Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) Oliverda


Oliverda
félisten

Schumacher a hétvégén már egy Mercedesszel furikázott

Megunta a Ferrari-t? :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5252) #70869248 válasza Nowhereman (#5250) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem hiányzik neki...márpedig ha így van, akkor hiba lenne a róla kialakított kép 'hatalma' miatt ezt elfélni.
Sztem tök egyszerű a kérdés:
-akarok vezetni?
Mint az állat.
..
Innen kezdve már tényleg csak a család az amivel egyeztetni kell.

(#5253) attisx válasza Oliverda (#5251) üzenetére


attisx
addikt

Poénnak szánta... ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#5254) RedWing


RedWing
aktív tag

Hát nem tudom. Én nagyon meg lennék lepődve, ha Mercibe ülne Schumi! :Y
Azért a Ferkának is lehet beleszólása, ha jól tudom élő szerződése van velük, márpedig ha van, akkor valamilyen szinten tuti benne volt/van a jövő évi fejlesztésekben is. Így viszont érdekes lenne elengedni az egyik riválishoz. Brawn ide vagy oda... :U

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#5255) proof88 válasza attisx (#5246) üzenetére


proof88
addikt

áááá francba :DDD

(#5256) puttputt válasza Oliverda (#5251) üzenetére


puttputt
őstag

Nem azzal, amelyikkel kellene. ;] :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5257) JJános válasza #70869248 (#5252) üzenetére


JJános
addikt

A Bild, a hétvégén már a szerződés megkötéséről írt.
forrás

2007-05-06 óta itt!

(#5258) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Az az érzésem, hogy holnap bejelentés lesz :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5259) Oliverda válasza Motion_Blur (#5258) üzenetére


Oliverda
félisten

Izzítsd a tetkóst hogy készítse a jobb vállra való a merga csillag sémát.:DDD

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5260) P00By válasza Oliverda (#5259) üzenetére


P00By
nagyúr

(#5261) Oliverda válasza Oliverda (#5259) üzenetére


Oliverda
félisten

-a :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5262) JJános válasza Motion_Blur (#5258) üzenetére


JJános
addikt

:C :C :C :C :C

2007-05-06 óta itt!

(#5263) hunnylander válasza Motion_Blur (#5258) üzenetére


hunnylander
őstag

Annak Branson nem fog örülni. Úgy tervezték, hogy az a nap róluk fog szólni.

Én már abszolút nem tudom kitalálni, hogy Schumi mit akar. Érzésem szerint egyszerűen unja a komoly szintű versenyzés nélkül az életét, mert még túl energikus. Igazán visszavonulni megnyugodva akkor lehet, ha már az ember erőtlennek és/vagy motiválatlannak érzi magát a riválisokhoz képest.

Ha megnézed, hogy a hőskorban milyen korú emberek nyerték a címeket, azt mondod, hogy Schumi még kifejezetten fiatal. :D

Még Villeneuve-öt dobja meg valaki egy állással, csak hogy meglegyen az 5 világbajnok. Elvégre fiatalabb MS-nél, tehát itt a helye. :DDD

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#5264) puttputt válasza JJános (#5257) üzenetére


puttputt
őstag

Lassan már nem egy, hanem 3-4 csapatnál fog aláírni egyszerre. :U :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5265) Oliverda válasza hunnylander (#5263) üzenetére


Oliverda
félisten

Lehet hogy pont ezért jelentik be holnap Ross papa egy kis borsot törne az ex szponzor orra alá. Bár én szerdát olvastam, ez a kedd nem tudom hogy honnan jött.

Villeneuve-nek meg ott van az utolsó hely a (Sauber) Ferrari-ban, sőt így még a 27-es rajtszámot is megkaphatná. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5266) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5267) enzodasilva


enzodasilva
csendes tag

HIVATALOS! Michael Schumacher 2010-től a Mercedes GP versenyzőjeként folytatja pályafutását. :C [Mit művel!?]

@@@@@@@@ Loud pipes save lives @@@@@@@@

(#5268) válasza enzodasilva (#5267) üzenetére



addikt

link?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5269) Oliverda válasza (#5268) üzenetére


Oliverda
félisten

Az hogy lökött egyet már nem is elég? :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5270) JColee válasza (#5268) üzenetére


JColee
őstag

ugyan, biztosan szavahihető forrásból tudja :D

(#5271) !Overdose! válasza JColee (#5270) üzenetére


!Overdose!
őstag

És ha valóban így lesz és bejelentik, akkor majd jöhet, hogy ő megmondta! :C

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#5272) hossszú


hossszú
őstag

A Ferrari elengedné Schumachert

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#5273) Csabee. válasza !Overdose! (#5271) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én is megmondom! Visszatér az öreg :)

Üdv: Csabee.

