Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36951) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Szakított Hamilton és Scherzinger

2-3 tizedes gyorsulást várok ettől a hírtől :K :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36952) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#36951) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Degonosz vagy. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36953) shteer válasza [CS]Blade2 (#36950) üzenetére


shteer
titán

jah, nem volt éppen strandidő - a szombati nap délutánjára inkább gokartozást választottunk :)

..szerintem jónak tűnik

(#36954) grabber válasza Motion_Blur (#36951) üzenetére


grabber
addikt

Szerintem lassulni fog,mert több súlyt kell cipelnie ;]

(#36955) Motion_Blur válasza grabber (#36954) üzenetére


Motion_Blur
félisten

LOL! :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36956) Male


Male
nagyúr

Ahogy látom, még nem volt: A magyar nyert, de aztán mégis a német...

Csak pár megjegyzés:
- Ha 5 percenként lehet szavazni, akkor ki volt olyan béna, hogy mégis lehetett gyakrabban? Vagy talán a főnök unokája csinálta a rendszert, mert már túl volt az első php órán?
- Ha tudják, hogy 5 percen belül is érkeztek szavazatok egy IP-ről, akkor nyilván logolták a dolgot, ha pedig így van, akkor utólag is kiszűrhetőek az 5 percen belüliek.
- Ha már egyszer ottvan a szabályzatban, hogy egy ember akárhányszor szavazhat, akkor miért is probléma ez?

(#36957) Motion_Blur válasza Male (#36956) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"A jelenlegi állás szerint tehát hiába kapott a magyar overall minden egyes másiknál százezer szavazattal többet, sem az, sem alkotója nem lehet ott a Brazil GP-n."

Nagyon sajnálom ezt a Kalmár Istvánt. Megtudta nemzetközi szinten mit jelent magyarnak lenni..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36958) VD válasza Male (#36956) üzenetére


VD
őstag

Undorító! :(((

(#36959) [CS]Blade2 válasza Male (#36956) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Amikor kijött ez:
"A játékról múlt héten számoltunk be, akkor még a török kezeslábas 2000 szavazattal ment a kalocsai hímzéses előtt. A hétvégén a sorrend megfordult, a török már csak második - közel 25 ezer vokssal lemaradva."

Már akkor láttam, hogy gáz lesz, írtam is:
"Nem lepődnek meg, ha csalás miatt kizárnák a magyar mintát, mert pár bot non-stop szavaz valami pincében, vagy B, Jenőék elkezdenének non-stop szavazni egy másikra, hogy ne kelljen megint felvenni a magyart. ;] "

Előre le volt zongorázva dolog, talán pont a Hugo Boss írta be a + szavazatokat arra a 2-3 másik ruhára ami veszélyeztette a németet, hogy utána kizárják őket, aztán benyögték, hogy sorsoltak, és a német lett.

(#36960) Male válasza [CS]Blade2 (#36959) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, emlékszem... elég valószínű, hogy volt pár szavazó robot, ami nem éppen korrekt dolog, de ha ilyen hülye szabályokat csináltak, akkor ez van, és nem utólag kavarni, hogy az nyerjen, akit ők akarnak. (az más, ha valahogy megkerülték az 5 perces limitet is, csak az meg felveti, hogy miért is lehetett megkerülni... illetve hogyha tudják mikor honnan érkezett a szavazat, akkor simán megszámoltathatnák a szabálytalanok nélkül... de ezt valamiért nem akarják :U )

Motion_Blur: Na igen :(

(#36961) Nowhereman válasza Motion_Blur (#36957) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nem csak magyarnak. A legpáneurópaibb gondolkodásmód a rasszizmus azon formája, hogy ki keletről vagy délről jött, az az inferior emberféleség. Ha a török nyert volna, akkor is a németet hozták volna ki elsőnek.

Utánam a kondenzcsik!

(#36962) Ricardo válasza Motion_Blur (#36957) üzenetére


Ricardo
félisten

Már csak azt nem értem akor miért csináltak szavazást :F

(#36963) Motion_Blur válasza Ricardo (#36962) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Reklám a Mekinek meg a Boss-nak is.
Kell a látszat..

VD: :DDD

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36964) VD válasza Motion_Blur (#36963) üzenetére


VD
őstag

Nagy reklám volt! Ezekután se McLaren-t, se Boss-t nem veszek semmiből. Marad a Tesco-s Fila táska Ferrari matricás Fiat Punto-val!

(#36965) Alg válasza Male (#36956) üzenetére


Alg
veterán

Ebben azért van pár vicces dolog...

Egyszerűen túl soknak tartják a kalocsais overallra érkezett szavazatok számát
Erre nem tudok mást mondani, WTF? :W :W

a vállalat elismeri, hogy a magyar szavazás szabályos volt, de úgy gondolja, nem sportszerű.

