Hirdetés
- gerner1
- bobalazs: i5 4690 + RX 460 HTPC
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- MasterDeeJay: Egy nem átlagos Asus videókártya (GTX950M 2GB GDDR3)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: MárkaLánc
- kegab64: Landxcape LX790 robotfűnyíró
- talmida: Változások 2. rész
Aktív témák
-
orbano
félisten
válasz
(ex)Cat
#1185
üzenetére
jól bírja. VS villámgyorsan megnyílik (1,5mp, az első használatra való felkészítés 2mp volt), gyorsan is záródik, a refactoringkori parseolás is kicsit fürgébb, a fordítás is kicsit gyorsabb, de ott nem tudom pontosan mi lehet a szűk keresztmetszet, mert ramdiskről is kb ugyanezt az eredményt hozza (ahogy refactoring esetén is).
az sql szerver szereti. ugyanazt az adatbázist attacholtam a hddmről is (samsung sp f1 640gb, ATTO az 3/5-től 90/100-ig megy), majd lefuttattam egy-két izmosabb insertet (textfileba loggolva az inserteket úgy 300mb). az SSD 2.5 perc alatt megette, a hdd 3 perc körül végzett, ha nem loggoltam. viszont ha minden egyes insertet kimentettem egy textfileba az ssd-re, akkor 3.7, 4.5 volt az eredmény, úgyhogy azért érzékeny a lelkem a túl gyakori lemezműveletekre. de minden további nélkül használhatsz szerintem ilyet.
az MLCsekkel nem tudom mi a helyzet, azok azért gyengébbek írásban, de nemsokára betesztelek egyet ha minden jól megy. pár nap múlva privizz rám
Aktív témák
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Vezetékes FEJhallgatók
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- TCL LCD és LED TV-k
- Path of Exile (ARPG)
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- gerner1
- Gitáros topic
- Parfüm topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

