Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36201) shteer válasza Motion_Blur (#36198) üzenetére


shteer
titán

most esett le neki h nem lesz idén vb :D

..szerintem jónak tűnik

(#36202) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Nem gyenge hogy nem bírják a Bull-t elkapni időmérőn.
Azt hittem hogy Gomb Jankónak vagy Obamának most sikerül de a kis csávó megint előhúzott egy kis extrát a cilinderből.

(#36203) proof88 válasza Misi 007 (#36202) üzenetére


proof88
addikt

látom nagyon trendi vagy hogy ilyen trendi nevekkel illeted az egyébként saját névvel is rendelkező pilótákat :N

(#36204) #70869248 válasza 7600 GS (#36199) üzenetére


#70869248
törölt tag

vagy mert megint későn engedték ki a csapatnál..

(#36205) 7600 GS válasza #70869248 (#36204) üzenetére


7600 GS
addikt

Amennyire én tudom, az utolsó kör első szektorában már rosszabbat ment, mint az eredeti köre, aztán jött be a boxba. De javítsatok ki ha tévedek.

(#36206) Misi 007 válasza proof88 (#36203) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Ez a reggel már csak ilyen igaz Jessica? :DD

(#36207) #70869248 válasza 7600 GS (#36205) üzenetére


#70869248
törölt tag

későn jött ki, ahogy MS is

(#36208) bubuka71


bubuka71
aktív tag

Hát Webber csúnyán kikapott a csapattárstól !

(#36209) 7600 GS válasza #70869248 (#36207) üzenetére


7600 GS
addikt

Schumi véletlenül nem taktikai szempontból maradt bent?

(#36211) D.Orion válasza proof88 (#36174) üzenetére


D.Orion
veterán

Mit nem? :U Az 1:30as idők bejöttek, de 1:29 nem lett meg, az merész volt. 1:31 vége tényleg csak kocsikázás volt.

(#36212) #70869248 válasza 7600 GS (#36209) üzenetére


#70869248
törölt tag

Akkor valóban bent is maradhatott volna. De kijött.
Massa is elverte Alonso idejét, valszeg lehetett volna még gyorsulni.

(#36213) D.Orion


D.Orion
veterán

Aludtam időmérő alatt, mi történt Nico-val? :F

Nem kérdeztem semmit :B , megtaláltam:
"hozzájuk meglepetésre a mercedeses Nico Rosberg csatlakozott, aki hidraulikus probléma miatt mért kört sem tudott futni. A már péntek óta műszaki problémával küzdő Vitantonio Liuzzi sem tudott eredményt felmutatni, így ők ketten értelemszerűen a 107 százalékos szintidőt sem tudták megfutni. Ettől függetlenül várhatóan mindketten rajthoz állhatnak majd vasárnap, még úgy is, hogy eddig a hétvége során Liuzzi egyszer sem tudta teljesíteni a kritikus szintidőt."

[ Szerkesztve ]

(#36214) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hamilton berágott Schumacherre

Schumacher nem érti Hamilton viselkedését

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36215) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#36214) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Apa kezdődik... :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36216) darál0w válasza Motion_Blur (#36214) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

vajon ezt is ráhuzzák Sumira?! :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36217) 7600 GS válasza Motion_Blur (#36214) üzenetére


7600 GS
addikt

Kéne erről valami felvétel, de nagyon gyanitom, hogy Hami már megint próbálja elkerülni, hogy be kelljen ismernie a hibáját, nevezetesen hogy lassú volt, és ez esetben indokoltan előzték meg Schumiék.

Remélem most valami okos birák vannak kijelölve és nem büntetik meg Schumachert. :U

[ Szerkesztve ]

(#36218) shteer


shteer
titán

Az FIA a hetedik helyre hozta fel Kobayashit

..szerintem jónak tűnik

(#36219) kukinyo válasza darál0w (#36216) üzenetére


kukinyo
addikt

Elképzelhető,sőt majdnem biztos.
Dózer úr beszél a veszélyes helyzetekről?

(#36220) D.Orion válasza shteer (#36218) üzenetére


D.Orion
veterán

Eztet te hol olvastad?

