibi666 (#5701) üzenetére


Sanya595
senior tag

2005-ben Kimi is verte keményen csak a verda nem engedte,hogy vb legyen.

(#5703) Csabee. válasza Sanya595 (#5702) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Rég láttalak :D

Üdv: Csabee.

(#5704) gV válasza tibi666 (#5701) üzenetére


gV
őstag

előtte meg Schumi 3x őt

(#5705) JJános válasza tibi666 (#5701) üzenetére


JJános
addikt

Azért, hogy hogynem Lonzit meg a Japán "kamikaze" verte el.
Sosem felejtem el. Japán videót linkelt be valaki, és a japan riporterek sikítottak az örömtől.

Akkor most mi van? Ki a legjobb? Sumi! Mert 7xVB!

2007-05-06 óta itt!

(#5706) JJános válasza JJános (#5705) üzenetére


JJános
addikt

Azt nem tudom, hogy ez-é az, az ominózus eset. Kanadai nagydíj.
"Kamikaze" Sato körbeautózza Lonzit.

youtube

2007-05-06 óta itt!

(#5707) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

La Gazzetta di Modena: "Jégkorszak Maranellóban, a kannibál visszatér."

:Y :DD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5708) JJános válasza Motion_Blur (#5707) üzenetére


JJános
addikt

Maranellóban valamit nagyon elszúrtak. És már nem most. A rossz döntések, már évek óta sorakoznak. Lehet, hogy Lonzi jó lesz, lehet hogy Kimi is lenne olyan jó, de mióta az aranyhármas szétment, a Ferrari csetlik-botlik.

[link]

2007-05-06 óta itt!

(#5709) tibi666 válasza JJános (#5705) üzenetére


tibi666
senior tag

mindenki csak erre a 2 percre emlékszik, de arra nem, hogy mindez azért történt meg, mert xarrá kopott gumik voltak alonso alatt. massa nürburgringes körbeautózására, vagy ahogy heidfeldet manyikúrban megelőzte és még sorolhatnám a bravúros előzéseit, arra soha.

te, amúgy még 1 hete alonso drukker voltál, mi történt janesz?

[ Szerkesztve ]

(#5710) Sanya595 válasza tibi666 (#5709) üzenetére


Sanya595
senior tag

Arra is emlékszel,hogy a hires magny-cours-i elözése milyen veszélyes volt?
Mert úgye ott sem csak a saját életével játszott,hanem Heidfeldével is.
Szép volt és kell az ilyen elözés,de Én azt már soknak tartom.

(#5711) stangli válasza JJános (#5708) üzenetére


stangli
senior tag

ezt már 3éve megjósoltuk, az első évben a lendület vitte őket, a másodikban is, de már lassult a gépezet, a harmadikban meg... hát igen frissek az emlékek :)
szvsz jövőre még ennyit sem villantanak...

(#5712) tibi666 válasza Sanya595 (#5710) üzenetére


tibi666
senior tag

ott akkora bukótér van a környéken, hogyha össze is akadnak se lett volna semmi. de legyenek csak veszélyes előzések, harcoljanak a pályán, ne a boxban szarakodjanak. raikkönen szépen lekövette volna fél másodperces távolságból az egészet.

(#5713) Oliverda válasza tibi666 (#5709) üzenetére


Oliverda
félisten

Neked János bácsi! :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5714) tibi666 válasza Oliverda (#5713) üzenetére


tibi666
senior tag

a csatában? :)

(#5715) Sanya595 válasza tibi666 (#5712) üzenetére


Sanya595
senior tag

Olyan autoval,mint amilyen a tavalyi ferka volt,Alonso is csak követte volna.
Érdekes,hogy arra nem emlékszel,hogy volt mikkor az utolso körben ellözte meg a vb gyöztes kocsival versenyzö Fisikot.

[ Szerkesztve ]

(#5716) tibi666 válasza Sanya595 (#5715) üzenetére


tibi666
senior tag

de emlékszem, viszont maradjunk annyiban, hogy az az autó alonso alatt volt vb győztes. :DDD

(#5717) Sanya595 válasza tibi666 (#5716) üzenetére


Sanya595
senior tag

Értem Én,csak mindig azt irogatják ebben a topikban,hogy az egyik pilota ezt meg azt csinál ua kocsival.Szal ez van.De nagyitóval kell keresni olyan pilotátt (20-ból 3-4 talán) aki minden versenyen elöz 1-2-öt.Szerintem alapból baj van az egész elözéssel.
Pl Button,néha szárnyalt,máskor autozott más mögött.Vagy Vettel,akitt mindenki "Sumi"-nak képzelt,mégis autozik mások mögött.A 20 pilotából nagyon kevés az aki mindig mindenhol tud elözni.A kocsiról meg ne is beszéljünk.A ferka is egy rakás szar volt.
Nézd meg a Mc-t,ök fejlödtek és nem is kevesett.A ferka jövöre is szar lesz.

