Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1951) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Tegnap, az a shrekbőlaz anyagl vmi iszonyatosan rossz vlt, nem is értem, hogy egyálltalán minek kellett ezt eröltetni :Y

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1952) Archer


Archer
őstag

Hogy én is hozzászoljak a Kingdom c. filmhez: Alapvetően nem rossz film de valahogy mégsem áll össze egy egésszé. Kicsit lassan indul be, a vége meg elég összecsapott(mint mostanában sok filmben). Még zavart a végén lévő lövöldözős rész is, ahol 4-en halomralőnek egy épületnyi terroristát(mondjuk biztosan jobban ki vannak képezve de ez szerintem akkor is túl hálivúdos lett). Egyszer azért érdemes megnézni. Hasonló környezetben játszódó filmként az American Soldiers(Iraki misszió) és a Black Hawk Down ugrik be, mindkettő messze jobb nála.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#1953) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Megnéztem a Kingdomot. Nekem bejött, persze 1-2 hüyeségtől eltekintve. A vége is tetszett kivételesen, mert mostanában tényleg elég sok filmben elrontják. Bár amerikai, annyira nem csöpög belőle az amerikai nacionalizmus. Ami nem tetszett: irreális akciójelenet-100 arab meghal, 1 FBI ügynök sem (érinthetetlnek?); kifogyhatatlan tár az elején; Jennifer Garner játszotta szerep idiotizmusa és NAGYON SPOILER az arab ezredes meghal (miért nem az egyik egy amerikai?) illetve kicsit érzelgősre vették az utolsó jelenet egy kevés részét. Viszont az arab színészek nagyon jók, külön elismerésem nekik :R .7.5/10

Resistencia eterna

(#1954) Rolly válasza shaft72 (#1863) üzenetére


Rolly
veterán

nagy macskafogó 1 fan lehet, ha nem emlékszel arra, hogy az első rész is tele volt angol cuccokkal, feliratokkal :).

---- spoiler ----

Nekem tetszett amúgy csak lehetett volna a sátános robokutyos harc végén mikor lemerült a robokuty még egy órás párbeszédes komplikált cselekményes cucc ...

korda poén meg hatalmas volt mint mindig, s két macska aki a feliratot tolta felfele szintén, a tenyerünkből esznek poén is ütött, a bozalom poén, a másik film, ...

(#1955) Wolverine válasza #65675776 (#1911) üzenetére


Wolverine
félisten

Rendező: Michael Bay. Sajnos ezzel általában mindent el is mondtunk a filmről, legyen szó a Pearl Harborról, az Armageddonról, a Bad Boys 2-ről vagy a Transformersről... :( (a Bad Boys még teljesen korrekt volt anno 12 éve, a Szikla szintén, a Con Airre ma azt mondom, rendben van, de amikor először néztem, kicsit húztam a szám...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1956) Rolly válasza Wolverine (#1955) üzenetére


Rolly
veterán

nekem a Transformers 2 nagyon bejött ...

(#1957) Wolverine válasza Rolly (#1956) üzenetére


Wolverine
félisten

TF2 még nincs ;)
Alapvetően nekem sem volt bajom a Transformersszel (képregényfan vagyok, a szó fanboi értelmében :DDD), de... ott volt az a sok, pici, félreérthetetlen, aprócska jel, ami egyértelműen Bay keze nyoma. És azoktól idegrángást kaptam már a moziban is. (meg tegnap, amikor a karácsonyra kapott egyik DVD-ként megnéztem, újra.)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1958) Rolly válasza Rolly (#1956) üzenetére


Rolly
veterán

macskafogó hatása alatt vagyok szóval nem transformers 2 hanem csak transformers :)

(#1959) bagyulajuve válasza RexpecT (#1932) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ha ezt az AVP2 miatt linkelted, akkor van jó hír is az IMDB-n eddig 7.6, ami azért ad némi reménykedésre okot

Resistencia eterna

(#1960) Flashback


Flashback
addikt

Sziasztok
Hát az "ARANY IRÁNYTŰ" filmet _NE_ nézzétek meg SZVSZ. Véletlenül arra keveredtünk be és valami retek az a film. Köszönöm

:O AVPR csak jan 31.-én!:(((

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1961) Drizzt válasza Troy. (#1948) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Igen, jó ötletek vannak benne.

I am having fun staying poor.

