Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

mod: most látom, egy valaki hibádzik :DDD

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5602) Bermi válasza Motion_Blur (#5601) üzenetére


Bermi
aktív tag

:)) ez nagyon jó :DDD köszi

F1.....

(#5603) Iron Funeral válasza Motion_Blur (#5601) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Hmm a fekete sisak nem is néz ki rosszul :Y . Bár a nagy poén az lenne ha azzal a pirossal ülne vissza :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5604) Integra válasza Oliverda (#5561) üzenetére


Integra
titán

hagyjuk már ezeket a nyájas protokoll dumákat. tiszta hányinger.
sumi visszajön aztán elkeni a szájukat, elveszi a pontjaikat, a lehetőséget, a rivaldafényt, mi marad nekik?? sok minden nem.. :) feltéve, hogy autó rendben lesz.
most majd minden interjú arról fog szólni hogy micsoda megtiszteltetés bla bla fucking bla... ellene menni meg, hogy tőle kikapni nem szégyen.. aztán bemegy a motorhomeba és lekáromkodja a főnök fejét is mindegyik, hogy fasznak jött ez vissza... :)
egyiknek sincsen vér a pucájában, hogy kiálljon és azt mondja, hogy maradjon otthon és hagyja őket menni, másnak is esélyt hagyni, hagy jöjjön az új generáció. mert fosnak hogy a sajtó majd hogy hozza le amit mondanak. píár...
a világ már csak ilyen.
de azért csak posztolgasd bőszen..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5605) Vtwo válasza Motion_Blur (#5601) üzenetére


Vtwo
senior tag

Ez nagyon jó :D

[ Szerkesztve ]

(#5606) SzalaiG válasza Motion_Blur (#5601) üzenetére


SzalaiG
addikt

Zsír. :C

Szerintem ezüst és német zászló mintás lesz a sisak.
Schubert-et hord ugye?

(#5607) DeckardCain válasza Oliverda (#5577) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Már vártam :)

Mit kívánnak a versenyzők karácsonyra?

"Nico Rosberg kívánságai...

A csapattárstól: Azt, hogy ne legyen túl gyors." :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5608) SzalaiG válasza DeckardCain (#5607) üzenetére


SzalaiG
addikt

:Y :DDD :DDD :DDD :DD :C

(#5609) SzalaiG válasza Oliverda (#5577) üzenetére


SzalaiG
addikt

Na most mutassa meg!!!
Drukkolok neki. A Williams-be nagyon extrán ment.
Most itt a lehetőség. Jó kocsi, jó csapat, nagyon jó csapattárs. ;)

(#5610) Kraptor


Kraptor
őstag

Hát azért 41 év az mégis csak 41 év. Értem én, hogy itt a Cipészről van szó de azért már elég koros (autóverseny években), de majd meglátjuk.

Mondjuk nekem sose volt a kedvencem és egy kicsit furcsálom is, hogy a Mercihez ment és ennyire hátat fordított a Ferkának, ez majdnem olyan mintha az ember a saját anyját tagadná le, mert azért az elmúlt 10 évben Ferka=Schumacher=Ferka és neki köszönhet mindent, mondjuk ez fordítva is igaz. Gondolom nagy balhé lehet most a Ferkánál.

[ Szerkesztve ]

(#5611) Pompi válasza Kraptor (#5610) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Akkor egy kis történelem.

Feel Good Inc.

(#5612) hunnylander válasza Integra (#5604) üzenetére


hunnylander
őstag

Minden ember magából indul ki. Hamilton nem úgy akarja Schumachert legyőzni, hogy hazaküldi és eltanácsolja a versenyzéstől.

Én nem voltam MS-fan soha, nem is vagyok önbizalomtól és egótól duzzadó F1-es versenyző [alap, hogy egy Alonso, Hamilton, Schumacher magát tartja a világ legjobbjának, de ezt nem a lepénylesőjükkel kell szajkózniuk nap, mint nap, mint egy ripacs bokszoló a mérlegelésnél, hanem ezt csak a pályán tudják bizonyítani], de pont ugyanazt mondanám, mint Lewis és nem PR-ból, hanem mert így érzek. Schumi sokat fog dobni az F1 értékén és hangulatán.

