Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) proof88


proof88
addikt

Ebből a szempontból nekem mindegy, hogy ki mit csinált a Ferrarinál... Montezemolo miért nem 2007-ben kezdte el hangoztatni, hogy nem akarják Kimit ... Egyébként meg kedvelem Alonso-t is, nem kell ilyeneket mondogatni, hogy nekem Kimi az überalles. Ez olyan, hogy jópofizok valakivel 3 évig, aztán amikor elválnak útjaink, mindenki előtt elmondom, hogy szar ember ... Schumival is mi ez:
"Az igazi Michael Schumacher állandóan azt hajtogatta nekem, hogy a Ferrarinál fejezi be karrierjét" - tette hozzá Montezemolo. Most mit sír a szája?! Asszondja új énje van neki, blabla, és akkor mi van?
Úgy beszél, mintha Alonso majd összefosatná a Ferkával a mezőnyt. Inkább csinálnának egy gyors és megbízható autót, mert egy jó ideje már ez nem megy ...

[ Szerkesztve ]

(#5452) attisx válasza SzalaiG (#5449) üzenetére


attisx
addikt

LOL. :))

(...)

Amúgy mi volt itt este?! Úgy látom hiányzik egy csomó Hsz...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#5453) #70869248 válasza proof88 (#5451) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem nem szabad ennyire készpénznek venni amit olvasol. Nem hinném hogy 'hajtogatta' volna MS hogy ott akarja befejezni a karrierjét,..ő ezt mondta ha kérdezték.
Montezemolo-nak sem kellett 'hajtogatni', mert MS ikonikus figura a Ferrari-nál, és az is marad...gondolom ezért akarták a 3 autót is, mert lejött hogy MS visszalinkelne még egy évre.
Az a mi nyelvünk sajátja, hogy az -állandóan hajtogatta- kifejezés már negatív.
Nem életszerű hogy MS bármit is hajtogatott volna, nyílvánvaló ha megkérdezték akkor válaszolt rá.

Ez olyan mintha tőlem kérdeznék, hogy kérek-e egy Ferrari-t. Minden alkalommal mikor megkérdezik igent fogok mondani, és mégsem egyenértékű azzal mintha én azt hajtogatnám hogy kérek egy Ferrari-t.

(#5454) Iron Funeral válasza proof88 (#5451) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Igazából már csak arra vagyok kíváncsi, hogy mit fog mondani *** barátunk amikor ESETLEG nem válik be Alonso?! Valójában Hamiltont szerették volna? Aztán szépen végigmegy így a mezőnyön mire kiderül, hogy a csapat volt egy kalap sz@r...

[ Módosította: Thrawn ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5455) proof88 válasza #70869248 (#5453) üzenetére


proof88
addikt

Félreértesz, én nem Schumit nyaggatom, hanem Montezemolo-t, mert úgy beszél, mint akinek nem tetszik, hogy Schumi más csapatnál tér vissza.

(#5457) Thrawn válasza Iron Funeral (#5454) üzenetére


Thrawn
félisten

Legyél olyan szíves ne digózzál, mert kívül találod magad a fórumon... :(((

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5459) Fortissimus válasza Motion_Blur (#5443) üzenetére


Fortissimus
őstag

:C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#5460) Iron Funeral válasza Thrawn (#5457) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Elnézést, úgy értettem, hogy az Olasz kolléga...
Nem rasszizmus volt itt hanem a viselkedését jellemeztem, de látom az ünnepi szigor bekapcsolt.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5461) hunnylander


hunnylander
őstag

Bernard matekol: 26-4=24

www.HunnyF1.com

(#5462) tibi666 válasza Iron Funeral (#5460) üzenetére


tibi666
senior tag

nekem is törölték innen a hozzászólásom, pedig csak megkérdeztem, hogy mi a gond a digó szóval. továbbra sem értem, de egyszerűbb törölni, mint válaszolni.

