Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) FreedomHUN válasza Is-tee (#950) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Nincs ilyen. Csak lineáris 13x csatorna boxon keresztül.

(#952) Is-tee válasza FreedomHUN (#951) üzenetére


Is-tee
aktív tag

Köszönöm a választ! :)

(#953) gabor20 válasza yetmanus (#949) üzenetére


gabor20
tag

Kösziii!

(#954) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Aposom nagy foci manias. Neki gondoltuk ezt a Flipet. Mennyi "focis" csatorna van naluk? Amin megy mondjuk az Angol, Spanyol stb..... foci!? :R

(#955) nagyj74 válasza AMD Power (#954) üzenetére


nagyj74
senior tag

Digin kívül szinte minden.

(#956) gurabli válasza nagyj74 (#955) üzenetére


gurabli
senior tag

Digivel jobban jártok, ha fociról (sportról) van szó (na meg különben is), mert most kerül be a Digihez a Spíler 1 és 2, így egyedül a Diginél lesz elérhető minden hazai sportcsatorna. Spíler 1 és 2 csak SD, kábelen minden más HD, műholdon Digisport 3 és SportTV 2 SD.

Szerk: Azt kellene tudni, melyik ligákat szereti leginkább? Mert pl angol és spanyol a Spíleren van, ha nem hiányzik a Digisportról az olasz, akkor lehet jobb a Flip, mert ott pár hónapig még van Spíler 1-2 HD-ben, hűség meg nincs, bármikor lehet váltani.

[ Szerkesztve ]

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#957) AMD Power válasza gurabli (#956) üzenetére


AMD Power
titán

Ha amugy maga a sportot/focit nem nezzuk, melyik a jobb? Digi vagy a Flip?

(#958) viktorhu válasza AMD Power (#957) üzenetére


viktorhu
veterán

Amelyiknek optikája van az adott címen.

(#959) gurabli válasza viktorhu (#958) üzenetére


gurabli
senior tag

Lényegében igen. Ha mindkettőnek, akkor pedig az igények alapján kell dönteni. Diginél kegyetlen gyors a net, de lehet bőven elég a Flip sebessége is. Digi előnye, hogy nem kell box a tv-hez, mehet a tévébe, ha dvb-c tuner van a tévében. Valamint a dvb-c képminősége jobb, mint az iptv, de ne valami hatalmas különbségre gondolj.

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#960) FreedomHUN válasza AMD Power (#957) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Ha szereti a természet csatornákat akkor a flipben több van. Digi life meg ezek a szutyok zs kategóriás műsorokat adnak.

(#961) AMD Power válasza FreedomHUN (#960) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem szemely szerint a Flip jobb lesz. ;)

(#962) gurabli válasza FreedomHUN (#960) üzenetére


gurabli
senior tag

Látod, ez jogos. Mondjuk NG van, de a Digi sajátjai ebben nem túl jók. Igazából az dönt, hogy mi kell inkább, ami van az egyikben, de nincs a másikban. Illetve a net sebessége.

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#963) AMD Power válasza gurabli (#962) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem most 100 Digi netem van. Kabelen van rajta az Xbox. Eppen csak eleg. A masik lakasba kertem egy 1000 netet. 2017 novembereben. Irtunk rola szerzodest stb. Azota nincs bekotve!!!! 60 napos hatarido volt ra. Szerintetek? Hanyok a Digitol.

(#964) gurabli válasza AMD Power (#963) üzenetére


gurabli
senior tag

Hát, nálunk (amikor olyan helyen laktam, ahol volt Digi), mindenkinél két napon belül minden megvolt és soha semmi gond. Ellenben T-re három hetet vártam. Szerintem egyformán jó és rossz mind. A gigabites net pedig valami kegyetlen jó ;)

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#965) AMD Power


AMD Power
titán

BL kozvetit a Flip?

(#966) tope válasza AMD Power (#965) üzenetére


tope
addikt

Spíler1, Spíler2, M4 ?

(#967) gurabli válasza tope (#966) üzenetére


gurabli
senior tag

M4 első választás, Spíler a többit.
Eddig: angol csak Spíler 1, spanyol csak Spíler 2.

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#968) tope válasza gurabli (#967) üzenetére


tope
addikt

Ne nekem írd :)

(#969) AMD Power válasza tope (#966) üzenetére


AMD Power
titán

Fingom sincs. Ezert kerdeztem.