(#5718) JJános válasza tibi666 (#5709) üzenetére


JJános
addikt

Érdekes módon Hami meg elverte ugyanazzal az autóval.

2007-05-06 óta itt!

(#5719) Peat;) válasza JJános (#5718) üzenetére


Peat;)
veterán

109-109 pont. Vagy a matematikai képességeid gyengék vagy a nyelvtani. Ez elég szomorú, mivel ha jól tudom már nem nagyon fogsz változni korodnál fogva.

Egyébként kikapott volna, csak Hamilton olyan lelki nyomás alá került az utolsó futamokon amit nem bírt el, magának is köszönhetően. Alonso szintén nagyon gáz helyzetbe került, szintén magának is köszönhetően. Csak ő a fél szezont nyomta le ilyen nyomás alatt nem 3 futamot. Úgy hogy ő volt az akit becsaptak a Hungaroringen. Ott elszakadt a cérna és kész volt az év agyilag. A reflexek megmaradtak, így "elverték" 0 illetve 1 ponttal. 0%-al illetve 0.9 %-al. Égő na. Remélem akik szerint elverték azok ilyen brutális mértékű fizetésemelésben részesülnek a jövőben. Akik szerint mindkét pilóta elcseszte és legfőképpen a csapat azoknak meg remélem ennyivel fog növekedni az áramszámla, mert mi hülyék vagyunk így fizessünk ilyen sokat. Én benne vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#5720) Oliverda válasza Peat;) (#5719) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez igaz de az összesítésben mégis Hamilton végzett előrébb mivel eggyel több 2. helye volt. Volt már olyan hogy ez döntötte el a VB címet...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5721) JJános válasza Peat;) (#5719) üzenetére


JJános
addikt

Igazad van. Csak azért írtam, mert annak is meg voltak az okai, hogy Lonzi legyőzte Sumit.
Nem ugyanabban az autóban ültek, ezért nem mondhatjuk, hogy elverte. De ha mondjuk, akkor újoncként Hami is elverte Lonzit. És mondhatjuk, hogy Sato is elverte.

Csak itt egyesek mindig túllépnek minden határon, gondolkodás nélkül. Légy szíves te sem foglalkozz az én korommal, mert egy kalap alá veszlek esetleg másokkal.

2007-05-06 óta itt!

(#5722) hunnylander


hunnylander
őstag

Toro Rosso zúzás: OK!

www.HunnyF1.com

(#5723) Peat;) válasza JJános (#5721) üzenetére


Peat;)
veterán

Mint mindenhez az életben az f1-ben is az egyik leglényegesebb tényező a szerencse. Kit üt ki egy lassabb autó, hogyan sikerül az új autó és a versenytársak autója, ki hibázik. Kimi és Button vb címénél is láthattuk hogy milyen lényeges elemek ezek, de Alonsonak is mákja volt 2005-ben ilyen alapon. Talán 2006-ban volt a legkiegyensúlyozottabb a csata úgy hogy e mellé a legkisebb szerepet játszotta a szerencse, de ott is volt kerékanya és elkopott gumi.

Az f1 ezért örök vitamező, nem olyan mint a tenisz pl., mert a pilóta csak egy dolog az egyenletben aki lehet bármennyire jó le tudja nullázni a többi tényező. Illetve fordítva is igaz.

(#5724) JJános válasza Peat;) (#5723) üzenetére


JJános
addikt

Így van Ezért nem fear ugrálni, hogy ez lenyomta azt.
Különben meg szerintem sokan vannak úgy, mint én. Az F1-be először maga a légkör, a száguldás fogott meg. Mondhatom, hogy a cirkusz. Sokkal később jött az, hogy kinek is szurkolok, és nem is az a fontos.

2007-05-06 óta itt!

(#5725) tibi666 válasza JJános (#5724) üzenetére


tibi666
senior tag

nem fear?