(#36221) Ricardo válasza Motion_Blur (#36214) üzenetére


Ricardo
félisten

:DDD Ez vicces. Ha ő csinálna ilyet akkor persze rendben lenne, most meg megy a hiszti.

[ Szerkesztve ]

(#36222) SpongyaBob válasza kukinyo (#36219) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Dózer úr.. :DD :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#36223) 7600 GS válasza shteer (#36218) üzenetére


7600 GS
addikt

A hazai futam miatt?

(#36224) Gyusz válasza 7600 GS (#36223) üzenetére


Gyusz
őstag

(#36225) D.Orion


D.Orion
veterán

Kamui a 7!

Nem is tudtam erről a szabályról, de így jogos. Vajon akkor is észreveszik ezzt a szabályt, hogy ha nincs LH "kirohanása" és a hazai pálya előnye? ;] Persze, hogy észreveszik, csak kicsit trollkodtam. ;]

(#36226) Frenky89 válasza Motion_Blur (#36214) üzenetére


Frenky89
őstag

Bagoly mondja.

Lehet azért siettek, mert ők még szerettek volna menni egy kört?

(#36227) proof88 válasza Misi 007 (#36206) üzenetére


proof88
addikt

így van :D

D.Orion: jóvan nyertél :B

(#36228) D.Orion válasza proof88 (#36227) üzenetére


D.Orion
veterán

Na azért. :))

Ui.: Küldtem egy privátot elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#36229) MPowerPH válasza Motion_Blur (#36214) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nincs itt semmi különös, Hami lassú volt, Webber és Schumacher pedig belülről és kívülről megtámadták. Hami meg megint figyelmetlen volt, és majdnem neki ment a mercinek, amit valamiért nem vett észre, pedig mellette volt.

Hamilton megint egy gyökér, de ugye ez mostanság nem újdonság. Azt hiszem csöppet fusztrált, a gyengébb autó, és a saját lagymatag teljesítménye miatt. Button meg pont az ellenkezője, látszik rajta,m hogy imádja a Meki -t, és tiszta nyugalom az ember. Ennek az eredménye látható a ponttáblázaton is. A gombos -t fikázóknak jó lecke ez...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#36230) Motion_Blur válasza MPowerPH (#36229) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Japan 2011 - Hamilton misses chequered flag in Q3

és a reakció:

Inkább nem írok erre most semmit..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36231) Viktor77 válasza Motion_Blur (#36230) üzenetére


Viktor77
titán

Én nem nagyon értem mi történt. Webber épp fejezte volna be a gyors körét. Ez tiszta sor, Hamilton nem vette észre.

Schumacher épp megkezdeni akarta a gyors körét? De Hamilton is ezt akarta, nem?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36232) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#36230) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Érdekes volt, amit Schumi csinált, de Lali egyértelműen lassú volt, és pont a sikánban... Nemigen lehetett kikerülni másképp, főleg Webber miatt...

Viktor77: Mindhárman megkezdeni akarták gyors körüket.
Hami egyszerűen bealudt, ahogy a kommentátor is mondja.
Főleg ahhoz képest, ahogy le akarta tolni Massát a pályáról nemrég...

Ne mondja nekem senki, hogy ha akar akkor nem ér oda... Főleg Ő ne nézzen ennyire hülyének... Ha már egyszer a mögüle jövő Webbernek sikerült odaérni...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36233) 7600 GS válasza Viktor77 (#36231) üzenetére


7600 GS
addikt

És mi indokolta azt, hogy Hamlton ilyen tetű lassan menjen, nem gondolva arra, hogy esetleg még mások is akarnak gyors kört futni? A tükör azért van, hogy néha bele is nézzenek.

Schumacher csak ott mehetett el, máshol nemnagyon volt hely.

[ Szerkesztve ]

(#36234) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Múltkor Hamilton csinálta azt amit Sumi csak akkor Massával, ő volt a kö@ög most,hogy vele csinálta meg Sumi megint Hamiton a kö@ög.....sok a kettős mérce nem?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#36235) Motion_Blur válasza Viktor77 (#36231) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hamilton-t későn engedték ki és a kivezető köre végére utolérte Button-t.
Ezért lelassított a sikán előtt, csak azt éppen telibesz*arta (szokás szerint) hogy mások is vannak a pályán.

