Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2251) G@ben válasza Janoska26 (#2250) üzenetére


G@ben
addikt

Ezek azok! Köszönöm! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2252) dragonfx


dragonfx
veterán

Oceans 13

Szerintme jó film, trükkös érdekes,mégse telimindneféle bunyovalés golyózáporral :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2253) Raymond válasza Integra (#2190) üzenetére


Raymond
félisten

A konyvet kene elolvasnod, de a lenyeg valami olyasmi, hogy a szemelytelen materialista beallitottsagu tarsadalom miatt senki igazan tem tudta kicsoda o valojaban. Sem a nevet igazabol sem hogy hol lakik. Senki nem tud a masikrol semmit, aszerint vannak az emberek megitelve hogy mit hordanak, milyen a kocsijuk, hova jarnakj kajalni stb. Az egesz filmben latszik ez minden jelenetben. A 80-as evek yuppie kolykeinek kemeny kritikaja akart lenni. A vege fele a partin latszik amikor teljesen masnak hiszik ot. A bonusz meg az ingatlanugynok no akinek az arcarol le lehetett olvasnbi hogy tudja jol mi tortent ott, de kuss legyen felole mert akkor nem tud a lakason kaszalni egy nagyot.

Szerk: latom mar meg lett beszelve :)

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#2254) mazda626


mazda626
addikt

Shoot Em Up
Minden percét élveztem, kategóriájában, olcsó, de jó eksönfilmben 10/10.

SPOILER: BMW-t miért idétlen animációval kell összetörni, az animációk némelyikével nem voltam kibékülve, amúgy tökéletes. Ja, meg a fejbe lőtt nőn nagyon látszik, hogy bábu. :DDD
SPOILER OFF

(#2255) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ma megnéztem az arany iránytűt. De vhogy se eleje se vége nincs a filmnek, mintha a vége elött elvágták volna a sztorit, ami nem volt olyan túl jó egyébbként se. Igy tuti, hogy lesz második rész is.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2256) RedWing


RedWing
aktív tag

Hát nem kimondottan film, de hatalmas! :C Nálam 10/10!!! :R
Jeff Dunham - Spark of Insanity
[link]

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#2257) dragonfx válasza Jégkokó (#2255) üzenetére


dragonfx
veterán

igen én is így éreztem, de ha tán láttad a hirdetéseket, akkor tudod hogy 3 részes lesz.Gondoloma könyv alapján készül a másik 2 része. (titokzatos kés + borostyán látcsó néven asszem)...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2258) BITBOYS


BITBOYS
addikt

I Am Legend Spoiler
Mitől lett ember feletti képességük a vírussal fertőzött embereknek? Ha nem emberi lényként gondolkodtak hogyan voltak képesek csapdát készíteni?
Speciális effektusokban erős volt a film, viszont a 28-as 2. részét szerintem nem tudta felülmúlni. Ha nem Will Smith lett volna a legenda lehet nem aratott volna ekkora sikert ez a mozi. 7/10 mivel a kutyus is jól játszott :)

(#2259) #54715584


#54715584
törölt tag

most nezem a 28 nappal kesobbet...
hat nem semmi egy film, es meg nicns vege... :)

(#2260) snecy


snecy
senior tag

No Country for Old Men ütött, nem véletlen az imdb-s értékelés.

[ Szerkesztve ]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2261) BITBOYS válasza #54715584 (#2259) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mesélj, tetszett?
Most jöttem haza Merlinből...

szunya :o

(#2262) RedWing válasza #54715584 (#2259) üzenetére


RedWing
aktív tag

Ha tetszett nézd meg a 28 héttel későbbet is!
Az még jobb! ;]

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#2263) RedWing válasza snecy (#2260) üzenetére


RedWing
aktív tag

Egyetértek! Nekem is nagyon tetszett! Nálam: 8,5/10.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#2264) #54715584


#54715584
törölt tag

bnocsanat, rosszul irtam, a 28 hettel kesobbet neztuk tegnap :D
a 28 nappal kesobbet is lattuk a megjelenesekor :)
bocsi a teves infoert, a nagy izgalmak kozepette nem is tudom mit irtam :D

egyebkent tegnap megneztuk a suttogas c filmet is...
ajanlom mindenkinek, aki akar egy kicsit borzongani :)