(#5726) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ezt se hittem volna fél éve:
1.Alonsonak kell drukkolnom. :W
2.Schumi meg...inkább nem mondok semmit :(
Mindegy,ez van ezt kell szeretni.
De valami nem változik : FORZA FERRARI !

(#5727) JJános válasza tibi666 (#5725) üzenetére


JJános
addikt

Fair. Aki akarta értette. Kevertem két angol szót.

2007-05-06 óta itt!

(#5728) prmcsk válasza JJános (#5718) üzenetére


prmcsk
addikt

"A vak tyúk is talál szemet" És, mert megverhette...

A legnagyobbakkal is előfordult már, hogy a gyengébb csapattárs megverte, de a cél előtt mindig "történt valami"... :DDD

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#5729) andy83 válasza hunnylander (#5722) üzenetére


andy83
aktív tag

Hát az a F1 törésteszt a végén nagyon komoly felvétel!!! :R

facebook.com/SzeretekMozizni

(#5730) JJános válasza Motion_Blur (#5707) üzenetére


JJános
addikt

Ez a hagyja ott belül, egy brasil nagydíj, Sumi előzi Kimit. De hogy melyik évben? Az nem akar beugrani. De az tutti, hogy Palik duma.

2007-05-06 óta itt!

(#5731) Iron Funeral válasza JJános (#5730) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ha valóban az amit mondasz, akkor 2006

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5732) puttputt válasza prmcsk (#5728) üzenetére


puttputt
őstag

Régi nagy kedvencem, D. Hill két versenyt (1. helyekről... - egyikben sikerült neki 3.-ként befutni emlékeim szerint... talán a Tyrellel?) is elbukott, mindkétszer az utolsó kanyarban... :U

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5733) JJános válasza Iron Funeral (#5731) üzenetére


JJános
addikt

Thx!

2007-05-06 óta itt!

(#5734) wildrain válasza Peat;) (#5719) üzenetére


wildrain
addikt

:K
Valamint hozzá kell tenni, azóta bebizonyosodott, hogy Hamilton nem "csak" egy újonc, hanem azt hiszem kijelenthetjük, hogy az F1 történet egyik legnagyobb versenyzője. Ezt már bemutatkozásakor is megmutatta a sorozatos dobogóival, valamint a második évben megszerzett világbajnoki címével. Nem egy Alguersuari-féle rutinnal érkezett a versenybe, hanem technikai szinten tökéletes felkészültséggel. Az egyetlen hiányossága a mentális képességeiben keresendő, de arra még talán évekig várni kell, hogy abban is tökéletes legyen.
Az lett volna a ciki Alonso részéről, ha Piquet, Grosjean vagy mittoménki verte volna meg, mert rajtuk messze nem érződik olyan erő, mint Hamiltonon már az első versenyen.

(#5735) Iron Funeral válasza wildrain (#5734) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Persze, hogy jó volt Hamilton, de tegyük a szívünkre a kezünket, ugye egy olyan McLaren-nel amilyen az MP4-22 volt el is várhatjuk a jó eredményeket, nem? Szerintem pont Hamilton kiváló (vagy, végül is elvárható?) teljesítménye miatt olyan ciki amit Kova csinált az elmúlt két évben. Félreértés ne essék, szerintem (is) Hamilton jó pilóta és jobban megérdemelte a címét mintha Massa kapta volna. Bár ebben volt némi rosszmájúság is még tavaly, de ha racionálisan nézem akkor sem változik a véleményem :K .

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5736) Motion_Blur válasza wildrain (#5734) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"az F1 történet egyik legnagyobb versenyzője"

Ez elég pongyola megfogalmazás. Kik mellé tennéd? Senna, Schumacher, Clark, Petterson?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5737) Peat;) válasza wildrain (#5734) üzenetére


