Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36351) JColee válasza darál0w (#36349) üzenetére


JColee
őstag

Az nem sörnyitó volt, hanem red bull.

(#36352) X3B6O0X válasza darál0w (#36349) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Az red bull volt, te :DDD.
Gratulálok Vettelnek!

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#36353) darál0w válasza X3B6O0X (#36352) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor elcseszett volt a dizájner... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36354) nokia párti


nokia párti
őstag

Most akkor mit mondott Button Vettelnek?

(#36355) D.Orion válasza darál0w (#36349) üzenetére


D.Orion
veterán

Facepalm! :DD Az RB doboz volt. :)) Te nézted el nagyon, mert az egész ember be volt öltözve RB doboznak és még a nyitófülön is rajta volt a bika kivágás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36356) kukinyo válasza nokia párti (#36354) üzenetére


kukinyo
addikt

Hogy a rajtnál a füvön volt

(#36357) darál0w válasza D.Orion (#36355) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

korán van még... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36358) kukinyo


kukinyo
addikt

Ez a napom is jól kezdődik. :D Vettel VB :R ,Hami sehol ;] ,kell ennél több?

(#36359) Jarod1


Jarod1
addikt

hali! tudtok 1 elsö 10 es végeredményt irni? melozom es telon nyomom.

(#36360) Motion_Blur válasza Jarod1 (#36359) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A Japán GP végeredménye:

1. Button McLaren-Mercedes 1h30:53.427
2. Alonso Ferrari + 1.160
3. Vettel Red Bull-Renault + 2.006
4. Webber Red Bull-Renault + 8.071
5. Hamilton McLaren-Mercedes + 24.268
6. Schumacher Mercedes + 27.120
7. Massa Ferrari + 28.240
8. Perez Sauber-Ferrari + 39.377
9. Petrov Renault + 42.607
10. Rosberg Mercedes + 44.322

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36361) bubuka71


bubuka71
aktív tag

Schumi még a mercivel is veri Massát. Szegény Massa már nem a régi .

[ Szerkesztve ]

(#36362) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Button és Alonso mekkora futamot futott?! Óriási, főleg Alonso, egy sokkal gyengébb autóval...szerencsére most a Ferrari sem taktikázta el magát.
Aki eddig Button -t ócsárolta, az meg lakatot tehet végre a bagólesőjére, tudja mindenki kikre célzok. Azt hiszem most már bizonyított, és megmutatta, hogy semmivel sem rosszabb pilóta, mint Hamilton. Sőt, ebben a forma 1-ben eredményesebb ez a stílus. Le a kalappal előtte, zseniális.
Hamilton -ra meg nincs szó, piszok gyenge volt most is. Évről-évre romlik a teljesítménye, érdekes degradáció.

Schumacher pedig zseniális, ismét bizonyított. Helye van a mezőnyben, mert Rosberg semmivel sem jobb.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#36363) kpal válasza kukinyo (#36358) üzenetére


kpal
veterán

ez a lényeg :)

(#36364) bubuka71 válasza MPowerPH (#36362) üzenetére


bubuka71
aktív tag

Szerintem eddig is jobb volt ! Mármint Button Haminál ,

[ Szerkesztve ]

(#36365) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Szép volt Vettel így kell ezt csinálni.
Regnáló világbajnokként megnyugodva higgadtan végig vezetve az évet.
Nagyon összeállt az autóval mert pl Webber ezzel a technikával se lett volna világbajnok az azt hiszem egyértelműen kijelenthető...

(#36366) joey04


joey04
titán

Hasonló volt a verseny, mint az egész idény. Vettel hihetetlenül profi, látszik, hogy bizony nem csak az autó miatt lett VB. Button és Schumacher az, aki hasonlóan jó pilóta, látszik is ez a versenyeken. A legnagyobb csalódás Hamilton és Massa. Massa szimplán gyenge, Hamilton pedig hiába tehetséges, a túlzottan agresszív (és beképzelt) stílus hol balesetet eredményez (szerintem csoda, hogy nem kapott eltiltást ennyi baleset után), hol pedig túlerőltetést, ami miatt ezen a versenyen pl. mindig hamar hazavágta a gumikat, és ezért drágán megfizetett. 

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36367) [CS]Blade2 válasza bubuka71 (#36361) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Az is közre játszott, hogy Schumi a SC alatt cserélt kereket, amikor Massa gurult a SC mögött, valamint az SC nullázta a lemaradását újabb gumik mellett. Utána már Massa nem tudta megelőzni.

(#36368) bubuka71 válasza [CS]Blade2 (#36367) üzenetére


bubuka71
aktív tag

Az igaz de szerintem a ferrarival illett volna megelőzni a mercit . Legalább 10 körön keresztül volt mögötte 0.5 mp-re .

(#36369) decibel válasza joey04 (#36366) üzenetére


decibel
aktív tag

Nem akar kijönni Haminak a lépés, de ennyire nem kéne leírni. Gyors pilóta, és ha kipiheni ezt az évadot, újra a toppon lehet. A gumikat mindig gyorsan koptatta, van ahol ez előny (gyorsan bemelegíti) van ahol fokozottan hátrányos.

