Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36451) Motion_Blur válasza hoffman_ (#36449) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Csúnyább leszorításért se büntetnek (Alonso @ Vettel 2011 Monza, Hamilton @ Glock 2008 Monza), rajtnál meg már sokszor láttunk ilyet. Belefér..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36452) Pitterix


Pitterix
őstag

Csak délután láttam a versenyt, de nem volt nagy szám.
A lényeg Buttonka nyert, de a szöszi lett a vb-s...:(

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#36453) proof88


proof88
addikt

egyébként fos a közvetítés. nem elég a 2 reklám közben, ma egyszer reklámkép nélkül játszották be a rohadt reklám hangját (tudom ez rtl klub hülyesége volt), de ezen kívül onboard felvétel alatt nem hangosítják fel eléggé a kocsi hangját, egy csomó visszajátszásnál feleslegesen lassították le a videót, csak az idő ment vele, a kamerák sokszor nem tudom mit mutattak de 1 autó nem volt a képen, pffffffffff :((

(#36454) AMD Power válasza Pitterix (#36452) üzenetére


AMD Power
titán

Maga futam olyan semmilyen volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36455) hoffman_ válasza Motion_Blur (#36451) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én nem fogok itt puffogni, az én kedvencem a rekorder, úgyhogy nem szőrszálhasogatok.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36456) TESCO-Zsömle válasza hoffman_ (#36455) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Melyik rekorder? Több is van a mezőnyben... :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36457) SpongyaBob válasza TESCO-Zsömle (#36456) üzenetére


SpongyaBob
veterán

A Leg-leg-leg-re gondolt bizonyára :P :DD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#36458) Qru válasza TESCO-Zsömle (#36456) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Gondolom a cipőkészítőre céloz.

Amúgy ott a pont nálad. :))

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#36459) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Alonso miért nyithatta a 43. körben?

(#36460) Motion_Blur válasza DEV_NULL (#36459) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mert a sikán előtt még egy lekörözendő HRT mögött volt.

(#36453) proof88: jah, elég gyalázatos, a minőségről meg ennyit:

retek:

BBC:

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36461) proof88


proof88
addikt

egyébként meg grat mindenkinek, mert senki nem törte össze, csak összeakadásból származó sérülések voltak, pedig itt elég könnyű elrepülni

(#36462) DEV_NULL válasza Motion_Blur (#36460) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Lekörözésnél is lehet nyitni? Sok értelmét nem látom, ez nekem új. Kössz!

(#36463) proof88 válasza Motion_Blur (#36460) üzenetére


proof88
addikt

nem semmi! :Y

(#36464) Peat;) válasza TESCO-Zsömle (#36447) üzenetére


Peat;)
veterán

Voltak olyan előzései amikor nem volt nagy gumikülönbség, mégsem okozott gondot neki, másrészt igen keveset volt a bolyban, többek között pont e miatt, mert ha oda is került akkor rögtön áthámozta magát. Rengeteg futam volt idén ahol úgy nyerte meg a futamot hogy ott voltak a seggében (ez magyarul annyit jelent, hogy akkor épp nem a leggyorsabb autó volt az övé, különben nem hagyja hogy pár tizedre lekövessék). Időmérőkről jobb nem beszélni, a mostani hétvége is megmutatta, hogy messze többet kipréselt az autóból mint egy átlag pilóta tudna. Annyira hibátlan évet produkált hogy ha elkövetett egy darab hibát, arra már mindenki emlékszik. Szerintem ez borzasztóan szánalmas, hogy a pár hibája alapján neki állnak magyarázni mennyire pancser, miközben nincs pilóta a mezőnyben aki kevesebbet hibázott volna. És ismétlem: nem nem az autó fölénye miatt nem hibázott, mert sokszor ott voltak a közvetlen seggében. Sokkalta meggyőzőbb teljesítmény mint amit Button művelt a Hondával/Brawn-al. Én megkockáztatom hogy tavaly nagyobb előnye volt a Red Bullnak teljesítményben mint idén. Rohadt nagyot ugrott Vettel előre. Egy Alonso fan.