(#5274) JJános válasza Csabee. (#5273) üzenetére


JJános
addikt

Én is nagyon szeretném. Természetesen, akkor csak neki szurkolnék. :C :C

2007-05-06 óta itt!

(#5275) Oliverda válasza JJános (#5274) üzenetére


Oliverda
félisten

Meg Vettel-nek, meg a Ferrari-nak na meg persze végül de nem utolsó sorban az egész F1-nek.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5276) adman


adman
tag

ha visszajön és 5-6 versenyen keresztül Nico mögött lesz, akkor hirtelen ki fog derülni h fáj a nyaka :D mondjuk erre nincsen sok esély, mert jobb Nico-nál meg ezt azért Brawn sem hagyná

(#5277) Csabee. válasza adman (#5276) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Részolnának Nico fülére ne aggódj::D

Üdv: Csabee.

(#5278) JJános válasza Oliverda (#5275) üzenetére


JJános
addikt

:K

2007-05-06 óta itt!

(#5279) Ijk válasza adman (#5276) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem tudom mit akar még 40 felett itt bohóckodni. 3 év után szerencsétlenkedik egyet, jól leégeti magát, ennyire nem bír magával mit kezdeni?
Nincsenek kételyeim a tehetségét illetően, de 40+ és három év kihagyás után, szóval ő is csak emberből van...

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5280) grabber


grabber
addikt

Én lehidalok.Schumacher-t csak Ferrariban tudom elképzelni :O
Most akkor kinek vagy minek szurkoljak?Mercedes/Mclaren-t sem szeretem és pont oda kell mennie?Ha meg ennyire akar versenyezni,akkor nem kellett volna abbahagyni 2006-ban :(((

Az a gond olyan sok pletyka van már,hogy lassan igaz lesz,mint Alonoso/Ferrari pletykák,pedig senki sem gondolta volna,hogy Kimit elküldik.

(#5281) Oliverda válasza grabber (#5280) üzenetére


Oliverda
félisten

"Nem hiszem, hogy 2006-ban szeretett volna visszavonulni" - folytatta Hill. "Azt hiszem megkérték rá, inkább a visszavonulása mellett érveltek. Ez egy politikai dolog volt és a Ferrari rákényszerítette döntését. Kissé bántó volt számára és talán egy befejezetlen dolgot hagyott félbe."

Na de majd ha Hunny lefordítja a teleregényt. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5282) Ijk válasza grabber (#5280) üzenetére


Ijk
nagyúr

Remélem Kimi még visszajön, 3-4 szezont még lenyomhatna:) Már amúgy is unalmas volt számomra az F1, de mivel neki drukkoltam, valószínűleg a köv. bajnokság nekem is kimarad.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5283) Nowhereman válasza #70869248 (#5252) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ha az lenne a kérdés, akkor nyomhatta volna a DTM-et, Le Manst, Champ Cart, vagy valami hasonlót. Pompásan ki élhette volna magát ott is...
A kérdés neki az: ki a legnagyobb autóversenyző?
No és tiszta, hogy itt az ÉN mögé nem akar egy kérdőjelet a felordító jel helyébe...

Utánam a kondenzcsik!

(#5284) Nowhereman válasza Oliverda (#5265) üzenetére


Nowhereman
őstag

Villeneuve - Ferrari - 27...

most kínzol? :O :O :O

Utánam a kondenzcsik!

(#5285) proof88


proof88
addikt

Trehányak a formula1.comnál, akik a video lejátszót csinálják, mert múltkor módosítottak rajta valamit, pl azt, hogy a futam videó végén megjelenő panelra rárakták a watch onboard gombot, tehát egyből a pályához tartozó onboardot meg lehet nézni, nem kell a menübe visszalépni. Azóta nem működött a menübe visszaléptető gomb, csak bal alul. Lehet azóta működik, de újabb hiányosságot vettem észre: a 2008-as összefoglaló végén is ott van a watch onboard. ;] Rá is kattintottam, de miután rájött, hogy nem tudja betölteni a videót, visszalépett a menübe. No de akkor is ...