Egy ilyen ünnepélyes visszatérésre illik tiszteletteljesen reagálni. 'A lenyomlak, mint a bélyeget' meg 'öreg vagy te már ehhez' 'megjegyzéseket' a fiatal versenyzőknek a pályán kell 'elmondaniuk' MS felé, ha képesek lesznek rá. Ha a szájukat jártatnák a tettek helyett, akkor meg azzal lenne bajod. Shut up and drive, a tettek hangosabbak a szavaknál, csak egy hülye hencegne előre azzal, hogy biztos legyőzlek. Azt a leggyengébb értelmi szintű versenyző is tudja, hogy ez egy technikai sport, hiába érezné is valaki magát a legjobbnak, ahhoz vas is kell, hogy ez az eredményein is meglátszódjon.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#5613) decibel válasza Kraptor (#5610) üzenetére


decibel
aktív tag

Ha nem sikerül összerakni egy versenyképes kocsit, biztos, hogy halálba fogják savazni. Dehát tudatában volt ennek a lehetőségével amikor elvállalta. Tényleg nem érdekli már mit gondolnak róla, csak veszettül menni akar akkor is ha elkenik a száját, látszik a fején. Az összes interjú alatt vigyorgott mint a vadalma. Nem bír ez egyhelyben ülni, csak ha közben 200-al cikázhat. :D

Az meg érthető, hogy elment a Ferkától, nem tudtak neki helyet biztosítani. A lojalitásnak is van határa, mégis csak autósportról beszélünk, nem honvédelemről.

"you are a monkey poo-poo"

(#5614) Oliverda válasza Integra (#5604) üzenetére


Oliverda
félisten

Hagyjuk már ezt a szokásos cinikus és szkeptikus hozzáállást. ;)

"sumi visszajön aztán elkeni a szájukat, elveszi a pontjaikat, a lehetőséget, a rivaldafényt, mi marad nekik??"

Ezzel meg inkább várjuk meg az első 3 versenyt. Kétlem hogy olyan könnyű dolga lesz. Egyrészt elég régen ült autóban, versenyezni meg már több mint három éve nem versenyzett. Ezzel szemben a várható fő ellenfelek már mind több éve folyamatosan versenyben vannak. Valamint én abban sem vagyok biztos hogy jövőre olyan előnye lesz Brawn-nak mint idén volt.

"egyiknek sincsen vér a pucájában, hogy kiálljon és azt mondja, hogy maradjon otthon és hagyja őket menni, másnak is esélyt hagyni, hagy jöjjön az új generáció. mert fosnak hogy a sajtó majd hogy hozza le amit mondanak. píár...
a világ már csak ilyen.
de azért csak posztolgasd bőszen.."

Ez meg már a no comment kategória.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5615) JJános válasza Pompi (#5611) üzenetére


JJános
addikt

Kívánom Suminak, hogy mihanarabb legyen meg a 100. futamgyőzelme. Ahhoz 9 kell.(Csak)

2007-05-06 óta itt!

(#5616) Xirtam válasza Kraptor (#5610) üzenetére


Xirtam
veterán

Már mér lenne? Ferrari megmondta ők elengedik mivel mint BARÁT maradt ott a Ferrarinál és néhágy utcai autó tervezésénél és tesztelésén kivül sok más dologban nem igen segített már MS! Semilyen balhé nincs a Ferrarinál kár ezen spekulálni! Nem döl össze ott a világ, ha nincs ott MS!

(#5614) Oliverda Versenyezni versenyzet, sőt autóban is ült! ;)

[ Szerkesztve ]

(#5617) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Megnőtt a kereslet a hockenheimi belépők iránt

Ha vb autót adnak alá, és tud küzdeni a címért, a Ringre is biztosan többen ki fognak látogatni, mint pl. idén :R

(ha magamból indulok ki, akkor meg mindegy hogy hányadik helyen fog menni, én ott leszek, hogy láthassam a pályán :B)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5618) Oliverda válasza Xirtam (#5616) üzenetére


Oliverda
félisten

Természetesen F1-es autóra gondoltam az autó és a versenyzés alatt is.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5619) JJános válasza Motion_Blur (#5617) üzenetére


JJános
addikt

:C :C :C :C :C :C :C

Boldog karácsonyt minden F1 szurkolónak!

2007-05-06 óta itt!

(#5620) 7Heads Drago válasza Ronin- (#5599) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nekem ez tetszik a legjobban:
Kérdés: Kivételes hírneved van, sok siker és rekord. Aggódsz amiatt, hogy az emberek ahhoz fognak mérni, amit a szabadságod előtt elértél?
MS: Remélem is, hogy ahhoz fognak mérni! Az emberek pontosan ezt teszik.