(#36465) SpongyaBob válasza Motion_Blur (#36460) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Erre egy szó van: FOS. Így röviden.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#36466) Peat;) válasza Integra (#36450) üzenetére


Peat;)
veterán

Kimi, Montoya, Schumi sorozatban csinálták ezeket bakker, eszeteknél vagytok? Bőven volt ideje korrigálni, aki előzni akar annak kell mindig jobban figyelni, mivel az elől haladó a kezdeményezett, kis túlzással azt csinál amit akar ameddig ő van fél kocsival előrébb. "Szeretem" ezt az álljunk félre mentalitást, de ez nem a tour de france csapatverseny, ez kicsit más kategória. De ha Vettel bebénázza (mert ha engedte volna az egy kurva nagy vezetői, Barika féle hiba lett volna) és Button elmegy, akkor meg az év pancsere címet adjátok a nyakába. Hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#36467) Integra válasza Peat;) (#36466) üzenetére


Integra
titán

vicces fiú vagy te.
én nem adok semmit senki nyakába, ha te hozzám szólsz, akkor ne többes számban beszélj, nem a haverod vagyok és ne vonj egy kalap alá másokkal, nem szeretem. személy szerint nem érdekel az okfejtésed, több sebből is vérzik, na de mindegy is, minden esetre megmosolyogtató. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36468) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Schumacher 5 éve (2006 Japán) vezetett utoljára versenyt (illetve töltött el egy teljes kört az élen).

Szépen lassan belerázódik azért :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36469) Peat;) válasza Integra (#36467) üzenetére


Peat;)
veterán

Pár ember véleménye egyezett a tiéddel ezért volt a többesszám, egy nyilvános fórumon talán megengedhetem magamnak hogy ha válaszolok valakinek ott egyben másoknak is szánom a mondanivalómat, amit ilyen eszközzel emelek ki. Elég ritka hogy ez valakiben feszültséget keltene. De a vége csak mosolygás lett a történetből. Okfejtésem olyan amilyen, írhattam volna bármit igazából, kényelmes helyzetbe voltam hozva a leírt "érvekkel".

Motion: főleg hogy Rosberget még simán elkaphatja idén, 63 vs 60 pont, pedig csinált pár hülyeséget idén :D

[ Szerkesztve ]

(#36470) Robi BALBOA válasza Peat;) (#36469) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Mostanában rendre jobban megy mit Rosberg, hozza az 5. és 6. helyeket ezzel a ***** autóval és ennek ellenére fikázzák össze-vissza amit szerintem egyáltalán nem érdemelt ki.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#36472) CoolBoy323 válasza Motion_Blur (#36468) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

múlt versenyen is állt az élen...

(#36473) sekli


sekli
addikt

Amit a safety car alatt ismételtek, az mi volt? Schumacher és Webber között volt valami talán...

(#36474) Sandormaster válasza sekli (#36473) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

(#36475) AMD Power válasza sekli (#36473) üzenetére


AMD Power
titán

Arról nem is beszéljünk.. ezért SC behívni mert van 2db törmelék a pályán.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36476) Qru válasza AMD Power (#36475) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Rossz helyen volt nagyon, nem tudták volna máshogy kihozni.

#nincsbennetarcsi

(#36477) proof88


proof88
addikt

(#36478) CoolBoy323 válasza proof88 (#36477) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

milyen kis humor heroldok :))

(#36479) Robi BALBOA válasza proof88 (#36477) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Jó el vannak egymással, tisztára mint a gyerekek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#36480) Frenky89 válasza proof88 (#36477) üzenetére


Frenky89
őstag

Yolanda már lejárt lemez :D

Btw, ha valaki tudja mi ez az új zene, az ne tartsa magában. :)

(#36481) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Fernando, mit jelent a számodra, hogy Sebastian a legfiatalabb kétszeres bajnok?

Fernando Alonso: „Igazán semmi különlegeset. Úgy gondolom, hogy majd meg fogjuk látni, hogy ki a legfiatalabb háromszoros bajnok.”

