Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) Oliverda válasza hunnylander (#5347) üzenetére


Oliverda
félisten

Húzza maga után a Panasonic-ot is?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5352) P00By válasza hunnylander (#5347) üzenetére


P00By
nagyúr

Hipp hipp...! :C

(#5353) JJános


JJános
addikt

info

Sumi egészséges. Orvosi konzilium döntött, versenyezhet!

2007-05-06 óta itt!

(#5354) Thrawn válasza hunnylander (#5347) üzenetére


Thrawn
félisten

Könyörgöm, valaki igazolja le Sato-t! :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5355) P00By válasza Thrawn (#5354) üzenetére


P00By
nagyúr

De ezt te komolyan szeretnéd? :U :D

(#5356) kennystyle válasza attisx (#5348) üzenetére


kennystyle
tag

Azért ez nem ilyen egyszerű. Ha van egy élő szerződése a Shell-el mondjuk 2020-ig évi 1m Eur összegről, akkor ha azt most fel akarja rúgni valószínűleg nem csak attól a hátralévő 10m Eurtól esik el, hanem lehet hogy nagyságrendekkel magasabb összeget kéne fizetnie kártérítésként. 1-2 sokkal kevésbé komoly "brand védelmi" szerződésbe pillantottam már bele és elég durva összegek röpködtek, szóval ha egy ilyen szponzor köti az ebet a karóhoz, akkor sok mindent nem tud tenni. Azt azért meg lehet érteni, hogy mondjuk egy 50-100 millát nem áldozna be azért, hogy visszatérjen 1 szezonra.
Persze csak dobálózok az összegekkel, de a nagyságrendek egyáltalán nem hiszem hogy elrugaszkodottak lennének.

(#5357) hunnylander válasza Oliverda (#5351) üzenetére


hunnylander
őstag

Egyelőre nem. De talán vonzani fog más szponzorokat. Sauber egyértelműen a tehetségéért szerződtette le. Szponzori pénzek nélkül és befizetés nélkül is kellett a szusikészítő. Viszont a Petronas marad a Saubernél.

www.HunnyF1.com

(#5358) Thrawn válasza P00By (#5355) üzenetére


Thrawn
félisten

Halál komolyan! :K
Link Link :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5359) Gyusz válasza Thrawn (#5358) üzenetére


Gyusz
őstag

A 2004-es évet egészen feldobta az ő szereplése, bár voltak érdekes manőverei. Később a Super Aguri-ban se ment rosszul, erre gondolom mindenki emlékszik. Én sem bánnám, ha visszajönne, bár elég sokat kihagyott.

(#5360) Thrawn válasza Gyusz (#5359) üzenetére


Thrawn
félisten

Tessenek engedni! Köszi! :))

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5361) hunnylander válasza Markgx10 (#5346) üzenetére


hunnylander
őstag

Nincs fix időpont Zetsche eredeti szavaiban. Joó Gabi kavar, a Gazzetta meg lehet hogy valami olyat írt csak az eredeti német forrás alapján amiben nincs dátum, hogy aszerint leghamarabb január 2.-a, mert elseje világszerte szünnap és csak a jövő évben ígérnek bejelentést. A következő hetekben Schumi állítólag tesztelni fog egy GP2-est Abu Dhabi-ban.

www.HunnyF1.com

(#5362) JJános válasza hunnylander (#5361) üzenetére


JJános
addikt

:C :C :C :C :C

Van remény. Ő is akar szerintem. Alig várom!

2007-05-06 óta itt!

(#5363) Csabee. válasza Thrawn (#5360) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jó ez a Sato gyerek :D

Üdv: Csabee.

(#5364) Oliverda válasza Csabee. (#5363) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja, nagyban hozzájárul ahhoz hogy a Jordan a csőd szélére kerüljön. :D 2002-ben asszem megdöntötte az egy évben összetört autók egyéni rekordját.:D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5365) venember83 válasza Oliverda (#5364) üzenetére


venember83
nagyúr

No igen, de akkor volt a legtöbbet képben a Jordan. Mennyi lassítás volt? :DDD

(#5366) Oliverda válasza venember83 (#5365) üzenetére


Oliverda
félisten

Elég drága reklám volt... :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5367) Csabee. válasza Oliverda (#5366) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De látod hogy még mindig emlékeznek rá az emberek :)

Üdv: Csabee.