Khm... Hamilton is szabályosan vezet, de nem sportszerűen, akkor semmisítsük meg az ő eredményeit is, nemde? :U ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#36966) bambano válasza Male (#36956) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Magyarországon egy csomó natolt hálózat van. Miért gond, ha egy ip-ről több szavazat jön?
a webes felületen nem lehetett gyakrabban szavazni, nem adta ki hozzá a gombot. én nyomtam kézzel, sokat.

na mindegy, ezentúl hugo bosst se veszek...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#36967) Male válasza bambano (#36966) üzenetére


Male
nagyúr

Ne tőlem kérdezd, nem én találtam ki :)
(Amúgy nyilván azért, hogy kevésbé mehessen robottal a szavazás... erre mondjuk vannak értelmes megoldások... mondjuk egy captcha)

Azért védelemnek csak az, hogy nem teszi ki a gombot... enyhén szólva vicces.

(#36968) Ricardo


Ricardo
félisten

Nagy a fejetlenség. Van még lejjebb :F

[ Szerkesztve ]

(#36969) TESCO-Zsömle válasza Ricardo (#36968) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az Univerzum egyik alaptörvénye.

A hülyeség határtalanságából következik, hogy mindig van lejjebb.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36970) MPowerPH válasza Ricardo (#36968) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ha már ez, akkor a német a legszebb, arra rá is klikkeltem, 1x. A magyar szerintem egy katasztrófa....nem ide való.
Na meg ismét megtudtuk azt is, hogy mennyit ér a híres magyarságunk, büszkék lehetünk. Lassan külföldön is el kell takarni a rendszámon a H betűt.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#36971) McCartman válasza MPowerPH (#36970) üzenetére


McCartman
senior tag

miért is?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#36972) kukinyo válasza MPowerPH (#36970) üzenetére


kukinyo
addikt

Örülök neki hogy ennyire büszke vagy a hazádban élő emberekre.
Nekem is vannak fenntartásaim de nem szégyellem hogy magyar vagyok. :(((

(#36973) MPowerPH válasza McCartman (#36971) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azért mert a mostani politikai vezetők lejáratták az országot. Sok külföldi ismerősöm van, és tudom mi a vélemény kint kis hazánkról. 2/3 -rulz, büszkék lehetnek. ;)

Don't Tread On Me

(#36974) Motion_Blur válasza MPowerPH (#36973) üzenetére


Motion_Blur
félisten

És ez mit keres az F1 topikban?

mod: :)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36975) McCartman válasza MPowerPH (#36973) üzenetére


McCartman
senior tag

és ennek mi köze a kalocsaimintához?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#36976) JColee válasza MPowerPH (#36973) üzenetére


JColee
őstag

Biztos ezt a kalocsai mintás overallt is kormányzati szinten nyomatták a nyomorult politikusok.

(#36977) shteer válasza JColee (#36976) üzenetére


shteer
titán

maga ov hímezte bele, miután matolcsy felrajzolta az overálokra :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#36978) MPowerPH válasza Motion_Blur (#36974) üzenetére


MPowerPH
félisten

Válaszoltam McCartman kérdésére. ;)

Hogy jön ide? Hát Ti csodálkoztok, hogy milyen módszerekkel ütötték ki a magyar hímzést. Na persze itt is ment a trükközés, magyarhoz hűen.

Egyébként meg idézlek: "Megtudta nemzetközi szinten mit jelent magyarnak lenni.."

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#36979) Motion_Blur válasza MPowerPH (#36978) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Idézgethetsz, amit én leírtam az egy sajnálatos jelenség, de az okának köze sincs ahhoz amit te idehabzottál.. Menjél az index fórumra, ott kiélheted magad, de ne ezt a topikot szard tele az okosságaiddal...

Vagy lépj be az új pártba, hátha attól megnyugszol :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36980) PazsitZ válasza Ricardo (#36968) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ne mértem egyébként miért olyan fontos ez?
Én pl. az angol zászlósra szavaztam. Jól is néz ki, és mindkét pilóta angol.
Szvsz amúgy ez a minta tényleg nem mutat jól egy overalon

(#36964) VD: eddig hány hugo boss ruhád volt? ;]

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#36981) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Gombosék egy hét múlva ilyenben pózolnak:

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36982) shteer válasza Motion_Blur (#36981) üzenetére


shteer
titán

irigylem őket :D

..szerintem jónak tűnik

(#36983) MPowerPH válasza Motion_Blur (#36979) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jól van, ne idegeskedj, mert káros lehet az egészségedre. Egyébként köze van, minden ahhoz kötődik. Lásd ENSZ BT. ;)

Egyébként meggondolandó amit tanácsolsz... De azért itt maradok, ugye megengeded?! ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#36984) Motion_Blur válasza MPowerPH (#36983) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Minden hsz-el egyre lejjebb vagy, magadnak tennél jót ha befejeznéd a bohóckodást...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36985) JJános


JJános
addikt

[link]

Egy jobb Forma 1-ért Czollner Gyula nélkül. Lájk!