Ferrrnandooo :C

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36482) kpal


kpal
veterán

Vettel a Fókuszban !!! :)

(#36483) MPowerPH válasza hoffman_ (#36481) üzenetére


MPowerPH
félisten

Alonso mindig tud jókat nyilatkozni. :D

Don't Tread On Me

(#36484) hoffman_ válasza MPowerPH (#36483) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Alonso legnagyobb forma. Amennyire utáltam régen, annyira szeretem most. Ha nem lenne a McLaren, akkor egyértelmű alany lenne a szurkoláshoz. A legjobb pillanatai, amikor a hülye mérnökök lehetetlent kérnek tőle(vigyázz a gumira+spórolj az üzemanyaggal+menj 1mp-el gyorsabbat a legjobb körnél), és eldurran az agya, és elküldi őket a p*csába - és megcsinálja :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36485) D@ni88 válasza hoffman_ (#36484) üzenetére


D@ni88
addikt

nekem se volt kedvencem Alonso, sőt utáltam, de mostanában neki tudok csak szurkolni :)
rajta látom azt a kiegyensúlyozottságot, és bármi áron való küzdeni akarást :)

(#36486) TESCO-Zsömle válasza hoffman_ (#36484) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én Alonso-nál valahogy azt éreztem, hogy a McLarenes év alatt tanult némi alázatot, vagy legalábbis vissza vett az arcából. Ezt követte 2 szerény év a Renault-nál, ami szintén tovább csiszolta őkelmét.

Nekem azóta jön be, mióta nincs az a fene nagy arca, mint VB éveiben.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36487) hoffman_ válasza D@ni88 (#36485) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem rinyál, nem keneget senkire semmit, megy, és a szarból várat épít. És ezt csak ő tudja. Ezt már mondtam párszor, szerintem a mezőnyben jelenleg ő a legjobb pilóta, és Hamilton. A különbség ott van, hogy durva nyomás alatt nem vagyok biztos benne, hogy Hamilton behozná a kocsit a szükséges(legyen első) helyen. Alonso igen. Button már hajaz erre, de még azért bőven nincsenek egy szinten. Mondom ezt úgy, hogy a McLaren két pilótájának szurkolok elsődlegesen. Ha esetleg, néha napján, tényleg rikán, de előfordulna, hogy Hamilton összetöri magát, akkor természetesen Alonso és Button az, akit az első kettőben akarok látni :D

Zsömi:

Úgy-úgy, én is hasonlóképp vélekedem. Beérett, úgy igazán.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36488) kpal


kpal
veterán

Ez jó volt és a képek is .

(#36489) JColee válasza hoffman_ (#36487) üzenetére


JColee
őstag

Alonso sokat rinyál(t). Jelenleg nincs nagyon mire.

[ Szerkesztve ]

(#36490) adman válasza hoffman_ (#36487) üzenetére


adman
tag

A különbség ott van, hogy durva nyomás alatt nem vagyok biztos benne, hogy Hamilton behozná a kocsit a szükséges(legyen első) helyen. Alonso igen

igen, ezt láttuk most is Japánban a q3-ban

szerk: ja igen, meg a nem rinyál... "Alonso faster than you" vagy erről lemaradtál?

[ Szerkesztve ]

(#36491) hoffman_ válasza JColee (#36489) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Elég kontrasztosan látjuk a dolgokat :D Én pont nem így gondolom :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36492) Motion_Blur válasza hoffman_ (#36487) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez a fajta átalakulás megfigyelhető volt Schumachernél is.

Hamiltonnál még sajnos nem történt meg, ráférne még 1-2 sikertelen (jellemformáló) évad..

Vettel-be ilyen szempontból viszont nem lehet belekötni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36493) hoffman_ válasza Motion_Blur (#36492) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Alapvetően elég fura a dolog. Tényleg nem nevezném Vettelt nagyképűnek, Alonso anno és Hami, húúú, hát nem pont ugyanaz, igen... Ennek ellenére nem tudok szimpatizálni vele, magam sem értem miért. Hamit úgy látom, hogy szerintem még benne van. Ha valaki jó pilóta(márpedig tagadhatatlan, hogy top a képességeit tekintve), és benne van a versenyben, akkor nem felejt el vezetni, úgyhogy még van ideje a jellemét csiszolni. Az agresszió maradhat, de alapvetően egy kis csiszolást tényleg elviselne. Én így is csípem, de megértem azokat akik nem :D Mondjuk vannak páran, akik erős túlzásba esnek, de hát ez az ő bajuk.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36494) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Vettel: Idén kevésbé domináns az autónk, mint 2010-ben volt

Talán peat;) írta ezt korábban, én is így gondolom egyébként :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36495) hoffman_ válasza Motion_Blur (#36494) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez szerintem így önmagában nem igaz. Az évad első felében ugyanúgy komoly erőfölényük volt, más kérdés, hogy ez közel teljesen elkopott az év végére, tavaly talán kicsit jobban kitartott. De bőven dominált az autó, az ellenkezőjét állítani elég nagy butaság.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36496) Motion_Blur válasza hoffman_ (#36495) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Lehet vitatkozni rajta, ez igaz..