Peat;)
veterán

Hamilton többet tesztelte azt az autót mint Alonso az első futam előtt. Azt meg láthattuk több pilótán is hogy a kategóriaváltás manapság nem igényel sok időt, ha egy 19 évesnek ment sokkal kevesebb tapasztalattal mint Hamiltonnak. Hami átült megtanulta, szimulációt nyomott gondolom és kész, neki elég volt. Alonso a kevesebb teszttel nem tudta megtanulni a bridgestone-t és a kocsihoz sem tudott annyira alkalmazkodni mint amennyire kellett volna(ez nem mentség, ebben gyengébb volt és kész). A következő év lett volna mérvadó de ezt elintézte asszem minden szereplő annál a csapatnál hogy ne következzen be következő közös év. Máig nem értem miért kellett nekik Alonsot megszerezni, feltételezhetően igen nagy ígéretekkel és támogatás "biztosításával" őszintén szólva, talán a szponzor miatt de ez csak egy kósza tipp. :U :)
Ferrari is no comment amit művelt idén Kimivel, mint csapatnak csak a Williamsnek tudok drukkolni, ők nem annyira férgek (még). Meg remélem az új csapatok közül is lesz szimpatikus, számomra az f1-ben a legtöbb csapat leégette magát idén, az új sorozat fenyegetőzésével(BMW-vel élükön lol) és a KERS leszavazásától kezdve minden aprósággal, ütközéses botránnyal..Nem egy erkölcsös sport na :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5738) Nowhereman válasza Peat;) (#5737) üzenetére


Nowhereman
őstag

Én Sauberéknek drukkolok. Egy meglehetősen nehéz szezonkezdet után/BMW, Petronas kivonulása/, összehoznának egy olyan verdát, amivel menetrendszerűek lennének a Japó előzi a világbajokot pillanatok...

Utánam a kondenzcsik!

(#5739) TooN


TooN
aktív tag

Hi, Mindenki!

Lehet, hogy már lerágott csont itt, de Schumi 2010 már fix, hogy újra beszáll a cirkuszba?

Erről tudtok valami okosat mondani, illetve, hogy Mercedes volán mögé fog ülni?

Üdv!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#5740) grabber válasza TooN (#5739) üzenetére


grabber
addikt

Melyik lakatlan szigeten nyaraltál?[link]

(#5741) #70869248 válasza Peat;) (#5737) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ezt a gumidolgot nem igazán vágom, a szezon előtti teszteken ott voltak az elején, a szezon első versenyét Kimi nyerte Alonso előtt, mindketten Michelin-ről váltottak Bridgestone-ra.

Hamilton egy 4ezer hengerűrtartalmú 10ezer max fordulatú autóról ült át az F1 2.4cc-s 18ezer fordulatú prototipus kategóriájú autójára, több pályán még egyáltalán nem ment, vagy máson mint mondjuk Bahrein csak 3 évvel korábban egy sokkal kisebb kategóriájú autóval.

Szal én ezt a guminehézséget nem látom alátámasztva sehol, pláne nem hiszem azt hogy nagyobb kihívás lett volna mint egy Gp2- ről váltó F1-s újonc technikai ugrása.

Alonso sztem egyik problémája ezévben kb. olyasmi volt ami egy idézetből kiviláglik:
"
Mit gondolsz a McLaren versenyzőpárosáról?
-Heikki Kovalainen: "Azt hiszem jól fognak dolgozni. Fernando egy rendes fickó és gyors. Lewis jó munkát végzett tavaly, így megérdemli a helyet. Lewis természetesen kevesebb tapasztalattal rendelkezik, mint Fernando, de jó csapat lesznek."

Tudtad, hogy Fernando Téged és nem Hamiltont említette, amikor arról kérdezték, hogy ki okozhat meglepetést az idén?

-Heikki Kovalainen: "Örülök, hogy ezt hallom! Fernando mint versenyzőt jobban ismer engem, mint Hamiltont. Remélem, sikerül meglepetést okoznom."

Nem jelent ez terhet Neked?

-Heikki Kovalainen: "A Formula-1-ben mindig nyomás nehezedik rád. Igyekszem jól teljesíteni. Nem lennék boldog, ha a mezőny végén végeznék, ahogyan akkor sem, ha nem lennék biztos abban, hogy a maximumot nyújtottam. Ez jelent terhet. Fernando kijelentése nem okoz plusz terhet. Ez nem befolyásol."
" formula.hu/régen

Sztem ha az elejétől fogva keményen 'ráül' Hamilton-ra...nem segíti, és komolyabban veszi akkor megnyeri a VB-t (már ha azévben a McLaren nyerhetett volna bármit is).

(#5742) TooN válasza grabber (#5740) üzenetére


TooN
aktív tag

Igazi Schumi rajongó vagyok! :R

Amióta kiszállt, nem nagyon néztem F1-t!

Most majd újra fogok!