(#5463) Thrawn válasza tibi666 (#5462) üzenetére


Thrawn
félisten

Muszáj? :F
Annak a szónak van negatív mellékzöngéje, ezért megkértem rá, hogy ne használja. Az olasz szó csak egy karakterrel hosszabb, vegyük már azt a fáradtságot, hogy leírjuk...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5464) tibi666 válasza Thrawn (#5463) üzenetére


tibi666
senior tag

bár én úgy gondolom, hogy egy olyan hozzászólásban, ami alapvetően kritizál egy embert simán belefér egy ilyen jelző, mégsem én vagyok a moderátor, így ezek után megértem a kérésed. :R

(#5465) Thrawn válasza tibi666 (#5464) üzenetére


Thrawn
félisten

Eszerint meg nem fér bele.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5466) Oliverda


Oliverda
félisten

Törölték a közös autóbemutatót 2010-re!

Remek. Már csak ez elfuserált új pontrendszernek kell megbuknia. :K

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5467) hunnylander válasza Oliverda (#5466) üzenetére


hunnylander
őstag

Ha nem lesz meg a 26 autó, könnyen dobhatják.

www.HunnyF1.com

(#5470) JColee


JColee
őstag

Di Montezemolo a Ferrari feltámasztását várja Alonsótól
Alonsonak a targoncakezelő mellé mindenható képesítése is lehet :D

(#5473) prmcsk válasza JColee (#5470) üzenetére


prmcsk
addikt

Ja igen... :DDD
És ezekkel a képességekkel lett 2x-es VB, nem szerencsével és nem ferka targoncában. A ferka éveken át a legjobb autó volt, abban még egy középszerű sofőr is VB tudott volna lenni, ha MS mellett lehetett volna. Mellesleg alfonz úgy is tudott nem ferkában VB lenni, hogy MS abban ült...

Ennyit a képességekről... :D

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#5477) Ijk


Ijk
nagyúr

Gusztustalan amit a Ferrari csinál. Oké, ott volt a Santanderes szerződés, elküldik Kimit, lenyeljük, mindenki tudja, hogy a pénz beszél. De akkor annyiban kellett volna maradni, hogy megköszönjük neki a vb-címet és kész. Erre utólag jönnek, hogy de igazából nem is őt akartuk.
Komolyan mondom lassan kezdem sajnálni Alonsot, ilyen elvárásokkal. Jó pilóta, de a személyes jelenléte sem fog megváltást hozni a csapatnak. Ahhoz nagyobb erőket kell megmozgatni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5478) Thrawn


Thrawn
félisten

Offolás törölve, egyelőre következmények nélkül.

Egyelőre... :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5480) hunnylander


hunnylander
őstag

(#5481) Oliverda válasza hunnylander (#5480) üzenetére


Oliverda
félisten

Valaki szólhatott volna neki hogy Formula 1-es autót és nem motorcsónakot kell tervezni.:D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5482) P00By válasza hunnylander (#5480) üzenetére


P00By
nagyúr

Több, mint a semmi :)

(#5483) Csabee. válasza Oliverda (#5481) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:D Így hasonlít rá tényleg, de majd rárakják az elemeket és pofás lesz :)

Üdv: Csabee.

(#5484) SzalaiG válasza Oliverda (#5466) üzenetére


SzalaiG
addikt

Remélem megmarad! :)

(#5485) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Állat lehet jövőre Schumi ellen nyomni annak akit anno ő motivált. :U

[link]

(#5486) Motion_Blur válasza prmcsk (#5473) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jövőre a Ferrarit, vagy MS-t fogod jobban gyűlölni?

Tényleg kíváncsi vagyok ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5487) prmcsk válasza Motion_Blur (#5486) üzenetére


prmcsk
addikt

Szerinted, amit leírtam azt a "gyűlölet" motiválta ?
Te valamit nagyon félre értelmezel, ha MS.-ről van szó..
Én tényeket írtam és "csak" reagáltam egy hsz.-re.
Mindig elismertem a képességeit és ezért nem kellett volna soha őt tolni, hiszen magától is klasszis volt...
Én ezt az "Első az egyenlők között" szisztémát gyűlölöm függetlenül a hovatartozástól...