Én kifejezetten komálom az agresszív stílusát, a küzdőszellemét. Kell ilyen versenyző az F1-be, ez nem babazsúr.

"you are a monkey poo-poo"

(#36370) kukinyo válasza decibel (#36369) üzenetére


kukinyo
addikt

Megint a régi téma :D
Én is szeretem a küzdő szellemben versenyzőket de Hami átesett a ló túloldalára.

(#36371) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Most kivételesen egyetértek Gyulával, jövőre jó idénynek ígérkezik a Vettel/Alonso/Button/Hamilton négyessel, pláne ha még Raikkönen is visszajön a buliba.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#36372) bubuka71 válasza kukinyo (#36370) üzenetére


bubuka71
aktív tag

Az a baj hogy Hami mentálisan szétesett ! Jó pilóta ,de össze kell kapnia magát .

(#36373) kukinyo válasza bubuka71 (#36372) üzenetére


kukinyo
addikt

Ez így van :K
Talán jövőre összekapja magát,bár én már szeretni soha nem fogom.

(#36374) proof88 válasza FireKeeper (#36371) üzenetére


proof88
addikt

Meg Kubica is kéne

(#36375) Viktor77


Viktor77
titán

Viszont ami érdekes, hogy Alonso nem lassult le a keményebb keveréken, sőt, még Buttonra is rá tudott menni.

Mikor felrakták neki, mondtam magamban, na, 5. hely megvan. De nem, és még Vettelt is tudta tartani.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36376) bubuka71 válasza proof88 (#36374) üzenetére


bubuka71
aktív tag

Nekem Kubica gyanus !? Szerintem még gyógyulnia kell !

(#36377) shteer válasza Viktor77 (#36375) üzenetére


shteer
titán

szintén. a magasra hangolt leszorítóerő erősen közrejátszhatott

..szerintem jónak tűnik

(#36378) dokar válasza Viktor77 (#36375) üzenetére


dokar
addikt

még Vettelt is tudta tartani

mivel Vettel nem is hajtott arra a pozícióra, ilyenkor már csak egy dolog lebeg az ember szeme előtt: 1 pont és azt minden áron

extra - SEXRay

(#36379) Viktor77 válasza dokar (#36378) üzenetére


Viktor77
titán

Azért mintha láttam volna előzi kisérletet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36380) Misi 007 válasza Viktor77 (#36379) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Támadta is de azért nem minden áron.
Az viszont tény hogy most szépen muzsikált a Ferrarin a keményebb keverék.

(#36381) TOM-202


TOM-202
senior tag

Gratulálok a Mercedes csapatnak hogy egyre jobb, versenyképesebb autót adnak a pilótáiknak. Rosberg is szépen feljött 23.-ról végül a 10. helyre, de Schumacher a kanadai futamot idézte számomra azzal, hogy az övénél elviekben sokkal gyorsabb autókkal versenyzett. Jó lesz ez ami most náluk zajlik. Lehet hogy jövőre már tényleg a dobogós helyekért harcolhatnak. Én már nagyon várom! :)

(#36382) Robi BALBOA válasza Misi 007 (#36365) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Persze, mert Webbernek fura módon egész évben vannak kisebb-nagyobb gondjai az autóval, Vettelé meg fura módon végig hibátlanul működött, ez azért több mint gyanús.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#36383) Eastman válasza TOM-202 (#36381) üzenetére


Eastman
őstag

Schumachernek én is szurkolok. Ha valami csoda folytán koppra ugyan olyan autóba ülne minden versenyző, Schumi dobogón lenne az fix! ...Hamilton meg valahol. ;]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#36384) werszomjas


werszomjas
őstag

Hehh, jó volt a Vettel interjú, mikor mondta, hogy a monzai volt az idei legszebb előzése, mondhatjuk egyetlen :DDD

Azt viszont nem értettem, miután Button mondta Vettelnek hogy a füvön volt, utána Vettel mivel vágott vissza??

Az a két marha kommentátor egyszerre mondták, bele is röhögtek gyula azzal az idegtépő hangjával, szóval nem hallottam :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#36385) proof88


proof88
addikt

Button nem volt boldog eléggé ma. Jessica sem jött be most annyira. Vagy nem tom. De az illatát idáig érzem. :C

werszomjas: azzal hogy Button szívatta a társaságot SC utáni újraindításnál :D

[ Szerkesztve ]

(#36386) TOM-202 válasza Eastman (#36383) üzenetére


TOM-202
senior tag

Egy biztos, jövőre a teljes egykori Ferrari sikercsapat személyzete körülötte lesz. Remélem hogy összehoznak neki egy versenyképes autót amivel végre a dobogóért harcolhat és nem a top3 csapat által elszórt pontokat és helyezéseket gyüjtik be Rosberg-el. :)

(#36387) kukinyo válasza Robi BALBOA (#36382) üzenetére


kukinyo
addikt

A csapatnak nem érdeke hogy bármelyik versenyzője alá hibás autót tegyen.Nekik az a jó ha mindkét autója toppon van.
Elhiszem hogy vannak minden csapatnál "első számú" pilóták de ez nem lehet ok arra hogy a másikat direkt vissza fogják,hibás autóval.
Ezért logikátlan amit írsz.

