Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1002) Chereiose


Chereiose
addikt

Sziasztok!

Flip netem van, 250 megabites, ugye tv-vel csomagban. Gondolom mint mindenkinek, nekünk is ezt a csoda Sagemcom routert adják. Vettünk egy jó minőségű Asus routert, a wifit pedig az admin oldalon kikapcsoltam, így csak a saját routerünk ad wifit. Viszont volt aki tanácsolta, hogy állítsuk át a routert modem módba, ezt hogyan tudom megoldani, kérni kell az ügyfélszolgálaton és távolról elintézik?

Fő problémám ami gondolom egyedi itt, hogy PS4 konzolon elég instabil vele a net, hiába van kábelre dugva, a FIFA 19 játékban folyamatosan lecsatlakozik az EA server, lassú maga a PS4 menüje is, nagyon nem szereti a netem, és ez biztos, hogy emiatt van, mert ismerőseimnek digi nettel nem csinál ilyeneket, bár érdekes, mert még annak sem, akinek csak 30 megabites telekom nete van. Illetve korábban folyamatosan amíg a gyári router wifijét használtuk végig instabil volt, elveszett a jel és nem csatlakozott egy ideig vissza, stb, ezért vettünk már saját routert, csak nem tudom, hogy segítene-e bármit ha modem módba kapcsoltatnám.

Köszi előre is a válaszokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.