(#5369) Oliverda


Oliverda
félisten

Will Schumacher be F1's next comeback kid?

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5370) Oliverda válasza hunnylander (#5357) üzenetére


Oliverda
félisten

A Petronas egy csapatot sem támogat 2010-ben

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5371) JJános válasza Oliverda (#5369) üzenetére


JJános
addikt

Hát igen volt már egy pár emberke aki visszatért. Remélem jön Sumi.

2007-05-06 óta itt!

(#5372)



addikt

byebye török nagydíj

Kár mert egyike a kevés jó pályáknak.
Szomorú, hogy a jó pályák hullanak ki, vagy a kevés megmaradtnak is rezeg a léc, és helyettük ilyen Valenciák meg társaik jönnek.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5373) Oliverda válasza (#5372) üzenetére


Oliverda
félisten

Nekem nem fog hiányozni annyira. A vonalvezetés nem rossz de a környezet meg a közönség elég gyenge. Imola-t vagy az A1 ringet szívesebben látnám helyette.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5374) JJános


JJános
addikt

Sumi nagyon közel a Mercihez!

2007-05-06 óta itt!

(#5375) Nowhereman válasza JJános (#5374) üzenetére


Nowhereman
őstag

Hát igen, a merci olyasmi a németeknek, mint a Ferrari a taljánoknak. Fisicella is képes volt egy egész jó kis autóból "visszavonulni", hogy néhány versenyen Ferrarit vezethessen - ki tudja Suminak mekkora a csábítás...

Utánam a kondenzcsik!

(#5376) JJános válasza Nowhereman (#5375) üzenetére


JJános
addikt

Én még a Zsoltinkra is büszke vagyok, akkor egy többszörös Vb-re természetes. Fisika otthon vonult vissza. Lehet, hogy Sumi is otthon fog majd elbúcsúzni? Remélem. Szeretném.

(helyesírás óh)

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#5377) Oliverda


Oliverda
félisten

Elmaradhat a közös autóbemutató!

Remek. :C Remélhetőleg ez is marad a régiben a pontrendszerrel együtt. :K

"A kiscsapatok belegyeztek a költségcsökkentő megoldásba, ugyanakkor jelezték, nem biztos, hogy jó ötlet a bemutató, mivel a „nagyok” (Ferrari, McLaren, Mercedes) elnyomnák, elszívnák előlük a média érdeklődését."

Erre most jöttek rá? :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5378) P00By válasza Oliverda (#5377) üzenetére


P00By
nagyúr

Vicc amit művelnek! Teljesen jogos és logikus dolgok ezek... :U

(#5379) válasza Oliverda (#5373) üzenetére



addikt

TV-n keresztül mit érdekel a közönség meg a környezet?
Mármint egy minimálisat biztos számít, de a vonalvezetés a lényeg.

Az persze más ha kint vagy a helyszínen, de sztem az emberek nagy része még a Hungaroringre sem feltétlenül megy ki.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5380) hunnylander válasza Oliverda (#5377) üzenetére


hunnylander
őstag

A pontrendszer a napokban került a szabálykönyvbe, amit updateltek. Volt még néhány kisebb módosítás is.

Én amiatt nem szeretném a közös bemutatót, mert a nagyok már január közepén tudnak bemutatót prezentálni, a kicsik miatt meg vagy két hetet tolódna ehhez képest egy közös bemutató, és még akkor sem lenne mind kész.

Jobb az ilyet adagolni, hogy mindegyikkel kellően foglalkozzon a média és a közönség. Így még a kicsik is nagy érdeklődést kapnak.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#5381) Oliverda válasza hunnylander (#5380) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor ezmi?

: Úgy értem hogy vannak jobb F1-re alkalmas pályák is annál. Ráadásul nem is nagyon hatja meg a törököket az F1. Én ilyen helyre nem vinném a versenyt. Persze úgyis minden a pénzen múlik minden más sokad rangú kérdés.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5383) wildrain


wildrain
addikt

Vicces ez a Montezemolo:

Nem fogom elfelejteni, mit tett a Ferrariért, és ő sem fogja elfelejteni, hogy mi mit tettünk érte" - közölte a Ferrari első embere, aki szerint a hétszeres bajnok új énjének szíve húzhat a Mercedeshez.