DeckardCain: De ez sem rossz:
Nick Heidfeld kívánságai...
Bernie Ecclestone-tól: Azt, hogy emlékkönyvet írjon.
Persze a F1-ről miután nyugdíjba ment. :DDD

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#5621) Integra válasza Oliverda (#5614) üzenetére


Integra
titán

azért nem semmi, hogy tudod áltatni magad:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5622) grabber válasza Integra (#5621) üzenetére


grabber
addikt

Nem tudom mit vársz.Alonso jóban van MS-el,ő ilyet nem fog nyilatkozni.
Hamilton mindig azt nyilatkozta,szívesen megmérkőzne MS-el.Most nem fogja az ellenkezőjét állítani,még ha nem is lenne igaz.
Button is versenyzett már MS-el és ROC-on is.Ha jól emlékszem ki is kapott,ő jobban teszi a ha csendben marad.VB lett,nem véletlenül,de talán mások többet tettek Button-nál.Jó ha tudjuk,de ez technikai sport.
A többiek meg nem akarom leszólni,de MS-he képest sehol sincsenek.7X világbajnok és neki mondják megy,húzz a p*****a.
Ha ezt gondolod el vagy tájolódva.A többiek vagy azt kamuzzák,hogy öröm újra látni,vagy fülüket és farkukat behúzzák.Ez így van rendjén.

Phelps-nek mond személyesen,hogy hagyja abba az úszást,mert te nem tudsz nyerni miatta.Akkorát kapnál tőle,hogy átrepít egy másik dimenzióban,ahol te lehetsz Phelps.

(#5623) Integra válasza grabber (#5622) üzenetére


Integra
titán

kevered a szezont a fazonnal.
ne erőltessük.
phelps hasonlatod meg egy vicc:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5624) Oliverda válasza Integra (#5621) üzenetére


Oliverda
félisten

Jó, tudjuk hogy aki nem japán vagy nem Honda tetoválással született annak nem lehet a szavára adni, és az csak és kizárólag nyájas protokoll dumákat nyomat non-stop.:D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5625) Integra válasza Oliverda (#5624) üzenetére


Integra
titán

te is csak n+1 isten barma vagy az ilyen ócska provokációiddal, de gondolkodni, az nem megy..

az eszedbe sem jut hogy sumi közel egy évtizeden keresztül nyomta el az egész f1-et, hathatós támogatással minden oldalról.. hogy mennyien nyőgtek ez alatt.
és most teljesen jogosan megy a kétkedés, hogy ugyanilyen pár év következik.
akik most vannak nem akarnak ilyen éveket. a többi csak csontig nyalós, nyőgve nyelős nyilatkozat, amit úgy kell kipköpniük, mert kénytelenek.
hogy te, mint néző mit gondolsz, természetesen más kérdés, de nagyon valószínű, hogy a te nézeted nem egyezik az övékével.
óriási különbség.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5626) Oliverda válasza Integra (#5625) üzenetére


Oliverda
félisten

A személyeskedésben valamint (finoman fogalmazva) nyers stílusban továbbra is verhetetlen vagy.:)

"az eszedbe sem jut hogy sumi közel egy évtizeden keresztül nyomta el az egész f1-et, hathatós támogatással minden oldalról.. hogy mennyien nyőgtek ez alatt. és most teljesen jogosan megy a kétkedés, hogy ugyanilyen pár év következik."

Ahogy mondod, teljesen jogosan. :)

"akik most vannak nem akarnak ilyen éveket. a többi csak csontig nyalós, nyőgve nyelős nyilatkozat, amit úgy kell kipköpniük, mert kénytelenek."

Ez kissé primitív gondolkodást mutat szerintem.

Bár te biztos bennfentes csapat pszichológus vagy úgyhogy jobb ha mindenki azonnal fenntartások nélkül elhiszi amit mondasz. :)

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5627) Integra válasza Oliverda (#5626) üzenetére


Integra
titán

köcsög bunkó provokáció esetén továbbra is tartom magam hozzá, hogy azt kapod amit adsz. bújhatsz mosolygás mögé nyugodtan...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5628) Oliverda válasza Integra (#5627) üzenetére


Oliverda
félisten

Persze, tudom hogy azért is én vagyok a bűnös mert a humorérzéked sincs.:D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5629) wildrain


wildrain
addikt

Az jutott eszembe, mekkora orbitális poén lenne, ha időben rákérdeztek volna Brawnék Barrichellonál, hogy akar-e náluk versenyezni jövőre, és le is szerződtetik. Most újra csapattársak lehetnének, amit Rubens mindig is annyira szeretett. :D

(#5630) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Szvsz nem teszi jól Schumi, hogy visszajön.
Sikerült szépen visszavonulnia, most pedig, ha visszajön és esetleg nem lesz eléggé sikeres csak ronthat ezen a képen.

Viszont így a mercivel már nincsenek akkora kétségeim a versenyképességet illetően :K

- http://pazsitz.hu -

(#5631) Viktor77


Viktor77
titán

Gyerekek!