(#1962) Diego! válasza Flashback (#1960) üzenetére


Diego!
senior tag

Most kaptam meg könyvbe, párommal tervezzük hogy megnézzük....nagyon rossz?
Írhatsz spoilert, ha mást nem zavar. :U

(#1963) Troy. válasza Drizzt (#1961) üzenetére


Troy.
addikt

Mihez? gyilkoláshoz, kínzáshoz? Esetleg kedvet kaptál? :( :D

.

(#1964) #54715584


#54715584
törölt tag

nagyon sok filmet megneztunk, a kovetkezoket ajanlom, sajnos most nincs idom velemenyt meg sztorit irni, ezek jo filmek :)

the last mimzy
stardust
megleslek.com
kisanyam
legyozhetetlen
lecso
resident evil: extinction (gondolom lesz 4. resz, igy nem maradhat abba egy film :D

asszem parat elfelejtettem...majd kesobb beirom :)

(#1965) #54715584 válasza Jégkokó (#1951) üzenetére


#54715584
törölt tag

a shrekbol az angyal az nagyon is jo, legalabbis az eredeti angol szinkronnal...
a magyar gondolom rosszabra sikerult :)

(#1966) #54715584


#54715584
törölt tag

aaaah, allati nevetseges es ciki film a kutyanagy titok :) perverzek es bizarr humorerzekuek elonyben :D

(#1967) I_Am


I_Am
veterán

Kingdom:

Elgondolkodtató. Valójában semmi újat nem mutat be, amit ne tudnánk. Nem mer a dolgok mögé nézni, csak a felszínen siklik a film. Egyszer nézhető.

10/6

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1968) adalbert1


adalbert1
veterán

Megnéztem a Rise című filmet. Nos Lucy Liu még mindig jó bőr szerintem, a film többi része nagyjából említést se érdemel.

(#1969) Drizzt


Drizzt
nagyúr

I am legend. Hát, újdonság nincsen benne szinte semmi a 28 nappal később után(leszámítva, hogy a zombiszerűségek nézhetnek ki marha bénán is, ez rá élő bizonyíték), de legalább a főszereplő célja egy teljesen érthető dolog, a korábbiakhoz képet jó ötlet volt, hogy mivel is foglalkozzon a fickó. A sztori vontatott, ha rövidebb lenne, több lenne! Összesen nálam 4/10.

I am having fun staying poor.

(#1970) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Hali all!

Kellene valami nagy jó film, és ehhez kérnék segítséget. Biztos van itt valaki, aki ilyesmi filmeket néz, és tudna nekem ajánlani valami hasonlót :)

Szal az alábbi filmekhez hasonló filmek érdekelnének:

Amerikai Pite 1-6
Dögölj meg John Tucker
Tökéletes Pasi

Magyarul ilyen fiatalos jócsajos röhögős film. Valakinek valami jó ötlete, amit megnézett, tetszett neki, és szivesen ajánlaná másoknak hasonló kategóriában?

Előre is köszi!

Üdv: Bazsi

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1971) Drizzt válasza Troy. (#1963) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A kínzás szerintem érdekes dolog, a boncolás is anatómiailag(habár ehhez nem igazán értek, de majd lehet fogok tanulni.. :D) rendben levőnek tűnt. Ráadásul amúgy egy késes jelenetnél én simán tudtam vacsorázni. :D
Nem kaptam kedvet, de igenis érdekesek a kínzóeszközök, meg aztán kiderül, hogy honnan ez a nagy kreativitás a fickónál ezekhez.
Pl.: a kínzókamra kiállítások látogatottsága is van akkora, hogy ne kelljen bezárni őket. Itt meg működés közben is láthatod a hasonló cuccokat.

I am having fun staying poor.

(#1972) Arnold2 válasza Bazsesz (#1970) üzenetére


Arnold2
őstag

->Még egy dilis amcsi film (Not Another Teen Movie [link])

->Csajozós film (Date Movie [link])

Esetleg még a Horrora akarva sorozat.
Hogy ajánlanám őket,nem hiszem,de a többi kritériumnak megfelelnek.