"Az igazi Michael Schumacher állandóan azt hajtogatta nekem, hogy a Ferrarinál fejezi be karrierjét" - tette hozzá Montezemolo.

Schumacher karrierje 2006-ban még egyáltalán nem volt kifullasztva. Azt persze túlzás lenne mondani, hogy derékba lett törve, de még elég sok volt/van abban az emberben. És egyébként is: szerintem ha lenne hely a Ferrarinál, akkor oda jönne vissza, ahogy azt a lelkesedése megmutatta Massa balesetekor is.

(#5384) #70869248 válasza wildrain (#5383) üzenetére


#70869248
törölt tag

Én azt remélem hogy egy olyan MS-t látunk jövőre, mint aki a RoC-n szerepelt...vigyorgott mint a tejbetök. :)
Ez egy új autó, új pályák...de Ross Brawn a régi....nagyon jó alap egy visszatérésre, és nem az eredményesség szempontjából, hanem egy igazán jó autózáshoz.
Remek alkalom, és az F1 rajongók nagy többsége is örülne.....és a mezőny fiataljainak is szüksége lenne arra hogy egy ekkora bajnokkal mehessenek.

(#5385) hunnylander válasza Oliverda (#5381) üzenetére


hunnylander
őstag

AMuS eredetű, akár még igaz is lehetne, de mivel elégedetlenséget nem látok a csapatok részéről, ha van is visszásság a dolog miatt (mármint az F1 Commission és a WMSC procedúrák miatt), elsimítják fű alatt. Eddig, ami kevés vélemény jött (Haug, Button) a pontrendszerről, az nem utal elégedetlenkedésre, sem visszásságokra. A medálrendszer ellen sokkal nagyobb ellentámadás indult. Az F1 Commission az új Concorde-dal lett 'felélesztve', a csapatok harcolták ki maguknak, ők is benne vannak. Szerintem valaki benézte, hogy miről is van szó.

a monacói ülés előtt a bizottság csak évekkel ezelőtt ülésezett, és a szabályokat csak a Sport, valamint a Technikai munkacsoport hozzájárulásával lehet elfogadtatni

Hát persze, hogy csak évekkel ezelőtt ülésezett, mert ez idén lett felélesztve. A munkacsoportok csak kidolgoznak és javasolnak dolgokat, a csapatok a Commissionben is képviseltetik magukat, tehát ott kell hozzájárulniuk vagy nem hozzájárulniuk a WMSC elé terjesztett dolgokhoz. Szerintem kavar az újságíró; kavarja az elmúlt évek procedúráit/Concorde-ban rögzített eljárásokat az idén beújított dolgokkal. Ha jövőre 13 csapat lesz, a csapatok hajlani fognak az új pontrendszerre, hogy 10-et pontozzanak.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#5386) JJános


JJános
addikt

Még 85 nap! Téli álmot kéne aludni, és az első futamra ébredni. Hogy fogom kibírni! :O

2007-05-06 óta itt!

(#5387) Oliverda


Oliverda
félisten

Schumacher: Egy hetes teszt a sivatagban?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5388) venember83 válasza Oliverda (#5387) üzenetére


venember83
nagyúr

(#5389) Oliverda válasza venember83 (#5388) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja, vicces egy nyilatkozat. :D Én erre csak annyit mondok hogy a Ferrari és az öreg Luca mindig is ilyen volt csak eddig ezt sokan nem látták...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5390) hunnylander


hunnylander
őstag

(#5391) venember83 válasza Oliverda (#5389) üzenetére


venember83
nagyúr

Montezemolo vén szenilis marha. De mint Ferrari szurkoló egyetértek vele, nem lesz jó érzés Schumit nem Ferrariban látni, azonban a sportnak tuti, hogy jót fog tenni visszatérése. Kíváncsi vagyok, hogy Monzában mi lesz, tapsvihar vagy füttykoncert, esetleg ennek a kettőnek a keveréke.