És a Mercedesnek kell szurkoljak! :W

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#5743) hunnylander válasza Peat;) (#5737) üzenetére


hunnylander
őstag

Hamilton többet tesztelte azt az autót mint Alonso az első futam előtt.

Nem talált, Alonso 15 tesztnap, Hamilton 12 tesztnap.

Aki azt gondolja, hogy egy (akármilyen nagy tehetségű) újoncnak nincs tanulnivalója a kezdő éveiben és egyből a maximumon nyit az F1-ben, az buta. Hamilton folyamatos tanulási hajszának mondta 2007-et (egy idei interjúban), "catch up, catch up Alonso". Tisztelettel beszélt Alonsoról, tapasztalatban, az F1 belső ismeretében, a munkafolyamatok elsajátításában és sok mindenben sehol sem volt Alonsotól. Sok pálya teljesen ismeretlen volt számára. A szimulátor elsődlegesen fejlesztési és beállításmodellezési eszköz. Ezt nem csak Hamilton mondta róla, pályát tanulni nem sokat ér. Lewis körbejárással és a szabadedzéseken tanulta a pályákat. Nézd meg a csütörtöki képeket, még jegyzetfüzet is van nála, mikor a versenymérnökével körbesétálnak.

www.HunnyF1.com

(#5744) JJános válasza TooN (#5742) üzenetére


JJános
addikt

Nem olyan rossz az! Gyűlünk, gyülekezünk. :D

2007-05-06 óta itt!

(#5745) Peat;) válasza hunnylander (#5743) üzenetére


Peat;)
veterán

Akkor rossz volt egy cikk, ennyit a magyar médiáról vagy az én memóriámról. Egyébként leírtam hogy a gumi és kocsi megszokása Alonso sara, így felesleges a sok info, hisz ugyanazt gondoljuk. A pályatanulásról meg annyit hogy az új pályák amik bejöttek mindenki megtanulta a mezőnyből senkinek nem okozott gondot. A kategóriaváltáshoz meg annyit, hogy átült Alguersuari (tuti nem így írja, sry) és rögtön jól ment viszonylag, ahogy a rönyónál a francia srác sem volt rossz gyorsaságban (ott a fejében voltak gondok). De említhetném a Buttont megleckéztető srácot aki sokat nem tesztelt és azt sem azzal az autóval. Szóval én tartom magam ahhoz hogy ha egy autó illik valakihez akkor az nagyon gyorsan megtanulja ahogy az új pályát is az f1-ben. Alonso ebben elmaradt a McLarennél, ki tudja miért, én úgy láttam az autóval voltak gondjai mert nem vezetett olyan agresszívan ahogy szokott. Nem tudott alkalmazkodni és kész. Én leginkább az elvertékkel vitatkoztam, azt mindenki el tudja dönteni mennyire reális szó az eddigiek után.

[ Szerkesztve ]

(#5746) hunnylander válasza Peat;) (#5745) üzenetére


hunnylander
őstag

Alguersuari és Grosjean megsínylették az elkapkodott beugrást. Jaime nyilatkozott is a szezon után, hogy túl kemény volt ez hirtelen és nem tudta felvenni a ritmust. Grosjean szintén esett-kelt, félbehagyta a GP2-t, ahol a bajnoki címért küzdött; tönkretette a karrierjét és még csak nem is igazán ő tehet róla. Alguersuari sincs még bejelentve, lehet, hogy neki is ennyi volt az F1. Ennyit erről, hogy jók voltak e.

Kobayashi meg tesztelt a szezon előtt és már évek óta Toyota tesztpilóta, ő már sokat vezetett F1-est és az idei autót is ismerte, meg is volt az eredménye.

Mindenki azt gondol jó pilótának, akit akar. Az eredmények, amik számítanak, már a minősítésük is szubjektív téma, én Alonsot is és Hamiltont is klasszisnak tartom. Hamilton tisztességesen kezdte az újonc évét, megmutatta az oroszlánkörmeit, de Alonsonak sincs semmi szégyenkezni valója 2007 miatt. De Hamilton a következő években lesz csak közel annyira tapasztalt és a képességei csúcsán, mint Alonso.