Én csak azt nem értem hogy ezek után hogyan lehet az Úr kiakadva Schumacherre bármiért is? Feltartott két versenyzőt..

IreN!CuS: mit csinált Schumacher Hamiltonnal fejtsd ki bővebben kérlek? :K

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36236) Viktor77 válasza TESCO-Zsömle (#36232) üzenetére


Viktor77
titán

Így sem értem. Ha Hamiltont kiradírozzuk a képről, akkor Schumacher miért nem ment Webber után? Ott volt hely is, és Webber is épp gyorsított (ha, mint írod, ő is épp megkezdeni akarta a gyorskörét). Vagy őt is le akarta előzni? Nézd meg hol van Scumacher, úgy, hogy külső íven előzte le Hamiltont, jóval nagyobb távot megtéve mint a belsőn Webber.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36237) proof88 válasza 7600 GS (#36233) üzenetére


proof88
addikt

előtte volt 1 autó

(#36238) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#36235) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hiába bólogatsz értelmezd amit írtam,tudom nehéz!Szóval Szingapúrban Hamiltont szidtátok mert Massát megelőzte a felvezető körben Q2 vagy Q3-ban.Most Sumi megelőzte Hamiltont a felvezető körben,most megint Hamiltont szidjátok,hogy miért ment lassan stb stb...bezzeg Massát védtétek mint az anyatigris.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#36239) TESCO-Zsömle válasza Viktor77 (#36236) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem nem feltételezte, hogy Hami félre fog húzódni Webber elől, elvégre Ő is gyors körre ment...

IreN!CuS: Nem érzed a különbséget ugye? Q2 Q3 első köre vs Q1 vége... Előbbinek nem volt tétje, utóbbinak igen...

Egyébként nem az volt a baj, hogy Hamilton meg akarta előzni Massát, hanem hogy majdnem mindkét verdát leamortizálta.

De ahogy azt mondtam, Schumi nem gondolta, hogy Hamilton lehúzódik... Sokat ér a várakozással, ha közben még 2 autót maga elé enged, nem igaz?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36240) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#36238) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ajaj, nagy a baj...

Csúnyán párhuzamot vonsz két olyan eset között ami még egy lapon se említhető, csak azért hogy bevédd a kedvenced.

De nem baj, Tőled elfogadjuk :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36241) Viktor77 válasza TESCO-Zsömle (#36239) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, azt mondjuk kifelejtettem a számításból, hogy Webber is előrébb lett volna, ha nem kell Hamilton miatt lassítania.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36242) adman válasza IreN!CuS (#36238) üzenetére


adman
tag

különbség annyi, h Massa nyomta neki (értsd: nem ment lassan), itt meg Hamilton lelassult h helyet csináljon magának.

egyébként mindketten megérdemlik, aki az utolsó pillanatban megy ki, annak számolnia kell egy ilyen eshetőséggel is.

(#36243) TESCO-Zsömle válasza Viktor77 (#36241) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Schumi vígan evickélt Webber farvizén, mikor a sikán előtt egy indokolatlanul lassú Hamilton-ba ütköztek. Ezt a szitut maga Hamilton se tudta hogy kezelni, ez látszik az egészen... Elvileg azért várt, mert voltak előtte, de erre nem megoldás még másokat maga elé engedni, szóval ez senkinek sem úgy jött ki, ahogy akarta...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36244) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#36240) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én nem védem,írtam ilyet?Kinél nagy a baj nézőpont kérdése.Magyarázd le miben különbözött a kettő esett oly nagy mértékben,ha már ekkora arcnak hiszed magad.Biztos megvannak az érveid lássuk csak első: me Hamilton....második: me Hamilton harmadik:...me Hamilton.nem baj tőled elfogadom eme nagyszerű indokokat csak,hogy a nyáltermelés visszább szoruljon ;)

adman Ha Massa nyomta neki hogy tudta Hamilton megelőzni?Remélem emlékszel a pálya melyik részénél volt.