(#2265) bdav válasza Jégkokó (#2255) üzenetére


bdav
őstag

A könyv elolvasása után azt kell mondjam h. meglepően jól sikerült elkapni a dolgot az arany iránytűvel. Az film pedig nem fedi teljesen a könyvet, akkor sokkal durvább hiányérzetet okozna a vége mint így :D

Második részt én kétlem hogy filmesítenék, elég nagyot bukott sajnos :(

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#2266) #54715584


#54715584
törölt tag

meg ket film:
furesz4: hat aki az elso 5 percet tuleli, annak uatana mar semmi sem arthat :) jol sikerult ez a resz is, bar lenyegesen kevesebb kinzas volt benne, mint az elozo reszekben...
hasonlo lesz az 5-6 resz is?

ferj es ferj: sikerult felvonultatni az osszes elcsepelt meleg sztereotipiakhoz tartozo dolgot, viszont eleg jol sikerult a poenba atultetes...
voltak a ilmnek jobb es rosszabb pillanatai is, mindenesetre egy gyenge 3as a 10es skalan...:)

(#2267) lorcsi válasza #54715584 (#2266) üzenetére


lorcsi
veterán

hasonlo lesz az 5-6 resz is?

lesz még ennyi?
tuti vagy csak tipp ?

(#2268) brownus


brownus
veterán

hello,

pár film amit magunkévá tettünk a hétvégén:

szemközti ablak, egy romantikus dráma. olasz film ami végülis semmiről se szól. egy befejezetlen történet, annyit mond a nézőnek, hogy az álmaid ne add fel, valósítsd meg azt/azokat. nekem nem igazán tetszett a film, kicsit vontatott volt. viszont a film zenéje az igen és a főszereplő néni szép:)

shoot em up ez a maga hülyeségeivel egy 10/10es film:D és nem hiába bmw-ket tört össze a filmben ;) monica szája meg :R drága zsíros kenyér...

eastern promises, egy tökéletes maffiás film, nem egy scorsese, ami nekem most nagyon is bejött. a színészekről ódákat lehetne zengeni :R mortensen is a minusz 20 kilójával, na meg cassel... kibaszott jók voltak. ez nálam 10/10

lady in the water, egy aranyos mesefilm, 8/10,
a shoot em up-ból a kis szőrös faszikám játszotta benne a gyógyítót, fura volt utána egy ilyen szerepben látni:) itt is zakkant volt egy picit

(#2269) Integra válasza #54715584 (#2264) üzenetére


Integra
titán

már várom a 28 hónappal későbbet:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2270) adalbert1 válasza brownus (#2268) üzenetére


adalbert1
veterán

Én mostanában ezeket néztem:

A főnököm lánya: gagyi vígjáték nagyon száraz poénokkal, akinek bejön ez a stílus, annak ajánlhatom, másnak nem igazán. Nálam 2/10, az is Carmen Electra és Tara Reid miatt.

Ég velünk: eddig még nem láttam Edward Nortonnak ezt a filmjét, így pótoltam. Kellemes kis komédia, nálam olyan 7/10, Norton nagyon jól alakít, Ben Stiller is hozza a tőle megszokottat.

Furcsa Pár: Jack Lemon és Walter Matthaunak egy régebbi filmje. Hát számomra ez az érdekes kategória volt, nagyjából helyzet és jellemkomikumra akarnak építeni, de nekem nemigazán jöttek át a poénok.

Sebezhetetlen: Nagyon nem tetszett, és ezen Bruce Willis, vagy Morgan Freeman se tudott változtatni. Számomra nagyon lapos volt a film.

Halloween új változata: Nos az eredetit nem ismerem, így nem tudom mennyiben térhetett el (sejtéseim szerint semennyire) ettől, mindenesetre Rob Zombie jó munkát végzett. Van pár kellően nyomasztó rész.

(#2271) RedWing válasza adalbert1 (#2270) üzenetére


RedWing
aktív tag

"Halloween új változata: Nos az eredetit nem ismerem, így nem tudom mennyiben térhetett el (sejtéseim szerint semennyire) ettől, mindenesetre Rob Zombie jó munkát végzett. Van pár kellően nyomasztó rész."