(#5392) #70869248 válasza wildrain (#5383) üzenetére


#70869248
törölt tag

most így a Pontiac és a Saab megszűnése után
Egy pocsék Top Gear adás után azon filóztam hogy a legjobb angol autónak kihozott Noble egy kisszériás sportkocsi...egyébként tényleg jó.
De ahol ilyen nevek voltak.. a Lotus, Jaguar, Triumph, Bentley, Rolls Royce, Aston Martin, Austin Healey ( valmint Jensen és a többi 'kisebb' nevek)..és ezek mind kivásárolták az amerikai, német, vagy épen kínai cégek..pfff, és most amikor legjobb angol autót kell szavaztatniuk akkor már csak kisszériás autójuk van...

sajnálom a Saab-t :( ....ahogy sajnáltam a Pontiac-t is, és előtte az Oldsmobile-t, két márka amihez lehet kötni az amerikai izomautók születését, az első egy Olds' volt, a Pontiac GTO pedig egy ikon.

kár :(

(#5393) Oliverda válasza venember83 (#5391) üzenetére


Oliverda
félisten

Na jó de azért nem valami nagy empátiáról ad tanúbizonyságot ez a fajta hozzáállás. Szvsz tippikus olasz mentalitás.

Tudnak ülést adni neki? Nem. Na akkor MS most várjon addig ameddig netán egyszer felszabadul egy ülés a ferkánál? Én a helyében biztos nem várnék főleg hogy Montezemolo volt aki miatt anno le kellett lépnie. Azt persze megint elég nehéz megállapítani hogy ki köszönhet kinek többet. Anno Schumacher-rel együtt jött át jópár szakember is, olyan nevek mint Ross Brawn vagy Rory Byrne.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5394) Motion_Blur válasza Oliverda (#5393) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem Schumachernek köszönhet többet a Ferrari, még ha ezt elég nehéz is megállapítani. Ezzel az ikertestvéres hasonlattal meg szvsz Luca magát égeti. Ahogyan az olasz sajtó is ezzel a gyerekes sértett cinizmussal.. ezek képesek lesznek a maranello-i múzeumban lebontani a Schumacher-falat, ha netán általa lesznek elverve :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5395) aesir válasza Oliverda (#5393) üzenetére


aesir
veterán

" főleg hogy Montezemolo volt aki miatt anno le kellett lépnie"

Erről valami hiteles linket légy szíves!

Van saját életem...

(#5396) Oliverda válasza aesir (#5395) üzenetére


Oliverda
félisten

Hivatalos nyilatkozat természetesen nincs. Ez az én véleményem az eddig olvasott infók alapján. Majd megkérek egy moderátort hogy írja oda a "hogy" után a "szerintem" szót.:)

Anno Montezemolo mindenáron a csapathoz akarta hozni Raikkonen-t, Todt viszont inkább MS - Rossi párost szeretett volna. Montezemolo akarata érvényesült inkább, és MS pedig nem akarta kitúrni Massa-t így végül inkább lelépett. Úgy is mondhatnám hogy közvetett módon befolyásolták

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5397) puttputt válasza Oliverda (#5393) üzenetére


puttputt
őstag

Az pedig szintén nem kérdés, hogy a "két ülés" közül melyik kínál kedvezőbb előjeleket.
Ha csak az elmúlt szezonra gondolunk...
Illetve Montezemolo és Brawn személyét tesszük mérlegre, legalább megbízhatóság szempontjából.
Nehogy csak az érzelmekről szóljon a F1. :U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5398) aesir válasza Oliverda (#5396) üzenetére


aesir
veterán

Azért..., mindig jó kész tényként olvasni a feltételezéseidet:)

Van saját életem...

(#5399) Oliverda válasza aesir (#5398) üzenetére


Oliverda
félisten

Ne kezeld tényként. Ennyi. ;)

Vagy inkább ne olvasd. :D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5400) válasza venember83 (#5391) üzenetére



addikt

Monzában borítékolhatod a füttykoncertet.
Főleg ha addig párszor lenyomja a Ferkát.

Azért én szomorú vagyok, hogy nem a Ferrariba jön vissza, kicsit meg fogok hasonlani a jövő évben. (Ha visszajön egyáltalán).
Ráadásul úgy érzem, hogy a Ferka igen erős lesz jövőre. Főleg Alonsoval.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.