(#970) szabogabor10 válasza AMD Power (#969) üzenetére


szabogabor10
veterán

Bármelyiken is lesznek meccsek a 3 közül, itt látni fogod.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#971) gurabli válasza tope (#968) üzenetére


gurabli
senior tag

Jogos :)

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#972) FreedomHUN válasza AMD Power (#963) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Azért azaz 1000 megabit sokszor a közélében sincs, sőt a latencyre is sok a panasz. Nemhiába menekülnek annyian a digitől.

(#973) AMD Power válasza FreedomHUN (#972) üzenetére


AMD Power
titán

Tudom tudom.... de itt nem is ezen volt a hangsuly.

(#974) gurabli válasza FreedomHUN (#972) üzenetére


gurabli
senior tag

Hogy menekülnének tőlük az emberek, az vicces túlzás :) Ha valakitől menekülnek, az T.

Két helyen is volt Digim, ráadásul az egyik nem is optika. Megfelelő routerrel (az esetek 90%-ban itt bukik a dolog) 950+ felett volt mindig. Az upload szinte max. Ping magyar szerverrel 2ms szinte mindig, de távolabbi, pl. EU vagy USA szerverekkel is kiváló. Most T-nél örülök, ha 9-10 alá megy, btw.

No, ez nem érdekes, csak kíméljük már meg egymást ettől a menekülnek meg stb szövegtől.

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#975) FreedomHUN válasza gurabli (#974) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Ja bocs, saját szememmel látom... Hidd el ennél hitelesebb infóm nem is lehetne... az átlagusert nem érdekli a ping, meg a sebesség, csak az hogy szimplán akad, nemjön, elmegy, karikázik a yt meg a fészbúk.

[ Szerkesztve ]

(#976) gurabli válasza FreedomHUN (#975) üzenetére


gurabli
senior tag

Hát, ezen kár vitázni. Nálam két h3lyen hibátlanul ment, vagy még úgy 5-6 ismerősnek.

Biztos van olyan hely, ahol nem megy. Csak a kíváncsiság miatt, milyen router és milyen firmware van rajta?

[ Szerkesztve ]

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#977) FreedomHUN válasza gurabli (#976) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Teljesen változó, én nem használok digit jó másfél éve, nálam nem volt gond a sebességel, (asus 1200) de mostanság valami náluk nagyon nem stimmel, onnan tudom mert a tűzvonalban vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#978) Gubu0101 válasza gurabli (#976) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem/nekünk az internettel nem volt gond,inkább a tv adások amik elég sűrűn random vagy épp vihar miatt lefagytak vagy megakadt stb stb.Vidéken műholdassal(szülőknél) szolnokon a kábelen is ugyan ez volt/van.Jó pár év után már idegesítő..

Jött a Flip és léptünk is át,részemről eddig hibátlan minden.Szerintem a 250 Mbit net bőven elég egy átlag embernek.Én is torrentezek,töltögetek le 50-60 Gb-os játékot vagy filmet(4k) csurdogál azért 27 Mbit-el lefele szépen,multizok stb.Tévé csatornákkal semmi gond,bármilyen idő van nincs az,hogy össze vissza akadozik, igaz a beltéri engem is irritál de hát ez van.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#979) gurabli válasza FreedomHUN (#977) üzenetére


gurabli
senior tag

Elhiszem, nem is azért írtam, mert nem. Nekem, amíg volt Digi, csak jó tapasztalataim voltak, nagyon szerettem. Szerencsére van választék :)

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#980) gurabli válasza Gubu0101 (#978) üzenetére


gurabli
senior tag

Most van Digi műholdam, mert ahol lakom, sajnos nincs kábel. Én saját 80-as tükröt raktam fel, egy Inverto Black Ultra LNB-vel, gondosan beallítva, sőt, még a gagyi fehér rgb kábelüket is kicseréltem, f csatlakozókkal. Soha semmi gond a vétellel, pedig pont az a tp gyenge, ahol a Digisport HD van.
Nekem hiányzik a gigabites net, de leginkább az upload (munkához is kellett, de Plex miatt is, CCTV). Szerencsére volt Inviteles terület, így egyrészt lett rögtön Flip is, valamint nagyon korrekt árat kaptam netre T-től (ami emígy horribilis ár/érték arányban van). Szépen és stabilan működik, 500 Mbit, optikai hiányában ez a max, valamint nem a legjobb a ping (tipikus koax), de ez mind ok, csak gyötrelem az upload.

Előtte minden volt egy helyen: optika T (Flip) és Digi, UPC. Voltam mindnél, sőt, volt párhuzamosan kettő is :) UPC-nel vartam a kikötést, Digit már bekötötték. Vándoroltam a foci miatt :( Különben nem is lenne tv előfizetésem, max Mindigtv m4 miatt.