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#5488) #70869248 válasza Ijk (#5477) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem Alonso pont letojja az elvárásokat, lehúzott két évet egy a mezőnyben nem a legmagasabb műszaki szintet képviselő autóban, egy McLaren-s évet követően...ahol talán (szvsz) nem 100%-ban az autó volt a legfontosabb amikor megérkezett.
Ez itt most egy olyan lehetőség amit meg kellett ragadjon, és nem hinném hogy hagyja magát befolyásolni. Legfontosabb összekalapálni a jövő évi autót, ezt az egyenlőre csak szóban meglévő bizalmat valójában is elültetni a csapatban a tesztek alkalmával.
...majd azt csinálni amit a legjobban tud, versenyezni...megverni Massa-t, és mindenki mást.
Monte' bármit mond, bármit hord össze...nem ő az aki Alonso számára meg tudja szerezni a csapatot, az az ember Alonso.
..és persze meg kell vernie Massa-t is, aki nem fogja könnyen adni....Massa az a típus sztem aki 'meghal' a pályán, ha az kell.

(#5489) aesir válasza prmcsk (#5487) üzenetére


aesir
veterán

Soha, sehol, semmilyen rendszerben, semmilyen csapatban, semmilyen sportban nincsenek egyenlők. Csak egy győztes lehet, ennek KELL alárendelni mindent. Forma1-ben sincs ez másként, aki mást állít az hazudik, hívják akár Ross Brawnnak, Ron Dennisnek, Frank Williamsnek, vagy Luca Di Montezemolonak.

Van saját életem...

(#5490) prmcsk válasza aesir (#5489) üzenetére


prmcsk
addikt

Ezzel abszolút tisztában vagyok, de én jó pár évtizede "így vagyok bekötve"... :DDD

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#5491) proof88 válasza Ijk (#5477) üzenetére


proof88
addikt

Igen, én is erről beszéltem. Utólag beszél negatív dolgokat 2 pilótáról. Maradna csendben vagy mondta volna ezeket előbb.

(#5492) !Overdose!


!Overdose!
őstag

2009 Summary Season Review

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#5493) Motion_Blur válasza !Overdose! (#5492) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Elég komoly video! szegény Badoer kapja az ívet :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5494) válasza !Overdose! (#5492) üzenetére



addikt

Nem megy a link nekem.
Valaki belinkelné direktben?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5495) hunnylander


hunnylander
őstag

(#5496) válasza hunnylander (#5495) üzenetére



addikt

Karácsonyi ajándék?

Azért a tesztet megvárják még szerintem a véglegessel.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5497) hunnylander válasza (#5496) üzenetére


hunnylander
őstag

Szerintem MS már valahogy letesztelte ezt a dolgot, aláírt, holnapra várható a hivatalos bejelentés, a Bild 'le akarta lőni a poént', hogy büszkélkedhessen az informáltságával és a gyorsaságával.

www.HunnyF1.com

(#5498) Iron Funeral válasza hunnylander (#5495) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Kemény, mégis lesz kiért izgulni jövőre :B
Közvetve kapcsolódik, hogy a Petronas lesz a Mercedes névadó szponzora. Érdekes, Mobil1 kiszáll a dologból? Persze engem nem zavar ha kettő kenőanyag gyártó/fejlesztő cég logója van az autón :))

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5499) Csabee. válasza hunnylander (#5495) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:C :C :C

Üdv: Csabee.

(#5500) Oliverda válasza hunnylander (#5495) üzenetére


Oliverda
félisten

Az gyönyörű lesz ahogy a Mercedes-ben Alonso-t fogja kergetni aki már egy Ferrari-ban ül.:DDD Ja és persze mindketten a 2-es rajszámú autó mögött fogják ezt az egészet művelni.:D

Enyhe tudathasadásos állapot azért szvsz majd felléphet a régi MS+Ferrari fanoknál.:D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.