Én láttam az összeset, nem mondom, h. a legjobb, de egyértelműen nem is a legrosszabb. Elfogultságomat figyelembevéve 7/10. :B

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#2272) #54715584


#54715584
törölt tag

igen, tuti lesz furesz 5-6 :) sztem mar tobbszor is irtuk a topicban :)

28 honappal kesobb az mar nem is tudom mi lenne...
mindenesetre elegge gaz volt a 28 hettel kesobb vege, az az utolso 3 masodperc, amit Parizsrol mutattak :)
de maga a film nagyon tetszett, foleg a helikopteres reszeknel szolt jol a hazimozi :D

(#2273) Arnold2 válasza adalbert1 (#2270) üzenetére


Arnold2
őstag

Sebezhetetlenben SLJ játszik,nem Freeman ( [link] )

[ Szerkesztve ]

(#2274) adalbert1 válasza Arnold2 (#2273) üzenetére


adalbert1
veterán

Ja tényleg, néha keverem a kettőt... :B
Hát neki se a legjobb filmje, az tény.

(#2275) nike_ válasza #54715584 (#2272) üzenetére


nike_
addikt

5-6? Hú az már szép lenne. Ez olyan mint ha a BK-nak azt adnák hogy BK 4500 :DDD

(#2276) #54715584 válasza nike_ (#2275) üzenetére


#54715584
törölt tag

(#2277) Integra válasza nike_ (#2275) üzenetére


Integra
titán

nézd, amilyen beteg aberrált egy világ ez már amiben élünk, szerintem a fűrész 69-ben is még lennének teljesen egyedi agyament dolgok... bár így hogy belegondolok, ebben lennének csak igazán... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2278) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

néhány filmet én is..
Brian élete
nagyon régen láttam már, most ujra néztük, sosem árt ismételni a jót :9, így meg főleg nem :DDD
A Nap könnyei
Jó kis film volt, Monica meg csak szimplán élmény.. :B
Férj és férj
A mai inséges időkben, már ami a vígjátékokat illeti, az ilyet mint ez, meg kell becsülni..
Van benne néhány jó poén.

(#2279) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

NA volt szerencsetlensegem megnezni a zodiakust:- (((
Atya eg, ezt a raks sz.r hogy birta osszehozni, ehhhhhhhhhhh:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2280) brownus válasza Tibiajax (#2278) üzenetére


brownus
veterán

briant honnan vetted le 720ban? az kellene to me too

(#2281) BITBOYS válasza neduddki (#2279) üzenetére


BITBOYS
addikt

:D
Egy filmet dicsérj meg legalább

[ Szerkesztve ]

(#2282) bagyulajuve válasza neduddki (#2279) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sztem is gyenge a film, unalmas számomra

Resistencia eterna

(#2283) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Hipervándor nemsokára a mozikban :D
Miért nem Hiperugró vagy Hiperman? :) Jó bénára sikeredett ez a fordítás, milyen lesz a szinkron :F
Különben meg Jumper

(#2284) bagyulajuve válasza BITBOYS (#2283) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jónak tűnik így elsőre, de hát sokszor csalódtam már

Resistencia eterna

(#2285) BITBOYS válasza bagyulajuve (#2284) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ne is mond. Például AVP2 :( szerintem

(#2286) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ópium. Nekem nagyon tetszett, kellően nyomasztó hangulatú, bár a végefelé már nekem is vontatott volt, operatőri munka remek szerintem, de nem leesz túl népszerű film, mert hát eléggé rétegfilm jellege van, nem sokan vevők az ilyenre, s absz. szigorúan csak felnőtteknek.

I am having fun staying poor.

(#2287) Dilikutya válasza neduddki (#2279) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem rossz szerintem a Zodiákus, bár középtájon volt egy 10 perc, amikor elaludtam rajta (;]), de egyszer azért meg lehet nézni.

Más: Megleslek.com nagyon beteg film :). Kicsit hülyére veszi ezt az egész sótlan valóságshow mizériát.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2288) Dilikutya válasza Integra (#2277) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha jól emlékszem, te írtál itt először a The Teeth című borzalomról, amiben a lány vaginája fogakat növeszt. Nos, itt az első 5 perc a filmből :).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2289) Jégkokó válasza Dilikutya (#2288) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ennek tiszta Párna naci filingje van, mint a shop stop 2 be :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2290) Dilikutya válasza Jégkokó (#2289) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csakhogy ez horrorfilm lesz:). Nyilván nem a bokánfosatós, sokkoló fajtából. Bár borzongani kicsit lehet magán a sztorin, kufirc közben ne gondoljon az ember erre a filmre;].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2291) Arnold2