[ Szerkesztve ]

(#1973) Tibiajax válasza Bazsesz (#1970) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

22héttel később

(#1974) BITBOYS válasza Tibiajax (#1973) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ilyen film létezik? :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1975) #54715584 válasza BITBOYS (#1974) üzenetére


#54715584
törölt tag

28 hettel kesobb akart az lenni :)

(#1976) Dilikutya válasza diablo1984 (#1928) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Garfield lehetett volna jó is, azt azzal tették tönkre, hogy egy klisés, kisállatos családi filmet csináltak belőle, a gúnyos, ironikus hangvételt teljesen eltüntették a filmből, pont ami a képregény lényege volt. Egész egyszerűen nem lehet 90 perces filmre átültetni egysoros képregényeket.
Az Alvin és a mókusokra már nem emlékszem, ovodás koromban láthattam a rajzfilmet utoljára, de szerintem nem volt akkor sem nagy durranás, ennek se a vegyes szereplők ártanak, hanem a gyermeteg sztori.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1977) diablo1984 válasza Dilikutya (#1976) üzenetére


diablo1984
veterán

ki is ráz a hideg mindkettőtől, még ha rágondolok akkor is! :W

(#1978) Wolverine válasza #54715584 (#1975) üzenetére


Wolverine
félisten

Az viszont szvsz nem a megcélzott műfaj :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1979) Tibiajax válasza Wolverine (#1978) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD bőőven belefér még...

Ajánló.
Ameddig a lábam bírja (So weit die Füsse tragen)
Jó kis film, ilyen jó kis escape-es, amit annyira szeretünk. ;)

(#1980) feel good válasza Troy. (#1948) üzenetére


feel good
aktív tag

Tegnap reggel néztem, és még mindig nem tudok kiverni a fejemből több gondolatot.
Az egyik: mit csinálnék másképp a hátralévő életemben, ha kiderülne, hogy mondjuk agyrákom van? Fölöslegesen idegeskedünk jelentéktelen dolgokon.
A rosszbácsi is valami ilyesmire akar kilyukadni, igaz az eszközei picit furcsák, de eléri a célját.. Meg kell becsülni az életet, amíg lehet, mert nem természetes, hogy van.

(#1981) Troy. válasza feel good (#1980) üzenetére


Troy.
addikt

Ha jól emlékszem, akkor a szivar nem az agyrák miatt kezdett el bohóckodni.

.

(#1982) Drizzt válasza Troy. (#1981) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Tényleg nem, a 4-et láttad?

I am having fun staying poor.

(#1983) Troy. válasza Drizzt (#1982) üzenetére


Troy.
addikt

Igen.

.

(#1984) feel good válasza Troy. (#1981) üzenetére


feel good
aktív tag

Tényleg nem, de írtam is, hogy ez jutott eszembe a film után.
Nem spoiler. :)

(#1985) BenJoe válasza kicsitomi88 (#1261) üzenetére


BenJoe
senior tag

Nekem tetszett. Pszichothriller, no. :)
Pszichológiai feszültség, a "hős" változásai, a csavarok nagyon jók voltak benne. nameg amikor SPOILER! az óra újraindult... és a női hang felajánlotta a gyorsított kijelentkezést... :D /SPOILER. Nem volt rossz. :)

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#1986) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Megnéztük az I am a legend című filmet és a Kaptár 3-at.
Mit ne mondjak, mindegyiktől jóval többet vártunk. A Legenda vagyok nagyon jó film lehetne, sokkal több van benne, így 7/10-et adnék rá, a Kaptár 3 pedig 4/10. Számomra túlságosan vontatott, lapos a menete, unalmas.

(#1987) agrarfiatal


agrarfiatal
senior tag

Kaptár 3: egy kicsit többet vártam az előző részek alapján, de végülis pörös volt.

28 héttel később: szvsz ez jobban sikerült mint a 28 nappal később, egész film végig pörgött

Shoot em: ez sem az a nyugis kategóriás film, aki szereti a lövöldözést annak csak ajánlani tudom

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#1988) dragonfx


dragonfx
veterán

Baxxus ez az Amerikai Pite 6 de király movie :C

Ez a sorozat mindig olyna lesz hogy mindne része jó mindig ujjat mutat, gracca a rendezőknek..eza rész különösne jó szerintem...
erősen ajánlott 5-ös minősítéssel.

Meg hogy írjak másról is>>

Volt 1x egy igazság>>szerintme jó film segallal is igaz kicsit idős benen de a szokásos bunyok, lövöldözések megvannak, nekem bejött..

Pókember 3>>kicsit mesevilág, de akinek tetszik, annak nagyon befog jönni, homokember meg alienfejűgonoszpókember....1x biztosna nézhető.