2007-05-06 óta itt!

(#36986) Plutor


Plutor
aktív tag

2 futam az Usában?
[link]

Akkor valaminek ki kell maradnia,mert sok lenne a futam.

(#36987) proof88 válasza Plutor (#36986) üzenetére


proof88
addikt

valencia street circuit kimaradhatna, inkább barcelonát kéne megtartani szerintem ...

(#36988) MPowerPH válasza Motion_Blur (#36984) üzenetére


MPowerPH
félisten

Na nem már... :DDD Nem kell most is megjátszani magad.

Plutor:

Hát, érdekes. Amcsik a bizonyos 2005-ös bortány óta nem komázzák az F1 -et, még annyira sem, mint előtte. Szvsz, nem tudom elképzelni, hogy ott van erre igény. Náluk más világ van, az Indy meg a Nascar a menő. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#36989) PazsitZ válasza Plutor (#36986) üzenetére


PazsitZ
addikt

Egyetértek, szvsz sincs Amerikában túl nagy igény a forma1-re.
Bőven megvannak a saját autós sportjaik.
A költsécsökkentős bullshit szlogen meg megint csak nem érzem, hogy Amerikában eladható lenne.
De meglájuk.

- http://pazsitz.hu -

(#36990)



addikt

lol, új szavazás lesz az overállokra hétfőtől-szerdáig

Készítsétek a bothadsereget, megmutatjuk nekik milyen magyar virtus. ;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#36991) Motion_Blur válasza (#36990) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az oké hogy újraindítják a szavazást, de ugyanolyan feltételekkel?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36992) TESCO-Zsömle válasza (#36990) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én már csak azért is a németekre szavazok. Hátha most Ők sokallnak be. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36993) bambano válasza Motion_Blur (#36991) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

a feltételek jók voltak, a szerverszoftver volt béna. ezért azt kérdezném: ugyanazzal a programmal?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#36994) [CS]Blade2 válasza (#36990) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Hugoék most ráállítanak egy párat a németre, az tuti. ;] Aztán később valaki még ebből mozifilmet csinál A botok háborúja címmel.

(#36995) -Mike- válasza [CS]Blade2 (#36994) üzenetére


-Mike-
addikt

Elég lenne egy olyan overált csináltatniuk, amin egy szép nagy magyar szerverszoba van kihímezve.

(#36996) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

f1live-on elgurult a gyógyszer megint:

"Räikkönen a következő két hétben várhatóan üléspróbán fog részt venni a legendás brit istállónál. Hivatalos bejelentés hamarosan."

"Räikkönen Rubens Barrichello helyét foglalja el, és lesz Pastor Maldonado csapattársa a gárdánál."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36997) Chosen válasza Motion_Blur (#36996) üzenetére


Chosen
addikt

Azért nem semmi lenne 2012 a visszatérések éveként, Kimi és Kubica :)

(#36998) Male válasza Motion_Blur (#36996) üzenetére


Male
nagyúr

Na igen... Enyhén szólva meglepő lenne, ha beülne jövőre a Williamsbe. Az autó is éppen csak az új kiscsapatok előtt van, évek óta süllyednek, pénzük sincs.

(#36999) proof88 válasza Chosen (#36997) üzenetére


proof88
addikt

csak sikerüljön Kubicának visszatérnie, neki még bőven van dolga az F1-ben ...

(#37000) D.Orion válasza (#36990) üzenetére


D.Orion
veterán

Egye fene, fizetem az ügyvédjét annak aki elintézi, hogy a kalocsai mintás nyerjen. ;]

f1lááájvon megint mi ez az Iceman back? Nem kéne már bannolni a netről ezt a szennyláda szar oldalt(eme ügyvédet is megszponzorálom :DDD )? Komolyan mondom hihetetlen, hogy mennyi gyökér van aki bármilyen f1nyál hírt elhisz, mintha csak a Blikk-et olvasná. Vagy lehet, hogy a többségnek ott az is a napi hírforrás? :F Van néha egy-egy jó megérzése az oldalnak, de 99.99%-ban szenny az egész.

Bocsánat ha valakit itt ezzel megsértettem, de mind tudjuk, hogy hogyan kell kezelni azt az oldalt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.