Arnold2
őstag

Megnéztem a Férj és férj című filmet ma.
Nos nem volt olyan rossz mint vártam (ez lehet akát pozitívum is :) ).
Annyira nem volt rossz, Rob Schneider mint kínai pap :D
Viszont a végére egy vödröt kellett a monitor alá tennem,mert úgy,de úgy csöpögött, hogy azt hittem minden rövidzár lesz itt hirtelen. De összességében jól szórakoztam (Jessica Biel meg....)
6,5/10 (egyszer nézhető kategória)

(#2292) Dilikutya válasza Arnold2 (#2291) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tipikus hibába estek a végével. Hollywood-ban divat elcsöpögtetni a végét, mindenki összefog mindenkivel a jó ügy érdekében, aztán nagy szavak hangoznak el. Pedig odáig egészen jól ment, volt poén bőven, Schneider pedig egyszerűen állat :). Rajta röhögtem a legjobban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2293) neduddki válasza BITBOYS (#2281) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Na jo: MOntiPiton:- )

udv

neduddki

p.s. ja az ujak kozul: ooooooooo, hat nem gyun eszmeb egy se:- ))) /:- (/

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2294) tiv83us válasza dragonfx (#2252) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem rossz, de nyomaban sincs a 11 es 12-nek szvsz.
En a Bucket List-et varom mar nagyon, Morgen Freeman-nel es Jack Nicholson-nal.
A NY Times eddig 5/5-ot adott nekik vegig, "ev filmje"...stb propaganda, elsutik parszor egy evben par filmre, de erre tenyleg kivancsi vagyok.
No, nezzuk a trailert :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2295) RedWing válasza tiv83us (#2294) üzenetére


RedWing
aktív tag

Ezt már én is nagyon várom! :C
Remélem ez nem lesz csalódás... :F

[ Szerkesztve ]

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#2296) adalbert1 válasza tiv83us (#2294) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem már a 12 is gyenge volt a 11-hez képest, a 13-ban meg számomra semmi érdekes nem volt...

Nemrég néztem a Rescue Dawn-t Christian Bale-el... Nem egy mozgalmas darab, persze Bale ebbben is hozza a szokott formáját, plusz van pár nagyon jó jelenet, viszont összeségében én többet vártam volna. Nálam olyan 6/10.

(#2297) RedWing válasza adalbert1 (#2296) üzenetére


RedWing
aktív tag

Egyszer nézhető kategória! Nálam is 6/10. :K

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#2298) tiv83us válasza adalbert1 (#2296) üzenetére


tiv83us
veterán

Bale nem az "uj" Batman?

Ha mar itt tartunk, a trailerek alapjan nem tetszik az "uj" Joker :(
Nem adja vissza az igazi rajzfilmes/kepregenyes pszichopata karaktert.
De ne legyen igazam...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2299) adalbert1 válasza RedWing (#2297) üzenetére


adalbert1
veterán

SPOILER

Azért azt jól bemutatja, hogy mennyire megzakkanhatnak az emberek fogságban, 1-2 régebb óta ott tartott arc már totál kattant, főleg Eugene... Meg az is jól meg van csinálva, mikor szöknek és a társa Balehez beszél mert halucinál... Meg mikor már meghalt a csávó akkor ahogy Bale halucinál az is jó...
Meg még a kopasz törpe őrön röhögtem párszor, hogy milyen fejeket vágott...
Azt meg hülyeségnek tartottam, hogy eldobják a fegyverüket.
A képi világa viszont nagyon bejön, a dzsungeles részek gyönyörűek.

(#2300) adalbert1 válasza tiv83us (#2298) üzenetére


adalbert1
veterán

De, ő az.
Mert ki lesz az új Joker? Mondjuk arra nem emlékszem, hogy Nicholson mennyire hasonlított rá (mondjuk arcban annyira nem, mint az avatarod :) , legalábbis pufibb arca volt), már elég régen láttam az eredetit...
Képregényből meg azt hiszem csak a magyarországi megjelenéseket olvastam, ott csak az első 4 részben szerepelt asszem Joker (viszont az elő rész elég nyomasztó volt), ezek a részek meg össz-vissz 2 történetet meséltek el.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.