1. Karácsony van.
2. Karácsonykor is banolunk ám.

Kéretik e két dolgot figyelembe venni, és a beszélgetést ennek szellemében folytatni. Köszönöm.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5632) brownus válasza wildrain (#5629) üzenetére


brownus
veterán

lol :DDD

-figyi, gombos elment
-szarom le
-de nem is érdekel ki jön helyette?
-nem
-sumi
-persze
-tényleg
-anyád, a jó kurva anyád

:D nagyon, nagyon sajnáltam volna akkor őt

(#5633) wildrain válasza brownus (#5632) üzenetére


wildrain
addikt

A télen kiadhatná a könyvét a ferraris időkről, pár év múlva meg a mercis időkről is. :D

(#5634) Motion_Blur válasza wildrain (#5633) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5635) puttputt válasza wildrain (#5633) üzenetére


puttputt
őstag

Nem kell aggódni. Gondolt ő már a "nyugdíjalapra" :DDD :

Az ötlet általánosságban az, hogy három évre tervezünk, ami a versenyzést illeti. Természetesen van egy opció, hogy utána a Mercedes nagyköveteként dolgozhatnék. Ennek van értelme.

Forrás: [link]

Mindenkinek boldog, békés karácsonyt, és vezetésben, F1-ben, Schumacherben gazdag új esztendőt kívánok! :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5636) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket! :)

(#5637) venember83 válasza puttputt (#5635) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem wildrain Barrichellora gondolt.

(#5638) puttputt válasza venember83 (#5637) üzenetére


puttputt
őstag

Milyen igaz. Jó, hogy valaki végig tudta követni a kommunikációjukat. :D :R
Nem baj, a kiszedett rész mindenképp aktuális.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5639) Jarod1 válasza brownus (#5632) üzenetére


Jarod1
addikt

gombos elment ez jó:) :P

(#5640) andy83


andy83
aktív tag

Most Schumi tényleg visszatér??? Kicsit le vagyok maradva, karácsony meg minden, és csak most olvastam ezt.

facebook.com/SzeretekMozizni

(#5641) Bermi


Bermi
aktív tag

Minden F1 szurkolós topiklakónak békés Karácsonyt kívánok.

F1.....

(#5642) apóka


apóka
aktív tag

Nem lesz már a régi Sumi, de azért még betesz néhány embernek ;]
Évekkel ezelőtt alig vártam a rajtot, talán visszajön némi izgalom.

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#5643) zbence válasza apóka (#5642) üzenetére


zbence
aktív tag

Mi az hogy nem?
Ha nem, akkor nyissatok egy Schumi fikázós totyikot! :))

Iszonyúan izgulok már, legyen már március! ;]

(#5644) Motion_Blur válasza apóka (#5642) üzenetére


Motion_Blur
félisten

41 évesen is sokkal fittebb lesz, mint a legtöbb 10-15 évvel fiatalabb versenyzőtársa.

Pár kör kell az öregnek és meglesz a tempó :)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5645) SzalaiG válasza zbence (#5643) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nagyon drukkolok neki, h meglegyen a nyolcadik VB cím.

Örülök, mert a két kedvencem egy csapatban, bár a Merciért nem vagyok oda, de hajrá hajrá!!!

Még a Heildfeldnek legyen helye a Saubernél, ha már innen kiszorult!

(#5646) Iron Funeral válasza Motion_Blur (#5644) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Kíváncsi leszek, hogy Palik mit fog kihozni a mozgó Shell laborból eztán :DDD Lesz mozgó Petronas labor is, ha jól megy a Merci :))

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5647) #70869248 válasza wildrain (#5629) üzenetére


#70869248
törölt tag

:)
pláne hogy le is buzizták már azóta abban az elhíresült duettben amit a Sao Pauló-i Disco-ban összehoztak Massa-val.
...MS nem nagyon akadt fent rajta, de azért az egy nagyon pitiáner dolog volt.

(#5648) venember83 válasza grabber (#5591) üzenetére


venember83
nagyúr

[összeesküvés]
1. Nem is volt semmilyen nyakfájás.
2. Brawn tehető felelőssé a Honda kivonulása miatt is.
[/összeesküvés]

(#5649) #70869248 válasza venember83 (#5648) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem Brawn kevés ahhoz hogy a Honda kivonuljon, de két Brawn is. :)
Ms meg keményen motorozott, benne van egy esés, ahogy el is esett....és innen meg már nehéz azt feltételezni hogy nem is sérült meg.
-RTLklub/MS

(#5650) zbence válasza Iron Funeral (#5646) üzenetére


zbence
aktív tag

:DDD

Palik a legnagyobb! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.