De úgy gondolom hogy pl. most Japánban versenykörülmények között nagyjából ugyanazt hozta a McLaren és Red Bull. A Ferrari talán még versenyen is gyengébb volt kicsit (időmérőn egyértelmű), de Alonso zsenialitása (meg persze a szerencséje, hogy Vettel forgalomba került a kerékcsere után) kompenzálta a gyengébb autót.

A pole-ok nagy része viszont nem hinném hogy az autó dominanciájának köszönhető, most is 7 tizedet kapott Webber, ami nagyon, de nagyon sok... pedig volt két tiszta köre és mindkét körében kb. ugyanazt futotta, tehát ennyi volt benne. Sokkal erősebb lett Vettel tavaly óta. Csak ezt kevesen ismerik be és inkább elsztorizgatnak arról hogy hány malomkövet kötöttek Webber után :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36497) kukinyo válasza hoffman_ (#36493) üzenetére


kukinyo
addikt

"Az agresszió maradhat"
Értsétek már meg hogy ez nem az a sport.Az agresszív ember sokkal hamarabb hibázik (aminek itt nincs helye mert életek múlhatnak rajta) mint egy hidegfejű,megfontolt de ügyes ember.

(#36498) hoffman_ válasza Motion_Blur (#36496) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én díjazom a Webberes összeesküvés elméleteket, és igazából egyet is értenék velük, csak azért sajnos azt már nem lehet :) Ez a futam egyértelmű, a 3 élcsapat teljesen azonos félként szállt csatába szerintem, talán a Ferrari sántít, de ahogy te is írtad, Fernando kompenzált(kíváncsi vagyok kik tudnák még ezt kihozni a kocsijából).

A pole-ok is komplex kérdés. Elvileg azt szűrhetjük le a konstans +0,5-1 másodpercekből, hogy hiába a jobb autó, Vettel egy zseni. Ezt így viszont én nem fogadnám el. Tény, hogy brilliánsan kiautózza a redbullt, de azt már nem hiszem, hogy például vetekedhet Alonsóval. Legalábbis még nem. Ha esetleg egy rosszabb autó kerül alá, és ott is brillírozik, akkor kétség sem férhet hozzá, de nekem erre szükségem van. Más kérdés, hogy ez valamennyire Hamiltonra is érvényes, hisz ő az egyik legjobb kocsit kapta a segge alá azonnal. Azt látod értékelném, ha ők ketten átülnének a Force Indiába a maradék futamokra, azzal tudnának bizonyítani mindent, legalábbis nekem.

kuki:

Mit értsünk meg? Azt hogy neked az ujjbeggyel kormánytekerős, finomkodós, meg se karcold a másikat féle plötty a Forma 1? Hogyne kellene agresszió? Természesen aláírom, hogy voltak kifogásolható esetek(zömmel Lewis, emellett sokan mások részéről), de ez nem azt jelenti, hogy nem lehet hévvel versenyezni. Nincs olyan sport, ahol nincs szükség agresszióra, ezt borítékolom neked.

mod:

Az agresszív ember sokkal hamarabb hibázik mint egy hidegfejű,megfontolt de ügyes ember.

Szerintem ott a baj, hogy nem vagy tisztában a fogalommal. Az agresszív nem azt jelenti, hogy fejjel megy a falnak, vagy épp valaki másnak, ne viccelj. Ez a két dolog rohadtul nem ugyanaz. Amennyiben ezt elismered, úgy az előző bekezdésem tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36499) AMD Power válasza MPowerPH (#36483) üzenetére


AMD Power
titán

Az biztos. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36500) decibel válasza kukinyo (#36497) üzenetére


decibel
aktív tag

Schumi a mezőny egyik legagresszívebb versenyzője. Hány vb cím is fűződik a nevéhez? Az agresszivitás önmagában nem hátrány, sőt.

"you are a monkey poo-poo"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.