[ Szerkesztve ]

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#981) AMD Power


AMD Power
titán

Megrendeltem a Flipet. Ebbe a lakasunkba eleg lesz a sima 150 nettel,2 db boxal. Kemen 4300Ff havonta. A DIGI most 6700Ft. :)

(#982) AMD Power válasza AMD Power (#981) üzenetére


AMD Power
titán

17-en jonnek bekotni. Elotte levo nap , mondjuk le a Digit...

(#983) gurabli válasza AMD Power (#982) üzenetére


gurabli
senior tag

Hm, érdekes döntés. Emígy miért döntöttél így?

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#984) viktorhu válasza gurabli (#983) üzenetére


viktorhu
veterán

Egy üzenettel korábban magyarázta el. Kevesebbet akar fizetni.

(#985) FreedomHUN válasza AMD Power (#982) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Sztm várd meg a bekötést, utána mond le a digit, bármilyen műszaki akadály közbejöhet, akkor meg nem lesz semmid. Azon a +1-2 napon már úgy sem múlik.

(#986) AMD Power válasza FreedomHUN (#985) üzenetére


AMD Power
titán

Ebben teljesen igazad van.

(#987) AMD Power válasza AMD Power (#986) üzenetére


AMD Power
titán

Ma megjöttek. Be is kötötték. Az a kérdésem ,hogy nekünk eddig a Digi boxba nem ment net kábel. Ebbe igen!? Illetve mivel már mindenki alszik nem tudom megnézni ,hogy a routerbe illetve az Xboxba melyik/milyen netkábel lett beledugva. Ha egyáltalán "cserélték". Eddig ugye a Digi volt benne. Holnap reggel megnézem.

(#988) tope válasza AMD Power (#987) üzenetére


tope
addikt

Itt jön az üveg kábel (ha az jön), az bele a HG8245H (TV elosztó, router egyben) digitális elosztóba, onnan tovább UTP-vel az IPTV (TV) vevőegységbe. Kábeles netet a HG8245H-ból tudsz tovább vinni, gondolom az XBOX-hoz megy 1 UTP kábel, gondolom ez a kábel maradt a régi.

[ Szerkesztve ]

(#989) AMD Power válasza tope (#988) üzenetére


AMD Power
titán

Igen. Maradt a regi. Az megy a wifi routerbe, es onnan tovabb az Xboxba. Tetszik nagyon,hogy a musorujsagnal van kep a kepben betekintes is. Egye lore nagyon elegedett vagyok.

(#990) AMD Power


AMD Power
titán

Hoztak routert is! Beszaro*. Ennyi pénzért még az is jár? :R

(#991) tope válasza AMD Power (#990) üzenetére


tope
addikt

Ott írtam neked hogy igen :)

(#992) AMD Power válasza tope (#991) üzenetére


AMD Power
titán

Tok jo. Foleg,hogy ennyiert....

(#993) tope válasza AMD Power (#992) üzenetére


tope
addikt

Kár hogy csak bizonyos helyeken teszi elérhetővé a Telekom.

(#994) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Hát nálunk már ráfért magába az is,hogy újra lett kábelezve minden,kicsit már elavult a koax és a többi.Most van egy üvegszál és pá :B

(#990) AMD Power:A router nélkül nehéz lenne szolgáltatást nyújtaniuk :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#995) viktorhu válasza Gubu0101 (#994) üzenetére


viktorhu
veterán

Tudnának sima modemet is adni.

(#996) AMD Power válasza Gubu0101 (#994) üzenetére


AMD Power
titán

Diginel nem volt Wifi router. :U

(#997) Gubu0101 válasza AMD Power (#996) üzenetére


Gubu0101
veterán

De nem is ez a rendszer van ott,mi is digi-ről léptünk át :B

viktorhu:Az már nyilván technikailag visszafele lépés lenne.Bár nekem így is megy még egy wifi router a klíma miatt,ez a huawei valamiért nem akar párosulni,így előszedtem a régi asus routerem azzal már minden faxa.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#998) AMD Power


AMD Power
titán

Ezt magyarazzara meg nekem valaki! :F

Digi net, Wifi Router. Tolem kb 1 meterre.

Ez a Flipes router! A masik szobaban van. Egy panel fal meg kozte....

(#999) viktorhu válasza AMD Power (#998) üzenetére


viktorhu
veterán

A flipre 5GHz-en csatlakozol, a digisre meg egy terhelt 2,4 GHz-es csatornán.

(#1000) AMD Power válasza viktorhu (#999) üzenetére


AMD Power
titán

Brutal. Bar nem ertek ezekhez. De extrem az elteres. Foleg,hogy a Digi 100Mbites a Flip meg 150Mbit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.