Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-11 01:06:09

LOGOUT.hu

Microsoft Flight Simulator (MSFS vagy FS) és Prepar3D (vagyP3D) összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6126) Cypresss válasza fatal` (#6125) üzenetére


Cypresss
senior tag

Szia,

Nem lehet, hogy rossz passt használsz? Regisztráció után két passt kapsz egyik a web oldalhoz, másik az online rephez (IVAN password) szükséges.

Gratula az első online repüléshez! :C Én elég sokat repültem IVAO-n, négy év alatt ledaráltam két IFR WT-t néhány VFR túrát is,(mondjuk a legsúlyosabb a rekordbeállítás volt, de azt sajnos csak a régi oldalon dokumentálták) de legjobbak a divízió túrák, azt semmiképpen se hagyd ki. Minél több ilyen "túra jelvényed" van, annál nagyobb lesz a respekted a külföldi irányítók között, akik közül a skandinávok (norvég, finn) úgy általában ősprofik, belgák és hollandok is nagyon jók, németek sem rosszak. Svájciak és svédek külön kaszt. Ők nagyjából az "over the top kategória". Persze a magasabb minősítésűekre gondolok. Genf TMA-ban például úgy vektorált az irányító, hogy 16 érkező gépe volt, és egyetlen percig sem kellett holdingolnom. Aki ismeri ez említett reptér adottságait, az tudja, hogy ez mekkora teljesítmény. :R

Olaszok ellenben borzasztóak, spanyolok dettó.
A magyar irányítók nagyon jó arcok (pl: Somogyi Sanyi, Fraikó Sanyi), bármit kérdezhetsz tőlük. Előbbi Tupoljev gépekről mindent tud, utóbbi úgy általában mindent tud a szimulátoros repülésről. Ez tényleg nem túlzás. :K

Egyébként a társaság általában nagyon jó, normális arcok repülnek és irányítanak. Persze itt is előfordul, néhány droid, de nem jellemző. Mostanában semmi időm repülni, de záros határidőn belül igyekszem visszatérni. Ha MAH246 hívójellel, a negyedik átstartot vagy low passt látod, akkor az én voltam. :D

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.