TESCO-Zsömle biztos,hogy nem Q1ben történt...de mindegy mikor történt.Nem azon van a hangsúly részemről.Itt nem volt benne a pakliban,hogy mindhárman tk-ra vágják a kocsit?Ugyan már....

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#36245) MPowerPH válasza IreN!CuS (#36238) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hamilton indokolatlanul lassan haladt, Webbert és Schumit is akadályozta. Webber el is ment, Schumi akkor már külső íven a meki mellett volt. Hamilton pedig telibe sz@rta, és nem hagyott neki helyet, így Schuminak ki kellett szélesítenie a pályát, különben Hami pont oldalba kapja. Mit nem lehet ezen érteni? A Massa -s eset egészen más volt... Ott nem volt feltartásról szó, nyomta neki, nem úgy haladt mint egy csiga.
Hami megint elcseszte, menni kellett volna rendes tempóban. Nézd már meg, egy rakat hely van előtte, Button már rég a célegyenesben volt.

mod: Eh, úgy hogy előtte Alonso lassan ment... Ha őt megelőzi, akkor jól seggbe rúgják.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#36246) adman válasza IreN!CuS (#36244) üzenetére


adman
tag

nekem úgy rémlik h Hamilton Massát indokolatlanul akarta letolni, itt meg a tét a felérés volt. de ahogy írtam a mostani esetben én egyiküket sem hibáztatom.

(#36247) TESCO-Zsömle válasza IreN!CuS (#36244) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Két különbség:

1 - A tét!

Q2 v Q3 első köre... Semmi nem áll vagy bukik... Értelmetlen volt annyira agresszívnak lenni.

VS

Q3 utolsó percei... Ezen múlott a rajpozíciója... Itt kellett volna foggal-körömmel harcolni.

2 - A kockázat:

Hamilton kis híján mindkét autót leamortizálta.

VS

Schumi kiment a fűre...

sz: Tudom, én keverem ezeknek a sorrendjét... :W

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36248) IreN!CuS válasza MPowerPH (#36245) üzenetére


IreN!CuS
őstag

"Hamilton pedig telibe sz@rta, és nem hagyott neki helyet, így Schuminak ki kellett szélesítenie a pályát, különben Hami pont oldalba kapja."

Hogy tudott volna helyet hagyni neki ha Webber ott volt mellette a belső íven?Én értem az esetet....azt sem írtam hogy Hamilton nem hibás,de azt a közfelháborodás akkor sem értem.

Na srácok hagyjuk,nyertetek nincs értelme tovább vitázni.Nyugodtan tapsoljatok hogy haha nincs több érve inkább elsunnyog pedig nem:) .Csak nincs értelme leállni vitatkozni/beszélgetni mert amint Hamilton a téma habzik a szátok és belemagyaráztok minden szart hogy minek hol volt tétje vagy sem és ehhez hasonló dolgokat,aztán amint valaki másképp látja,masszívan lenézitek ;)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#36249) MPowerPH válasza IreN!CuS (#36248) üzenetére


MPowerPH
félisten

A közfelháborodás azért van, mert Hami indokolatlanul lassan ment, és voltak mögötte mások is, akik fel akartak érni időben a gyors körre. És megint ő pattogott az edzés után. Mert ha csöndben marad, akkor OK.

Jó lenne, ha jövőre összeszedné magát, mert így hiába kap egy jó autót, az nem segít rajta. Kíváncsi vagyok holnap mit alkot... Bár ha kibírja, hogy ne balhézzon, akkor első helyre várom.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#36250) TESCO-Zsömle válasza IreN!CuS (#36248) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem aról szól a közfelháborodás, hogy megint Hamilton, hanem arról, hogy Hamilton "ráförmedt" Schumacherre az eset után, miszerint miatta nem volt képes odaérni a kockás zászló előtt, pedig azért nem ért oda, mert senkitől sem akadályoztatva lassú volt...

Schumi sehol nem volt olyan pozícióban, ahol feltarthatta volna Hamiltont, mégis Őt hibáztatja...

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.