Más: WRC-ben nincs Spa, mi? :D Tudom hülye kérdés, de ha már Kimi ... :U

(#5286) RedWing


RedWing
aktív tag

Őszintén szólva én is nagy dilemma előtt állok! Egyelőre fogalmam sincs, hogy miért kellene F1-et néznem jövőre. A kedvencem befejezte, csapatnak sosem szurkoltam, a jelenlegi mezőnyből nem fog meg senki sem... Sosem voltam divatdrukker... mindig csak a kedvencemnek szurkoltam, jóban, rosszban! Kimit követni fogom a WRC-ben, ez nem kétséges, kíváncsi vagyok mire lesz képes! A finn rali után elismerően nyilatkoztak róla a versenyzők.
F1-F1, hát nem tudom! Talán a kis Senna mutat valamit. Reménykedem!

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#5287) AMD Power válasza RedWing (#5286) üzenetére


AMD Power
titán

A Forma1-t mindig van miért nézni. Nekem is gáz volt mikor DC elment...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5288) #70869248 válasza Nowhereman (#5283) üzenetére


#70869248
törölt tag

Erre céloztam,...nem hinném hogy olyan ostoba lenne MS, hogy azért nem teszi amit szeret, nehogy leromboljon valamit a nimbuszából.
Azért jutott oda ahol, mert meri és tudja azt csinálni amit szeret, ...ha van benne még lendület akkor azt ki kell hogy fussa.
A DTM nem pálya szvsz...lehet hogy beleülne mert német, de az nem világbajnokság, a Le Mans már más kérdés..az simán elképzelhető, de az eddig Ferrari-val nem működhetett..mármint a legfelső, prototípus kategóriákban.

Én azt gondolom hogy MS azt fogja csinálni amit akar

(#5289) RedWing válasza AMD Power (#5287) üzenetére


RedWing
aktív tag

Majd meglátjuk milyen lesz... Ha az új szabályok esetleg hoznak egy kis izgalmat, akkor elkezdek szurkolni Senna-nak. Az eddigiek alapján nagyon szimpatikus a srác. Ha vonatozás lesz, akkor meg... :O

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#5290) JJános


JJános
addikt

Sumi tesztel? És Hondát! hír

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#5291) grabber válasza Motion_Blur (#5258) üzenetére


grabber
addikt

Lassan vége a holnapnak :U

(#5292) JJános válasza grabber (#5291) üzenetére


JJános
addikt

Bocsi, de ezt nem jól tudod. Majd holnap lesz, csak az a holnap. Reménylem.

2007-05-06 óta itt!

(#5293) Oliverda


Oliverda
félisten

Illegális az új pontrendszer, máris repülhet… :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5294) puttputt válasza JJános (#5290) üzenetére


puttputt
őstag

Nem is tévedtem akkorát: [link] :N

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5295) P00By válasza Oliverda (#5293) üzenetére


P00By
nagyúr

Ha ez igaz... :DDD :))

(#5296) sekli válasza puttputt (#5294) üzenetére


sekli
addikt

olvasd el a hírt... ;)

(#5297) puttputt válasza sekli (#5296) üzenetére


puttputt
őstag

Olvastam. :U
Egyébként, a kérdéssel és "ha"-val kezdődő cikkeket aztán érdemes... :U
Az előbbi megjegyzésem (#5294) - szerintem nyilvánvaló - és színtiszta irónia volt, de legközelebb igyekszem még jobban árnyalni. ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5298) hunnylander


hunnylander
őstag

Na ez a nap mégis megmaradt Bransonéknak. Írtam egy kis ismertetőt a ma bemutatkozott csapatról. Van benne link fotógalériához és egy érdekes videóhoz is.

Szimpatikus és stílusos imidzsű csapat, remélem nem leghátul fognak kullogni. :U

www.HunnyF1.com

(#5299) Nowhereman válasza #70869248 (#5288) üzenetére


Nowhereman
őstag

Igen azt amit akar: fényezni magát...

A DTM nem kispálya. A DTM-ben például Mattias Ekström sem olyan gyengusz gyerek - lévén leverte őkelmét a bajnokok krémjével egyetemben a bajnokok tornáján, meg úgy az egész bajnokság színvonala felér egy formulás kontinensbajnoksággal.../az a túraautók F1-e/
Aztán szaladhatna a mesterhármasért, hogy a monaco mellé begyüjtse Le Mans 24-et az Indy 500-al egyetemben...

A mocival csak a nyaka törhet el, nem a nimbusza...

Azzal, meg hogy lebegteti a dolgot, kicseszik QuickNickkel, Sauberrel...

Utánam a kondenzcsik!

(#5300) Oliverda


Oliverda
félisten

Kimi Räikkönen generálja a nézőket

hunnylander: Ki ez az Alex TAI? Sosem hallottam még róla. Amúgy nekem jobban tetszik a Virgin név mint a Manor. A Lotus is feketés lesz ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.