Ha Schumit nem akadályozza fiziológiai képességhanyatlás, komolyan számolni kell vele, ha egy rendes vasat tolnak alá. Amennyiben így lesz én leginkább Alonsot és Hamiltont tartom képesnek komolyan rivalizálni a Mesterrel. Technikailag is Ferrari-McLaren dominanciára számítok, de ez már nem klasszikus lesz, mint a régi érában, minimálisabb és fluktuálódó, a Red Bull és a Mercedes ott lesznek a nyakukon.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#5747) Peat;) válasza #70869248 (#5741) üzenetére


Peat;)
veterán

Neked is szól az előző írásom. Te mindig Hamilton oldalát képviselted én meg Alonsoét, így nem csoda hogy másképp látjuk.
"Sztem ha az elejétől fogva keményen 'ráül' Hamilton-ra...nem segíti, és komolyabban veszi akkor megnyeri a VB-t (már ha azévben a McLaren nyerhetett volna bármit is)."

Számomra nem tiszta hogy itt a csapatra vagy Alonsora gondolsz, aki egy Alonso-ról azt gondolja hogy év elején nem teszi oda magát ahogy bírja az totál nem ismeri mint pilótát szerintem. A csapat meg év elején nem nyomott senkit, szerintem. Később sem hanem vártak mert nekik is új volt a szitu, aztán döntöttek. Én máig úgy gondolom hogy a csapat nem döntött megfelelően, te meg úgy hogy Alonso sara. Bizonyára meglepte Hamilton de nem hinném hogy ez a teher zavarta, ha egy olyan környezetben amely később kialakult hozott egy olyan teljesítményt amely egy ponttal maradt el a vb címtől. Idegesnek biztos idegesebb volt, de nem a teljesítményre hatott inkább az agyára..(Hungaroring, ahol máig ő a főbűnös személy)
Én maradok inkább annál hogy nem tudott alkalmazkodni az autóhoz és ez megbosszulta magát, mert mint kiderült csúnyán el kellett volna páholnia Hamit ahhoz hogy a csapat mellé álljon, de ő erre képtelen volt. Hamilton meg behúzni volt képtelen. Tudom újonc, nem számít hány versenysorozattal a háta mögött. Alonso sem volt a vb címes első évében valami higgadt alak de behúzta, pedig előtte nem kapott ilyesmi tehert ő sem, sőt talán kevesebbet kapott, bár az f1-ben hajtott, de egy minardi, tesztpilótai állás meg egy jobb év mint nem hiszem hogy nagyobb teher mint egy gp2-ben a bajnoki címes csata és azt megelőzően nem tudom hány bajnoki cím...
Az az év így sikerült, majd jövőre derül ki igazán hogy Alonso természete olyan amilyen vagy lehet vele együtt is dolgozni hasonló tudású pilótának.

[ Szerkesztve ]

(#5748) Peat;) válasza hunnylander (#5746) üzenetére


Peat;)
veterán

Jaime folytatta a másik sorozatot is, nem csoda hogy kemény volt. Az első futamon viszont totál jól ment, a gyorsasága sem volt rossz. Túl sokat akart.

A francia meg szektoridőkben szorongatta Alonsot..csak nem tudott koncentrálni meg összerakni egy jó kört.

Koba lehet hogy évek óta tesztpilóta de én nem tudok arról hogy sokat tesztelt. Az akkori autó is elég új volt neki mert több hónapja nem tesztelte..

Ezek az arcok közül kettő kifejezetten rossz autóba ült. Ez sem mellékes, hogy rossz autóval eredményt elérni is nehezebb, mert muszáj kockáztatni.

Bizonyára van egy tanulási folyamat, Hamilton teljesítette azt ahogy írtam is. Azért jobban felkészítették, nem úgy mint a fenti srácokat, ezzel gondolom egyet értesz. Ebből szűrtem le hogy ezek az emberkék gyorsan megtanulják amit kell.

(#5749) hunnylander válasza Peat;) (#5748) üzenetére


hunnylander
őstag

Kobayashiról írtam egy versenyzői életrajzot.

Hamilton viszonylag jól rákészült az első szezonjára, de pl. volt neki egy óriási balesete a tesztek alatt. Évekre ahhoz volt/van szüksége hogy 'beérjen' és elérje a képességei maximumát. Alonso is fejlődött még az első bajnoki címe után is.

www.HunnyF1.com

(#5750) Peat;) válasza hunnylander (#5749) üzenetére


Peat;)
veterán

Azt nem is vitatom, fejlődik mindenki, hogy ki mennyire az majd kiderül minden évben. Ezért is kérdéses számomra Schumi, majd kiderül. Első pár futam biztos baromi érdekes lesz már a körülmények miatt is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.