(#36388) Eastman válasza kukinyo (#36387) üzenetére


Eastman
őstag

Az viszont lehet, hogy a #2-est igazgatják, finomítják, kísérletezgetnek vele a #1-be meg a kiforrott dolgokat teszik. ;)

TOM
Schumi az ember aki imádja a munkáját, csak arra született, hogy F1 pilóta legyen. Nem elvesztegetett hónapok ezek sem. Szerintem sanszos, hogy feltámad még.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#36389) kukinyo válasza Eastman (#36388) üzenetére


kukinyo
addikt

Ez elképzelhető
De ez is a csapat érdekeit szolgálja.

[ Szerkesztve ]

(#36390) Eastman válasza kukinyo (#36389) üzenetére


Eastman
őstag

Kétségtelen. Csapatsportról beszélünk. :K

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#36391) -Mike-


-Mike-
addikt

(#36392) Robi BALBOA válasza kukinyo (#36387) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nem érdeke, de az sem érdeke, hogy egymással versenyezgessenek a pilótáik aztán a végén mindenki ott lihegjen a nyakukon úgy mint tavaly és csak nagy szerencse folytán nyerjék meg a VB-t.
Pont annyival lassították Webbert, hogy ne tudjon első lenni, de az élmezőny környékén maradjon.
Erre az egészre a nyakamat teszem.

(#36388)Eastman: Ebben is van valami. :K

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#36393) Eastman válasza -Mike- (#36391) üzenetére


Eastman
őstag

Be kellene ülnie a srácnak a kormány mögé egy pár körre.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#36394) Jadro válasza -Mike- (#36391) üzenetére


Jadro
veterán

Hat ez eleg joogabis cikk. Szora sem erdemes.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#36395) kukinyo válasza -Mike- (#36391) üzenetére


kukinyo
addikt

Ha-ha
Elég azt megnézni hogy ki írta a cikket és utána nézni hogy ki is a kedvence :DDD
Nagyarcú barom

(#36396) Csabee. válasza -Mike- (#36391) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jó fikázós cikk lett.

Üdv: Csabee.

(#36397) Ricardo válasza Jadro (#36394) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez a cikkíró egy idióta.

(#36398) MPowerPH válasza joey04 (#36366) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, vannak ők. És van Alonso, aki tavaly tartotta Vettel -el a lépést egy sokkal gyengébb autóval, a végén a csapata vette el tőle a VB címet. És idén is tartja magát, a Ferrari piszok gyenge, mégis ott van összetettben Button mögött. Megsüvegelendő ez is, benne minden megvan. Schumacherre hajaz, ahogy Vettel is. Csak neki még előzni kellene megtanulnia, mert az csak DRS -el és friss gumikkal megy.

Don't Tread On Me

(#36399) TESCO-Zsömle válasza -Mike- (#36391) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Abban egyet értek a cikk írójával, hogy egy ilyen géppel már futamokkal ezelőtt zsebre kellett volna tenni a VB-címet, valamint abban, hogy Vettel számtalan versenyszituációban vallott kudarcot. Utóbbi tény. Vissza lehet nézni a felvételeket.
Az is tény, hogy tavaly példátlan módon szívatták a csapattársat, aki simán VB lehetett volna, ha hagyják...

Viszont az is tény, hogy a leggyorsabb ló se ér semmit jó hajtó nélkül. Vettel brutálisan gyors és ezt se tagadhatja senki...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36400) #70869248 válasza -Mike- (#36391) üzenetére


#70869248
törölt tag

Elég keserű hangvételű írás..nem is olvastam végig, Vettel erős, az időmérőn is szépet autózott...behúzta ezt a VB-t ahogy kell, élve a lehetőségeivel.
Button is nagyon erős volt ma, nagyon meggyőző...nem is hibáztatom a McLaren-t ha felsorakoznak mögé (bár az autó fejlesztésében még mutatnia kell.
Egyvalamit nem igazán vágok, egy ilyen felállású csapatnak mint a McLaren, egy ilyen pályán ami eszi a gumikat, miért nem vállalható hogy az esélytelenebb versenyzőjüket (VB szempontból), fordított stratégiára tegyék...azaz eső etap kemény, és két puha keverék.
Oké hogy a rajtnál lehet hogy bukna..ezért talán az elsős csere alkalmával lehetne feltenni a keményebbet.De a telitankolt autót nem puha keveréken veretni, hanem inkább a könnyű autót futtatni a verseny vége felé a puhával.
Vettel, ALonso és Button mellett term. MS előtt is le a kalappal szvsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.