Katakombák>>egész tűrhető horror, de durvábbra számítottam, csak azé mondom nem rossz 1x nézhető mert a zene cool benne...

Dragonwars>>szintén mesevilág de érdekes sztorival..1x nézhető...

Buheramátrix>>tiikus szatíra 1x megnézhető nem több.

Rejtélyekmocsara>>szerintme irtó gyenge film...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1989) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Stardustot megnéztem, nagyon jó! Robert De Niro a legkeményebb! :D:D Amúgy a tájak nagyon szépek benne, meg ami máshol túllőne giccsbe, az itt épp a megfelelő mértékben van jelen. Nagyon jó film!

I am having fun staying poor.

(#1990) Janoska26


Janoska26
addikt

Hoppá hoppá, mire akadtam :Y Resi rajongóknak kötelező :C

(#1991) #54715584 válasza Drizzt (#1989) üzenetére


#54715584
törölt tag

aha, nagyon kemeny :))

(#1992) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Mostanában nagyon mondják, hogy a Nemzet aranya 2. jó film.
Nos én még az 1. részt sem láttam, de a 2-t meg akarom nézni.
Érdemes előtte az elsőt megnézni?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1993) Janoska26 válasza Apollyon (#1992) üzenetére


Janoska26
addikt

mindenképp, nekem az is nagyon tetszett olyan jó kis igazi mozgalmas akciódús kalandfilm, egy percig sem unatkoztam mellette :C

(#1994) Pompi válasza Apollyon (#1992) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nincs összefüggés a két rész között, csak minimális, a történet lényegét nem befolyásoló utalások vannak benne az első részre, érteni fogod akkor is, ha nem láttad az elsőt.
Szerintem mind a kettő rész kellemes kikapcsolódást biztosít.

Feel Good Inc.

(#1995) Integra válasza Pompi (#1994) üzenetére


Integra
titán

mi az angol címe?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1996) Apollyon válasza Integra (#1995) üzenetére


Apollyon
Korrektor

National Treasure, a 2 rész pedig NT: The Book of Secrets

#1993 és #1994: köszi akkor megnézem mindkettőt! :)

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1997) lorcsi


lorcsi
veterán

jó ez a WAR is :)
főleg br-rip-ben :))

(#1998) agrarfiatal


agrarfiatal
senior tag

tegnap a Thr3e néztem meg. Jó kis film kevésbé ismert szereplőkkel.

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#1999) shaft72


shaft72
tag

Beowulf 3D

Fasza 3D renderelt hősfilm, techdemo ha úgy tetszik, a mozi egyik lehetséges fejlődésének az iránya. A sztori nem komplikált, de nem is kell komolyan venni, amolyan legendás-túlzásokkal teli. A film magában sem lenne rossz, de a 3D szemüveg egy olyan pluszt ad az élményhez, ami miatt érdemes a moziba látogatni. :D Brutálisan élethű renderek, arcmozgás, az arcok, fegyverek szinte kiemelkednek a képből, a film természetesen erre rá is játszik, néha már szinte szivatásszerű az egész (mint amikor a katona a néző arcába tartja a dárdát :D). Angelina Jolie leképzése annyira jól sikerült, hogy az már tényleg a 100% élethűség határát súrolja. Még pár év, és nehéz lesz megkülönböztetni a rendert és filmet... Ajánlom megtekintésre, üde színfolt a mozik palettáján. :C (Palace Westend)

(#2000) Rolly


Rolly
veterán

---- kis spoiler ----

megnéztem az I am legendet, szerintem jó kis film, de lehetett volna picit hosszabb, mikor a csaj és a gyerek elmenekül akkor még lehetett volna akció, sőt még ws-nek se biztos, hogy meg kellett volna hallnia, s akkor el tudtam volna képzelni egy i am legend 2-t ami arról szól, hogy hogyan szabadították meg a földet a fertőzéstől, s kicsit ilyen utópisztikus lenne ahol minden ws-ről szól :D

nálam a film 8.5/10 :)

újat nem hozott, de legalább azt amit nyújtott azt jól.

egy dolgot nem értek, hogy hol tartották a tyúkokat, mert tojásos rántottához kell tojás, s a tojás 1000nap alatt simán megromlik :).

Bár lehet lesz majd before i am legend :D, ami arról szól, hogy hogyan tartósította a tojásokat :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.